320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No perse, ma ei kannata enam seda välja, et Cole Bainesi asemel alustab.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Vilksamisi vaadatuna - Hodgson tegi oma töö ära ja võttis selle kohustusliku nullnulli. Aga tehti tõepoolest minimaalne. Ründesuunaline mäng poolkaitses tundus lihtsalt hirmus, palli hoida ei suudeta, söödud lähevad järjest aia taha. Wilshire jättis lootusetu mulje, aga mitte nii lootusetu kui tema asemele loovaks??? mängijaks sisse vahetatud Ashley Young. Junior Walker on sellel tasemel paraku totaalne puujalg, poleks eales arvanud, et Glen Johnsonist nii suurt puudust võib tunda. Ja see, et James Milner saab ikka veel ääremängijana 90 minutit, ütleb valikute kohta palju.
      Positiivset on vähe. Cole oli super, Jagielka soliidne, Gerrard jaksas väga mehiselt kaitset aidata, Lambert tegi enam-vähem kõik, mida üksik ründaja sellises mängus suudab.
      Pink on jõhkralt lühike ja päris noori poisse Hodgson ei usalda.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Ma ei saa aru, kui Wilshere on nii sitt nagu ta oli, siis milleks Young tema asemel sisse tuua, see ju veel sitem. Carrick Wilshere-i asemele ja Lamps või Gerrard 10-ks, simple, aga mõni kukub leiutama. Ja mängu lõpus Walcotti asemel Cleverly tuua on muidugi geniaalsus omaette, polnud mingit vajadust.

        Aga muidu vajalikud 1 punkt. Mäng oli aga üsna peata, ei teagi kumb 0:0 Roy jaoks "ilusam" oli, tänane või manu-chelski vaheline.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Nii raskes ja tihedas grupis oleks iga võit muidugi vajalik. Tehakse asi enda jaoks väga põnevaks. Minu arvates on äärele just palju valikuid, aga mitte riskivabu...

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            Mäng oli aga üsna peata, ei teagi kumb 0:0 Roy jaoks "ilusam" oli, tänane või manu-chelski vaheline.
            Ma pole lugenud, mida ilusat Roy muidu Manu vs Chelsea mängus nägi, kuid ma eeldan, et teda paelus mängu professionaalsus. Mõlema meeskonna mängijad täitsid neile antud käske - liikumised, kes ja kus võis mida teha, oli ilusasti näha. Taolist väheste efektidega mängu on aga raske entusiastidele maha müüa ja pidev praktiseerimine (Roy maailm) mõjub arengule negatiivselt.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              No nii masendava mängu ja suhtumisega on siit juba ette näha, et kui edasi saadakse, korjatakse finaalturniirilt käputäis viike ja Roy on peale väljakukkumist etteastega rahul. Vähemalt kaitse peab.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Eilsed ITV punditid Kean ja Dixon olid absoluutselt veendunud, et Inglismaa saab edasi ja kodus võidetakse Poola ja Montenegro. Ma ei jagaks väga seda optimismi, mõlemad meeskonnad hingavad neile tabelis kuklasse ja ei maksa unustada, et Inglismaa on selles grupis suutnud võita vaid Moldovat ja San Marinot, ülejäänutega on mängitud viiki.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Squad:
                  GKs Forster, Hart, Ruddy;
                  DFs Baines, Cahill, Cole, Jagielka, Jones, Smalling, Walker
                  MF Barkley, Carrick, Cleverley, Gerrard, Lampard, Milner, Townsend, Wilshere;
                  FW Defoe, Lambert, Rooney, Sturridge, Welbeck

                  Kommentaar


                    Mnjah - selles nimekirjas tõesõna üllatusi pole. Sümpaatne, et Barkley ja Townsend kaasatakse muidugi, aga mänguaega neil ju lootust saada pole.
                    Äärtega saab väga keeruline olema. Kogu see keskpoolikute kamp kisub keskele. Lõpuks mängibki Milner jälle seal.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      samas Barkley ikka väga heas vormis,ise paneks ta iga kell näiteks Creverley asemel sisse.
                      mc jünger.Anus Äärits.

                      Kommentaar


                        Ja Townsend on praktiliselt ainus, kes nendest äärel võiks mängida.

                        Kommentaar


                          Jõudu!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Adnan Januzay

                            Kommentaar


                              Januzaj
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Redknapp, now manager at QPR: "This isn't about them giving the England job to me or Roy Hodgson, ut English football being run by people who really haven't got a clue. And they get to pick the England manager!"
                                "Everyone said I was the people's choice, the only choice. All the senior players seemed to be up for me to get the job. I got quite a few text messages at the time from players saying they would love me to manage England: Steven Gerrard, Wayne Rooney, Rio Ferdinand, John Terry.
                                "But the FA went for Roy Hodgson to be the England manager - a man who is more their cup of tea."

                                Loomulikult ei jäta Redknapp mainimata, et ta ei tunne vähimatki vimma Hodgsoni vastu. Nagu see eelöeldust juba piisavalt ei selguks.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X