Lehekülg 296, kokku 297 EsimeneEsimene ... 196246286292293294295296297 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 901 kuni 5 920, kokku 5938
    cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

It's going home!

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

See nüüd muidugi oli juba märksa tuttavam Inglismaa, kes lööb kiirelt ära, mängib esimese poolaja ja eriti esimese pooltunni nagu kulda, hakkab siis aina rohkem hoidma, laseb vastasel viigi lüüa, hakkab selle peale väristama, kaotab oma mängu täielikult, laseb lüüa teisegi ja saab lutti. Kogemuste vahe ka juurde panna ja lõpuks igati teenitud võit Horvaatiale. Aga noh, kokkuvõttes tublid poisid sellegipoolest.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Reservmängija Kasutaja Jr avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

' 1 löök raamidesse 120min jooksul vs tiimi vastu, kes mängis 2 eelmist vooru kokku 240min'

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tegelt oli 2,seda Vrsaljko lisaajatõrjet ei loetud. Mulle näiteks sümpatiseeris Inglismaa kogu turniiri vältel. Pakun, et eile olid nad 2. poolajal eduseisu vangid mingis mõttes. Horvaatis lõi jälle momente ainult vastaste rämedatest eksimustest (v. a värav).

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

See oli ikka väga piinlik kuidas nad horvaatide teise värava tähistamise ajal läksid viigiväravat lööma...

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Õnnelikul kombel olid mul piletid mingile jubedale jandile kusagil maapiirkondades, nii et tervet mängu ei pidanud jälgima. Minu närvide jaoks olnuks liig. Lõpuosa põhjal ütleksin, et maksimum saadi kätte. Ei olnud Kane, Alli ega Lingard enam piisavalt värsked selle mängu jaoks ja nagu oligi karta - keskväli jäi nõrgaks. Võimalus muidugi oli ja ikka veidi kahju, et pendlateni välja ei venitatud. Aga tublid poisid ikkagi. Edukatest noorte põlvkondadest hakkab loodetavasti järelkasvu tulema ja järgmisele turniirile tasub taas kaasa elada.
    kyllä kukko kyökissäkin käkättää

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Hawthrone Vaata postitust
    See oli ikka väga piinlik kuidas nad horvaatide teise värava tähistamise ajal läksid viigiväravat lööma...
    Rashford palliga, Lingard ja Alli jooksid järgi. Korralik facepalm ikka.

Algupärane

https://www.theguardian.com/football...up-russia-2018

"But it was still good

There is a sub-set of human being who will maintain England somehow fluked a semi-final, that any team they managed to beat must, by definition, be useless. This is clearly misguided. England beat Sweden, Ukraine and Wales at their last three tournaments combined. They have just won three games and a shootout in a month. To denigrate this is sour grapes, the agony of seeing somebody you automatically dislike doing quite well for once. Either that or a degree of English arrogance that insists ultimate victory is the only kind of victory. Portugal drew with Iceland, Austria, Poland and Hungary en route to winning the last European Championship. Is Cristiano Ronaldo also a hair-gelled fraud? The sensible view is that this team performed with energy and adopted a set of tactics that worked against opponents at the same level. The parts that succeeded can be built on. The rest is just noise."

(sorri, kohe snäpin välja sellest Inglismaa värgist, homme algab puhkus.)

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Mask, sa mingi 4 päeva täis olnud juba?
    tõstataksin seda uuesti.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tegelt on päris kurb vaadata, kuidas üks foorumi staažikamaid ning intelligentsemaid liikmeid lihtsalt kakab ennast "what if-ide if-i" võimaluse peale niimoodi täis. lugesin lõime läbi ja mul oli ausalt endal Maski eest piinlik.

e: siin oli mingi ringkaitse jutt ka vahepeal - minu jaoks võis MM-i korda lugenuks pidada siis kui brassid välja kukkusid.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    https://www.theguardian.com/football...up-russia-2018

"But it was still good

There is a sub-set of human being who will maintain England somehow fluked a semi-final, that any team they managed to beat must, by definition, be useless. This is clearly misguided. England beat Sweden, Ukraine and Wales at their last three tournaments combined. They have just won three games and a shootout in a month. To denigrate this is sour grapes, the agony of seeing somebody you automatically dislike doing quite well for once. Either that or a degree of English arrogance that insists ultimate victory is the only kind of victory. Portugal drew with Iceland, Austria, Poland and Hungary en route to winning the last European Championship. Is Cristiano Ronaldo also a hair-gelled fraud? The sensible view is that this team performed with energy and adopted a set of tactics that worked against opponents at the same level. The parts that succeeded can be built on. The rest is just noise."

(sorri, kohe snäpin välja sellest Inglismaa värgist, homme algab puhkus.)
    See on tõsi ja seda keegi ei eitagi, et Inglismaa sai seekord paremini hakkama kui tavaliselt. Nagu ka see, et tohutult joppas playoffide (")loosiga("), oleks oma alagrupi võitnud, oleks pidanud mängima Jaapani, Brasiilia ja Prantsusmaaga. (noh kui oleks edasi kulgetud eks) Samas võitmiseks ongi õnne vaja, nagu Portugaalial eelmisel Eurol.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    See on tõsi ja seda keegi ei eitagi, et Inglismaa sai seekord paremini hakkama kui tavaliselt. Nagu ka see, et tohutult joppas playoffide (")loosiga("), oleks oma alagrupi võitnud, oleks pidanud mängima Jaapani, Brasiilia ja Prantsusmaaga. (noh kui oleks edasi kulgetud eks) Samas võitmiseks ongi õnne vaja, nagu Portugaalial eelmisel Eurol.
    ma küll eitan. Seekord lihtsalt ei tulnud veerandfinaalis suuremat meeskonda vastu. Rootsi tasemega meeskondi on varasematel turniiridel ka alistada suudetud samamoodi.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Umbes seda ma silmas pidasingi tegelikult. Vbl sõnastasin segaselt siis.

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tegelt on päris kurb vaadata, kuidas üks foorumi staažikamaid ning intelligentsemaid liikmeid lihtsalt kakab ennast "what if-ide if-i" võimaluse peale niimoodi täis. lugesin lõime läbi ja mul oli ausalt endal Maski eest piinlik.

e: siin oli mingi ringkaitse jutt ka vahepeal - minu jaoks võis MM-i korda lugenuks pidada siis kui brassid välja kukkusid.
    Ossa kukununnukene küll. Öösel ikka magada saad? Aga ma jääks ikkagi oma arvamuse juurde, et juttu on rohkem, kui asi väärt, kui tohib?

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001
    kyllä kukko kyökissäkin käkättää

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ossa kukununnukene küll. Öösel ikka magada saad? Aga ma jääks ikkagi oma arvamuse juurde, et juttu on rohkem, kui asi väärt, kui tohib?
    Tohid jääda oma arvamuse juurde. Klassiga vendadelt aga pahatahtmatult ootad klassi. Eriti siis kui enda poolt on teema ülesse tõmmatud. Samamoodi kui a la vincult või kelleltki teisel samavääriliselt siin foorumis. Muud midagi.

Kui tõstatad teema ja palutakse korduvalt tuua näiteid (kasvõi selle liigse jutu kohta siin foorumis), siis üks variant on tussutsema hakata (nagu sa hakkasid), teine variant on oma juttu ka kaitsta. Muud midagi. Aga noh, internetis (eriti jalgpallifoorumis) ongi tegelikult okei emotsioonide pinnalt lahmida. Lihtsalt varasemalt ei ole sinu poolt sellist eidelikku maneeri märganud.

konkreetses lõimes võid muidugi väga sügavalt oma retoorika sisse istuda. Ja jään oma arvamuse juurde. Kui tohib.

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tohid jääda oma arvamuse juurde. Klassiga vendadelt aga pahatahtmatult ootad klassi. Eriti siis kui enda poolt on teema ülesse tõmmatud. Samamoodi kui a la vincult või kelleltki teisel samavääriliselt siin foorumis. Muud midagi.

Kui tõstatad teema ja palutakse korduvalt tuua näiteid (kasvõi selle liigse jutu kohta siin foorumis), siis üks variant on tussutsema hakata (nagu sa hakkasid), teine variant on oma juttu ka kaitsta. Muud midagi. Aga noh, internetis (eriti jalgpallifoorumis) ongi tegelikult okei emotsioonide pinnalt lahmida. Lihtsalt varasemalt ei ole sinu poolt sellist eidelikku maneeri märganud.

konkreetses lõimes võid muidugi väga sügavalt oma retoorika sisse istuda. Ja jään oma arvamuse juurde. Kui tohib.
    Ma enda arvates juba kaitsesin üleelmise postitusega oma avamust, millele ühtegi mõistliku vastuargumenti ei tulnud.

Inglased neile omaselt ka taas palliplatsil tõestasid, et nad seda kogu kisa ja kära ei kandnud päris välja. Aga kiitused, et maksimumi oma tabelipoolel ära tegid. Noorteturniiridelt on viimastel aastatel kulda ja karda sülega toodud. Ehk teoorias peaks ju tulevik helge olema. Aga paraku nii kaua, kui Premmis eelistatakse teiste suurliigade staare ja noori kokku osta ja omad noored pingile istutada või Championshipi palli kõksima saata (mõne erandiga), siis vist ei kipu midagi ka tulevikus tulema. Soovitaks teiste suurliigades proovida, sest ma usun, et huvi oleks kindlasti, aga enamus (taas paari erandiga nagu näiteks Sancho või varasemalt Dier) ilmselt eelistab Eesti korvpallurite kombel kodus mugavustsoonis olla.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

No britid tegi materjali arvestades ikka hea turniiri. Üle ootuste hea. Muidugi mängulisest rünnakust ei löödud aga standardid tassisid ja värav on lõpuks ainus asi, mis loeb. Eks õnne oli kamaluga - päris vastase (Belgia) käest tõmmati korralikult kannivahele nagu pidigi minema jaga ikka ulmejopp tulemus ja Trippier ning osad veel ikka kerkisid esile.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ma enda arvates juba kaitsesin üleelmise postitusega oma avamust, millele ühtegi mõistliku vastuargumenti ei tulnud.

Inglased neile omaselt ka taas palliplatsil tõestasid, et nad seda kogu kisa ja kära ei kandnud päris välja. Aga kiitused, et maksimumi oma tabelipoolel ära tegid. Noorteturniiridelt on viimastel aastatel kulda ja karda sülega toodud. Ehk teoorias peaks ju tulevik helge olema. Aga paraku nii kaua, kui Premmis eelistatakse teiste suurliigade staare ja noori kokku osta ja omad noored pingile istutada või Championshipi palli kõksima saata (mõne erandiga), siis vist ei kipu midagi ka tulevikus tulema. Soovitaks teiste suurliigades proovida, sest ma usun, et huvi oleks kindlasti, aga enamus (taas paari erandiga nagu näiteks Sancho või varasemalt Dier) ilmselt eelistab Eesti korvpallurite kombel kodus mugavustsoonis olla.
    Dier on sul küll halb näide. Ta on ju Sportingu kasvandik ja elas juba lapsena Portugalis.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud