320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kurat, liiga head turvat see 3x pitch invading nagu ei näita. häbi.

    muusosas,kuigi ma ise neljapäeviti jalgpalli ei saa/taha vaadata,on ikkagi meeldiv et muude negatiivsete asjade juures suudeti taas alagrupist poolsuvaliselt läbi saada. väiksed rõõmud muidu halli spursisõbra argipäeva

    Kommentaar




      Ehk siis sama pilt mis mis seal videos näha.
      Sky spordi facebooki lehel paar naljakat kommentaari: Soldado misses again..... ja Is that Emile Heskey trying to get a game?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Kommentaar


          Soldado sai 8 kuu järel premmis jala valgeks

          0:1 Mirallas



          1:1 Eriksen



          2:1 Soldado



          Algkoosseis ka siia

          H. Lloris, B. Davies, J. Vertonghen, F. Fazio, V. Chiricheş, A. Lennon, N. Bentaleb, C. Eriksen, R. Mason, H. Kane, Soldado.
          Subs: M. Vorm, E. Dier, Y. Kaboul, M. Dembélé, N. Chadli, Paulinho, E. Lamela.

          Kommentaar


            Striimi ka kui keegi peaks juhtumisi otsima https://www.connectcast.tv/DJANGO7314

            Kommentaar


              Raske 2:1 võit. everton oleks pidanud pendla saama kui Fazio kastis käega mängis aga vaatas mujale. Kane on ka sukeldumiskursustel käinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Raske 2:1 võit. everton oleks pidanud pendla saama kui Fazio kastis käega mängis aga vaatas mujale. Kane on ka sukeldumiskursustel käinud.
                No ma ei tea, mulle tundus küll, et jalad läksid Besiciga kokku. Enivei, 3 väga vajalikku punkti on tõsiasi. Kolmapäeval siis Costata Chelski, paluks vähemalt punktikest.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Kas Lamela on premmi kõige nõrgem mängija? Kartsin, et ta läheb katki kui talle keha pandi..

                  Kommentaar


                    The curious case of Apu.

                    The brother of Emmanuel Adebayor believes the Spurs striker has been brainwashed by Islamic spiritual healers.
                    Kola Adebayor: "They have convinced him his sister and mother put juju curses on him. My mother is very sad."
                    Kola Adebayor: "Every day she is crying. I just talked to her on the phone and she was crying again."
                    From the curse of juju to brainwashing by spiritual men, the curious case of Emmanuel Adebayor continues.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Kas Lamela on premmi kõige nõrgem mängija? Kartsin, et ta läheb katki kui talle keha pandi..
                      Eks väike kangitrenn kuluks talle ära küll.
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        No Bale tegi ka suvel ohtralt jõusaalitrenni, tulemuseks on ilmselge langus jooksukiiruses ja ka muude liigutuste teravuses, ikkagi 10 lisakilo lihast tahavad ka oma hapnikku. Lamela mängijaomadusi ma eriti hästi küll ei tea, aga kindlasti ekstensiivne kangisaali ekspluatatsioon ei ole hea variant meestele, kelle tugevaimad küljed on kiirus ja dribbling.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          No Bale tegi ka suvel ohtralt jõusaalitrenni, tulemuseks on ilmselge langus jooksukiiruses ja ka muude liigutuste teravuses, ikkagi 10 lisakilo lihast tahavad ka oma hapnikku. Lamela mängijaomadusi ma eriti hästi küll ei tea, aga kindlasti ekstensiivne kangisaali ekspluatatsioon ei ole hea variant meestele, kelle tugevaimad küljed on kiirus ja dribbling.
                          Seda kindlasti, et jõusaali ei pea kolima, aga suvel pisut füüsilist juurde kuluks argentiinlasele ikka ära, arvestades, et mängib ta ju Premmis.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Ma ütleks küll, et selle suvega korralikult ära põkistunud. Rohkem pole vaja. Kaotab mujalt oma mängus seeläbi.
                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Raske 2:1 võit. everton oleks pidanud pendla saama kui Fazio kastis käega mängis aga vaatas mujale. Kane on ka sukeldumiskursustel käinud.
                              Ole nüüd, vaata kordust. Kuidas oleks üldse füüsiliselt võimalik edasi joosta kui see jalg, mille järgmiseks pead ette panema on vastase jala taga ? See oli peaaegu sama kindel pennal kui Fazio oma... aga mõlemad on määratavad korduse järgi, mitte live'is imo...

                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Kas Lamela on premmi kõige nõrgem mängija? Kartsin, et ta läheb katki kui talle keha pandi..
                              Lisaks nõrkusele (well, tema vanuse ja positsiooni juures pole Premmi keskkaitsjatest nõrgem oleks mingi maailmalõpp) oli tema postisoonivalik, otsuste langetamine ja trajektoori valik ka täiesti kohtutavad selle aja jooksul, mis ta väljakul olla sai. Kolm potentsiaalselt ohtlikku kiirrünnakut ja kõikides jooksis krdi kaitsjasse sisse ja olidki kellad.

                              Krt, kui oled kiirem siis tõmba samm kõrvale v mida iganes. Lennon oli täna kaugelt parem kui Lamela igastahes.

                              ----------

                              Aga üldiselt mängus - kui mingi 60 minutini tundus, et tuleb üks kena mäng ja väärt võit, siis pärast seda suudeti ikka tekitada olukord kus oli tõsine võimalus mäng viigisadamasse pillata. Vahetus Lennon->Lamela ei olnud just kõige õnnestunum minu meelest. Samas eks see ole loomulik ka, et kaotusseisus olev võistkond lõpus surub.

                              Kane oli minu silmis MoM, võttis ette, tekitas teravust, jooksis, pingutas. Nagu uus signing.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Ole nüüd, vaata kordust. Kuidas oleks üldse füüsiliselt võimalik edasi joosta kui see jalg, mille järgmiseks pead ette panema on vastase jala taga ? See oli peaaegu sama kindel pennal kui Fazio oma... aga mõlemad on määratavad korduse järgi, mitte live'is imo...
                                Minu mälu järgi vajus Kane seal enne seda viimast kontakti juba kukkumise peale ära ja seepärast penaltit ka ei tulnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X