320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lihtsalt näitab ära kui sitt treener ta on. Üle pika aja on võimalus jälle üks väga hea sats MMile saata, aga mingite ego probleemidega treener on kahjuks esirindel.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Lihtsalt näitab ära kui sitt treener ta on. Üle pika aja on võimalus jälle üks väga hea sats MMile saata, aga mingite ego probleemidega treener on kahjuks esirindel.
      Kas sa tõsiselt arvad, et Inglismaa oleks MMil kuskilt otsast võidupretendent? Ma ei näe, kuidas nad saaksid isegi maailma parima treeneriga vastu Saksamaale, Argentiinale, Brasiilale, Hispaaniale, Belgiale, Prantsusmaale ja võib-olla jäi mõni tiim veel nimetamata. Paraku lihtsalt ei ole piisavalt kvaliteeti selleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Kas sa tõsiselt arvad, et Inglismaa oleks MMil kuskilt otsast võidupretendent? Ma ei näe, kuidas nad saaksid isegi maailma parima treeneriga vastu Saksamaale, Argentiinale, Brasiilale, Hispaaniale, Belgiale, Prantsusmaale ja võib-olla jäi mõni tiim veel nimetamata. Paraku lihtsalt ei ole piisavalt kvaliteeti selleks.
        Mis see siia puutub? Loomulikult on Prantsusmaa, Hispaania täiesti teisest puust. Aga see ei tähenda, et parimate mängijate asemel peaks saatma Russiasse mingid teisejärgulised keskkaitsjad?
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Mis see siia puutub? Loomulikult on Prantsusmaa, Hispaania täiesti teisest puust. Aga see ei tähenda, et parimate mängijate asemel peaks saatma Russiasse mingid teisejärgulised keskkaitsjad?
          Mawson on tõesti jabur valik, aga ma ei usu, et ta Venemaale kaasa võetakse. Samas suurt vahet ei ole, alagrupist edasisaamiseks peaks Inglismaal piisavalt kvaliteeti olema ja see, kas kaotatakse 1/8 või 1/4 finaalis ei huvita enam kedagi.

          Kommentaar


            Pean Linnupojaga antud momendil nõustuma, et treener on meeletult sitt ja seniilne.

            Kuidas Inglismaa koondis üldse areneda saab kui lahmitakse suvalistest konnadest kokku ja valitakse rohkem selle järgi, kes meeldib. Nii ei olegi võimalus ka järgmisel-ülejärgmisel jne teistele suurtele vastu saada.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Mawson on tõesti jabur valik, aga ma ei usu, et ta Venemaale kaasa võetakse.
              Jabur mitte. Päris tubli on ikka olnud. Pealegi vasakujalgne. Tase on lihtsalt selline.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Jabur mitte. Päris tubli on ikka olnud. Pealegi vasakujalgne. Tase on lihtsalt selline.
                Ühe parima kaitseliiniga meeskonnast vs läbisõiduhoovist võtta kaitsja?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Pean Linnupojaga antud momendil nõustuma, et treener on meeletult sitt ja seniilne.

                  Kuidas Inglismaa koondis üldse areneda saab kui lahmitakse suvalistest konnadest kokku ja valitakse rohkem selle järgi, kes meeldib. Nii ei olegi võimalus ka järgmisel-ülejärgmisel jne teistele suurtele vastu saada.
                  Et treener ei peaks vaatama seda kes tema meelest tema taktikasse ja joonisesse sobiks jah?
                  Eriline debiilsus.

                  Muidu Sinu vappi vaadates võiks siis parafraseerida, et "kuidas Chelsea üldse Mourniho all arened sai kui valitakse selle järgi kes meeldib ja Mata näol üks paremaid poegi minema saadeti?" - see on fcking jalgpall. Need kes ei sobi treeneri nägemusega ... lihtsalt ei sobi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas szandor Vaata postitust
                    Ryan Bertrand
                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Ilmselgelt peaks valikus nr1 olema.
                    Okei, Bertrand läks meelest küll jah.

                    Aga "ilmselgelt peaks valikus nr1 olema" on küll lolwut reaktsioon arvestades et ta mängib selges relekakndidaadi satsis vs Young ikka mitu pügalat kõrgemal tasemel...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Ühe parima kaitseliiniga meeskonnast vs läbisõiduhoovist võtta kaitsja?
                      Vähe teine teema? Ei? Pealegi on meeskonnas rohkem, kui üks mängija ja uue trenna all on sats ka rattad käima saanud. Ennem võiks lasta Gomezel midagi muud teha.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        mängija mängijaks, minu point on lihtsalt see, et ego probleemidega treenerist palju loota ei tasu. olen eluaeg inglismaa fänn olnud ja kardan juba seda suve. Pool aastat tagasi olin kindel, et seekord jõutakse kaugemale kui muidu, enam mitte.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Et treener ei peaks vaatama seda kes tema meelest tema taktikasse ja joonisesse sobiks jah?
                          Eriline debiilsus.

                          Muidu Sinu vappi vaadates võiks siis parafraseerida, et "kuidas Chelsea üldse Mourniho all arened sai kui valitakse selle järgi kes meeldib ja Mata näol üks paremaid poegi minema saadeti?" - see on fcking jalgpall. Need kes ei sobi treeneri nägemusega ... lihtsalt ei sobi.
                          Jah esimene lause on sul justkui õige, aga siinkohal tuleb mängu asjaolu, et kas nii ühekülgne treener, kes peab võtma täiesti releka mehi koosseisu ja jätma top 2 meeskonnas mängivad põhimehed välja on ikkagi väärt olemaks peatreener? Teiseks see Chelsea näide noh jah Tiitel võideti, aga laias laastus ju arengut ei toimunud nii, et kas see näide on just kõige pädevam noh jah siin on juba rohkem enda nägemuse küsimus.

                          Viimase lause kohta noh kui peatreener ikka mängijate näol meeskonna taset alla tirib, sest paremad mehed ei sobi tema nägemusega
                          ja ta ei ole ennast peatreenerina tõestanud, siis ausaltöeldes ei sobi see peatreener sellise tiimi juurde.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            mängija mängijaks, minu point on lihtsalt see, et ego probleemidega treenerist palju loota ei tasu. olen eluaeg inglismaa fänn olnud ja kardan juba seda suve. Pool aastat tagasi olin kindel, et seekord jõutakse kaugemale kui muidu, enam mitte.
                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Jah esimene lause on sul justkui õige, aga siinkohal tuleb mängu asjaolu, et kas nii ühekülgne treener, kes peab võtma täiesti releka mehi koosseisu ja jätma top 2 meeskonnas mängivad põhimehed välja on ikkagi väärt olemaks peatreener? Teiseks see Chelsea näide noh jah Tiitel võideti, aga laias laastus ju arengut ei toimunud nii, et kas see näide on just kõige pädevam noh jah siin on juba rohkem enda nägemuse küsimus.

                            Viimase lause kohta noh kui peatreener ikka mängijate näol meeskonna taset alla tirib, sest paremad mehed ei sobi tema nägemusega
                            ja ta ei ole ennast peatreenerina tõestanud, siis ausaltöeldes ei sobi see peatreener sellise tiimi juurde.
                            Täitsa umpa-umpa teema siin ikka. Pudru ja kapsad.

                            Ühest küljest kuulen, et "treener justkui võiks valida sobivaid mängijaid", "samas pole GS ennast treenerina tõestanud", siis on "ego probleemidega treener" (ühtlasi paar rida ülalpool peaks justkui Clyne olema esimene valik LB kohale kuigi mängib relekasatsis kui Young on võtta ManUst, siis nagu pole sellega probleemi, samas kui võetakse Mawson Smallingu asemel siis on häda lahti) - öelge kohe, et te klähvite sellepärast, et Southgate'il pole lihtsalt CV'd - ta pole võitnud treenerina tiitleid ega juhendanud suuri klubisid.

                            Või teisiti sõnastades - treener peab valima mängijad, kes tema süsteemi sobivad ja kellese tema usub. See tähendab mingite mängijate välja jätmist. Selle käigus tõepoolest peab treener ennast kehtestama ning ütlema mingitele mängijatele "ei". Selle juures pole tegemist egoprobleemiga, tegemist on treeneri visiooni elluviimisiga mida me näeme absoluutselt iga klubi, koondise ja treeneri juures. Tuli Mou Chelseasse, saatis nahhi Mata kes oli hästi esinenud. Tuli Poch Spursi, proovis ühe hooaja, et näha kes kuidas mängib ning saatis nahhi hunniku mehi kes enne olid põhitegijad (Adekas, Lennon, Townsend, Capoue, Kaboul, Chiriches, Paulinho, Holtby, Stambouli). Tuli Reim koondise peatreeneriks, jättis välja Ojamaa. Näiteid on lõputult.

                            Praegu te klähvite AINULT sp, et teil on lihtsalt probleem sellega, et Southgate'il pole CVd. Seda on fair mõelda, aga ärge siis ajage udu ja otse nii öelgegi. Mina ei ütle, et armastan piiritult lõunaväravat, lihtsalt häirib silmakirjalik aia august rääkimine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Täitsa umpa-umpa teema siin ikka. Pudru ja kapsad.

                              Ühest küljest kuulen, et "treener justkui võiks valida sobivaid mängijaid", "samas pole GS ennast treenerina tõestanud", siis on "ego probleemidega treener" (ühtlasi paar rida ülalpool peaks justkui Clyne olema esimene valik LB kohale kuigi mängib relekasatsis kui Young on võtta ManUst, siis nagu pole sellega probleemi, samas kui võetakse Mawson Smallingu asemel siis on häda lahti) - öelge kohe, et te klähvite sellepärast, et Southgate'il pole lihtsalt CV'd - ta pole võitnud treenerina tiitleid ega juhendanud suuri klubisid.

                              Või teisiti sõnastades - treener peab valima mängijad, kes tema süsteemi sobivad ja kellese tema usub. See tähendab mingite mängijate välja jätmist. Selle käigus tõepoolest peab treener ennast kehtestama ning ütlema mingitele mängijatele "ei". Selle juures pole tegemist egoprobleemiga, tegemist on treeneri visiooni elluviimisiga mida me näeme absoluutselt iga klubi, koondise ja treeneri juures. Tuli Mou Chelseasse, saatis nahhi Mata kes oli hästi esinenud. Tuli Poch Spursi, proovis ühe hooaja, et näha kes kuidas mängib ning saatis nahhi hunniku mehi kes enne olid põhitegijad (Adekas, Lennon, Townsend, Capoue, Kaboul, Chiriches, Paulinho, Holtby, Stambouli). Tuli Reim koondise peatreeneriks, jättis välja Ojamaa. Näiteid on lõputult.

                              Praegu te klähvite AINULT sp, et teil on lihtsalt probleem sellega, et Southgate'il pole CVd. Seda on fair mõelda, aga ärge siis ajage udu ja otse nii öelgegi. Mina ei ütle, et armastan piiritult lõunaväravat, lihtsalt häirib silmakirjalik aia august rääkimine.
                              No erinevad inimesed ja erinevad arvamused, ära topi meid kahte siis ühte patta.

                              Minul on täiesti ükskõik CV'st, olgu seal kes iganes. Ausalt ma paneksin sinna pinki ükskõik mis suvalise jalgpalli fänni enne teda, eeldades, et ta pole ühegi premi klubi fänn.

                              Aga Smalling vs premi bottom3 on lihtsalt ajuvaba - Jah, Mou saatis Mata minema, aga kes jäid tiimi? Ramiers, Lampard, Oscar, hazard, matic, Willian. (SALAH, Schürrle)

                              Kui sul on valida top6st ükskõik mis keskkaitsja ja siis jätad Smallingu välja, sest ta sulle ei sobi mingitel põhjustel, TÄIESTI FAIN (kuigi mulle see ei meeldiks, aga keda see kotib). Sul on vähemalt tasemel mees asemele võtta.

                              Hea näide oleks see, et oletame, et peeerson tuleb jälle koondise ette otsa ja siis otsustab Klavani välja jätta valikust, sest ta parem jalg ei meeldi talle? wtf?

                              Southgate võiks sõpakad kaotada ja kingad saada. Masendav treener.

                              btw, kui sa smallingut ei kutsu enda pressika väitel, sest ta ei oska sööta, siis miks on tal kutsutd kaitsjatest parem söödu protsent?

                              Kui teist TÕESTI keegi arvab, et ta on pädev treener, siis palun tehke mulle selgeks miks on LIVERMORE koondises???????????
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Igaüks võib De Geale või Jonesile passi liigutades oma sööduprotsenti kasvatada. Näe veidi suuremalt pilti nüüd.
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X