320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henry14 Eesti spordi blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna siis suurepärane karika poolfinaal Florade vahel ja Coolbet pakub hetkel Flora - 3.5 @1.95. Jah, U21 tahab ilmselt end tõestada jne, aga tasemevahe on ikka piisavalt suur ning ei usu, et ka Flora täiskasvanud tahavad asja päris nugade peale jätta. Nad ei tule kindlasti päris viimast andma, aga niisamagi näen, et 4-5 tükki võiks noorte väravasse veereda küll.

    Kui siin telekavaataja blogis käib kõva arutelu Eurovisioni üle, siis paraku selles ma end väga mugavalt ei tunne. Küll olen siin vaikselt jälginud superstaarisaadet ja jäi silma Betsafe'i Sissi Nylia Benita - Merilin Mälk H2H. Eelkõige muidugi selline meelelahutuslik arutelu ja panus, aga mulle tundub, et Bentoni lapse koef @2.05 on päris hea. Esimesed 3-4 saadet peeti "nöpsikut" üheks tõenäolisemaks väljakukkujaks ja kuigi ta on laval tõesti päris hea, siis kõik muu on minu jaoks ikka väga off. Viiest allesjäänust on ta kõige enam ikka veel silmnähtavalt laps (võibolla olen lihtsalt vana) ja see peegeldub ka igasugustes intervjuudes ja otsesaate vastustes. Ma ei ole küll lapiku maakera jms teooriate austaja, aga ma ei välista, et oma mõju võitja (või väljakukkuja) valimisel, eriti sellises faasis, võib avaldada ka Universal, kes ju reaalselt "peab" võitjaga plaadilepingu sõlmima. Ja selles valguses on Sissi oluliselt küpsem ja "välismaisem" artist kui Nöpsik.

    Kommentaar


      Algselt postitas Henry14 Vaata postitust

      Kui siin telekavaataja blogis käib kõva arutelu Eurovisioni üle, siis paraku selles ma end väga mugavalt ei tunne. Küll olen siin vaikselt jälginud superstaarisaadet ja jäi silma Betsafe'i Sissi Nylia Benita - Merilin Mälk H2H. Eelkõige muidugi selline meelelahutuslik arutelu ja panus, aga mulle tundub, et Bentoni lapse koef @2.05 on päris hea. Esimesed 3-4 saadet peeti "nöpsikut" üheks tõenäolisemaks väljakukkujaks ja kuigi ta on laval tõesti päris hea, siis kõik muu on minu jaoks ikka väga off. Viiest allesjäänust on ta kõige enam ikka veel silmnähtavalt laps (võibolla olen lihtsalt vana) ja see peegeldub ka igasugustes intervjuudes ja otsesaate vastustes. Ma ei ole küll lapiku maakera jms teooriate austaja, aga ma ei välista, et oma mõju võitja (või väljakukkuja) valimisel, eriti sellises faasis, võib avaldada ka Universal, kes ju reaalselt "peab" võitjaga plaadilepingu sõlmima. Ja selles valguses on Sissi oluliselt küpsem ja "välismaisem" artist kui Nöpsik.
      Coolbet peab Sissyt suuremaks favoriidiks (kuigi H2H on võrdne). Mina arvan, et Mälk on H2H paremad šanssid.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas Henry14 Vaata postitust

        Kui siin telekavaataja blogis käib kõva arutelu Eurovisioni üle, siis paraku selles ma end väga mugavalt ei tunne. Küll olen siin vaikselt jälginud superstaarisaadet ja jäi silma Betsafe'i Sissi Nylia Benita - Merilin Mälk H2H. Eelkõige muidugi selline meelelahutuslik arutelu ja panus, aga mulle tundub, et Bentoni lapse koef @2.05 on päris hea. Esimesed 3-4 saadet peeti "nöpsikut" üheks tõenäolisemaks väljakukkujaks ja kuigi ta on laval tõesti päris hea, siis kõik muu on minu jaoks ikka väga off. Viiest allesjäänust on ta kõige enam ikka veel silmnähtavalt laps (võibolla olen lihtsalt vana) ja see peegeldub ka igasugustes intervjuudes ja otsesaate vastustes. Ma ei ole küll lapiku maakera jms teooriate austaja, aga ma ei välista, et oma mõju võitja (või väljakukkuja) valimisel, eriti sellises faasis, võib avaldada ka Universal, kes ju reaalselt "peab" võitjaga plaadilepingu sõlmima. Ja selles valguses on Sissi oluliselt küpsem ja "välismaisem" artist kui Nöpsik.
        Olen ise ka siin silma peal hoidnud neil ja Merilini konf on siin kõvasti kukkunud viimasel ajal. Ise ei pidanud temast ka üldse lugu kuni finaalsaadeteni, kuid sealt alates on väga head esitused alati ja hääl on tal tõesti võimas. Eelmine nädal oli H2H jaagup tuisuga veel evens, mis tundus selge value, kuid Sissyga võrreldes üsna loto, kindlasti ei pakuks Merilinile nii madalat H2H konfi kui Betsafe.

        Kommentaar


          Ah, unustage need esitlused ära selliste saadete puhul. Seal mängivad suuremat osa täiesti teised faktorid.

          Olgu vihjeks teile, et olenemata näidatud esitusest ütleb Mihkel Raud Uudo Sepale iga nädal, et 3. juunil näeme sinuga.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Trans-Tammeka X2 @ 2,3 (Coolbet) paistab väärtusega. Üsna võrdsed tiimid ja vaevalt Transi võidutõenäosus 50% ületab.

            Flora-Kure handicapid peaks ka toitma. Kaks korda on juba mängitud Saaremaal, mõlemad 7:0, nüüd Alecoqil ja tööpäeva õhtul... Marathonis AH-5 @ 1,99.

            Kommentaar


              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Trans-Tammeka X2 @ 2,3 (Coolbet) paistab väärtusega. Üsna võrdsed tiimid ja vaevalt Transi võidutõenäosus 50% ületab.

              Flora-Kure handicapid peaks ka toitma. Kaks korda on juba mängitud Saaremaal, mõlemad 7:0, nüüd Alecoqil ja tööpäeva õhtul... Marathonis AH-5 @ 1,99.
              Trans on samas kodus ikkagi väga väga ilusat ja ründavat ja mis peamine kiiretempolist jalgpalli mänginud ning Levad ja Kaljud on seal hädas olnud ning Tammeka küll suutis viimane voor Kaljuga madistada, aga enne seda oli vorm ikka väga kehva nii, et tegu on loteriiga ja see @2,3 tundub täpselt selline koef mis on pigem võrdne tegelikusega kui sisaldab väärtust.

              Kommentaar


                Ise võtsin Trans - Tammeka mängus hommikul Coolbetist BTTS - Yes @1.8 (hetkel 1.78). Enamik teisi kontoreid pakkuvad sama asja koefidega 1.55-1.65 ja leian, et need on tõele oluliselt lähemal. Transil on kaitseliinis piisavalt puudujaid ja lünke, samal ajal Tammekal piisavalt ees kvaliteeti, et Kotenko selja taha vähemalt üks ära lüüa. Samuti on raske näha, et Transi ründajad ees vähemalt ühte ära ei löö.

                Muide, 14. aprillil mängiti omavahel 1:1 viiki ja pärast seda on mõlemad tiimid pidanud 5 mängu. Kahepeale seega kokku 10 mängu, kus 8 juhul on mõlemad meeskonnad skoorinud (Trans lõi näiteks nii Levadia kui Kalju vastu, sama ka Tammekaga. Samal ajal lasi Tammeka endale lüüa nii Vaprusel kui Kuressaarel.) Ka need näitajad võiksid justkui vihjata, et täna mõlemal pool sahiseb.

                Kommentaar


                  Tuletan meelde, et mäng toimub Kreenholmi künklikul kartulimurul, mitte mõnusal siledal Fama kunstmurul.

                  Kommentaar


                    Soojade kevadilmade tulekuga on panustamine natuke soiku jäänud, aga hetkel pisut aega ning jäi silma kaks panust. Tänasest meeldib Rapla võit ja -1.5 (koefid 1.8-1.95). Senine seeria on näidanud, et Raplal on rosteris kvaliteeti ikka pisut rohkem. Kuigi siin mitmed Rapla mehed on mänginud poolvigaselt, siis usun, et tänaseks putitatakse sisuliselt kõik ikka üles, kõige kahtlasem siin Dorbek, kes eelmine mäng hüppeliigest vigastas. Küll on aga Raplal võrreldes eelmise Pärnus peetud mänguga tagasi Hawkins, samuti on laupäevase mänguga võrreldes varu Cressleri pealt, kes Raplas ainult 2 silma peale jäi. Teisalt usun, et Kuusmaa suudab natukenegi rohtu leida Posti vastu - ja kui Post hoitakse seal 10 punkti kandis, peab kogu muu viisik Pärnul täielikult õnnestuma (teine variant - lastakse Postil möllata ning seetõttu kannatab teiste meeste mäng, kes eriti palli ei saa). Ühesõnaga ma näen, et Pärnul peab oluliselt rohkem asjaolusid paika loksuma kui Raplal - kui Raplal võivad mängu ära teha 2-3 meest, siis Pärnu peab kogu tiimiga õnnestuma.

                    Homsest tundub mulle päris hea mõte Vapruse AH0 või X2 (nt Coolbetis vastavalt 2.45 ja 1.8). Pärnu küll Kalevi vastu lagunes ära ja neil on ka vähem aega taastuda, aga Kalev ja Kuressaare on ikka täiesti erineva kvaliteediga. Kure ei ole ju võrreldes mulluse Esiliigaga väga olulisi täiendusi saanud, lihtsalt ise on hakatud trenni tegema. Eks nende mäng näitab ka paranemismärke, aga näiteks viimasest Flora mängust ma üleliia suuri järeldusi ei teeks. Homne kohtumine on mõlema tiimi jaoks klassikaline 6-punkti lahing, kus võideldakse liigasse püsimajäämise nimel. Tabeliseis on ka hetkel selline, et Vaprusel enam libastumisruumi ei ole ja kui homme kaotataks, oleks asi juba väga-väga kriitiline. Ka hooaja esimeses omavahelises kohtumises oli minu hinnangul Pärnu vähe kvaliteetsem pool.

                    Kommentaar


                      Kellele riskivabad investeeringud meeldivad, siis Betsafe pakub Trans vs Paide hooajapanust Transile 1,1 ja Coolbet Kalju vs Trans hooajapanust Kaljule 1,05. Reaalsuses on need mitte 90 või 95, vaid julgelt 99% kindlad panused.

                      Betsafe'is on lisaks Kure-Pärnu hooajapanus Kurele 1,7.

                      Kommentaar


                        Premium liiga naaseb täna koondisepausilt ja oma ideed mõlema mängu kohta. Kalev - Levadia puhul pakub Unibet näiteks kodumeeskonna väravad under 0.5 @ 1.98 - väga siin midagi seletada polegi, tasemevahe ikkagi päris suur, Arbeiterit ei tohiks ka täna olla + Levadia kaitseliin pädev. Lisaks toetub Kalev minu hinnangul liiga palju oma alg 11-le - kuigi mängupilt jms sümpaatne, siis kui keegi algkoosseisust peaks ansamblist välja langema/eemale jääma, siis väga häid variante pingilt võtta polegi ning mäng kannatab. Ja kui kuuldavasti mõned mehed (väidetavalt ei olda rahul keskkaitsjatega) sealt pärast suvepausi lahkumas, siis nendegi motivatsioon vaevalt ülimalt suur täna on.

                        Paide - Viljandi puhul tundub mulle kodumeeskond pisut ülehinnatud. Paide ebastabiilsus on kõigile teada ja ka 18.05 mängiti veel Viljandis 1:1 viiki. Seetõttu paistab väärtust Viljandi X2 (@3.1), Viljandi +1.25 (@2) ja ka näiteks Paide under 2.5 (Unibetis @ 1.76) peal.

                        Lisaks jäi silma, et Läti võidukoefitsient täna Leedu vastu üle 3-e. Vaadates puhtalt Eestiga peetud mänge, siis mõtleks natuke Läti AH0 või X2 peale - ka Reim mainis, et Läti hetkel paremas seisus. Aga kuna mul puudub täpne info, kas ja kes siin vahepeal koduklubide juurde läinud, siis kohe siia midagi ei panusta. Proovib päeva peale aega leida, et sellesse rohkem süveneda - kui kellelgi selles osas omapoolset infot, ideid, ka väga teretulnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Henry14 Vaata postitust

                          Lisaks jäi silma, et Läti võidukoefitsient täna Leedu vastu üle 3-e. Vaadates puhtalt Eestiga peetud mänge, siis mõtleks natuke Läti AH0 või X2 peale - ka Reim mainis, et Läti hetkel paremas seisus. Aga kuna mul puudub täpne info, kas ja kes siin vahepeal koduklubide juurde läinud, siis kohe siia midagi ei panusta. Proovib päeva peale aega leida, et sellesse rohkem süveneda - kui kellelgi selles osas omapoolset infot, ideid, ka väga teretulnud.
                          Coin toss laias laastus. Eesti koondist etaloniks ei võtaks, kuna mängiti kahes mängus erinevalt.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Sai tegelikult see täna juba varem võetud, aga postitan kiirelt ka siia, et Kuressaare under 0.5 @1.7 Unibetis on minu hinnangul väga-väga hea. Kurel täna puudu parim väravakütt Laht, lisaks U19 koondisega ära Rass, Saar ja Miil. Lisame siia veel tööpäeva ja fakti, et Kure löönud see hooaeg esinelikule vaid ühe värava, sedagi Karofeldi suure abiga, siis ei näe põhjust miks Telešil täna väga tööd peaks olema.

                            Kommentaar


                              Mida Eesti Maroko vastu suudab? Maroko koefitsient on kahtlaselt liikunud 1.6>1.4>1.75

                              Kas keegi oskab aimata? Maroko mängib päris head jalkat.

                              Kommentaar


                                Max 1 väravaline võit Marokole. Nad ei hakka enne MM'i ennast siin lõhkuma.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X