320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henry14 Eesti spordi blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas giga204 Vaata postitust
    Skrillist tehtud väljakande kohta ütlesin pangale, et hoian teatud osa oma sääste juba aastaid e-walletites. Täpsemat väljavõtet Skrilli sees toimunud kannete kohta ei nõutud.
    Ilmselt nad sinult ei peagi otseselt küsima, kuna finantsintstitusioonid jagavad omavahel lahkelt neid andmeid.

    Näiteks swedbanki tingimustes vaata punkt 7, eriti 7.1.4. https://www.swedbank.ee/static/pdf/p...ta_est_new.pdf

    Vaevalt skrillgi erinev on, arvestades seejuures, kuidas nad kohe konto loomisel soovivad teada, kas teed gambling või non-gambling konto.

    Kommentaar


      #92
      Pakun, et pangad puhtalt ei viitsi hakata Skrillist uurima iga tehingu kohta. Ning ma arvan, et seal on kindlad standardid info kohta, mida Skrill jagada võib ja mida mitte.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        #93
        Siin nii palju lisaks et on teatud agad.

        Esiteks plussis olemine on tihti totaalne juhus ka sellise aja peale nagu aasta, et saan väga hästi aru kus panga hirmud on. Oht et suurte summadega panustav inimene on lihtsalt lucky olnud on alati korralikult suur ja nende puhul on eriti suur oht et kui luck otsa saab, siis ei saada aru mis hetkel peaks kriipsu peale tõmbama ja siis on järsku murehetked käes.

        Teiseks ei tasu seda raha kunagi edasi tagasi liigutada. Kui pidevalt juurde kannad sinna ja siis jälle välja võtad, siis see üksi juba näitab ära, et tegelikult kasutad raha, mida sul vaja on ja see ei ole hea märk. Kui me räägime ülekannete summadest mis lähevad juba arvestavaks protsendiks sinu sissetulekutest.

        Ja muidugi on seal vahed sees. Kui teenid kuus mitu tuhat tugeval ametil ja 100 eurot kontorisse paned, siis lihtne inimlik loogika ütleb et selles ei ole probleemi kui tahad 400-600se igakuise tagasimaksega laenu teha. Aga kui teenid 1000 või veidi üle kätte siis on ilmselge probleem kui iga kuu liigutad kontorite vahel 100-200.

        Bettimine kergeks meelelahutuseks summaga mida saad muretult kaotada nii, et kuu lõpus menüüd ei pea üle vaatama ja bettimine selleks et lisa teenida saada - neil kahel on päris suur vahe ja üldiselt selle viimase poole püüdlejad on riskigrupp. Tihti kipuvad nad ilma reaalselt mõjuva põhjuseta uskum, et neil on võime seda teha.
        sigpic

        Kommentaar


          #94
          Kui ma olen panustamisega tegelenud full-timena juba mõnda aega ja raha võtnud välja otse pangakontole iga kuu, aga kontoritest, kes ei oma Eestis litsentsi, siis kas sellest võib mingi probleem tulla või kas peaks pigem läbi Skrilli seda tegema? Ei mõtle laenu suhtes vaid üleüldse.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas DeploY Vaata postitust
            Kui ma olen panustamisega tegelenud full-timena juba mõnda aega ja raha võtnud välja otse pangakontole iga kuu, aga kontoritest, kes ei oma Eestis litsentsi, siis kas sellest võib mingi probleem tulla või kas peaks pigem läbi Skrilli seda tegema? Ei mõtle laenu suhtes vaid üleüldse.
            Mitte kõikidest kontoritest, aga mõndadega küll.

            Kommentaar


              #96
              Kui sa ametlikult tööl ei käi, siis pangad nagunii ei anna sulle kodulaenu. Tean, et igasugu daytime börsi, Forex jms kauplejatel on laenu saamine peaagu võimatu.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas DeploY Vaata postitust
                Kui ma olen panustamisega tegelenud full-timena juba mõnda aega ja raha võtnud välja otse pangakontole iga kuu, aga kontoritest, kes ei oma Eestis litsentsi, siis kas sellest võib mingi probleem tulla või kas peaks pigem läbi Skrilli seda tegema? Ei mõtle laenu suhtes vaid üleüldse.
                Teoreetiliselt peaks litsentseerimata kontorite võitude pealt tulumaksu maksma jah. Reaalsuses ilmselt probleeme ei teki.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Teoreetiliselt peaks litsentseerimata kontorite võitude pealt tulumaksu maksma jah. Reaalsuses ilmselt probleeme ei teki.
                  See kvalifitseeruks topeltmaksustamise alla, seega teoreetiliselt ka ei peaks.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Teoreetiliselt peaks litsentseerimata kontorite võitude pealt tulumaksu maksma jah. Reaalsuses ilmselt probleeme ei teki.
                    See oli mu küsimus jap, ei uurinud üldse laenu kohta, aitäh. Aga kindluse mõttes oleks parem siis kõikides kontorites läbi Skrilli toimetada?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                      See kvalifitseeruks topeltmaksustamise alla, seega teoreetiliselt ka ei peaks.
                      Kuidas nii?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Kuidas nii?
                        Ma saan aru, et kui sa võidu välja kannad, siis sa peaks maksma sihtkohariigile (kus kasiino on registreeritud) tulumaksu. Seejärel peaksid maksma Eesti riigile tulumaksu. See oleks ju topeltmaksustamine.

                        Aga üldiselt on kogu see tulumaksu maksmine hall ala

                        (2) Tulumaksuga maksustatakse saadud pensionid, toetused, stipendiumid, kultuuri-, spordi- ja teaduspreemiad, hasartmänguvõidud, perehüvitiste seaduse alusel saadud hüvitised ning spordilähetuse ja loomeliidu poolt loovisikule tema loometööga seotud lähetuse hüvitised ja päevaraha.

                        (3) Tulumaksuga ei maksustata:
                        Korraldusloa alusel läbiviidud loteriist saadud loteriivõite ja hasartmängu korraldamise tegevusluba omavalt isikult saadud hasartmänguvõite;

                        Okei, korraldusluba ehk litsentsi on vaja. Aga kus on öeldud, et see peab olema Eesti riigi/tolliameti poolt litsentseeritud? Kõik kasiinod on litsentseeritud asukoha riikides, Euroopa liidu omades (Gibraltar, Malta, Curacao jne). Vähemalt populaarsemad, mida kõik siin kasutavad. Seega osati tundub, et võidud on tulumaksuvabad.

                        Ühesõnaga hall ala ja praktikas tulumaksu ei rakendata.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Tore näha elavat arutelu ja tänud kõigile vastajatele! Ühesõnaga paistab rusikareegel olevat see, et kui laenuplaan olemas, võiks vähemalt 12 kuuks sisse-ja väljamaksed panustamissaitidelt pausile panna.

                          Panuste enda juurde tagasi tulles, siis mulle jäi täna silma Valga-Valka võidukoef. Hommikul sai Coolbetis väikselt võetud Valga võit @4.75 ja ka +9.5 handicap. Nüüd juba natuke liinid paraku langenud. Ma küll pean Pärnut täna favoriidiks, aga mitte nii tugevaks, kui enamus saidid seda näitavad. Jah, Valga on suhteliselt õhinapõhine meeskond ja neil võib lihtsalt ka asi käest ära minna, aga teisalt toetub Pärnu ka päris noortele meestele, kes ei pruugi suuta ehk kogu seeria jooksul külma pead hoida. Kui avamängus tuldi esialgu välja suhteliselt võrdsete võidukoefidega, siis ma ei ütleks, et koduplats või avamängu võit money line'i sedavõrd Pärnu poole peaks kallutama. Fun fact: Pärnu on viimasest 9 kodumängust võitnud vaid ühe, sedagi G4S noorte vastu. Aga eks õhtu annab jällegi arutust ja kuulaks huviga, kui keegi mõne teise arvamusega välja tuleb.

                          Kommentaar


                            Jalgpallis on tore voor, kus kõige tasavägisemas mängus (Trans-Kalev) hinnatakse favoriidi võidutõenäosuseks "kõigest" ca 70%. Aga selles samas mängus on minu meelest väärtust ja seda muidugi ikka Kalevis.

                            Kui Trans ja Kalev pealinnas mängisid, oli see täiesti võrdne mäng, kust narvakad said võiduga tulema tänu standardolukordadele ja kalevlaste raiskamisele. Jah, mõlemad puudujäägid on saatnud Kalevit terve hooaja ja on endiselt aktuaalsed, aga ometi näib Transi soosikustaatus ülehinnatuna. X2 saab Marathonist 2,82 või Coolbetist 2,6.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Jalgpallis on tore voor, kus kõige tasavägisemas mängus (Trans-Kalev) hinnatakse favoriidi võidutõenäosuseks "kõigest" ca 70%. Aga selles samas mängus on minu meelest väärtust ja seda muidugi ikka Kalevis.

                              Kui Trans ja Kalev pealinnas mängisid, oli see täiesti võrdne mäng, kust narvakad said võiduga tulema tänu standardolukordadele ja kalevlaste raiskamisele. Jah, mõlemad puudujäägid on saatnud Kalevit terve hooaja ja on endiselt aktuaalsed, aga ometi näib Transi soosikustaatus ülehinnatuna. X2 saab Marathonist 2,82 või Coolbetist 2,6.
                              Ei ütleks et oleks Tallinnas võrdne mäng olnud ja kindlasti Trans vääris võitu Tallinnas, mida on näha ka statistikas, aga nõustun sellega et kindlasti on homme väärtus Kalevil ja ise tegin väikse panuse +1.5 @1.9 ja vaatan mis seis homme Aasias on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Henry14 Vaata postitust

                                Panuste enda juurde tagasi tulles, siis mulle jäi täna silma Valga-Valka võidukoef. Hommikul sai Coolbetis väikselt võetud Valga võit @4.75 ja ka +9.5 handicap. Nüüd juba natuke liinid paraku langenud. Ma küll pean Pärnut täna favoriidiks, aga mitte nii tugevaks, kui enamus saidid seda näitavad. Jah, Valga on suhteliselt õhinapõhine meeskond ja neil võib lihtsalt ka asi käest ära minna, aga teisalt toetub Pärnu ka päris noortele meestele, kes ei pruugi suuta ehk kogu seeria jooksul külma pead hoida. Kui avamängus tuldi esialgu välja suhteliselt võrdsete võidukoefidega, siis ma ei ütleks, et koduplats või avamängu võit money line'i sedavõrd Pärnu poole peaks kallutama. Fun fact: Pärnu on viimasest 9 kodumängust võitnud vaid ühe, sedagi G4S noorte vastu. Aga eks õhtu annab jällegi arutust ja kuulaks huviga, kui keegi mõne teise arvamusega välja tuleb.
                                Ma olin ka veidi üllatunud, kui Coolbet varakult selliste koefitsientidega välja tuli, mis ei tähenda, et Pärnu ei võiks näiteks selle mängu 15-ga võita. Mina hoiaks liini umbes 4-5 vahel, kui täielik vabadus oleks.

                                Pärnu on tore sats ja viimasel ajal hoos, aga eelmises mängus tulistas Valga ennekõike ise endale jalga ja seda ei pruugi seekord nii lihtsalt juhtuda. Teisalt Pärnu on siiski favoriit, lihtsalt mitte nii suur. Aus koef peaks seal 1.4-1.45 vahel olema. Aga see on minu arvamus.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X