320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Tottenham\'

    Originally posted by Epic


    kuulge PEDED pedetsege omavahel mitte minuga!

    I\'m straight!!!
    Epic sa oskad, sulle tuleks edu soovida. Ma lihtsalt ei saa aru, kui loll sa vôid olla? Vaene ema..... ma tunnen talle hullult kaasa. Pole vist korralikku kasvatust saanud nagu näha. Edu sulle

    btw aitab sellest sinna kohta saatmisest. Saab ka ilma. Kui sa ei suuda, siis mine läbusta Delfi foorumis. Seal on selline \'\'sônavara\'\' lubatud!

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Tottenham\'

      Originally posted by eston#21


      see teemaarenduas sobib siia väga hästi muide. gayspurs ja puha
      Vaatan, et nädalavahetusega on Spursi teema saanud palju uusi postitusi. Ning ka eston-poiss on oma jälja jätnud. Kuna minu väitlusoskused ei küüni iial tema tasemele, siis vastan ainult, et ise oled gayvilla.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Tottenham\'

        Originally posted by vello99


        Vaatan, et nädalavahetusega on Spursi teema saanud palju uusi postitusi. Ning ka eston-poiss on oma jälja jätnud. Kuna minu väitlusoskused ei küüni iial tema tasemele, siis vastan ainult, et ise oled gayvilla.

        Ma arvan, et Sa, vello99, kui teema algataja ning arvatavasti ka teemast huvitatu, peaksid vähemalt selles teemas eelnevatega võrdväärsetest nõmedustest hoiduma (seepärast kustutasin ka lingi su postitusest.)

        Soovitaksin kõigil originaalteema poole tagasi pöörduda ja omavahelised tülid väljaspool foorumit lahendada. Kindlasti on Tottenhamis viimasel ajal juhtunud palju huvitavamat, kui selles teemas on kajastunud.

        Head kirjutamist!
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Tottenham\'

          like what ? minu arust ei toimu seal küll midagi.. miski kollane tegelane ossteti kusagilt J-league satsist ja muud miskit. hoddle aint valetab and stuff :P
          Pärtel Tomberg

          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
          http://www.isepankur.ee
          info@isepankur.ee

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Tottenham\'

            Muide selle Todaga on tõsi taga. Mängija laenati aastaks ning samas teas Hoddle Steffen Freundile, et temaga lepingut hooaja lõpus enam ei pikendata .
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Tottenham\'

              Nii, kes siin siis Tottenhamist rohkem teab, võiks ehk otsida vigu minu eelvaatest kohtumisele Tottenhamiga...te Tottenhami vennad jätke oma parandused siia või nufc.pri.ee`le...sest kõik peab olema laitmatult puhas!

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Tottenham\'

                Originally posted by Magpie


                Nii, kes siin siis Tottenhamist rohkem teab, võiks ehk otsida vigu minu eelvaatest kohtumisele Tottenhamiga...te Tottenhami vennad jätke oma parandused siia või nufc.pri.ee`le...sest kõik peab olema laitmatult puhas!
                Tegemist on vägagi normaalse eelvaatega (kirjavigade pärast ma irisema ei hakka). Ainuke märkus on, et viimase mängu Villaga lõi Sheringham, mitte Keane.

                Ajalooliselt on Newcastle olnud meile WHL-il vägagi mugav vastane, viimasest 6-st mängust 5 võitu, ainult eelmine hooaeg tuli kaotus. See hooaeg oleme samuti kodus päris normaalsed olnud, seni ainuke kaotus tuli 28.09 Borolt.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Tottenham\'

                  Originally posted by vello99


                  Originally posted by Magpie


                  Nii, kes siin siis Tottenhamist rohkem teab, võiks ehk otsida vigu minu eelvaatest kohtumisele Tottenhamiga...te Tottenhami vennad jätke oma parandused siia või nufc.pri.ee`le...sest kõik peab olema laitmatult puhas!
                  Tegemist on vägagi normaalse eelvaatega (kirjavigade pärast ma irisema ei hakka). Ainuke märkus on, et viimase mängu Villaga lõi Sheringham, mitte Keane.

                  Ajalooliselt on Newcastle olnud meile WHL-il vägagi mugav vastane, viimasest 6-st mängust 5 võitu, ainult eelmine hooaeg tuli kaotus. See hooaeg oleme samuti kodus päris normaalsed olnud, seni ainuke kaotus tuli 28.09 Borolt.
                  Nii juba käheb , igatahes tänud meeldiva \"kriitika\" eest ja ootaks sama ka ülevaate puhul, kui juhtud mängu nägema, sest ise kahjuks seda kohtumist vaadata pole võimalik...

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Tottenham\'

                    Jah, Steffen \"Mad Space Invader\" Freund lahkub hooaja lõpul klubist. Just olin planeerinud järgmiseks hooajaks muretseda uue Spursi särgi ja ega konkurentsi ei tekkinud kelle nimi selja peale panna...

                    Seetõttu on ka minu ning paljude teiste Spursi fännide hinges täna natuke kurbust, kuigi eks me kõik teadsime et see \"armastuslugu\" saab lõppema. Vanimad Spursi fännid väidavad, et sellist kultusfiguuri on klubi ajaloost ühel käel kokku lugeda, isegi Klinsi või Teddy ei anna sinna lähedalegi. Kõrvalseisjal on muidugi see muidugi imelik, sest olgem ausad tegemist on ju lõppkokkuvõttes mitte eriti hea jalgpalluriga. Aga keda huvitab siis kultuse põhjustest võib lugeda siit ja siit.

                    Ja ühtin ühe kirjutajaga lootuses, et selle hooaja jooksul teeb ta seda mis tal seni 124 (ükssada kakskümmend neli) mängus Spursi eest ei ole õnnestunud teha ja lööb ikka selle ühe värava ära...
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Tottenham\'

                      korra on teie goal machine siiski jala valgeks saanud. mingi paar hooaja taguses pre-season friendlies. ja kus ta alles jooksis ringi nagu pöörane peale seda. mis sest et vastaseks olid mingid amatöörid

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Tottenham\'

                        Kasey Keller pikendas oma lepingut Tottenhamiga 1. aasta võrra.Keller on tänavustes kõikides Premier League mängudes Tottenhami väravat kaitsnud ning Tottenham on Premier League-s 7.kohal.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Tottenham\'

                          Spurs on hankinud endale sellise huvitava mängija nagu Qu Bo mängijaõigused. Loodetavasti liitub Hiina koondislane Tottenhamiga juba uue hooaja alguses. Tõsi, veel ei tea kuidas läheb tööloaga - korra on Hiina noorele tähtmängijale seda juba keeldutud andmast.
                          Kui mu mälu mind ei peta, mängis Qu Bo MMil kõik kolm Hiina mängu ega teinud seda sugugi halvasti. Päris põnev näha, kas 21-aastane noormees suudab Inglismaal kanda kinnitada.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Tottenham\'

                            Ta peaks olema ründaja kui ma ei eksi ehk siis potensiaalne asendaja Sheringhamile kui vanameister pensionile läheb
                            Ja tal on tööluba juba käes kui USALDADA Soccerneti uudiseid

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Tottenham\'

                              Kusjuures koondises mängis ta paremal äärel, minu mäletamist mööda. Päris väle tüüp tundus olevat. Tööluba siiski alles taotletakse, kuid kuna 21-aastasel mängijal on 19 koondisemängu all, ei tohiks seekord probleeme tekkida.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Tottenham\'

                                uuemad kõlakad spursi ründajate teemadel:
                                1. mõned ajalehed kerivad üles kõmu, et hoddle on huvitatud chris suttoni äratoomisest celticust ümmarguselt mingi £6 miljoni eest. nagu ei ole päris selline tähtründaja, millisest fännid viimasel ajal unistanud on. kuigi põrutab praegu celticus suht normaalselt võrreldes chelsea ajaga aga soti liiga tase ka ehk vähe vedelam.
                                2. lissaboni sporting ja mõned briti klubid väidetavalt huvitatud sheringhamist. puujala leping lõpeb suvel ja mehe agent ootab spursilt uut pakkumist, samas uuritakse ka muid variante. räägitud on veel aastasest lepingust tottenhamis aga siiski parem oleks teddy minema lasta. müügisumma ja mehe suht kõva palga kokkuhoiust saaks mõne perspektiivikama tegelase asemele. nt morientese, keda spursi fännid juba aastaaega unes näevad
                                enivei tänaseks lubatakse iverseni comebacki, õige varsti ka zieget ja redknappi niiet hooaja lõpuks saavad kõik ilusti terveks..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X