320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    korduvate ja krooniliste tervisehädadega samal tasemel mees on võistkondade jaoks vähematraktiivsem kui sarnasel tasemel mees, kes nii tihti katki ei ole.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Õppige, MM on hoopis selleks, et noortele kogemusi anda! hahahaha
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Avad üle pika aja foorumi ja sittagi pole muutunud - rainis ajab endiselt totaalset hülgemöla 100km/h.

        Welbeck on totaalne lampjalgne kaigas, aga tee mis tahad - inglastel ei ole kedagi paremat tema asemele võtta ka.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Samal ajal vaatame mis nimed nt Prantsusmaal välja jäid - Lacazette, Martial, Coman, Payet, Ben Yedder, Rabiot, Laporte to name a few.
          Pmst annaks Prantsusmaa väljajäänutest ka vist parem sats kokku ajada kui hetke Inglismaa, rääkimata siis veel nt Saksamaast.

          Kommentaar


            Kane on kapteniks nimetatud. Öeldakse, et isikuomadustelt hea valik, aga EURO 2016 tekitas minus selle mehe suhtes hulgaliselt kahtlusi. Koondise kapteniga on Inglismaal see jama, et teda on keeruline algkoosseisust välja jätta.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Kui ründaja pannakse nurgalööke lööma siis jah raske arvata miks väravaid ei löönud/löödud.

              Kommentaar


                Ma pakun, et nurgalöökidest löödavad väravad pole ründaja suurim saak.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Kui ründaja pannakse nurgalööke lööma siis jah raske arvata miks väravaid ei löönud/löödud.
                  mõne assisti võiks siis anda? Keegi võiks kõik Kane koondise eest antud nurgalöögid ühte videosse panna muidugi, oleks huvitav vaadata.

                  Aga õige otsus, annab julgust juurde ja äkki särab MMil. Tegelikult pole ju praeguses koondises mitte kedagi kes selle paela välja kannaks.. vot see on kurb.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Take a look at Harry Kane's shambolic free kick and corner taking at Euro 2016.All rights to ITV, UEFA

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Ma pakun, et nurgalöökidest löödavad väravad pole ründaja suurim saak.
                      Ma pakun, et silmas oli peetud rohkem fakti, et tema panemine nurgalöökide andjaks oli märk treeneri mõttemaailmast mitte põhjus üheks või teiseks asjaks.

                      Kommentaar


                        Teema algas üldse sellest, et kas ta ikka on isikuomadustelt õige valik - see nüüd ei muuda midagi, kas ta annab mingeid palle või mitte (ja sellest tulenevalt ka löömist kommenteerisin).
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Welbeck on totaalne lampjalgne kaigas, aga tee mis tahad - inglastel ei ole kedagi paremat tema asemele võtta ka.
                          peter crouch

                          Kommentaar


                            No, mina usun, et tiitel ikkagi Kihnu saarele tänavu tuleb. Kapten ütles, et võidetakse. See on teada-tuntud karandi ja retsept!
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              No, mina usun, et tiitel ikkagi Kihnu saarele tänavu tuleb. Kapten ütles, et võidetakse. See on teada-tuntud karandi ja retsept!
                              ei üllata, et järgmine diletnat leidus, kes tahab oma läbinõrgunud sarkasmiga siin kõvatada.

                              Täitsa Järvela tasemel juba, kes mingi ironiseeriva tagline'iga seda jagas.
                              Ei ole midagi öelda- "tiitlipretendendiks" pushivad kolme lõvi ikka rohkem Tofoa ja Järvelasugused jorsid.

                              Neile kes ise vaadata ei viitsi, siis
                              - küsimusele "Kas Inglismaa suudab MMi võita" vastas Kane "I think we can. EVERYONE CAN."
                              - hiljem täpsustas, et ei pea inglismaad favoriidiks.

                              Oleks palju veidram kui ükskõik millise profivõistkonna kapten ütleks midagi muud ükskõik mis võistlusel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                ei üllata, et järgmine diletnat leidus, kes tahab oma läbinõrgunud sarkasmiga siin kõvatada.

                                Täitsa Järvela tasemel juba, kes mingi ironiseeriva tagline'iga seda jagas.
                                Ei ole midagi öelda- "tiitlipretendendiks" pushivad kolme lõvi ikka rohkem Tofoa ja Järvelasugused jorsid.

                                Neile kes ise vaadata ei viitsi, siis
                                - küsimusele "Kas Inglismaa suudab MMi võita" vastas Kane "I think we can. EVERYONE CAN."
                                - hiljem täpsustas, et ei pea inglismaad favoriidiks.

                                Oleks palju veidram kui ükskõik millise profivõistkonna kapten ütleks midagi muud ükskõik mis võistlusel.
                                Kunagi ütles keegi (Rüütli vist), et ainukene üllatus tolle turniiri käigus oli see, et Inglismaa ei ole veel pettumust valmistanud ja välja kukkunud.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X