320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    It's coming home, lads!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      It's coming home, lads!
      What? The team? Siin võiks ära lõpetada. Pika aegse koondise toetajana tean, et siit saab ainult allamäge minna. Aga seniks naudin, mis siis, et vastas oli nõrk vastane. Mitte tüüpiliselt ei tehtudki imelik mäng.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Belgiaga viigist hetkel piisaks, et esimesena edasi minna. (Fair play, kollased kaardid ENG 2:3 Belgia) Võiks viiki jääda ja inglismaa ühe kollase teenida. Siis tuleks vist loos, see oleks fun.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Panama oli sümpaatne. Lingard sai korralikult.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Ammu oleks pidanud ainult noortega turniirile sõitma.

            Kommentaar


              Eks siin on sama teema kui venelastega. Ootame esimese päris vastase ära ja selle põhjal hakkame rinnal särki puruks rebima.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                It's coming home, it's coming home!

                SUPERFAN Jamie Richardson is so convinced England will win the World Cup he got a tattoo of the feat 21 days before the final. His belly inking shows the Fifa trophy and reads “England 2018 World C…
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Homse mängu kontekstis tuleb küll vist Harti, Upsoni, Walcotti, Cleverley'd ja co-d taga igatseda. Kuigi prolly saadakse niisamagi kaotusega hakkama.

                    Kommentaar


                      Mida see kaotus täpsemalt siis annab? Ääretult inglaslik on mitu astet edasi vaadata - samas suurepärane võimalus juba H-grupi otsa komistada.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Aroonia
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Mis sa plärad? Korralik 1-0 rikošett väljavôtt tuleb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                            Mis sa plärad? Korralik 1-0 rikošett väljavôtt tuleb.
                            Kaitseliini-Sam selgitab, et inglased peavad rohkem rünnakule panustama = aroonia.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Fake! https://www.joe.co.uk/sport/no-harry...in-2016-188472

                                Kommentaar

                                Working...
                                X