320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henry14 Eesti spordi blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paide ja Kalev löövad täna õhtul väravaid, ma usun et 4+ värava tõenäosus peaks ületama 50%. Over 3,5 @ 2,38 Unibetis.

    Lisaks on minu silmis selle mängu kergeks soosikuks Kalev, kontorid on teisel arvamusel. Coolbet pakub Kalevi koefiks 2,95.

    Kommentaar


      Lisaks tundub mulle huvitav Pärnu - Narva under 4.5 (nt Coolbetis @2.15). Jah, eelmine mäng jäi 6:0, aga seal läks Pärnu taktikaliselt alt + tööpäeval Eesti teise otsa sõit jne. Usun, et Zelinski läheb täna oluliselt kaitsvama taktikaga peale ning ega Trans ka nüüd üleliia ründav tiim pole. Ma näen, et see mäng võiks vabalt 2:0 või 3:0 jääda. Kure - Leva ja Kalju - Tuleviku puhul jäävad taaskord silma BTTS no-d (Coolbetis vastavalt 1.65 ja 1.75).

      Megaväärtust nendes BTTS no-des täna pole, aga see on ikkagi üks mu lemmikturge Premium liiga puhul - tasemevahe tabeli esikolmiku ja tagumise kolmiku vahel Eestis ikka sedavõrd suur, et tihti pääseb amatöörsats vastase kasti 90 minuti jooksul ehk 1-2 korda. Muidugi tekib ka anomaaliaid nagu Kure 3:8 vs Kalju, aga tihti on ka neid mänge, kus medalisatsi väravavaht sellises mängus ühtegi reaalset tõrjet tegema ei peagi. Mul on mingi aeg tagasi tehtud sääraste mängude kohta ka statistikat, mis näitas, et sellele turule regulaarselt panustamine peaks igal juhul kasumlik ettevõtmine olema. Seda konkreetset faili praegu tolmu alt kiiruga ei leia, aga kui aega tekib, sobran natuke veel ning sooviks siis sinna lisada ka hiljutiste mängude statistika ja tuua täpsemad numbrid ka siin välja (kui kellelgi niikuinii midagi sarnast tehtud, võib ka vabalt jagada).

      P.S. Eile päeva esimesel poolel oli Betsafe'is Flora U21 koef Kalev U21 vastu 1.01. Tundus see juba toona päris kummaline ning ka reaalne mäng näitas, et see asi oli tegelikult oluliselt võrdsem. Paraku oli eile endal päris kiire ja ei jõudnud sinna ise midagi panustada - ja eks Betsafe'is vist ka handicap liine väljas polnud. Igatahes taaskord üks väike näide, et kui panustamisega põhitööna tegeleks, võiks selliseid maasikaid ikka aeg-ajalt leida, aga töö jms kõrvalt pole tihti aega süveneda ja mängu ajaks on erinevad liinid juba ära söödud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Henry14 Vaata postitust
        Lisaks tundub mulle huvitav Pärnu - Narva under 4.5 (nt Coolbetis @2.15). Jah, eelmine mäng jäi 6:0, aga seal läks Pärnu taktikaliselt alt + tööpäeval Eesti teise otsa sõit jne. Usun, et Zelinski läheb täna oluliselt kaitsvama taktikaga peale ning ega Trans ka nüüd üleliia ründav tiim pole.
        Ühtlasi jääb Barkov ka eemale täna.

        Algselt postitas Henry14 Vaata postitust

        P.S. Eile päeva esimesel poolel oli Betsafe'is Flora U21 koef Kalev U21 vastu 1.01. Tundus see juba toona päris kummaline ning ka reaalne mäng näitas, et see asi oli tegelikult oluliselt võrdsem. Paraku oli eile endal päris kiire ja ei jõudnud sinna ise midagi panustada - ja eks Betsafe'is vist ka handicap liine väljas polnud. Igatahes taaskord üks väike näide, et kui panustamisega põhitööna tegeleks, võiks selliseid maasikaid ikka aeg-ajalt leida, aga töö jms kõrvalt pole tihti aega süveneda ja mängu ajaks on erinevad liinid juba ära söödud.
        Valasin ise pisaraid, aga midagi polnud teha, tuli minna konkurentide juurde 1X panus ära võtta.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Täna tunduvad Santos - Elva koefitsiendid ka kuidagi väga paigast ära. @bet365 3.25 x 4 x 1.80. Ei näe kuidagi, et Elva oleks favoriit selles mängus, pigem selline 50/50 mäng ja eeldaks väikest kodumeeskonna eelist.

          Mulle tundub, et Elva on see hooaeg ikka kõvasti üle oma võimete mänginud ja bookied lähevad sellega kaasa.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
            Täna tunduvad Santos - Elva koefitsiendid ka kuidagi väga paigast ära. @bet365 3.25 x 4 x 1.80. Ei näe kuidagi, et Elva oleks favoriit selles mängus, pigem selline 50/50 mäng ja eeldaks väikest kodumeeskonna eelist.

            Mulle tundub, et Elva on see hooaeg ikka kõvasti üle oma võimete mänginud ja bookied lähevad sellega kaasa.
            Pigem läksid statistika põhised mängijad sellega kaasa. Avati ikka Santos favoriidina, aga +0,5 on hetkel aus jah. Tuleb muidugi arvestada, et tegemist on Santosega, kus reaalselt kõik on võimalik.

            Kommentaar


              Suvine MM-paus läbi ning võib vaikselt jälle siinsel blogil ka tolmu pealt pühkida. Kui MM-i ajal eriti panuseid ei asetanud ning keskendusin eelkõige paarile sõbraliigale, siis nüüd viimasel paaril nädalal olen kätt soojas hoidnud Eesti klubide euromängudega ning eelmise nädala lõpus naasis lõpuks ka Premium liiga. Nagu ikka, siis eurosarjades on kasumlik tegutsemine Eesti klubide vastu panustamine - endale tundus kõige magusam Zeljeznicari avamängu koef Transi vastu, kui sai selle 1.72-ga kätte. Trans oli lõpuks küll sümpaatne, aga enne mängu langesid koefitsiendid korralikult, mis tõestas, et sellistes eelringides võib päris head väärtust leida küll. Premium liigast oli lemmik Unibeti liveturg, kus Flora - Tuleviku mängu 25-30 minuti kandis tõusis BTS-no järsku 2.05 peale. Sai see koheselt ka võetud ja siis minuti-kahega langes koef 1.36 peale.

              Aga nüüd tulevaste mängude juurde - enne Premium liiga nädalavahetust vaataks veel pisut Euroopa liiga eelringide poole. Esimesena liigub siin mõte APOELi -1.5 peale vs Flora. Flora mäng vs Beer-Sheva näitas ära, et sellisel tasemel meie tiimidel väga midagi teha ei ole. Ka kordusmäng, kus enam millegi peale sisuliselt mängida polnud, lükkas Sheva lihtsalt 3 ära. Lisame nüüd siia juurde vihase Apoeli, kes peab end pärast piinlikut kaotust Suduva vastu nii fännidele kui juhtkonnale tõestama. Kindlasti tahavad nad koduplatsil asju ära otsustada - see tähendab ees vähemalt 2-3 löömist ning taga nulli hoidmist. Lisaks on Küprosel mõnusalt soe kliima, kuid väikese vigastusohu kõrval tähendab see ka seda, et Flora meestel ligi 30-kraadises soojas ilmselt kõige paremini mootor ei tööta. Jah, Apoel pole kindlasti see sama sats, kes 2012. aastal Realiga Meistrite liiga veerandfinaali mängis, aga regulaarselt CL-i/Euroopa liiga alagrupiturniirile jõudmine näitab ikka sealse klassi ja rahalised võimalused ära (väike lisamärkus veel, et pärast kaotusi Suduvale palgati Iraani koondise ründaja, kes Eredivisies viimase kahe hooajaga 27 väravat löönud - on selge, et kui sinna vastu panna Lorenzi masti mees, siis varem või hiljem asi käriseb).

              Sisuliselt sama point kehtib ka B36 Torshavni ja Besiktase mängu puhul. Okei, siin on mäng Fääridel, Besiktase veel hooaeg ei käi ning ilmselt pole ka motivatsioon neil ülikõrge, aga kui ühel tiimil on ees ei keegi muu kui Kaimar Saag ja teisel Ryan Babel/Alvaro Negredo (pluss kaitses Pepe ja Vida, kui nad pärast MMi välja tiritakse), siis ei näe kuidagi miks eelmisel aastal CL play-offi jõudnud meeskond ei peaks Fääride hetke 4. tiimi vähemalt 2 väravaga võitma. Football is coming to Besiktas.

              Viimane mäng, mis jääb silma, on Stjarnan vs Kopenhaagen. Siin siis Kopenhaageni koef 1.75 kandis. Stjarnan vs Kalju paar minu arust tõestas, et tegu paris võrdsete tiimidega, kus Nõmmel esimene mäng lihtsalt täielikult ebaõnnestus. Ja kui siit natuke meelevaldselt edasi järeldada, siis tunduks Kopenhaageni praegune koef Kalju-tugevuse satsi vastu võõrsil päris hea. Mis natuke paneb mõtlema, on fakt, et Kopenhaagenil oli parajalt pusimist KuPsiga (kellest aga Stjarnan kindlasti mõnevõrra nõrgem on) ning telepildist paistis, et Stjarnani kunstmuruväljak ka nüüd ülitehnilist ja loovat jalgpalli ei soosi, mis peaks väikese eelise andma eeldatavalt nõrgemale tiimile. Seega kolmest mainitud mängust ma siin ainsana hetkel panust panema ei hakka - seedib natuke veel ja teeb taustatööd, ehk vaatab midagi live'is, kui koefid väga madalale pole langenud.

              Kommentaar


                Euroopa liiga mõtted kõik õiges suunas ja võib heade emotsioonidega Premium liiga poole vaadata. Hommikul ärgates sai võetud Tallinna Kalevi võit 1.8-ga, nüüd koefitsient juba paraku langenud. Kalev on küll senised 2 mängu Tulevikule kaotanud, aga tegelikult on mõlemas kohtumises ikka mängupildilt tuntavalt üle oldud. Lisaks ei tohiks Tulevik saada täna kasutada veel Riibergi, olen aru saanud, et ka Post ei soovi end väljakule tõsta, kui vigastatud nüüd vaikselt tagasi. Kalevil seevastu kaks väga head täiendust Mööli ja Anieri näol, tinglikult loeks "täienduseks" ka Vallneri, kes kaitseväest väljas ja ilmselt nüüd edaspidi esikinda rolli kannab ning minu hinnangul Koroljovist ka oluliselt kindlam on. Individuaalselt kannatabki Tulevik Kaleviga võrdlust ehk väravavahi ja keskkaitsjate positsioonidel, igal pool mujal võiks Kalevil tuntav eelis olla ja kui järjekordset Folgi-imet ei tule, peaks Kalev selle mängu ikka ära võtma.

                Homsest vaatan eelkõige Kalju - Levadia mängu peale. Kui muidu Eestis kahe suure omavahelisi kohtumisi väga ei panusta, siis seekord näen Levadial päris tuntavat eelist. Kuigi koefid sisuliselt võrdsed, on Kaljul päris suuri probleeme vigastustega - kindlasti jääb eemale Volkov, samuti küsimärgid Liliu kohal. Tervisega on probleeme olnud ka Kirsil ja Hundil, kes Islandil seetõttu ka välja vahetati. See tähendab, et Kaljul jääb rünnakul püssirohtu ikka päris väheseks (jäädi ju suvel ilma ka Tumasjanist), lisaks kasutas Levadia minu silmis suvepausi oluliselt paremini ära ning see võiks homme maksvusele pääseda. Kui Levadia otsevõit on ehk pisut libe jää, siis DNB ja X2 Levadiale tunduvad küll päris head valikud.

                Kommentaar


                  huvitav lugemine! teen ka enda osas ajalugu ja panustan esmakordselt Eesti meistriliiga mängule - uurisin ja puurisin ja jõudsin järeldusele, et Narva ML on hea valik.

                  Kommentaar


                    Kuna see ainuke asjalik teema Eesti liiga panustamise kohta, uuriks mida Eesti karika paaridest arvad? Nt homme JK Viimsi - FC Elva, meeskondadel 2 liigat vahet ja Elva koef 1.58 (tavaliselt selline Esiliiga A alumiste satside vastu). Neljap JK Legion - Vaprus, samuti 2 liigat vahet ja Vaprus on autsaider @2.65. Tean, et Legion on tugev ja pani siin Tarvale 3:0 eelmises ringis, aga Meistriliiga klubi vastu favoriit?? Ise lendasin juba peale, kiusatus isegi veel suuremalt minna aga vb bookied teavad midagi mida ma ei tea?

                    Kommentaar


                      Coolbetis saab teha ka Premium liiga hooajapanuseid ja seal jäid silma eelkõige üldvõitja koefid. Kalju võidukoef hetkel 1.55 ehk ca 65%, mis minu arvates ülehinnatud. Ma leian, et väga ümardatult on seis selline, et võidab kas 50% Kalju või 50% Flora/Levadia. Kaljul on ju virtuaalselt Flora ees edu vaid 2 punkti, lisaks peab järgmised 4 mängu (sh mäng Flora vastu) vahele jätma 25 väravat löönud Liliu. Lisades ka muud koosseisuprobleemid, piisab ühest libastumisest, et Flora neist juba mööduda võiks. Usun, et viimast sõna ei ole öelnud veel ka Levadia, kes on küll kohati lubamatult punkte kaotanud, aga kel minu hinnangul võiks koosseisus enim kvaliteeti leiduda - varem või hiljem võiks ju maksvusele pääseda ka Türgi treeninglaagrid. Ühesõnaga saab hetkel Flora ja Levadia üldvõidud kätte vastavalt 4.5 ja 5.5 koefiga. Arvestades, et 13 vooru veel minna, kõike saab selle ajaga juhtuda ning Kalju on varemgi säärases hooaja faasis choke'inud, siis mulle tunduvad mõlemad head väärtuspanused. Betsafe on Kalju võidu hinnanud nt koefiga 2, Flora 2.85 ja Levadia 3.85 - need on minu hinnangul tõele oluliselt lähemal.

                      Kommentaar


                        Eesti - Läti kossuliiga sai eelmise nädala lõpul alguse ja sel puhul puhuks siia ka pisut elu sisse. Esimene nädalavahetus oli eelkõige mängude jälgimiseks, et mis masti meeskonnad see aasta üldse rivis on ning just hooaja alguses võib säärases liigas, kus teadamatust palju, kohati päris hästi kontoreid lollitada. Tagantjärele panused muidugi erilist väärtust blogi kontekstis ei oma, aga endale meeldisid TalTech -2.5 vs Liepaja ning VEF -22.5 vs TLÜ. Mõlemad panused tulid ka kenasti ära, aga see selleks. Liiga idee üldiselt jättis päris sümpaatse mulje, aga tasemevahed kohati päris suured. Seetõttu pisut kardan ka, et mõned kehvamad tiimid võivad siin aeg-ajalt Balti liigast tuntud pettuseid üritama hakata - näiteks Jekabpils tundub küll selline tiim, kellel kvaliteeti sisuliselt pole ning võivad siis mingil ajahetkel periooditi "laguneda" ja juba poolajaks 40-ga taga olla. Võibolla on see vaid minu personaalne kartus, aga eks hooaeg näitab.

                        Kuna algava nädala mänge veel peamistes kontorites väljas pole, siis ei hakka praegu veel midagi konkreetset uueks nädalaks soovitama, aga näiteks TLÜ ja Rapla mängudel tasub küll õhukeste koosseisude tõttu silma peal hoida. Kui Raplal Hawkins mitu nädalat veel väljas ja uus pikk Mompremier juba vist sisuliselt tiimist välja külmutatud, siis "täiskasvanuid" Raplal hetkel vaid 5 tükki. TLÜ omakorda ootab küll vist mõne mängija pabereid, aga näiteks Lätis käidi kaheksakesi ja kui asi nii jätkuma peaks, siis see sats on küll selline, kus suurem osa mängijaist on kas liiga a)vana või b)noor ja kogenematu, et nädalast-nädalasse stabiilseid esitusi teha.

                        Lõpetuseks üks konkreetne panus ka - homme kl 20:30 Vaprus vs Tulevik ja Coolbet pakub turgu praegu nii, et Vapruse võit, viik või Tuleviku võit on kõik koefiga 3. Mulle endale tundub siin no-brainer Tulevik DNB ja väikse panusega ka Tuleviku otsevõit. Kvaliteeti neil selgelt rohkem ja kõik mängukeelud ka Viljandil ära kantud. Vaprus oli viimati Tammeka vastu väga kehva, samal ajal kui Tulevik suutis nii Tartult kui Kalevilt 3 punkti ära võtta. Väike X-faktor on siin see, et kui Pärnu jaoks on see elu ja surma peale mäng, siis Tulevikul laias laastus seis turvaline, aga vaevalt nüüd selle pärast kuidagi kergemalt mängule minnakse. Näiteks Bet365 pakub sama mängu vastavalt 2.7 - 3.8 - 2.2 ja see minu hinnangul tõele oluliselt lähemal.

                        P.S. Kui kellelgi omapoolseid tähelepanekuid Eesti - Läti liiga alustuseks, siis kuulaks hea meelega. Oluliselt huvitavam asja teha, kui mingi arutelu ka tekib.

                        Kommentaar


                          Seoses Eesti-Läti ühisliigaga jäi täna silma 19:00 algavale kohtumisele panus Liepaja +35.5 @bet365 koefitsendiga 1.86 Cramo vastu.

                          Jah, tõeline jõudude vahekord ongi nii suur või veel suuremgi, kuid vaevalt on Kalev/Cramol täna üldse vahet, kas see võit tuleb 15 või 25 punktiline. Ehk olulisem on veel viimaseid kokkulepitud asju lihvida(juba homme sõidetakse lätti ja sealt edasi venemaale, et nädalalõpus juba esimene VTB kohtumine pidada). Trennideks enam väga palju aega ei ole. Kindlasti mängitatakse kõiki ja eriti neid, kellel probleeme mängukindlusega. Ning sellise suhtumisega see lõpp-paremus vaevalt vähemalt 36 punkti on. Kairys on küll tõeline maksimalist, kuid usutavasti mõtleb ka tema juba järgmistele mängudele ja tänane kohtumine on üks verstapost, mis tuleb lihtsalt läbida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
                            Seoses Eesti-Läti ühisliigaga jäi täna silma 19:00 algavale kohtumisele panus Liepaja +35.5 @bet365 koefitsendiga 1.86 Cramo vastu.

                            Jah, tõeline jõudude vahekord ongi nii suur või veel suuremgi, kuid vaevalt on Kalev/Cramol täna üldse vahet, kas see võit tuleb 15 või 25 punktiline. Ehk olulisem on veel viimaseid kokkulepitud asju lihvida(juba homme sõidetakse lätti ja sealt edasi venemaale, et nädalalõpus juba esimene VTB kohtumine pidada). Trennideks enam väga palju aega ei ole. Kindlasti mängitatakse kõiki ja eriti neid, kellel probleeme mängukindlusega. Ning sellise suhtumisega see lõpp-paremus vaevalt vähemalt 36 punkti on. Kairys on küll tõeline maksimalist, kuid usutavasti mõtleb ka tema juba järgmistele mängudele ja tänane kohtumine on üks verstapost, mis tuleb lihtsalt läbida.
                            Pigem Cramo uued mehed on näljased ja pink tahab näidata, et nad pole kehvemad seega pigem usuks, et Cramo paneb täiega lõpuni välja. Samas see +35.5 on selline vahe ikkagi, et kui Liepajal vähe normaalne viskepäev on, siis on see ikkagi korralik vahe mida tasa teha, kuid esimene mäng seda küll ei näidanud.

                            Kommentaar


                              Arvestada ka sellega ikkagi, et liepaja põhikolmik mängis eile 32min+, tõenäoliselt tuleb teine poolaeg paras krahh.

                              Kommentaar


                                Lisak eile mainitud Tuleviku mängule vaataks kiirelt ka Kure - Paide mängule otsa. Paide see hooaeg kõik 3 omavahelist mängu võitnud, kahel korral vähemalt kahe väravaga. Lisaks neil nüüd satsis Djermanovic, kes klubis 5 mänguga 6 väravat löönud. Seetõttu meeldib näiteks Unibetis Paide -1.25 @1.97. Kuressaare omakorda ligi 4 kuud ja 12 liigamängu võiduta, ei näe, et ka täna siin asi paremaks läheb. Paidel igas liinis (va väravavaht) tuntav ülekaal ja usun võiksid nad täna vähemalt 2-3 väravaga võita küll. Natuke meeldib ka Kuressaare under 0.5 väravat (@3.8), aga Merilo väravas just üleliia kindlust ei tekita ja piisab ühest standardolukorrast (raudselt tuleb suvaline penalti jälle), kust Laht või Valmas ära võiks lüüa. Sümboolse summaga võib aga sedagi proovida.

                                Homse kossu osas on kodustest portaalidest Coolbet tulnud Valga vs Jurmala koefidega (2.6 - 1.5). Mõned välismaised portaalid pakuvad Valgale isegi kõrgemat koefi, aga näiteks Valga +5.5 @ 1.9 tundub praegu päris hea mõte. Jurmala mullusest satsist väga midagi järgi pole (ainult 3 mängijat jäänud), samuti kaotati 20 punktiga laupäeval Tartule, kelle roster nüüd väga tugevam küll ei tohiks olla, kui Valga oma. Valga esimesest mängust küll ülekannet ei olnud ja nemad ka koosseisu kõvasti muutnud, aga ma näen seda laias laastus võrdsete heitlusena ja Valga koduväljakul võiks isegi olla väike favoriit. Seega proovib +5.5 ja väikselt ka Valga otsevõit. Nagu ikka, vastuväited ja arutelu oodatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X