320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henry14 Eesti spordi blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Pinnacles saab AH -11 Raplale võtta praegu. Arvan ka, et Rapla viimased 3-4 mängu enne TLÜ-d oli juba teadlik eksperimenteerimine Kuusmaa poolt.

    Mis puudutab Flora U21 - Viljandi mängu, siis ma ei ootaks seal eriti väravaid. Iseasi, kas 1,7 alla 3,5 väga motiveerib, aga väikese panusega võiks proovida alla 2,5-te. Samas olen sinuga nõus, tasub koosseisud rahulikult ära oodata.
    See on muidugi uskumatu kuidas Flora tatid Tulevikku loputasid.

    Kommentaar


      #77
      Nii kossumäng kui ka jalkamängud läksid vastu mu ootusi.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #78
        Minu tänane lemmikpanus Rapla - TLÜ mängust oli, kas endine Inglismaa koondise keskkaitsja Matthew Upson viskab üle või alla 10,5 punkti.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Minu tänane lemmikpanus Rapla - TLÜ mängust oli, kas endine Inglismaa koondise keskkaitsja Matthew Upson viskab üle või alla 10,5 punkti.
          Vahel ikka juhtub. Kahtlustan, et see oli meil.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #80
            Tulid siin eile õhtul muud asjad vahele ja ei õnnestunud paraku kumba kohtumist otsepildis jälgida, aga tulemusi ja tipphetki kiirelt silmates, siis parajad üllatused mõlemad jah. Kui Rapla - TLÜ ehk nii šokeeriv ei olegi - individuaalselt on ju TLÜ täitsa ok sats - lihtsalt vahepeal joosti rööbastelt maha ja oli raske näha, et nad asja taas jooksma saavad. Aga paistab, et Kullamäe kavalus ja meeste enda play-offidega tõusnud motivatsioon tegi imet. Siiski ma julgeks siin seerias veel Raplale eelise anda, lihtsalt me ei näe nende poolt sellist ülesõitu nagu enamik eeldas. Väga olulise tähtsusega on siinkohal pühapäevane mäng TLÜ kodus - kui nad peaks selle ka ära hammustama, läheb Raplal juba päris-päris keeruliseks. Ainus positiivne asi selle mängu puhul fakt, et Saage paariks minutiks põllule lasti - tema under 11.5 (täpsemalt 0 punkti) aitas asju natuke siluda.

            Flora - Viljandi mängu panusteni ei jõudnudki ja mõnikord on hea ka, kui muud kohustused vahele tulevad. Oleks enne mängu ka liikunud mõtted näiteks underi suunas või siis ehk live'is pannud Tuleviku plussi (oleks olenenud muidugi ka mängupildist, mida ma paraku ei näinud). Tundub aga täiesti ulmeline, kuidas sats, kelle keskmine vanus 17,5 aastat, suudab ML satsile 7 väravat lüüa. Ok, Viljandil vigastatuid jne, aga sellises mängus võiksid Post ja Nõmm sisuliselt kahe peale suuta asju korras hoida.

            Tänase osas pea suht tühi. Maardu - Keila puhul tundub ühelt poolt ok idee Maardu -2 (kvaliteedi vahe on ikkagi tuntav). Teisalt on Keila kaitses päris sümpaatselt pusinud (sel hooajal juba kolm korda 0:0 triigitud). Seetõttu tundub ka päris ok pänus under 4.5 - raske näha, et Keila ise lööb ja ehk ei lasta Maardul ikka üle 4 lüüa. Aga need on sellised kiired "hommikused" mõtted ja ei näe nüüd kummaski eriti suurt väärtust. Seedib jälle natuke seda mängu ja kui kellelgi mõtteid selles osas, kuulaks samuti huviga.

            P.S. Siin blogi algul küsiti ka, et ehk pisut ka millestki peale "pickide" rääkida. Mulle endale väga meeldivad sarnased arutelud nagu siin hiljuti näiteks Taneli ja telekavaataja vahel oli. Seetõttu endast vatramise asemel (ehk jõuab kunagi sinnagi), viskaks hoopis õhku sellise teema, mis hiljuti mitmel korral sõprusringkonnas jutuks on tulnud.

            Täpsemalt teemaks siis kodulaen ja sports betting. Eks on ise ka selle kohta natuke internetist jms uuritud, aga ma olen aru saanud, et tihti on asi individuaalne ja seetõttu oleks huvitav kuulda kellegi konkreetseid kogemusi, mis siis ise läbi elatud või mõnelt tuttavalt kuuldud. Endal ka vanus sealmaal, et võiks vaikselt oma kodu soetamisele mõelda ja seetõttu küsikski, et kui väga pangad sellest takistust näevad, kui sul on regulaarsed sisse-väljamaksed panustamissaitidelt? Ma olen aru saanud, et laias laastus pole pankadele vahet, kas tegu on sports bettinguga või lihtsalt kasiino uksest sisse astumisega (mis tundub muidugi jabur)? Ja ega neid vist ei huvita ka see, kui panga väljavõttest on näha, et sinu jaoks on tegu kasumliku tegevusega? Lisaks olen kuulnud ka seda, et kui tõesti oma kodu soetamise plaan juba väga aktuaalne, aitab kaasa ka see, kui enda pangakontolt mõnda aega sisse-väljamakseid bettingsaitidele mitte teha (olen kuulnud, et piisab poolest aastast, samas on räägitud ka kahest aastast?). Samuti on räägitud sellest, et aitab see, kui panustamist lihtsalt mõne teise pangakonto kaudu teha. Ühesõnaga küsimusi palju ja kuulaks huviga teie mõtteid-kogemusi sel teemal. On see ju ka elukutselistel panustajatel tihti üks peamiseid probleeme - tean ka ise mitut tuttavat, kes on mõne panustamissaidi juurde meelitatud just seetõttu, et seal on teatav stabiilsus ja muutud ka pankade silmis usaldusväärseks.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Henry14 Vaata postitust
              Tulid siin eile õhtul muud asjad vahele ja ei õnnestunud paraku kumba kohtumist otsepildis jälgida, aga tulemusi ja tipphetki kiirelt silmates, siis parajad üllatused mõlemad jah. Kui Rapla - TLÜ ehk nii šokeeriv ei olegi - individuaalselt on ju TLÜ täitsa ok sats - lihtsalt vahepeal joosti rööbastelt maha ja oli raske näha, et nad asja taas jooksma saavad. Aga paistab, et Kullamäe kavalus ja meeste enda play-offidega tõusnud motivatsioon tegi imet. Siiski ma julgeks siin seerias veel Raplale eelise anda, lihtsalt me ei näe nende poolt sellist ülesõitu nagu enamik eeldas. Väga olulise tähtsusega on siinkohal pühapäevane mäng TLÜ kodus - kui nad peaks selle ka ära hammustama, läheb Raplal juba päris-päris keeruliseks. Ainus positiivne asi selle mängu puhul fakt, et Saage paariks minutiks põllule lasti - tema under 11.5 (täpsemalt 0 punkti) aitas asju natuke siluda.

              Flora - Viljandi mängu panusteni ei jõudnudki ja mõnikord on hea ka, kui muud kohustused vahele tulevad. Oleks enne mängu ka liikunud mõtted näiteks underi suunas või siis ehk live'is pannud Tuleviku plussi (oleks olenenud muidugi ka mängupildist, mida ma paraku ei näinud). Tundub aga täiesti ulmeline, kuidas sats, kelle keskmine vanus 17,5 aastat, suudab ML satsile 7 väravat lüüa. Ok, Viljandil vigastatuid jne, aga sellises mängus võiksid Post ja Nõmm sisuliselt kahe peale suuta asju korras hoida.

              Tänase osas pea suht tühi. Maardu - Keila puhul tundub ühelt poolt ok idee Maardu -2 (kvaliteedi vahe on ikkagi tuntav). Teisalt on Keila kaitses päris sümpaatselt pusinud (sel hooajal juba kolm korda 0:0 triigitud). Seetõttu tundub ka päris ok pänus under 4.5 - raske näha, et Keila ise lööb ja ehk ei lasta Maardul ikka üle 4 lüüa. Aga need on sellised kiired "hommikused" mõtted ja ei näe nüüd kummaski eriti suurt väärtust. Seedib jälle natuke seda mängu ja kui kellelgi mõtteid selles osas, kuulaks samuti huviga.

              P.S. Siin blogi algul küsiti ka, et ehk pisut ka millestki peale "pickide" rääkida. Mulle endale väga meeldivad sarnased arutelud nagu siin hiljuti näiteks Taneli ja telekavaataja vahel oli. Seetõttu endast vatramise asemel (ehk jõuab kunagi sinnagi), viskaks hoopis õhku sellise teema, mis hiljuti mitmel korral sõprusringkonnas jutuks on tulnud.

              Täpsemalt teemaks siis kodulaen ja sports betting. Eks on ise ka selle kohta natuke internetist jms uuritud, aga ma olen aru saanud, et tihti on asi individuaalne ja seetõttu oleks huvitav kuulda kellegi konkreetseid kogemusi, mis siis ise läbi elatud või mõnelt tuttavalt kuuldud. Endal ka vanus sealmaal, et võiks vaikselt oma kodu soetamisele mõelda ja seetõttu küsikski, et kui väga pangad sellest takistust näevad, kui sul on regulaarsed sisse-väljamaksed panustamissaitidelt? Ma olen aru saanud, et laias laastus pole pankadele vahet, kas tegu on sports bettinguga või lihtsalt kasiino uksest sisse astumisega (mis tundub muidugi jabur)? Ja ega neid vist ei huvita ka see, kui panga väljavõttest on näha, et sinu jaoks on tegu kasumliku tegevusega? Lisaks olen kuulnud ka seda, et kui tõesti oma kodu soetamise plaan juba väga aktuaalne, aitab kaasa ka see, kui enda pangakontolt mõnda aega sisse-väljamakseid bettingsaitidele mitte teha (olen kuulnud, et piisab poolest aastast, samas on räägitud ka kahest aastast?). Samuti on räägitud sellest, et aitab see, kui panustamist lihtsalt mõne teise pangakonto kaudu teha. Ühesõnaga küsimusi palju ja kuulaks huviga teie mõtteid-kogemusi sel teemal. On see ju ka elukutselistel panustajatel tihti üks peamiseid probleeme - tean ka ise mitut tuttavat, kes on mõne panustamissaidi juurde meelitatud just seetõttu, et seal on teatav stabiilsus ja muutud ka pankade silmis usaldusväärseks.
              Kodulaenu osas olen ma täpselt samasuguse tee läbi käinud nagu sina. Eestis elades ma mängisin ka igapäevaselt nii välismaa kui ka eestimaistel kontorites ja oli ka ükshetk mõte, et ostaks Tallinna endale korteri, sest mida sellest kallist üürist ikka taguda. Suuremad pangad asjad kõik tahavad 20% sissemakset kui sul pole just lisatagatist. Ja nii SEB kui ka Swedbank mõlemad ei hakanud isegi arutama minuga mitte midagi kui nähti, et olen teinud sissemakseid kihlveokontoritesse. Kuigi ma olin viimase 6 kuu jooksul +, siis see ei huvita panka mitte kunagi ja laenuhaldur/konsultant vms isegi ei hakka sinu taotlust edastama laenukomisjonile vms. Kodulaenudega on muidugi ka see, et nad võivad üldjuhul vaadata ja vaatavadki isegi pikemalt kui 6 kuud. 6 kuud käib rohkem selle kohta, et sa oled 6kkud töötanud ja saanud stabiilselt palka ehk sul on olemas stabiilne sissetulek. Kontoväljavõtet võivad nad vaadata veel pikemalt nii, et mul soovitati aasta aega hoida puhast lehte.

              Kommentaar


                #82
                Vastavalt seadusandlusele pangad lausa peavad sellele tähelepanu pöörama ning neil on kõiksugu õigusi, et laenutaotlust mitte rahuldada, kui teil on sissemakseid/väljamakseid hasartmänguvahendajatega.

                Olen ise ka selle kadalipu läbinud. Tol hetkel täiesti teadlikult lõpetasin igasugused sisse/väljamaksed. Minult ja naiselt küsiti kontode väljavõtteid 12 kuu vältel.

                Sel ei ole mingit vahet, kas olete plussis või miinuses.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Vastavalt seadusandlusele pangad lausa peavad sellele tähelepanu pöörama ning neil on kõiksugu õigusi, et laenutaotlust mitte rahuldada, kui teil on sissemakseid/väljamakseid hasartmänguvahendajatega.

                  Olen ise ka selle kadalipu läbinud. Tol hetkel täiesti teadlikult lõpetasin igasugused sisse/väljamaksed. Minult ja naiselt küsiti kontode väljavõtteid 12 kuu vältel.

                  Sel ei ole mingit vahet, kas olete plussis või miinuses.
                  Oskad täpsemalt öelda, mis seadus?
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                    Oskad täpsemalt öelda, mis seadus?
                    Ma ei oska täpsemalt öelda. Pole spetsialist. Aga see on tegelikult pigem seotud rahapesu ja kriminaalse rahadega. Vähemalt nende mõistetega. Olgugi, et loasaamiseks peavad hasartmängupakkujad neid küsimusi tõestama, on see siiski väga paindumatu punkt.

                    Siiski need, kes paar korda aastas mingi kümneka kannavad, saavad suure tõenäosusega oma laenu kätte. Kui side hasartmängudega moodustab juba olulise protsendi (jään täpse protsendi jällegi võlgu), siis võite laenust unistama jääda.

                    Fun fact: Eile oli plaan külastada üht üritust ning enne seda oli veidi aega. Kuna parasjagu viibisin Nautica keskuse kandis, siis mõtlesin Olybeti spordibaari minna. Olgem ausad- õllehind on jõhkralt odav seal. Ja kui me maksma hakkasime, küsis teenindaja, kas me oleme ikka kindlad, et kaarti tahame kasutada vms. Lõpuks maksingi sulas .
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #85
                      Sai isegi viimase aasta jooksul pangas käidud seoeses eluaseme laenu taotlemisega. Alguses kõik tore ja asi liikus kiiresti, kõik tundub sobivat ja tundus, et ei tekigi probleemi sissemaksetest erinevatele bettimis saitidele. Klõpsib seal arvutis ikka edasi ja järsku teatab, et minuga on probleem, olevat täitsa hasartmängusõltlane. Ei huvita neid kas mängid kasiinos või ennustad sporti ega ka see kas su tegevus on kasumlik(mul oli). Rääkis veel mulle, et kuidas see tegevus hävitab inimeste elusi ja perekondi jne. Kuna aga teades, et tee panka ootab mingi aeg ja ka siin foorumis on sellest laenust ja bettimist juttu olnud siis, teadlikult lõpetasin ajal kui sai tõsisemalt korterit vaatama hakatud, raha kandmise bettimis saitidele ära. Sobiva korteri leidmisel ja panka jõudmisel oli möödas viimasest maksest 5 kuud ja nõks peale. Ütlesin siis talle seda, mida ta kuulda soovis, et ma enam kanna kuhugi raha ja et viimasest kandest on ligi 6 kuud möödas. See jutt tundus talle sobivat ning paari nädala pärast oli korter käes. Ei teagi kas nad päris nii päeva pealt seda 6 kuud jälgivad, ei ole isegi tagant järgi nii vaadanud, et kas see paus nii pikaks venis üldse.

                      Kommentaar


                        #86
                        Skrilli vms kaudu kandmine peaks vist aitama?

                        Kommentaar


                          #87
                          Aasta tagasi võtsin ka kodulaenu ja uuriti väga detailselt 12 kuu väljavõtet. Kõik korduvad ülekanded küsiti detailselt üle, et kellele ja miks. Mul oli aasta peale kokku mingi 15 hasartmänguga seotud sisse- ja väljakannet. Aga ju see oli veel piisavalt väike number panga jaoks ja see ei saanud laenu saamisel takistuseks. Loomulikult pank ei näinud mu Skrilli teel tehtud ülekandeid ja see mind ilmselt päästis.

                          Kommentaar


                            #88
                            kõige lihtsam on nii, et panka pole vajagi ja ostad korteri puhtalt hasartmänguvõitude eest

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Skrilli vms kaudu kandmine peaks vist aitama?
                              Ja pank ei küsi Skrilli väljavõtet?

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas zizi Vaata postitust
                                Ja pank ei küsi Skrilli väljavõtet?
                                Skrillist tehtud väljakande kohta ütlesin pangale, et hoian teatud osa oma sääste juba aastaid e-walletites. Täpsemat väljavõtet Skrilli sees toimunud kannete kohta ei nõutud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X