320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muudatused SBT hooajaks 18/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muudatused SBT hooajaks 18/19

    1. Põhireeglid ja turniiride olemus jääb samaks.

    2. Turniire on plaanis 6 + lõppmäng nagu see hooaeg, kuhu pääsevad 8 parimat hooaja lõikes (punktide süsteem jääb samaks).

    3. telekavaataja ei panusta enam oma osalustasuga (olgu see kompensatsiooniks).

    Arvestades kõike eelnevat palun vastata küsimusele, kas osalete ka järgmine hooaeg.

    Jah - Kui ma ei võida äkki lotoga ümbermaailmareisi või mu vanaema ei sure, siis üritan igast turniirist osa võtta.

    Ei - Mingil põhjusel ei paku see mulle huvi ja vaevalt üle ühe turniiri osa võtan.

    Vastamine on kohustuslik (well, ma ei saa kedagi sundida), sest kui SBT osavõtjate arv väheneb, siis pole nagu väga mõtet pingutada, sest olenemata osavõtjatest, röövib see ettevõtmine veidi aega ja veidi paneb mind elus kinni.

    Seega, palun vastata, kas jah või ei. Ei solvu, kui vastuseks tuleb EI. Küll aga on veidi nõme, kui vastate JAH ja järgmine hooaeg väga ei osale.

    PS! Vastata võiksid ka need, kes pole kunagi osalenud ja eriti super, kui keegi mitteosalejatest tooks mingi punkti välja, mille muutmisel ta kaaluks osalemist.

    Hääletus on avatud 14 päeva.
    8
    Jah
    100,00%
    8
    Ei
    0,00%
    0

    The poll is expired.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Kiirelt vaatasin järgmise aasta üle ning turniirid toimuksid järgmistel kuupäevadel:

    SBT23: 15.09 - 30.09
    SBT24: 20.10 - 04.11
    SBT25: 24.11 - 09.12
    SBT26: 02.02 - 17.02
    SBT27: 02.03 - 17.03
    SBT28: 06.04 - 21.04

    Lõppmäng ilmselt: 26.04 - 04.05

    Aga see pole veel 100% kinnitatud.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #3
      Pisikese detailina soovitaks edaspidi teema nime ette "Registreeru!" kirjutada ja registreerumise lõppedes selle siis ära koristada. Kukkusin seekord varakult välja ja üsna kiiresti harjus silm teemast üle jooksma kuni seda polnudki pmst minu jaoks enam olemas ja turniiri lõpust sain teada tagantjärgi teiste teemade kaudu.

      Kuna turniire on päris palju ja need jooksevad päris tihti, siis ilmselt suurem osa foorumlasi ei kliki kunagi SBT teemasid. Läbi teema nime oleks võimalik vähemalt registreerumisteade nendeni viia.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        Pisikese detailina soovitaks edaspidi teema nime ette "Registreeru!" kirjutada ja registreerumise lõppedes selle siis ära koristada. Kukkusin seekord varakult välja ja üsna kiiresti harjus silm teemast üle jooksma kuni seda polnudki pmst minu jaoks enam olemas ja turniiri lõpust sain teada tagantjärgi teiste teemade kaudu.

        Kuna turniire on päris palju ja need jooksevad päris tihti, siis ilmselt suurem osa foorumlasi ei kliki kunagi SBT teemasid. Läbi teema nime oleks võimalik vähemalt registreerumisteade nendeni viia.
        Mõistlik pakkumine muidu.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #5
          Jah.
          Ettevõtmine on huvitav kui osalejaid jagub.

          Kommentaar


            #6
            Minu poolt Jah!

            Kommentaar


              #7
              Kindel jah
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                #8
                Liitun samuti

                Kommentaar


                  #9
                  Im in

                  Kommentaar


                    #10
                    Kallis SBT kolleegium. Kõigepealt tore, et meil on rahvast, kellele see turna vahetevahel huvi pakub. Usun, et järgmine hooaeg ikka jätkame.

                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Lahe formaat muidu. Seda võiks rohkem kui korra aastas teha.
                    Küll aga jõ61uv4n4 postituse valguses hakkasin mõtlema SBT väikese reformi suunas.

                    SBT oleks endiselt 16-päevane. 7 esimest päeva oleksid regular battle, mille tulemusel esimesed 8 sõelutaks välja ning nad selgitaksid play-off süsteemis võitja.

                    Kas tegu oleks muudatustega muudatuste pärast või tasub mõelda. Ootan arvamusi, päris tõsiselt.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #11
                      Mulle meeldiks.

                      Kommentaar


                        #12
                        Täitsa huvitav formaat jah.

                        Kommentaar


                          #13
                          Ka mulle meeldiks selline variant.
                          telekavaataja, selline küsimus ka, et kui järgmise hooaja graafik nagu paika saab, kas oleks äkki võimalik ette kõik turniirid ära maksta? Ma osaleks kõigil, aga ma alatasa unustan ja lükkan seda maksmist edasi või jääb see muul põhjusel soiku.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Ka mulle meeldiks selline variant.
                            telekavaataja, selline küsimus ka, et kui järgmise hooaja graafik nagu paika saab, kas oleks äkki võimalik ette kõik turniirid ära maksta? Ma osaleks kõigil, aga ma alatasa unustan ja lükkan seda maksmist edasi või jääb see muul põhjusel soiku.
                            Graafik on tegelikult paigas.

                            SBT23: 15.09 - 30.09
                            SBT24: 20.10 - 04.11
                            SBT25: 24.11 - 09.12
                            SBT26: 02.02 - 17.02
                            SBT27: 02.03 - 17.03
                            SBT28: 06.04 - 21.04

                            Ette on ikka võimalik maksta jah. Jätame vist 12 eur peale?

                            Kui keegi veel midagi ette soovib maksta (see hooaeg tegi seda ChelseaFC ka), siis ma üritan selle kirja panna ning kui järsku tuleb välja, et turniiri teema alustamisel teie nime osalejate seas ei ole, lihtsalt tuletage meelde. Ma ausõna ei ürita kellegi raha endale tasku pista.

                            Aga teeks selle pärast MM-i, sest SBT MM eri tuleb ka kindlasti, sellest räägin, kui 17/18 lõppmäng läbi saab.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #15
                              Mulle ka uus formaat meeldiks

                              Kommentaar

                              Working...
                              X