320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ah olge nüüd 2016 oli alagrupis suurte mängudes ikka kõvasti rohkem mängu ja asi elavam kui siiani see MM olnud.
    Unusta ära. Mitte keegi välja ei sadanud ju. Ei olnud ohtugi.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ah olge nüüd 2016 oli alagrupis suurte mängudes ikka kõvasti rohkem mängu ja asi elavam kui siiani see MM olnud.
      Mis mängud sa välja tooksid siis?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #33
        Mis jutt see nüüd on 😀 Pigem just üpris põnev turniir.

        Kommentaar


          #34
          Kindlasti palju põnevam turniir, kui 2010. aasta MM. Mõned üksikud mängud, nagu Uruguai - Saudi-Araabia on igavad olnud.

          Kommentaar


            #35
            Minuarust on ka turniir seni ikka väga põnev olnud. Päris oma lemmiku 1994. aasta MM-i vastu ei saa, aga otseselt igavaid mänge on väga vähe. Eespool mainitud Uruguai ja Saudi Araabia vaheline on tõesti vist seni ainus, kus üks ei tahtnud ja teine ei osanud.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              #36
              megaturniir, mulle ei mahu p2he kuidas just MMi ajal suudetakse selliseid maasikaid koguaeg sisse suruda. Sellised m2ngud, Islandi homne voimalus ja t2nane argentiina krahh. SUPER
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Mis jutt see nüüd on �� Pigem just üpris põnev turniir.
                Ma ei tea mis maailmas mõned elavad.
                Mängud on jumala okeid olnud... mulle näiteks meeldisid väga ka Maroko-Iraan ja Taani-Peruu mängud.

                Kas need olid kahe suursoosiku vahelised kohtumised? Ei.
                Kas need pakatasid kogu 90 minuti jooksul tehniliselt ahhetamapanevatest lahendustest? Ei.

                Aga pinget oli, andmine käis. Mõlemad pooled üritasid ja väikesed asjad aitasid otsustada.

                Muidugi jah, tänane Argentiina-Horvaatia oli kõrgtasemel andmine, ei vaidle ka selle vastu. Aga kõik mängud nii teravad ka olla ei saa .

                Kommentaar


                  #38
                  Liiga palju metoodilist jalgpalli minu maitsele seni. Ei ole eriti põnev turniir olnud, v.a paar valitud mängu. Enne Argentiinat pole korralikku meltdown'i veel isegi olnud.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Ma ei tea mis maailmas mõned elavad.
                    Mängud on jumala okeid olnud... mulle näiteks meeldisid väga ka Maroko-Iraan ja Taani-Peruu mängud.

                    Kas need olid kahe suursoosiku vahelised kohtumised? Ei.
                    Kas need pakatasid kogu 90 minuti jooksul tehniliselt ahhetamapanevatest lahendustest? Ei.

                    Aga pinget oli, andmine käis. Mõlemad pooled üritasid ja väikesed asjad aitasid otsustada.

                    Muidugi jah, tänane Argentiina-Horvaatia oli kõrgtasemel andmine, ei vaidle ka selle vastu. Aga kõik mängud nii teravad ka olla ei saa .
                    Täpselt, täpselt. Lisada siia veel Mex-Ger ja Por-His, Rus-Egy, Ing-Tun, Bra-Swi jne. Ei saa öelda, et igav turniir.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Stok
                      Kuigi mul turniiri algus jäi vahele, siis tasapisi olen sisse elanud ja juba ootan järgmisi mänge. Aga kas mulle ainult tundub või ongi MMil mängijad rohkem kätt- ja kossipidi üksteisel kallal ja pool aega murul pikali? Mänguseisakuid on justkui väga palju ja ma ei pea siin üldsegi VARi silmas, vaid kogu aeg kohtunik peab midagi lahendama ja mehi laiali saatma. Minu arust klubijalgpall küll selline polnud, aga noh, viimasest klubijalgpalli mängust on kaua aega möödas ka juba ja võibolla ma ei vaadanud neid päris kainelt.
                      Ma ei ütleks, et mingisuguste kukepokside või ajaviitmiste sagedus oleks oluliselt tõusnud.

                      Kommentaar


                        #41
                        Ainult marsielanike arvates on see turniir igav ja mõttetu olnud.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #42
                          Prantsusmaa on, sarnaselt nii mõnelegi teisele suurele, väga rahulikult alustanud, aga seejuures on võidud ära võetud. Ka Taani vastu piisab viigist ja midagi ilusat vast oodata ei ole. Sellegipoolest nii mitmedki meeskonna liidrid on aeglaselt alustanud, aga ma usun, et playoffis on Prantsusmaa juba hoopis teisest puust tiim.

                          Taani ei olnud kummaski mängus parem tiim väljakul, ometi on neil 4 punkti, ka neile piisab viigist, sest edasipääs on juba hea ja suuri riske võitmiseks ilmselt ei võeta.

                          Austraalia - Peruu on hea paar, Peruu on mänginud hästi, aga ollakse nulli peal, kindlasti tahetakse veel üks hea mäng teha ja ka punkte teenida. Austraalia vajab võitu, kui Peruu mängib sama hästi kui eelmises kahes kohtumises, siis on raske näha, et siint kindel võit võetakse, küll aga on Austraalial veel midagi mängus ja ma usun, et see kohtumine tuleb tuline ja me näeme palju draamat, sõltumata teise mängu seisust.

                          Kommentaar


                            #43
                            Prantsusmaa vs Taani mänguga seoses meenub muidugi 2002. aasta kui valitsevad meistrid imeilusal moel uppi löödi. See oli tore päev. Aga kordust on vist palju loota: Jörgensen pole päris Tomassoni tasemel ründaja ning igiliikur Rommedahli masti meest taanlastel täna pole. Poulsen veel kaartidega väljas ka. Prantslased on noored ja vastupidavad - taanlased on kippunud oma mängudes lõpupoole ära vajuma. Punkt oleks paras ime täna: pigem peab Peruu abile lootma.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #44
                              Prantslastel palju muudatusi, taanlastel Cornelius tipus ja Braithwaite Poulseni asemel. Põnev.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Prantslastel palju muudatusi, taanlastel Cornelius tipus ja Braithwaite Poulseni asemel. Põnev.
                                Prantslaste vahetused annavad Taanile väga head võimalused viigiks. Pakun, et nii ka läheb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X