320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Viiest kaks ehk siis täpselt samas taktis edasi kus lööb statistiliaelt samapalju kui kane ja vardy?

    On selliseid mehi küll ja küll kes koondises säravad ja muidu on meh.

    Kes asemele võtta? Welbs on piisavalt suuri mänge saanud, et on suurem tõenäosus, et jalg väriaema ei hakka kui vaja vahetusest muudatust mängu. Nagu näha on, siis on terve ports mängijaod temast ees, ehk põhitegijaks teda ilmselt võetud pole.
    Sa ei saa aru. Juba see, et teda on usaldatud peale ainult viies mängus on märk sellest, et ta on kasutu jorr, kes pigem võtab kellegi teise ruumi ära seal...See ei ole ikka päris nii, et kui mingi akadeemia poiss saab ühes mängus 10ks minutiks peale ja lööb värava siis me saame ekstrapoleerida, et kui ta iga mängu alustaks siis lööks 9 tükki mängus.

    Ei viitsi rohkem vaielda sel teemal, aga ma olen pigem selle koolkonna esindaja, kes leiab, et kui ongi ees juba paremaid valikuid siis võiks ju ometigi tulevikule mõelda ja kedagi nooremat kaasata.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Sa ei saa aru. Juba see, et teda on usaldatud peale ainult viies mängus on märk sellest, et ta on kasutu jorr, kes pigem võtab kellegi teise ruumi ära seal...See ei ole ikka päris nii, et kui mingi akadeemia poiss saab ühes mängus 10ks minutiks peale ja lööb värava siis me saame ekstrapoleerida, et kui ta iga mängu alustaks siis lööks 9 tükki mängus.

      Ei viitsi rohkem vaielda sel teemal, aga ma olen pigem selle koolkonna esindaja, kes leiab, et kui ongi ees juba paremaid valikuid siis võiks ju ometigi tulevikule mõelda ja kedagi nooremat kaasata.
      Kes noorematest siis?
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Näiteks Dominic Calvert-Lewin. Aga ma arvan, et Welbeck on, oli pigem parem otsus - kogemused ja suudab siis asju teha, kui teised ei suuda.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Näiteks Dominic Calvert-Lewin. Aga ma arvan, et Welbeck on, oli pigem parem otsus - kogemused ja suudab siis asju teha, kui teised ei suuda.
          Höhöhö. Phil Foden äkki hoopis?

          Kommentaar


            Lähmerdis.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Lähmerdis.
              Welbeck võib heal päeval aidauksele pihta saada, Calwert-Lewin võib kenasti joosta, kuid pärast paari head esimest kuud on mees ju täiesti ära vajunud.

              Kommentaar


                Welbeck on selline nagu ta on ja mingil põhjusel lüüakse teinekord õigel ajal pall vastu teda ning siis põrkab võrku. Eks mõni jokker peab ka pakis olema.

                Ma pakun, et DCLi vormikõvera põhjuseid võib klubis toimunust leida (v.t Siggy Wildi). Pealegi uus ja värske keskkond kipub pigem hästi mõjuma.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Pärast 2014 aastat on talle üldse võimalus antud ainult VIIES mängus milles on löönud 2 väravat. No comments needed.
                  mitte et ma tahaks siin welbzi tohutult kaitsta, ta on kokkuvõttes paras kaigas küll, aga nii palju siiski ehk härra lubab seda boldi osa kommenteerida, et:

                  kuna tänapäeval on kõik netis olemas, vaatasin järele. alates 2014 lõpust on Inglismaa mänginud 36 mängu. dannyboy on tõepoolest mänginud neist viies.
                  • 2015 märtsis mängis Inglismaa kodus Leeduga, Welbeck oli põhis ja lõi värava.
                  • järgmisest mängust Itaaliaga jäi põlve tõttu eemale, suviste mängude ajaks oli juba ammu käinud põlveopil ja väljas ligi aasta aega, kuni 2016 veebruarini (kus tuli tagasi ja lõi ka kohe värava Leicesterile, aga see selleks).
                  • selle aja sisse jäi kaheksa koondisemängu ehk esimene võimalus jälle koondisesse saada oli 2016 märtsis. sai ka, oli Saksamaa vastu põhis. kolm päeva hiljem peetud Hollandi mängu eel treenis üksi ja ei hakatud põlve uuesti lõhkuma, seega vaatas pingilt.
                  • kui koondis mais uuesti mängis, oli Welbeck paraku juba jälle põlvest katki. see paus kestis 2016. aasta lõpuni, vahepeal pidasid inglased 12 mängu, sh EMil, kus ta loomulikult ei saanud jällegi kaasa teha.
                  • 2017 märtsis mängis koondis kaks mängu, sellest kutsest jäeti Welbeck tõepoolest välja.
                  • uuesti peeti 2017 juunis jälle kaks mängu, enne mida oli kõva vaidlus koondise ja Arsenali med staffi vahel, kas Welbz peaks minema või mitte. peale jäi Arsenali sõna ehk ei läinud.
                  • 2017 septembris mängis koondis Maltaga (oli põhis, lõi värava) ja Slovakkiaga (tuli pingilt). oktoobris-novembris mängiti veel neli mängu, mille ajal ta oli, üllatus-üllatus, vigastatud.
                  • sel kalendriaastal on koondisel olnud täpselt kaks mängu, Hollandiga tuli Welbeck vahetusest ja Itaalia vastu oli pingil. kõik.


                  ehk lühidalt: neist 36 koondise mängust 12 puhul on Welbeck olnud saadaval. või siis õigemini 10 puhul, kui see Arsenali nõudmine lisaks arvata, muidu oleks ta sinna ka valitud.

                  koondisesse kuulus ta neist kümnest korrast kaheksal, mängis tõepoolest viies mängus: kolm korda oli põhis (ja lõi kaks väravat), kaks korda tuli vahetusest ja korra ei saanud üldse peale. ja kaks korda oli tegelikult nimekirjas olemas, aga sai taastumise eesmärgil puhkust.

                  ja kaheks mänguks teda tõepoolest lihtsalt koondisesse ei kutsutud. kaks mängu kümnest, kus ta oli reaalselt olemas.


                  tl;dr - enne numbrite ja käpslokiga vehkimist tasub korraks tausta ka süveneda, siis ei paista pärast nii loll välja.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Ma ei oskagi nagu Rose'i ja Wellbeck'i kaasamise osas muud eeldada kui "varasemad teened" või "reputatsioon"
                    vasakkaitsesse on Youngile ka katet vaja, aga kui universaalne Delph on sees,
                    pole kolmele mängijale enam-vähem samale pos-le nagu tarvidust

                    Aga kui Cahilli asemel olnuks ka Smalling... ega ka siis ei saaks seda kaitseliini teab mis hirmuäratavaks lugeda paraku.
                    jah, pärast toda kuulsat kaotust Islandile eelmisel suurvõistlusel, kus inglaste kaitseliin tükkideks rebiti, läksid nii Cahilli kui ka Smallingu aktsiad vabalangusse


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Mingi jalamängu teema Smallinguga, nagu ma aru saan. Peatreeneri eelistus.
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      mitte et ma tahaks siin welbzi tohutult kaitsta, ta on kokkuvõttes paras kaigas küll, aga nii palju siiski ehk härra lubab seda boldi osa kommenteerida, et:

                      kuna tänapäeval on kõik netis olemas, vaatasin järele. alates 2014 lõpust on Inglismaa mänginud 36 mängu. dannyboy on tõepoolest mänginud neist viies.
                      • 2015 märtsis mängis Inglismaa kodus Leeduga, Welbeck oli põhis ja lõi värava.
                      • järgmisest mängust Itaaliaga jäi põlve tõttu eemale, suviste mängude ajaks oli juba ammu käinud põlveopil ja väljas ligi aasta aega, kuni 2016 veebruarini (kus tuli tagasi ja lõi ka kohe värava Leicesterile, aga see selleks).
                      • selle aja sisse jäi kaheksa koondisemängu ehk esimene võimalus jälle koondisesse saada oli 2016 märtsis. sai ka, oli Saksamaa vastu põhis. kolm päeva hiljem peetud Hollandi mängu eel treenis üksi ja ei hakatud põlve uuesti lõhkuma, seega vaatas pingilt.
                      • kui koondis mais uuesti mängis, oli Welbeck paraku juba jälle põlvest katki. see paus kestis 2016. aasta lõpuni, vahepeal pidasid inglased 12 mängu, sh EMil, kus ta loomulikult ei saanud jällegi kaasa teha.
                      • 2017 märtsis mängis koondis kaks mängu, sellest kutsest jäeti Welbeck tõepoolest välja.
                      • uuesti peeti 2017 juunis jälle kaks mängu, enne mida oli kõva vaidlus koondise ja Arsenali med staffi vahel, kas Welbz peaks minema või mitte. peale jäi Arsenali sõna ehk ei läinud.
                      • 2017 septembris mängis koondis Maltaga (oli põhis, lõi värava) ja Slovakkiaga (tuli pingilt). oktoobris-novembris mängiti veel neli mängu, mille ajal ta oli, üllatus-üllatus, vigastatud.
                      • sel kalendriaastal on koondisel olnud täpselt kaks mängu, Hollandiga tuli Welbeck vahetusest ja Itaalia vastu oli pingil. kõik.


                      ehk lühidalt: neist 36 koondise mängust 12 puhul on Welbeck olnud saadaval. või siis õigemini 10 puhul, kui see Arsenali nõudmine lisaks arvata, muidu oleks ta sinna ka valitud.

                      koondisesse kuulus ta neist kümnest korrast kaheksal, mängis tõepoolest viies mängus: kolm korda oli põhis (ja lõi kaks väravat), kaks korda tuli vahetusest ja korra ei saanud üldse peale. ja kaks korda oli tegelikult nimekirjas olemas, aga sai taastumise eesmärgil puhkust.

                      ja kaheks mänguks teda tõepoolest lihtsalt koondisesse ei kutsutud. kaks mängu kümnest, kus ta oli reaalselt olemas.


                      tl;dr - enne numbrite ja käpslokiga vehkimist tasub korraks tausta ka süveneda, siis ei paista pärast nii loll välja.
                      Einuh, tore research. Tunnistan vale sõnastust, aga see kui loed ette megapika vigastuste nimekirja, siis see toimib nagu rohkem tema kaasamisele vastu vaidlemisele. Kui ta on olnud ühes tükis ainult 1/3 mängude ajaks (sh pikaajaliselt recurring vigastus) tekib ainult suurem küsimus, miks sellist venda koondisesse kaasata? Seda kahes mõõtmest - ühest küljest pole ta saanud ju pikka aega segamatult mängida, et üldse teravasse mänguvormi tõusta ja teisest küljest miks vedada meest Venemaale, kes pärast esimest esitust arvestatava tõenäosusega nagunii kõrvaltvaatajaks jääb ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Einuh, tore research. Tunnistan vale sõnastust, aga see kui loed ette megapika vigastuste nimekirja, siis see toimib nagu rohkem tema kaasamisele vastu vaidlemisele. Kui ta on olnud ühes tükis ainult 1/3 mängude ajaks (sh pikaajaliselt recurring vigastus) tekib ainult suurem küsimus, miks sellist venda koondisesse kaasata? Seda kahes mõõtmest - ühest küljest pole ta saanud ju pikka aega segamatult mängida, et üldse teravasse mänguvormi tõusta ja teisest küljest miks vedada meest Venemaale, kes pärast esimest esitust arvestatava tõenäosusega nagunii kõrvaltvaatajaks jääb ?
                        Sest ta on praegu terve. Ootan ikka nimesi, kes enne teda siis peaks sinna saama? Ma tõesti ei oska ühtegi pakkuda.

                        Aga no tõsi on see, et Cahill ja Stones > Smalling ütleb imo kõik ära, et sellel treeneril peas kõik korras ei ole, ehk äkki tõesti poleks welbs pidanud mahtuma.

                        Arvan, et ainukene treener kogu maailmas kes sellise lükke teeks.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          aga see kui loed ette megapika vigastuste nimekirja, siis see toimib nagu rohkem tema kaasamisele vastu vaidlemisele.
                          vabandust, aga wtf loogika see on? kui mees mängida saab, siis mängib (enda rolli kohta) üsnagi normaalselt. viimased pool aastat on terve olnud, Arsenali eest mõned väravad ka löönud... kas peaks jätma nagu igaks juhuks võtmata, et mine tea, äkki läheb jälle katki? jätaks siis Jonesi ja veel mõne mehe ka juba koju selle põhjal?

                          ja veel kord, minu mõte polnud niivõrd vaielda, kas ta peaks seal olema või mitte. mul on tõesti üsna ükskõik, kes on koondise viies ründaja, sest tõenäoliselt ta MMil peale niikuinii ei saa või saab kuskil lõpus mõneks minutiks, I just called your bullshit sellel "teda pole ju kutsutudki" teemal.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            vabandust, aga wtf loogika see on? kui mees mängida saab, siis mängib (enda rolli kohta) üsnagi normaalselt. viimased pool aastat on terve olnud, Arsenali eest mõned väravad ka löönud... kas peaks jätma nagu igaks juhuks võtmata, et mine tea, äkki läheb jälle katki? jätaks siis Jonesi ja veel mõne mehe ka juba koju selle põhjal?

                            ja veel kord, minu mõte polnud niivõrd vaielda, kas ta peaks seal olema või mitte. mul on tõesti üsna ükskõik, kes on koondise viies ründaja, sest tõenäoliselt ta MMil peale niikuinii ei saa või saab kuskil lõpus mõneks minutiks, I just called your bullshit sellel "teda pole ju kutsutudki" teemal.
                            Oki - siinkohal luban (endale) et tõesti viimane postitus sel teemal.

                            See on väga sound loogika- kurat, see on ju ilmselge. Ma juba ütlesin ka -
                            1) ühest küljest on risk, et selline mees läheb turniiril katki dajooba suurem, kui mõni mitte klaasmees. Minu meelest on nagu naljakas küsida "mis loogika see on", sest tundub võrdlemisi elementaarne, et korduvate ja krooniliste tervisehädadega samal tasemel mees on võistkondade jaoks vähematraktiivsem kui sarnasel tasemel mees, kes nii tihti katki ei ole. Kui seda on vaja ka selgitada "miks nii on" siis ma ei oska suurt kosta tõepoolest.
                            2) teisest küljest on samad vigastused piiranud tema rolli ka klubi eest mängides - kus ta muidu viimasest vigastusest alates on löönud liigas näiteks 2 väravat (seda ühes mängus) 480 minutiga. Ja seda mitte ainult sel hooajal vaid läbi oma kogu karjääri. Jah, võib olla mingis kitsas nishis andekas vend, aga andke andeks kui Sa pole oma 11 hooajaga mitte kordagi isegi kahekohalist väravate arvu kokku saanud ründajana (mille juures üks mõjutaja on olnud vigastused) siis Sa oled lihtsalt kokkuvõttes kuradi kehv mees ja Sinu koht ei ole lihtsalt koondises. Tead, üldse ei huvita kui üks mäng kahe hooaja peale on briljantne - olgu need vigastused või ebastabiilsus või mis iganes, lihtsalt pole koondise materjal.

                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Sest ta on praegu terve. Ootan ikka nimesi, kes enne teda siis peaks sinna saama? Ma tõesti ei oska ühtegi pakkuda.
                            No olen pakkunud kaks varianti - arvestades et nimekirjas on juba võtta tippu Kane, Vardy ja Rashford ning äärtele Sterling, Alli, Lingard siis võinukski tema asemel võtta riski ja kaasata ründaja asemel lisa keskväljur Shevely näiteks?

                            Või alternatiivina ründesse mida mainisin - Abraham või minu poolest ka Calvert-Lewin. Jah, absoluutselt, mõlemad on noored ja kumbki pole maailma põlema läitnud, aga on lootust, et nendest saab kunagi asine ründaja. Kui on tugevad alternatiivid ees siis miks mitte kaasata keegi noorem sinna kogemust saama? Kuidas see oleks halvem variant kui ründaja, kes ma kordan veelkord, pole 11 katsega top 6 tiimi kuuludes saanud kordagi kätte kahekohalist väravate arvu liigas hooaja peale?

                            Aga ilmselt ma eksin.
                            Ilma Welbzita oleks ründeliin mõttetu, tegemist on inglise Messiga kes on ikka läbinisti fenomenaalne jalgpallur millisest unistaks kõik koondised alustades Saksamaast ja Prantsusmaast ning lõpetades Saudi-Araabiaga!

                            Kommentaar


                              nooh ma ei mäleta, et sa oleks pahandanud kui ledley king kunagi koondises turniirile kaasa võeti, kuigi tal justnimelt oligi krooniline tervisehäda.

                              Kommentaar


                                No, kui su peamine mure on, et ta on vigane. Siis praegu ju ei ole. Koondise perspektiivist ei saa eriti eeldada ka, et läheb katki selle 2 kuu jooksul, eriti kui ta arvestatavaid minuteid ei saa.

                                Kui su mure on, et skill on kehv siis nagu. Shelvey? Täiesti sama klassi mees. Ja nagu öeldud on, ega väga vahet pole kes see 23. nimi seal listis on.

                                Heas vormis Vardy võrrelda praeguse Sturridge/Heskeyga on muidugi omaette tase. Mulle lihtsalt tundub, et kiiruse peale ja millegi 'teistsuguse' tegemine võiks pakkuda inglastele paremat võimalust kui sama vana jama mida alati proovidud. Isegi kui vaakumis Kane on parem mängija.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X