Lehekülg 287, kokku 288 EsimeneEsimene ... 187237277283284285286287288 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 721 kuni 5 740, kokku 5756
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    mängija mängijaks, minu point on lihtsalt see, et ego probleemidega treenerist palju loota ei tasu. olen eluaeg inglismaa fänn olnud ja kardan juba seda suve. Pool aastat tagasi olin kindel, et seekord jõutakse kaugemale kui muidu, enam mitte.
    Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Jah esimene lause on sul justkui õige, aga siinkohal tuleb mängu asjaolu, et kas nii ühekülgne treener, kes peab võtma täiesti releka mehi koosseisu ja jätma top 2 meeskonnas mängivad põhimehed välja on ikkagi väärt olemaks peatreener? Teiseks see Chelsea näide noh jah Tiitel võideti, aga laias laastus ju arengut ei toimunud nii, et kas see näide on just kõige pädevam noh jah siin on juba rohkem enda nägemuse küsimus.

Viimase lause kohta noh kui peatreener ikka mängijate näol meeskonna taset alla tirib, sest paremad mehed ei sobi tema nägemusega
    ja ta ei ole ennast peatreenerina tõestanud, siis ausaltöeldes ei sobi see peatreener sellise tiimi juurde.
    Täitsa umpa-umpa teema siin ikka. Pudru ja kapsad.

Ühest küljest kuulen, et "treener justkui võiks valida sobivaid mängijaid", "samas pole GS ennast treenerina tõestanud", siis on "ego probleemidega treener" (ühtlasi paar rida ülalpool peaks justkui Clyne olema esimene valik LB kohale kuigi mängib relekasatsis kui Young on võtta ManUst, siis nagu pole sellega probleemi, samas kui võetakse Mawson Smallingu asemel siis on häda lahti) - öelge kohe, et te klähvite sellepärast, et Southgate'il pole lihtsalt CV'd - ta pole võitnud treenerina tiitleid ega juhendanud suuri klubisid.

Või teisiti sõnastades - treener peab valima mängijad, kes tema süsteemi sobivad ja kellese tema usub. See tähendab mingite mängijate välja jätmist. Selle käigus tõepoolest peab treener ennast kehtestama ning ütlema mingitele mängijatele "ei". Selle juures pole tegemist egoprobleemiga, tegemist on treeneri visiooni elluviimisiga mida me näeme absoluutselt iga klubi, koondise ja treeneri juures. Tuli Mou Chelseasse, saatis nahhi Mata kes oli hästi esinenud. Tuli Poch Spursi, proovis ühe hooaja, et näha kes kuidas mängib ning saatis nahhi hunniku mehi kes enne olid põhitegijad (Adekas, Lennon, Townsend, Capoue, Kaboul, Chiriches, Paulinho, Holtby, Stambouli). Tuli Reim koondise peatreeneriks, jättis välja Ojamaa. Näiteid on lõputult.

Praegu te klähvite AINULT sp, et teil on lihtsalt probleem sellega, et Southgate'il pole CVd. Seda on fair mõelda, aga ärge siis ajage udu ja otse nii öelgegi. Mina ei ütle, et armastan piiritult lõunaväravat, lihtsalt häirib silmakirjalik aia august rääkimine.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ainus asi, mis mind Southgate puhul häirib, on see, et ta ei suutnud Saksamaa vastu pennalt sisse lüüa. Kõik muu on tavaline enese tõestamine, mis kehtib vist igas eluvaldkonnas, kuid treenerite puhul veel eriti. (Sa ei saa tippklubi treeneriks, kui Sa pole kunagi olnud tippklubi treener - paradoks)
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Täitsa umpa-umpa teema siin ikka. Pudru ja kapsad.

Ühest küljest kuulen, et "treener justkui võiks valida sobivaid mängijaid", "samas pole GS ennast treenerina tõestanud", siis on "ego probleemidega treener" (ühtlasi paar rida ülalpool peaks justkui Clyne olema esimene valik LB kohale kuigi mängib relekasatsis kui Young on võtta ManUst, siis nagu pole sellega probleemi, samas kui võetakse Mawson Smallingu asemel siis on häda lahti) - öelge kohe, et te klähvite sellepärast, et Southgate'il pole lihtsalt CV'd - ta pole võitnud treenerina tiitleid ega juhendanud suuri klubisid.

Või teisiti sõnastades - treener peab valima mängijad, kes tema süsteemi sobivad ja kellese tema usub. See tähendab mingite mängijate välja jätmist. Selle käigus tõepoolest peab treener ennast kehtestama ning ütlema mingitele mängijatele "ei". Selle juures pole tegemist egoprobleemiga, tegemist on treeneri visiooni elluviimisiga mida me näeme absoluutselt iga klubi, koondise ja treeneri juures. Tuli Mou Chelseasse, saatis nahhi Mata kes oli hästi esinenud. Tuli Poch Spursi, proovis ühe hooaja, et näha kes kuidas mängib ning saatis nahhi hunniku mehi kes enne olid põhitegijad (Adekas, Lennon, Townsend, Capoue, Kaboul, Chiriches, Paulinho, Holtby, Stambouli). Tuli Reim koondise peatreeneriks, jättis välja Ojamaa. Näiteid on lõputult.

Praegu te klähvite AINULT sp, et teil on lihtsalt probleem sellega, et Southgate'il pole CVd. Seda on fair mõelda, aga ärge siis ajage udu ja otse nii öelgegi. Mina ei ütle, et armastan piiritult lõunaväravat, lihtsalt häirib silmakirjalik aia august rääkimine.
    No erinevad inimesed ja erinevad arvamused, ära topi meid kahte siis ühte patta.

Minul on täiesti ükskõik CV'st, olgu seal kes iganes. Ausalt ma paneksin sinna pinki ükskõik mis suvalise jalgpalli fänni enne teda, eeldades, et ta pole ühegi premi klubi fänn.

Aga Smalling vs premi bottom3 on lihtsalt ajuvaba - Jah, Mou saatis Mata minema, aga kes jäid tiimi? Ramiers, Lampard, Oscar, hazard, matic, Willian. (SALAH, Schürrle)

Kui sul on valida top6st ükskõik mis keskkaitsja ja siis jätad Smallingu välja, sest ta sulle ei sobi mingitel põhjustel, TÄIESTI FAIN (kuigi mulle see ei meeldiks, aga keda see kotib). Sul on vähemalt tasemel mees asemele võtta.

Hea näide oleks see, et oletame, et peeerson tuleb jälle koondise ette otsa ja siis otsustab Klavani välja jätta valikust, sest ta parem jalg ei meeldi talle? wtf?

Southgate võiks sõpakad kaotada ja kingad saada. Masendav treener.

btw, kui sa smallingut ei kutsu enda pressika väitel, sest ta ei oska sööta, siis miks on tal kutsutd kaitsjatest parem söödu protsent?

Kui teist TÕESTI keegi arvab, et ta on pädev treener, siis palun tehke mulle selgeks miks on LIVERMORE koondises???????????
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Asjahuviline Kasutaja Reintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Igaüks võib De Geale või Jonesile passi liigutades oma sööduprotsenti kasvatada. Näe veidi suuremalt pilti nüüd.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Igaüks võib De Geale või Jonesile passi liigutades oma sööduprotsenti kasvatada. Näe veidi suuremalt pilti nüüd.
    Väga vinge seletus. Aplaus! Parem võtame koondisesse releka heitluses oleva kaitsja kellest läheb iga teisejärguline ründaja läbi nagu vene tank ukrainast.

Treeneri kes võtab koondisesse livermore kaotab nagunii kogu enda usaldusväärsuse. Või mis see suurem pilt siin on?

Asjahuviline Kasutaja Reintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Suurem pilt, et Smalling on paanikaosakond kaitses, kes pigem lööb auti klaariks või tagasi vv-le. GS pidas seda silmas ja tahab nüüd oma seisukohale kindlaks jääda (ise ütles mulle).

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Suurem pilt, et Smalling on paanikaosakond kaitses, kes pigem lööb auti klaariks või tagasi vv-le. GS pidas seda silmas ja tahab nüüd oma seisukohale kindlaks jääda (ise ütles mulle).
    Suuremasse pilti võiks kuuluda ka see, et sa ei laseks igal suurel satsil endale lihtsalt 5 lüüa ja siis loota, et su imelised läbisõiduhoovikaitsjad suudaks 6 vastu lüüa.

Hetke seis 0:3 swansea - spurs. Mawson on kaitses IMELINE olnud!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Linnupojakesi ma ei loe, aga ega ülejäänud seltskond parem pole. Praegu on märts ja mingid mõttetud sõbrustamised ja selleks valitud vastav sats, aga siinsete juttude järgi on inglased juba emmemmilt pudenenud. Pidage oma jaburdustega piiri.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Linnupojakesi ma ei loe, aga ega ülejäänud seltskond parem pole. Praegu on märts ja mingid mõttetud sõbrustamised ja selleks valitud vastav sats, aga siinsete juttude järgi on inglased juba emmemmilt pudenenud. Pidage oma jaburdustega piiri.
    Southgate ütles välja, et see sats ongi MMi jaoks valitud kes nendele sõpakatele vastu läheb. Puudujateks on vigastustega mängijad kes MMile kindlasti kaasatakse kui terveks saavad. Nimetas kõik need nimed ära ka seal ilusti, et kes välja jäid hetkel ja kes ikka MMile võivad veel saada.

Algupärane

Tore, et ei võeta manu sugusest meeskonnast kus mängijad champions league playoffs võitlusvaimu ja võitja instinkti ei suuda näidata. Mawson samas iga mäng mängib isuga, pole tema süü, et meeskonnakaaslased pole 100 miljoni eest ostetud.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Tore, et ei võeta manu sugusest meeskonnast kus mängijad champions league playoffs võitlusvaimu ja võitja instinkti ei suuda näidata. Mawson samas iga mäng mängib isuga, pole tema süü, et meeskonnakaaslased pole 100 miljoni eest ostetud.
    Manchester United 2:1 Liverpool

Young ja teised.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ma mõtlesin, et Hollandil on pask sats. Ei nuputa praegu küll välja, kuidas see väljakul välja hakkab nägema.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Ärge muretsege, gomez oskab väga hästi sööta vähemalt. vist.

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Ärge muretsege, gomez oskab väga hästi sööta vähemalt. vist.
    Ehk kui Smalling oleks Gomeze asemel, oleks Inglismaa koondis äkitselt hea?DD

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Kuidas üldse koondise asjus teadjamad arvavad praeguse aja koondise tasemest? Mis koht oleks MMil reaalne lagi? Päris finaalimaterjal vist pigem mitte? Ise olen mõelnud, et veerandfinaal inglastel oleks sihuke reaalne eesmärk.

Algupärane

Realistlikult on tegu mm-i tugevuselt seitsmenda satsiga:

https://www.oddschecker.com/football/world-cup/winner

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
    Ehk kui Smalling oleks Gomeze asemel, oleks Inglismaa koondis äkitselt hea?DD
    Dno mis lollakas komme siin foorumis kolmandaid asju alati leida mu lausetest.

Mõte oli selles, et gomeze tase on sitt ja seal võiks olla kindlasti keegi muu, sellisesse kaitseliini stonesi kõrvale smalling ei sobiks. Kui peaks tahtma Smallingut sinna pressida, siis stonesi asemele.

Sellise kaitseliiniga läheb päris vastaste vastu raskeks.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Dno mis lollakas komme siin foorumis kolmandaid asju alati leida mu lausetest.

Mõte oli selles, et gomeze tase on sitt ja seal võiks olla kindlasti keegi muu, sellisesse kaitseliini stonesi kõrvale smalling ei sobiks. Kui peaks tahtma Smallingut sinna pressida, siis stonesi asemele.

Sellise kaitseliiniga läheb päris vastaste vastu raskeks.
    Holland ei ole päris vastane ega korralik jõuproov? Tra ma ei jaga ikka sellest jalgpallist midagi

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Holland ei ole päris vastane ega korralik jõuproov? Tra ma ei jaga ikka sellest jalgpallist midagi
    Kas Moldovas pole viimastel aastatel jalgpalli näidatud? Holland on ilmselgelt kaugel oma 2010-2014 vormist.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud