320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muudatused SBT hooajaks 18/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Igatahes mu peas paistab see järjest parema ideena. Kuna olen halb seletaja, siis visualiseerisin antud formaadi joonisena.



    PS! Kolmanda koha mäng jäi ikkagi välja. See toimuks finaaliga samal ajal.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #17
      Mis süsteemiga auhinnad on plaanis teha? 1, 2 ja 3-4?

      Kommentaar


        #18
        Olen ka uue formaadi poolt!

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Mis süsteemiga auhinnad on plaanis teha? 1, 2 ja 3-4?
          TOP3 jagab 90% pangast. 10% läheb lõppmängu.
          1. Koht 12p üldtabelisse
          2. Koht 10p
          3. Koht 8p
          4. Koht 7p
          5. Koht 6p
          6. Koht 4p
          7. Koht 2p
          8. Koht 1p

          On olemas mott võidelda 3. Koha peale, on olemas mott ka 5-6 ikkagi välja võidelda.

          Kui saan Betsafe boonused, siis mõtlen, kuhu need ka toppida.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #20
            Tundub põnev. Eelistaks ka ilmselt kõik korraga ette maksta. Mõmmiku seletusele +1 . Kaoks igasugune unustamise ja edasi lükkamise asi ära.

            Kommentaar


              #21
              Play-offideks soovitus. Keelata ära panuse kopeerimine ka kombodes. Miks see mind häirib on just Romario ja richardkoppeli Kure-Pärnu under 3.5. Väga kerge on otsese konkurendi vastu võtta sama bet, lisada mõni enam-vähem võidetav jura sinna otsa ning panna enda jaoks sobilik ühikute arv mängu. Et võites tuleks rohkem ühikuid, aga kui kaotad, siis vastane kaotab rohkem. H2H olukorras on minu arust selline käik vale.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Play-offideks soovitus. Keelata ära panuse kopeerimine ka kombodes. Miks see mind häirib on just Romario ja richardkoppeli Kure-Pärnu under 3.5. Väga kerge on otsese konkurendi vastu võtta sama bet, lisada mõni enam-vähem võidetav jura sinna otsa ning panna enda jaoks sobilik ühikute arv mängu. Et võites tuleks rohkem ühikuid, aga kui kaotad, siis vastane kaotab rohkem. H2H olukorras on minu arust selline käik vale.
                Tegelt on see mingis mõttes mõttekoht küll, sest viimase panuse omamine on niigi suhteliselt suur eelis. Samas, kas on olemas enam-vähem võidetavat koefi 1.8? Teine variant on tõsta see koefitsient kõrgemale. Igal juhul tasub sellele edaspidi mõelda.

                Ja ilma irooniata, on see täiega hea, kui keegi siia soovitusi/ tähelepanekuid viskab. Teinekord on need, kes enamasti vaatavad kõrvalt ka palju objektiivsemad.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #23
                  toetan ettepanekut, et Eesti võistlustele tehtavate panuste osas on kopeerimise keeld. See, et Kähriku JK teeb Munalaskme U21-le pähe, võib olla teada nii mõnelegi foorumlasele ning kes ees, see rabab selle ära.
                  See, et Real võidab Liverpooli, ei tohiks küll mitmes erikombos keelatud olla.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Suured tänud orgunni eest, tänamatu ja hindamatu töö. MM-i formaat oli minu meelest väga mõnus.
                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Tänud minugi poolt ning pisut kahju, et mürtsu viimase mänguni ei jätkunud. Samas jah, see viimase panuse eelis on ikka päris kena ja see ka selle võidu tõi. Tänud telekavaatajale järjekordse suurepärase orgunni eest ning olen minagi nõus, et see uus formaat oli palju ponevam Ja pani tihedamini ‘selg vastu seina’ olukorda. Minu poolest võiks ka edasipidi seda proovida.
                    Kindlasti selline formaat, kus alguses selgitatakse 8 parimat ja siis tulevad playoffid, jätkub järgmisel hooajal.

                    Minu jaoks on lahtine küsimus, kas panna alguses kõik ühele pulgale või teha ka alagrupid alguses? Loomulikult, kui osalejaid on vähemalt 16.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #25
                      Ma pole väga panustamisega tegelenud aga puhtalt sportlikust huvist olen antud teemat kohati lugenud. Minu viis senti: alagrupid tundusid üsna ebavõrdsed, pigem võiks minuarust "kõik ühele pulgale" + play-offid teha; panuste arv võiks mingil määral olla reguleeritud - ei tundu mõistlik, et turniiril on võimalik edeneda ka panustamata. Kui need "ettepanekud" ei ole mingil põhjusel mõistlikud, siis võib mind valgustada. Muus osas aga jätkake samas vaimus

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Ma pole väga panustamisega tegelenud aga puhtalt sportlikust huvist olen antud teemat kohati lugenud. Minu viis senti: alagrupid tundusid üsna ebavõrdsed, pigem võiks minuarust "kõik ühele pulgale" + play-offid teha; panuste arv võiks mingil määral olla reguleeritud - ei tundu mõistlik, et turniiril on võimalik edeneda ka panustamata. Kui need "ettepanekud" ei ole mingil põhjusel mõistlikud, siis võib mind valgustada. Muus osas aga jätkake samas vaimus
                        Tundus vägagi mõistlik. Aitäh jälgimast ja arvamust jagamast. Mida rohkem tagasisidet saan, seda lihtsam on orgunnida .
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #27
                          Ma ei tea kui paljud oleks päri või midagi sellist, aga üks mõttekoht võiks olla näiteks sarnaselt pokkeriga Rebuy ehk kui sa alagrupiturniiril mängid ennast kiiresti 0, siis sa saad teha rebuy ja tagasi tulla. Antud raha lisatakse lihtsalt auhinnafondile otsa. Vahest läheb lihtsalt 2-3 väga head panust mööda ja siis pead tükk tükk aega lihtsalt ootama, millal kunagi uus turniir hakkab.

                          Kommentaar


                            #28
                            Tere, SBT rahvas.
                            Küsimus selline, et kas kusagil on kogu SBT olemus ja reeglid ka ära seletatud? Ning nagu aru saan, siis SBT hooaeg on alanud - kas sellisel juhul liituda enam ei saa?
                            La Liga 2020/21 ennustusmäng

                            La Liga Striker Mania 2020/21

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas dinero Vaata postitust
                              Tere, SBT rahvas.
                              Küsimus selline, et kas kusagil on kogu SBT olemus ja reeglid ka ära seletatud? Ning nagu aru saan, siis SBT hooaeg on alanud - kas sellisel juhul liituda enam ei saa?
                              Kui sind huvitavad reeglid, siis kõige targem on uurida neid viimase turna (see, mis oli MM-le pühendatud) reeglistikku. Samas oli see eriturniir. Tavaline SBT kestab 16 päeva (ka uuel hooajal) ning ei koosne alagruppidest.

                              SBT olemus: registreerid end osavõtjaks 12 euroga ja saad vastu 100 ühikut. Edasi võid panustada palju hing ihkab (niipalju, kuni sul seda 100 ühikut veel jagub). 7 päeva möödudes reastatakse 8 parimat ja nad hakkavad omavahel võistlema play-off süsteemis (iga ring on alati 100 ühikut alguses). Ehk suvaasjadele panustamine suvakontoritest ning eesmärk on jääda suurema ühiku jäägiga kui vastased.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #30
                                Ja liituda saad igaks turniiriks eraldi, pole üldse probleemi. Lihtsalt on keerulisem hooaja peale tipus olla, kui mingid turnad vahele jäävad.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X