320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp G

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kohtunik kohtunikuks, kuid kas selliseid olukordi siis üle ei vaadata?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Walkeri enda ajudenuss jah, kastis kätega lebolt vehkida ja annad ideaalse võimalus kohtunikul vilistada, siis tuleb ikka peeglisse vaadata endal.
      pennu pendlaks, ma mõtlesin VARi all neid nabi võtteid mis kane peal tehti kastis.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        #33
        See mäng näitas selgelt ära, et CAFilt peaks vähemalt kaks kohta ära võtma järgmiseks MMiks ning need jagama normaalsetele föderatsioonidele (loe : UEFA/COMNEBOL).
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          #34
          Kohtunik oli täna ikka väga-väga nõrk.
          Olles kõiki mänge vaadanud siis ütleks, et nõrgim esitus.

          Minu meelest selles Walkeri olukorras väga palju pole viriseda, aga kurat ühes kolukorras mitte ei rebitud Kane'i ainult kätega vaid kogu keharaskus pandi ka veel sellele juurde ... sama kindel penalt kui Horvaatial Nigeeria vastu.

          Aga noh, mängu tulemusest rääkides siis vaataks enne ikka Lingardi ja Sterlingu otsa. Kui ikka tühjale väravale ka pihta ei saa ja palli suudab väravasse toimetada ainult üks mees siis on nagu nadi variant vähe.

          Kommentaar


            #35
            Young on ikka väga kehva ja väga sitad otsusted talt. Äärel ei suuda teravusi luua, võtab tempo maha, täiesti lambised söödud ja tsenderdused. Pigem võiks Alex-Aronaldi proovida seal next game. Lingardi enesekindlus on ka totaalne 0 ja see lõpetamine... Mis kasu on sellistest avangutest ja positsioonivalikutest kui sa lihtsalt rikkud rünnakud ära 100% võimalustega. Sterlingu aseme võiks ikkagi Vardy või Rashford alustada, sest no ta on ikka väga liimist lahti ja ansamblist väljas.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Young on ikka väga kehva ja väga sitad otsusted talt. Äärel ei suuda teravusi luua, võtab tempo maha, täiesti lambised söödud ja tsenderdused. Pigem võiks Alex-Aronaldi proovida seal next game. Lingardi enesekindlus on ka totaalne 0 ja see lõpetamine... Mis kasu on sellistest avangutest ja positsioonivalikutest kui sa lihtsalt rikkud rünnakud ära 100% võimalustega. Sterlingu aseme võiks ikkagi Vardy või Rashford alustada, sest no ta on ikka väga liimist lahti ja ansamblist väljas.
              Trent A-A on paremäär, Young vasak.
              Lingardi kohapealt olen võib-olla veidi Unitedi prillidega, aga minu arvates tegi hea mängu, ainult õnne polnud. Seda näitab ka, et Alli võeti välja, mitte Lingard. Youngilt ka väga okei mäng.
              Inglismaa vääris suuremat võitu täna ning mina olen küll edasise osas optimistlik.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
                Trent A-A on paremäär, Young vasak.
                Lingardi kohapealt olen võib-olla veidi Unitedi prillidega, aga minu arvates tegi hea mängu, ainult õnne polnud. Seda näitab ka, et Alli võeti välja, mitte Lingard. Youngilt ka väga okei mäng.
                Inglismaa vääris suuremat võitu täna ning mina olen küll edasise osas optimistlik.
                Minu viga ma tahtsin öelda, et Danny Rose proovida. Kuigi Rosel on väga ebastabiilne hooaeg seljataga ja väga suur risk. Selelssuhtes ma ei ütlegi midagi, et Lingardi avangud ja positsioonivalimised olid maailmaklass kohati, aga MMil ei ole sellest kasu kui sa ikka niisuure pingeall oled ja niimoodi väristades kõik ära rikud... Tuleks talle enne järgmist mängu pits vene viina sisse joota ja ehk siis on vähe julgem kah. Inglismaa mäng oli täna väga hea kohati ja polegi sellist varem näinud.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Young on ikka väga kehva ja väga sitad otsusted talt. Äärel ei suuda teravusi luua, võtab tempo maha, täiesti lambised söödud ja tsenderdused. Pigem võiks Alex-Aronaldi proovida seal next game. Lingardi enesekindlus on ka totaalne 0 ja see lõpetamine... Mis kasu on sellistest avangutest ja positsioonivalikutest kui sa lihtsalt rikkud rünnakud ära 100% võimalustega. Sterlingu aseme võiks ikkagi Vardy või Rashford alustada, sest no ta on ikka väga liimist lahti ja ansamblist väljas.
                  Mängu vaatasid kainelt või mitte?

                  Young oli fantast. Tema nurgalöögist tuli värav ja andis neid häid palle seal korduvalt.

                  Alagrupist rääkides, siis ainukene mees kes enda taset välja ei mänginud täna oli de bruyne.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Mängu vaatasid kainelt või mitte?

                    Young oli fantast. Tema nurgalöögist tuli värav ja andis neid häid palle seal korduvalt.

                    Alagrupist rääkides, siis ainukene mees kes enda taset välja ei mänginud täna oli de bruyne.
                    Mängu vaatasid kainelt või mitte? Assist+most key passes....

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Mängu vaatasid kainelt või mitte? Assist+most key passes....
                      kainelt, kõik free kickid lahendas kohutavalt ning lisaks eksis väga mitmel korral kiirründes lihtsate söötudega.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        kainelt, kõik free kickid lahendas kohutavalt ning lisaks eksis väga mitmel korral kiirründes lihtsate söötudega.
                        Nagu YOUNG???????

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Mängu vaatasid kainelt või mitte?

                          Young oli fantast. Tema nurgalöögist tuli värav ja andis neid häid palle seal korduvalt.

                          Alagrupist rääkides, siis ainukene mees kes enda taset välja ei mänginud täna oli de bruyne.
                          Ma ei tea kas see on tavaline aga de Bruyne mängis sootuks erineval positsioonil, kui oleme harjunud teda City eest nägema ning sellest tingituna on keeruline järeldusi teha või hinnanguid jagada.
                          Mõni kes Belgia tegemistega rohkem kursis võib täpsustada/lisada, et kas koondise eest ta mängibki nii sügaval.

                          Kommentaar


                            #43
                            Inglaste jaoks oli oluline lõpuks võita üks mäng suurturniiril. Nüüd peaks vaimselt veidi kergem olema edasi minna. Tuneesia tegi jõhkrat mängutapmist ja Panama püüab sama. Nii lihtsalt on.
                            Trippier oli hea, Hendo andis mõne hea söödu, Maguire arvas, et on noor Sol Campbell. Aga ega see keskkaitse just vaimustusest huilgama ei pane. Ründes on alternatiive rohkem.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #44
                              Panama eesmärk turniiril on null väravat ja punkti?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                #45
                                Küllap Lingard saab selle pitsi ka, aga luhta läinud võimalustest hoolimata oli ta Trippiga üks parematest platsil. Kohati läks muidugi jubedaks konksutamiseks ja läbi nõelasilma toppimiseks, mis pani kukalt kratsima, et nahhui nad eemalt peale ei vajuta.
                                Aga ei, teenitud võit nende kuradi moskiitode/kärbeste ning kehva vilepartii keskel.
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X