320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henry14 Eesti spordi blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kiirelt mainin siin, et mulle tundub huvitav panus Unibetis Flora U21 - KalevU21 BTTS no @3.45. Floral abiks Karofeld, Lukka, Kreida, Šlein. Kalev samal ajal löönud 7 mänguga 5 väravat, täna neil puudu ründefaasist Kelder, Siim ja Sellenberg. Tipus seega Hiie, kes suutis eelmine hooaeg 31 mänguga skoorida täpselt ühe korra. Pisut hoiab asju ohtlikuna Wahl, aga antud koef tundub siiski piisavalt magus, et väikselt seda proovida.

    Kommentaar


      Valga-Valka alustab siis täna Läti liiga play-offe ja mulle pakub seal huvi Ogre handicap. Ogre on viimase nädala jooksul võitnud nii Riia VEFi kui Jurmalat, lisaks alistati Valga viimatises omavahelises mängus 15 punktiga (seda Valga koduväljakul). Aga need pole isegi peamised faktorid - peamine asjaolu on siin Valga-Valka ebainimlik mängude graafik. Kui Ogre on saanud vaikselt play-offideks vormi sättida, siis Valga peab täna viimase 9 päeva jooksul neljanda mängu ja ma ei usu, et neil selleks reaalselt võhma jagub. Play-offid Pärnuga on olnud päris intensiivsed ning esmaspäevases mängus oli juba näha, et mõlemal kumm üpris tühi. Lisaks oli veel esmaspäeval haige Haller, kes võib täna küll rivis olla, kuid kindlasti mitte parimas seisus.

      Kõigele lisaks peab Valga kohe pärast tänast mängu sõitma Pärnu, kus juba homme peetakse ellujäämismäng Pärnuga. Ma usun, et Valga on ka ise võimeid reaalselt hinnanud ja näeb, et tõenäolisem edasipääsuvõimalus on neil praegu Eesti liigas Pärnu vastu. Ma ei väida, et Ogre vastu kohe alguses pehme jalaga peale minnakse, aga kui vastane peaks natukenegi eest minema, usun, et võidakse ohverdada seeria esimene mäng selle nimel, et homme natukenegi värskem olla. Ja kui homme peaks ka Pärnu vastu kehvasti minema, küll siis jõuab juba Ogrele keskenduda - esimene mäng võõrsil ära võtta praeguses seisus on niigi ülimalt keeruline. Seetõttu läheb panus Ogre -11 peale.

      Kommentaar


        Marathon pakub Vapruse koefiks Tuleviku vastu 5,8. Viimase aja mängupildi järgi sisuliselt võrdsed tiimid.

        Muidugi see pole esimene kord, kui Marathon&co absurdse koefiga välja tulevad ja parematesse kontoritesse jõudes on koef juba hoopis midagi muud.

        Kommentaar


          Keila-Welco underid täna. Mõlemad on selgelt underite tiimid ja selliste satside omavahelised mängud kipuvad eriti väravavaeseks jääma. 8 vooru jooksul on nii Keila kui Welco ainult ühe korra üle 1 värava löönud. Betsafe pakub under 3,5 @ 1,6, aga vahest veel huvitavamad on tiimide liinid: Keila under 1,5 @ 2,2 ja Welco under 1,5 @ 1,62.

          Kommentaar


            B365 tegi täna huvitava eksimuse, kui tuli EMÜ - TTÜ mängul esialgu välja TTÜ võidukoefiga @2.5, aga see korjati pärast paari suuremat panust muidugi ära ka. Nüüd TTÜ koef juba 1.08.

            Kommentaar


              Nädalasisest Premium liiga vooru vaadates, siis mulle paistab väärtust Paide peal. Jah, Pärnu on see hooaeg mängupildilt üllatavalt sümpaatne, aga võrreldes Paidega on neil kvaliteeti ikkagi selgelt vähem. Eriti tuntav klassivahe peaks tekkima minu hinnangul keskväljal ja rünnakule minnes. Pärnul ei ole justkui mingit loogilist valemit, kuidas väravat lüüa ja kõik ründekolmandikul toimuv on liiga juhuslik - Vihmoja küünlad ei saa ka iga mäng sisse kukkuda. Lisaks tundub, et Paide on hooaja alguse segaduse laias laastus ära klaarinud ja kuigi Levadia ja Flora mängud on kolmapäevaga võrreldes hoopis teise iseloomuga, siis kui individuaalselt mahuks Vaprusest Paide koosseisu vaid Aland ja ehk ka Villota, siis 90 minuti jooksul peaks mängijate indiviuaalne klass ka selle mängu ära otsustama. Ma nüüd platside mõõtmeid peast ei tea, aga Pärnu kunstmuru peaks ka olema tuntavalt väiksem kui Rannastaadion, mistõttu on ka pisut keerulisem end kompaktselt värava ette ära parkida. Jah, kevadine muru on ka veel väike jokker, aga ma ei näe, et Pärnu siit punkte rööviks. Seetõttu tuleks vaadata Paide puhta võidu, -1/1.5 poole jne. Lisaks tundub mulle huvitav ka Pärnu under 0.5 (nt Coolbetis @2.95), aga siin muidugi võib üks Paide kaitseliini ajupeer asja ära otsustada.

              Kommentaar


                Coolbet pakub tänasele KML play-offile liini Rapla + 14.5, lisaks oli võidukoef veel hommikul @12.5 (kas praeguses seisus võidaks Tartu 12 omavahelisest mängust 11?), nüüd kirjutades on see langenud @9 peale. Arvestades, et eilne Cramo - Pärnu liin oli 17.5 peal, siis mulle tundub päris huvitav, et Tartut siin nii kindlaks favoriidiks peetakse. Jah, nad kindlasti ongi tugevad favoriidid ja võivad täna vabalt 15+ võita, aga mul on tunne, et need koefid arvestavad eelkõige sellega, mida Rapla esimestes mängudes TLÜ-ga tegi - ja kui selline mängupilt olekski jätkunud, siis ma neid koefe mõistaks.

                Paraku aga seeria kaks viimast mängu tõestasid, et Cressleriga Rapla on hoopis teistsugune (=tugevam) tiim. Muidugi on mõningane küsimus palju energiat Rapla veerandfinaali jättis, aga omamoodi küsimärk on ka Tartu mängupaus, mis võib ühest küljest hästi mõjuda, aga teisalt jälle mängutunnetuse ära võtta ja täna ehk esimesed 10-20 minutit ka tunda anda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Henry14 Vaata postitust
                  Lisaks tundub mulle huvitav ka Pärnu under 0.5 (nt Coolbetis @2.95), aga siin muidugi võib üks Paide kaitseliini ajupeer asja ära otsustada.
                  Unibet pakub hetkel siin koefitsienti 3.45. Kas Pärnu on võimeline 3-st mängust ühes Paide vastu kuivale jääma? Jah.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Henry14 Vaata postitust
                    Coolbet pakub tänasele KML play-offile liini Rapla + 14.5, lisaks oli võidukoef veel hommikul @12.5 (kas praeguses seisus võidaks Tartu 12 omavahelisest mängust 11?), nüüd kirjutades on see langenud @9 peale. Arvestades, et eilne Cramo - Pärnu liin oli 17.5 peal, siis mulle tundub päris huvitav, et Tartut siin nii kindlaks favoriidiks peetakse. Jah, nad kindlasti ongi tugevad favoriidid ja võivad täna vabalt 15+ võita, aga mul on tunne, et need koefid arvestavad eelkõige sellega, mida Rapla esimestes mängudes TLÜ-ga tegi - ja kui selline mängupilt olekski jätkunud, siis ma neid koefe mõistaks.

                    Paraku aga seeria kaks viimast mängu tõestasid, et Cressleriga Rapla on hoopis teistsugune (=tugevam) tiim. Muidugi on mõningane küsimus palju energiat Rapla veerandfinaali jättis, aga omamoodi küsimärk on ka Tartu mängupaus, mis võib ühest küljest hästi mõjuda, aga teisalt jälle mängutunnetuse ära võtta ja täna ehk esimesed 10-20 minutit ka tunda anda.
                    Ma olen sinu mõttekäiguga päri. Aga võib-olla on tänase mängu võtmesõnaks etteaimamatus. Võib kergelt minna mõlemale poole. Kuigi ise usun pigem Raplasse täna.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Tulevikul pole täna ei Kähri ega Ilvest, teatavasti lahkus meeskonnast ka Saito, mis jätab Viljandi ründe ikka väga õhukeseks. Kalevi kaitse liin on ka muidugi kerge küsimärk, aga kui Tulevik on seni ikkagi 10 mänguga löönud 5 (ja neist 2 Saito, 1 Kähri arvel), siis tundub Tuleviku under 0.5 päris hea mõte.

                      Kommentaar


                        Täna torkab enim silma Kuressaare under 0.5 (nt Unibetis 1.92). Jah, Kuressaare on viimasel ajal üllatavalt hästi esinenud, aga tänase mängu puhul on mitu olulist faktorit, mis nende vastu räägivad: 1) eelmisest laupäevast tänaseni on see nende kolmas mäng, 2) eelmises mängus sai vigastada Oliver Rass, lisaks kaartidega eemal Viira ja Seeman, 3) tööpäeval sõit Narva. See kõik jätab Kure koosseisu kohale suuri küsimärke. Lisaks on tasemevahe kahe tiimi vahel päris tuntav ja ka kõige suuremad tiimid on võimaluste tekitamisega Narva koduplatsil hätta jäänud.

                        Kommentaar


                          Väga hea valik eile.

                          Üldiselt paistab väärtuse osas üsna kesine voor, aga ma usun, et homme Paides võib väravatele panustada. Mingil määral oleneb sellest, kas Tammeka tuleb samasuguse lähenemisega nagu kodus, et üritatakse ise domineerida, aga kui emb-kumb peaks juhtima minema, siis võib päris kindel olla, et mäng läheb väga lahtiseks. Igatahes ma usun, et esimese omavahelise mängu 7 väravat ei olnud suur juhus. Coolbet pakub over 2,5 @ 1,63 ja over 3,5 @ 2,65.

                          Kommentaar


                            Täna vaatab eelkõige Trans - Levadia karikamängu suunas. Narval olnud 3 puhkepäeva, Levadial 2, lisaks mäng kevadisel Kreenholmi murul, mis samuti mängu tempole ja kvaliteedile peaks pitseri vajutama. Nädal tagasi mängiti veel Fama kunstil 1:1 viiki, mullu triigiti mõlemad korrad Narvas 0:0 viiki.

                            Need kõik faktorid panevad mind mõtlema underite peale (nt Olybetis under 3 @1.93). Usun, et kuigi Narval eurokoht käes, võetakse seda mängu päris tõsiselt, mis tähendab suurt rõhku kaitsetööle - ja kaitsta, eriti kodus, narvakad oskavad. Arvestades ka, et Levadial oli alles laupäeval liigamäng ning reedel juba ees ootamas, ei usu, et nad päris täisgaasiga kõik 90 minutit panevad, eriti kui eduseis käes ja Rogic soovib, et mängijad terveks jäävad. Üldiselt on siin pigem raske Narva väravat näha ja ka teisel pool väljakut vaevalt Trans päris laguneb ning endale 3-4 lüüa laseb.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Henry14 Vaata postitust
                              Täna vaatab eelkõige Trans - Levadia karikamängu suunas. Narval olnud 3 puhkepäeva, Levadial 2, lisaks mäng kevadisel Kreenholmi murul, mis samuti mängu tempole ja kvaliteedile peaks pitseri vajutama. Nädal tagasi mängiti veel Fama kunstil 1:1 viiki, mullu triigiti mõlemad korrad Narvas 0:0 viiki.

                              Need kõik faktorid panevad mind mõtlema underite peale (nt Olybetis under 3 @1.93). Usun, et kuigi Narval eurokoht käes, võetakse seda mängu päris tõsiselt, mis tähendab suurt rõhku kaitsetööle - ja kaitsta, eriti kodus, narvakad oskavad. Arvestades ka, et Levadial oli alles laupäeval liigamäng ning reedel juba ees ootamas, ei usu, et nad päris täisgaasiga kõik 90 minutit panevad, eriti kui eduseis käes ja Rogic soovib, et mängijad terveks jäävad. Üldiselt on siin pigem raske Narva väravat näha ja ka teisel pool väljakut vaevalt Trans päris laguneb ning endale 3-4 lüüa laseb.
                              Nojah...Väga tahaks loota, et Transi kihlveokurat niitnud pole, aga Kotenko tegutsemine esimese värava puhul oli küll selline, et selliseid eksimusi ei nähta laupäeva hommikuses rahvaliiga trennis ka mitte.

                              Kommentaar


                                Samas me nägime üht väravavahi brainfarti ka Meistrite Liiga poolfinaalis. Pigem ei usu, et rahad mängus olid.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X