Algselt postitas eika
Vaata postitust
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
Triobet Keeper hooaja vahetus 2018
Collapse
X
-
Kui suvel ühtegi liikumist ei toimu, siis näeb drafti esimene ring välja selline
1. BC Pärnu Tellis
2. Laagri MDE
3. Pärnu Põlvpüksid
4. Rääma Õlid
5. Külatanuma Dünamo
6. BC Pärnu Tellis
7. Laagri MDE
8. Rääma Õlid
9. Pärnu Põlvpüksid
10. BC Nautilus
11. Spordi Magic
12. Pärnu Põlvpüksid
13. Nõmme Uskumatud
14. BC Pärnu Tellis
15. Pärnu Põlvpüksid
16. BC Pärnu Tellis
17. Laagri MDE
18. Laagri MDE
19. Nõmme Uskumatud
20. Külatanuma Dünamo
Kommentaar
-
Algselt postitas hassan74 Vaata postitustKui suvel ühtegi liikumist ei toimu, siis näeb drafti esimene ring välja selline
1. BC Pärnu Tellis
2. Laagri MDE
3. Pärnu Põlvpüksid
4. Rääma Õlid
5. Külatanuma Dünamo
6. BC Pärnu Tellis
7. Laagri MDE
8. Rääma Õlid
9. Pärnu Põlvpüksid
10. BC Nautilus
11. Spordi Magic
12. Pärnu Põlvpüksid
13. Nõmme Uskumatud
14. BC Pärnu Tellis
15. Pärnu Põlvpüksid
16. BC Pärnu Tellis
17. Laagri MDE
18. Laagri MDE
19. Nõmme Uskumatud
20. Külatanuma Dünamo
Kommentaar
-
Ja taas ta algab. Siin siis drafti ringid
1.ring
1.1. BC Pärnu Tellis 6.sept 10-22 Deandre Ayton (Pho)
1.2. Laagri MDE 6.sept 22-10 Luka Dončić (Dal)
1.3. Pärnu Põlvpüksid 7.sept 10-22 Marvin Bagley III (Sac)
1.4. Rääma Õlid 7.sept 22-10 Trae Young (ATL)
1.5. Külatanuma Dünamo 8.sept 10-22 Mohamed Bamba(ORL)
1.6. BC Pärnu Tellis 8.sept 22-10 Jaren Jackson Jr (Mem)
1.7. Laagri MDE 9.sept 10-22 Wendell Andre Carter Jr. (Chi)
1.8. Pärnu Põlvpüksid 9.sept 22-10 Kevin Knox (NYK)
1.9. Pärnu Põlvpüksid 10.sept 10-22 Collin Sexton (Cle)
1.10. BC Nautilus 10.sept 22-10 Trevor Ariza (Pho)
1.11. Spordi Magic 11.sept 10-22 Mikal Bridges (PHO)
1.12. Rääma Õlid 11.sept 22-10 Miles Bridges (CHA)
1.13. Nõmme Uskumatud 12.sept 10-22 Michael Porter jr. (DEN)
1.14. BC Pärnu Tellis 12.sept 22-10 Lonnie Walker (SAS)
1.15. Rääma Õlid 13.sept 10-22 Donte DiVincenzo (MIL)
1.16. BC Pärnu Tellis 13.sept 22-10 Zhaire Smith (PHI)
1.17. Laagri MDE 14.sept 10-22 Shai Gilgeous-Alexander (LAC)
1.18. Laagri MDE 14.sept 22-10 Cedi Osman (CLE)
1.19. Nõmme Uskumatud 15.sept 10-22 Kevin Huerter (ATL)
1.20. Külatanuma Dünamo 15.sept 22-10 Troy Brown jr (WAS)
2.ring
2.1. BC Pärnu Tellis 16.sept 10-22 Khyri Thomas (DET)
2.2. Laagri MDE 16.sept 22-10 Jerome Robinson (LAC)
2.3. Pärnu Põlvpüksid 17.sept 10-22 Mitchell Robinson (NYK)
2.4. Rääma Õlid 17.sept 22-10 Grayson Allen (UTA)
2.5. Külatanuma Dünamo 18.sept 10-22 Ryan Anderson(PHO)
2.6. Laagri MDE 18.sept 22-10 Aaron Holiday (IND)
2.7. Rääma Õlid 19.sept 10-22 Moritz Wagner (LAL)
2.8. BC Nautilus 19.sept 22-10 De'Anthony Melton (PHO)
2.9. Spordi Magic 20.sept 10-22 Landry Shamet (PHI)
2.10. Nõmme Uskumatud 20.sept 22-10 Dzanan Musa (BKN)
2.11. Viljandi Paadipoisid 21.sept 10-22 Trey Lyles (DEN)
2.12. Lihula Dibiilikud 21.sept 22-10 Omari Spellman(ATL)
2.13. Rääma Õlid 22.sept 10-22 Dirk Nowitzki (DAL)
2.14. Lords of the Pärnu 22.sept 22-10 Harry Giles III (Sac)
2.15. Külatanuma Dünamo 23.sept 10-22 George Hill(CLE)
3.ring
3.1. BC Pärnu Tellis 23.sept 22-10 Zach Randolph (Sac)
3.2. Lords of The Pärnu 24.sept 10-22 Josh Okogie (Min)
3.3. Külatanuma Dünamo 24.sept 22-10 Bismack Biyombo(SAC)
3.4. Laagri MDE 25.sept 10-22 Chandler Hutchison (CHI)
3.5. Rääma Õlid 25.sept 22-10 Alex Abrines (OKL)
3.6. BC Nautilus 26.sept 10-22 E`Twaun Moore (NO)
3.7. Spordi Magic 26.sept 22-10 Jeff Green (WAS)
3.8. Nõmme Uskumatud 27.sept 10-22 Anfernee Simons (POR)
3.9. Viljandi Paadipoisid 27.sept 22-10
3.10. Lihula Dibiilikud 28.sept 10-22 JaVale McGee (LAL)
3.11. Rääma Õlid 28.sept 22-10 Yuta Watanabe (MEM)
3.12. Lords of the Pärnu 29.sept 10-22 Glenn Robinson III (Det)
4.ring
4.1. BC Pärnu Tellis 29.sept 23-10 James Ennis (HOU)
4.2. Pärnu Põlvpüksid 30.sept 10-22 Elie Okobo (PHO)
4.3. Külatanuma Dünamo 30.sept 22-10
4.4. Rääma Õlid 01.okt 10-22 Kyle Korver (CLE)
4.5. Rashaun 01.okt 22-10
4.6. BC Nautilus 02.okt 10-22 Derrick Rose (MIN)
4.7. Spordi Magic 02.okt 22-10
4.8. Nõmme Uskumatud 03.okt 10-22 Patrick Patterson (OKC)
4.9. Viljandi Paadipoisid 03.okt 22-10 Isaiah Hartenstein (HOU)
4.10. Lihula Dibiilikud 04.okt 10-22 Kostas Antetokounmpo(DAL)
4.11. Lords of the Pärnu 04.okt 22-10 Allonzo Trier (NYK)
5.ring
5.1. BC Pärnu Tellis 5.okt 11-22
5.2. Kopli Kurjad Koerad 5.okt 22-10
5.3. Pärnu Põlvpüksid 6.okt 10-22
5.4. Külatanuma Dünamo 6.okt 22-10
5.5. Kopli Kurjad Koerad 7.okt 10-22
5.6. Rääma Õlid 7.okt 22-10
5.7. Rashaun 8.okt 10-22
5.8. BC Nautilus 8.okt 22-10
5.9. Spordi Magic 9.okt 10-22
5.10. Nõmme Uskumatud 9.okt 22-10
5.11. Viljandi Paadipoisid 10.okt 10-22
5.12. Lihula Dibiilikud 10.okt 22-10
5.13. KK Kikkis Nibud 11.okt 10-22
5.14. Lords of the Pärnu 11.okt 22-10
Kommentaar
-
Dallas Mavericksi valitud valikud NBA draftis:
1982 1 valik Mark Aguirre 3xAll-Star 2xNBA võitja
1983 9 valik Dale Ellis 1xAll-Star
1984 4 valik Sam Perkins lihtsalt lahe vana
1985 8 valik Detlef Schrempf 3xAll-Star 2xParim vahetusmees
1985 16 valik Bill Wennington 2xNBA võitja
1986 7 valik Roy Tarpley 1xParim vahetusmees, narkomaan
1992 4 valik Jim Jackson
1993 4 valik Jamal Mashburn 1xAll-Star
1994 2 valik Jason Kidd HOF, ROY 94-95, 10xAll-Star, 1xNBA võitja, 2xOlümpiavõitja
jne
jne
jne
Kuni jõuame oluliseni, 2018 drafti 5 valiku Trae Youngini.
Ehk siis kõike eelnevat kokku võttes avab BC Pärnu Tellis 2018 aasta Triobet Keeper Liiga drafti.
BC Pärnu Tellis valib:
1.1 Deandre Ayton (Pho)
Kommentaar
-
Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitustIgavad valikud tehtud, nüüd peaks huvitavaks minema. Päeva põletavaim küsimus ... kes ja mis alustel kvalifitseerub Räämal valgeks? Kas piisab valgest papagoist, Eminemi kuulamisest või peab ema onu vanaisa olema Alaskal sündinud? Väga huvitav!
Kommentaar
-
Meenutades Cherokee Parksi, Samaki Walkeri, Kelvin Cato, Robert Traylori, Maurice Ageri, Byron Muellensi NBA tipphetki -
Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitustKuni jõuame oluliseni, 2018 drafti 5 valiku Trae Youngini.
Rääma Õlid : 1.4 Trae Young (ATL)
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar