320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teine poolaeg oli ikka jube igav, aga tundus, et mõlemad pooled jäävad viigiga rahule. Eks see Roy taktika ongi, et ei minda võitma vaid minnakse mitte kaotama. Oleks Capello millegi sellisega hakkama saanud, nõuaks Briti press juba ta pead.

    Kommentaar


      Hart, Johnson, Lescott, Cole, Welbeck ja Oxlade olid minu silmis täna head. Enamus ülejäänud jäid kuidagi kesiseks. Kastis visati ennast üldjuhul ikka pallide ette üht-ja-teistpidi aga ründefaasis jäädi päris vajaka. Gerrard oli ka enam-vähem aga nii päris finaali ei jõua. Ideedest jääb puudu veits. Pirlo-sugust meest oleks vaja olnud kes ei pane lihtsalt tuugalt seaperse neid palle ja suudaks pikad söödud toimetada jookse tegevatele äärtele.
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        Algselt postitas M1kker Vaata postitust
        Hart, Johnson, Lescott, Cole, Welbeck ja Oxlade olid minu silmis täna head. Enamus ülejäänud jäid kuidagi kesiseks. Kastis visati ennast üldjuhul ikka pallide ette üht-ja-teistpidi aga ründefaasis jäädi päris vajaka. Gerrard oli ka enam-vähem aga nii päris finaali ei jõua. Ideedest jääb puudu veits. Pirlo-sugust meest oleks vaja olnud kes ei pane lihtsalt tuugalt seaperse neid palle ja suudaks pikad söödud toimetada jookse tegevatele äärtele.
        Ründefaasis peaks asi pärast Rooney naasemist paranema. Peab lihtsalt lootma, et pole selleks ajaks juba välja kukutud.

        Kommentaar


          Algselt postitas M1kker Vaata postitust
          Hart, Johnson, Lescott, Cole, Welbeck ja Oxlade olid minu silmis täna head. Enamus ülejäänud jäid kuidagi kesiseks. Kastis visati ennast üldjuhul ikka pallide ette üht-ja-teistpidi aga ründefaasis jäädi päris vajaka. Gerrard oli ka enam-vähem aga nii päris finaali ei jõua. Ideedest jääb puudu veits. Pirlo-sugust meest oleks vaja olnud kes ei pane lihtsalt tuugalt seaperse neid palle ja suudaks pikad söödud toimetada jookse tegevatele äärtele.
          Ei saa nõustuda Welbeckiga. Ja just peaks rahul olema Gerrardiga, tal oligi tagumisem roll, niiet 'ideede puudujäägi' üle saab ses mõttes nuriseda, et tal polnudki seda rolli. Sai oma tööga hästi hakkama, kuis just möliseks tema kõrval olnud mehega, Parkeriga. Too oli ikka täitsa peata ja taktita terve mäng, aga ega pole kedagi asemelegi panna ka. Shreki on vaja jah, aga noh sellega...

          E: kusjuures italiano kohtunik vähe keeras ka inglastele
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Ei saa nõustuda Welbeckiga.
            Alan Sheareri MOTM , mitte et Shearer mulle meeldiks televennana.A niisama huvipärast küsin ,mis Danny valesti tegi,et sulle ei meeldinud.Mulle jäi silma enamasti positiivsega, arvestades kuivõrd impotentne see inglaste üldine rünnak täna oli ja palju sinna ette palle jagati ründajatele.Tegi tööd ja hoidis palli täitsa hästi.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Welbecki osas tuleb nõustuda, õnneks on Ukraina ja Rootsi võidetavad vastased, ka praegusele Inglismaale.
              This is Anfield,

              Kommentaar


                kuna prantslaste kaitseliin on küsitava kvaliteediga, siis on raske ühtegi ründemängijat inglastest esile tuua - kolme peale pidanuks midagi ikka korda ka saatma. Samas Welbeck tegi tööd igal suunal ning rohkem jäigi silma enda väljaku poolel, kuid suuremat puudust tundsid inglased sellest, et keegi ees kahevõitlusi oleks võitnud ja survet leevendanud - siinkohal sobib Carroll, kuid tema jälle ei suuda väravaid lüüa.
                Carrolli puhul on vaja veel üks ründemängija väljakule tuua, mis aga nõrgestab inglaste kaitsetööd ning seda riski manager ei taha (tahtnud) võtta.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  Alan Sheareri MOTM , mitte et Shearer mulle meeldiks televennana.A niisama huvipärast küsin ,mis Danny valesti tegi,et sulle ei meeldinud.Mulle jäi silma enamasti positiivsega, arvestades kuivõrd impotentne see inglaste üldine rünnak täna oli ja palju sinna ette palle jagati ründajatele.Tegi tööd ja hoidis palli täitsa hästi.
                  Mida Boob ütles Ega ma ei mõelnud et ta paha oleks olnud, aga kiita mu meelest ka väga põhjust polnud. Lihtsalt poleks täis 90mini pidanud talle veel andma, varasemat vahetust Defoe või kasvõi Carrolli näol.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Woy oli oma vahetustega tõesti imelik. No milleks sa ootad 80nda minutini et siis hakata vahetusi tegema? Okei, pink on Inglastel üsnagi olematu ning seetõttu ei hakka selle kallal võtma, et platsile toodi Defoe ja Hendo. Kuid kui lõpuks Walcotti viimaseks 3ks minutiks alles platsile tõi siis ajas vihale küll, nagu selle ajaga jõuaks ta midagi ära teha. Pangu järgmises mängus oma parimad 11 meest väljakule, mitte kaitsvaimad 11 meest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Woy oli oma vahetustega tõesti imelik. No milleks sa ootad 80nda minutini et siis hakata vahetusi tegema? Okei, pink on Inglastel üsnagi olematu ning seetõttu ei hakka selle kallal võtma, et platsile toodi Defoe ja Hendo. Kuid kui lõpuks Walcotti viimaseks 3ks minutiks alles platsile tõi siis ajas vihale küll, nagu selle ajaga jõuaks ta midagi ära teha. Pangu järgmises mängus oma parimad 11 meest väljakule, mitte kaitsvaimad 11 meest.
                      Defoe, Henderson, Walcott. Kes veel parima 11 sisse mahub?
                      Tšehhi taktika järgmine (as Venemaa vastu) oleks lahe olnud tõesti. Koondis kahe mängu järel koduteel ja nalja kui palju.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Woy oli oma vahetustega tõesti imelik. No milleks sa ootad 80nda minutini et siis hakata vahetusi tegema? Okei, pink on Inglastel üsnagi olematu ning seetõttu ei hakka selle kallal võtma, et platsile toodi Defoe ja Hendo. Kuid kui lõpuks Walcotti viimaseks 3ks minutiks alles platsile tõi siis ajas vihale küll, nagu selle ajaga jõuaks ta midagi ära teha. Pangu järgmises mängus oma parimad 11 meest väljakule, mitte kaitsvaimad 11 meest.
                        See oli ju ammu teada, et prantslased on inglastest selgelt paremad. Viik on väga kõva tulemus.

                        Kommentaar


                          Meedia kirjutab, et Rootsi vastu läheb välja puhas 442: Young viiakse äärele, Oxlade jäetakse välja, Carroll Welbecki kõrvale ründesse. Katastroofiseeme külvatud või tulemas suursugune võit?
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ma ei usu et midagi katastroofset sellest tuleks. Defõu ja Carroll koos alguses oleks päris traagiline sellele võrdluseks. Üks tähtsamaid asju on vast see et vahetused ei juhtu 89 minutil pigem.
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                              Üks tähtsamaid asju on vast see et vahetused ei juhtu 89 minutil pigem.
                              Eks see oleneb mänguseisust. Võimalik, et olude sunnil rahuldutakse viigiga ja loodetakse, et Rooney toob Ukraina vastu kolm punkti ja edasipääsu. Oleneb muidugi Prantsusmaa-Ukraina mängu tulemusest ka. Vahetustega on võimalus Walcotti, Oxlade'i ja Defoe näol platsile kiirust tuua. Eduseisu korral võetakse tõenäoliselt vanurid keskpoolikust välja ja tuuakse Henderson-Jones sisse.
                              Mängupilt on eeldatavasti selge. Rootsil lastakse enamasti palli hoida ja ise üritatakse äärtelt ja keskelt pikki palle Carrolli suunas või siis lastakse Youngil, Welbeckil joosta.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Alkoholimürgitus? Need va Guardiani ajakirjanikud toodavad ikka ulmelist paska - äkki laseks vahelduseks manageril rahulikult enda asju teha ja meestel mängida ennem kui arvustama hakata?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X