320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Mask, sa mingi 4 päeva täis olnud juba?
    tõstataksin seda uuesti.

    Kommentaar


      Tegelt on päris kurb vaadata, kuidas üks foorumi staažikamaid ning intelligentsemaid liikmeid lihtsalt kakab ennast "what if-ide if-i" võimaluse peale niimoodi täis. lugesin lõime läbi ja mul oli ausalt endal Maski eest piinlik.

      e: siin oli mingi ringkaitse jutt ka vahepeal - minu jaoks võis MM-i korda lugenuks pidada siis kui brassid välja kukkusid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        See on tõsi ja seda keegi ei eitagi, et Inglismaa sai seekord paremini hakkama kui tavaliselt. Nagu ka see, et tohutult joppas playoffide (")loosiga("), oleks oma alagrupi võitnud, oleks pidanud mängima Jaapani, Brasiilia ja Prantsusmaaga. (noh kui oleks edasi kulgetud eks) Samas võitmiseks ongi õnne vaja, nagu Portugaalial eelmisel Eurol.
        ma küll eitan. Seekord lihtsalt ei tulnud veerandfinaalis suuremat meeskonda vastu. Rootsi tasemega meeskondi on varasematel turniiridel ka alistada suudetud samamoodi.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Tegelt on päris kurb vaadata, kuidas üks foorumi staažikamaid ning intelligentsemaid liikmeid lihtsalt kakab ennast "what if-ide if-i" võimaluse peale niimoodi täis. lugesin lõime läbi ja mul oli ausalt endal Maski eest piinlik.

          e: siin oli mingi ringkaitse jutt ka vahepeal - minu jaoks võis MM-i korda lugenuks pidada siis kui brassid välja kukkusid.
          Ossa kukununnukene küll. Öösel ikka magada saad? Aga ma jääks ikkagi oma arvamuse juurde, et juttu on rohkem, kui asi väärt, kui tohib?

          Kommentaar


            Mõned tulevased koondislased.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Ossa kukununnukene küll. Öösel ikka magada saad? Aga ma jääks ikkagi oma arvamuse juurde, et juttu on rohkem, kui asi väärt, kui tohib?
              Tohid jääda oma arvamuse juurde. Klassiga vendadelt aga pahatahtmatult ootad klassi. Eriti siis kui enda poolt on teema ülesse tõmmatud. Samamoodi kui a la vincult või kelleltki teisel samavääriliselt siin foorumis. Muud midagi.

              Kui tõstatad teema ja palutakse korduvalt tuua näiteid (kasvõi selle liigse jutu kohta siin foorumis), siis üks variant on tussutsema hakata (nagu sa hakkasid), teine variant on oma juttu ka kaitsta. Muud midagi. Aga noh, internetis (eriti jalgpallifoorumis) ongi tegelikult okei emotsioonide pinnalt lahmida. Lihtsalt varasemalt ei ole sinu poolt sellist eidelikku maneeri märganud.

              konkreetses lõimes võid muidugi väga sügavalt oma retoorika sisse istuda. Ja jään oma arvamuse juurde. Kui tohib.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Tohid jääda oma arvamuse juurde. Klassiga vendadelt aga pahatahtmatult ootad klassi. Eriti siis kui enda poolt on teema ülesse tõmmatud. Samamoodi kui a la vincult või kelleltki teisel samavääriliselt siin foorumis. Muud midagi.

                Kui tõstatad teema ja palutakse korduvalt tuua näiteid (kasvõi selle liigse jutu kohta siin foorumis), siis üks variant on tussutsema hakata (nagu sa hakkasid), teine variant on oma juttu ka kaitsta. Muud midagi. Aga noh, internetis (eriti jalgpallifoorumis) ongi tegelikult okei emotsioonide pinnalt lahmida. Lihtsalt varasemalt ei ole sinu poolt sellist eidelikku maneeri märganud.

                konkreetses lõimes võid muidugi väga sügavalt oma retoorika sisse istuda. Ja jään oma arvamuse juurde. Kui tohib.
                Ma enda arvates juba kaitsesin üleelmise postitusega oma avamust, millele ühtegi mõistliku vastuargumenti ei tulnud.

                Inglased neile omaselt ka taas palliplatsil tõestasid, et nad seda kogu kisa ja kära ei kandnud päris välja. Aga kiitused, et maksimumi oma tabelipoolel ära tegid. Noorteturniiridelt on viimastel aastatel kulda ja karda sülega toodud. Ehk teoorias peaks ju tulevik helge olema. Aga paraku nii kaua, kui Premmis eelistatakse teiste suurliigade staare ja noori kokku osta ja omad noored pingile istutada või Championshipi palli kõksima saata (mõne erandiga), siis vist ei kipu midagi ka tulevikus tulema. Soovitaks teiste suurliigades proovida, sest ma usun, et huvi oleks kindlasti, aga enamus (taas paari erandiga nagu näiteks Sancho või varasemalt Dier) ilmselt eelistab Eesti korvpallurite kombel kodus mugavustsoonis olla.

                Kommentaar


                  No britid tegi materjali arvestades ikka hea turniiri. Üle ootuste hea. Muidugi mängulisest rünnakust ei löödud aga standardid tassisid ja värav on lõpuks ainus asi, mis loeb. Eks õnne oli kamaluga - päris vastase (Belgia) käest tõmmati korralikult kannivahele nagu pidigi minema jaga ikka ulmejopp tulemus ja Trippier ning osad veel ikka kerkisid esile.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Ma enda arvates juba kaitsesin üleelmise postitusega oma avamust, millele ühtegi mõistliku vastuargumenti ei tulnud.

                    Inglased neile omaselt ka taas palliplatsil tõestasid, et nad seda kogu kisa ja kära ei kandnud päris välja. Aga kiitused, et maksimumi oma tabelipoolel ära tegid. Noorteturniiridelt on viimastel aastatel kulda ja karda sülega toodud. Ehk teoorias peaks ju tulevik helge olema. Aga paraku nii kaua, kui Premmis eelistatakse teiste suurliigade staare ja noori kokku osta ja omad noored pingile istutada või Championshipi palli kõksima saata (mõne erandiga), siis vist ei kipu midagi ka tulevikus tulema. Soovitaks teiste suurliigades proovida, sest ma usun, et huvi oleks kindlasti, aga enamus (taas paari erandiga nagu näiteks Sancho või varasemalt Dier) ilmselt eelistab Eesti korvpallurite kombel kodus mugavustsoonis olla.
                    Dier on sul küll halb näide. Ta on ju Sportingu kasvandik ja elas juba lapsena Portugalis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Dier on sul küll halb näide. Ta on ju Sportingu kasvandik ja elas juba lapsena Portugalis.
                      Mõte jääb samaks. Kahjuks see talle ei tulnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Mõte jääb samaks. Kahjuks see talle ei tulnud.
                        Mitte, et inglaste süsteem ja keskkond pekkis poleks, siis saad ikka aru, et taoline järeldus on lihtsalt meelevaldne (kuna puudub võrdlusmoment).
                        Pealegi, saavad mõned inimesed südari ja mõned peavad emigreeruma, kui inglased veel peaksid väga hästi hakkama mängima, sest siis nimetatakse meil Eestis tänavate nimed ümber inglaste auks.

                        Ma tegelikult loodan, et inglased täiustavad praegust lähenemist mängule, s.t ilmtingimata ei pea keskel mängu ehitama, palliga läbi minema. Erinev lähenemine mängule on tervitatav - pikad diagonaalid on kaduv nähtus (kuna inglased pingutasid kunagi selle teemaga üle). Las see palliga kõksimine jääda brassidele.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Soovitaks teiste suurliigades proovida, sest ma usun, et huvi oleks kindlasti, aga enamus (taas paari erandiga nagu näiteks Sancho või varasemalt Dier) ilmselt eelistab Eesti korvpallurite kombel kodus mugavustsoonis olla.
                          U19 koondisest, mis homme Soomes alustab, on kaks poissi Belgiasse ja Hollandisse kolinud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            It's going home!
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Järgmine põlvkond pole vääriline. U19 EM-il kaotati Norrale 0:3 ja kaitsmata jäävad nii U19 EM kui U20 MM-tiitlid.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vardy ja Cahill lahkusid koondisest. 30+ pole seksikas.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X