320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp G

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Tundub, et maailmameister on selgunud.

    Kommentaar


      #62
      Kuidas õnnestus jänkidel Panamast tahapoole jääda?
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Kuidas õnnestus jänkidel Panamast tahapoole jääda?

        Kommentaar


          #64
          Ärge nüüd nii õhku ka täis minge, nagu venelased juba. Oodake ikka kangemad kraadid ära.

          Kommentaar


            #65
            6-0 tähendanuks paremat väravavahet Belgiaga. Nüüd võrdne.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #66
              lõpuks inglastel polnudki huvi, et Belgiast väravatevahega eespool olla?

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                6-0 tähendanuks paremat väravavahet Belgiaga. Nüüd võrdne.
                Just. Seda arutasin ise ka sõbraga, et igal juhul oleks pidanud kas taga nulli hoidma või ise ühe veel lööma. Sest kui viimane mäng viiki jääb siis see tähendaks, et Belgial ja Inglismaal oleks -
                1) Sama arv punkte
                2) Sama väravatevahe
                3) Võrdne omavaheline mäng
                4) Võrdne arv löödud väravaid

                Et nagu sellises seisus oleks võinud lõpus mängida küll ju, oleks olnud objektiivselt täitsa sisukas eesmärk. Arusaamatu, miks seda ei püütud. Noh ainus variant ehk see, et kusagil alateadvuses juba ootavad viimasest mängust kaotust.

                Ja teine tähelepanek mis tekkis mängu ajal - mis veidral põhjusel see Panama Tiisleril ja Zelinskil niimoodi kõvaks ajas? Kuidas mingi 15 minuti duuris räägiti, et "tegelikult on Panama ikka väga hästi mänginud" ja hiljem enne väravat kuidas "Panama vääriks oma esituse eest väravat" ja mitu muud sarnast näidet veel?!?!

                Mida muhvi? Mitte midagi nad ei väärinud. Tehniliselt täiesti masendavalt küündimatu mansa ju. Löögi ja söödutäpsus olematu. Kaitses ja keskväljal raiusid nagu lihunikud, sest paremini ei osanud lihtsalt. Karistuslöökide ja muude standardite ajal maadlesid seal. Minu meelest nõrk ja ebasümpaatne võistkond ilma igasuguse andekuse ja sisuta.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Ja teine tähelepanek mis tekkis mängu ajal - mis veidral põhjusel see Panama Tiisleril ja Zelinskil niimoodi kõvaks ajas? Kuidas mingi 15 minuti duuris räägiti, et "tegelikult on Panama ikka väga hästi mänginud" ja hiljem enne väravat kuidas "Panama vääriks oma esituse eest väravat" ja mitu muud sarnast näidet veel?!?!

                  Mida muhvi? Mitte midagi nad ei väärinud. Tehniliselt täiesti masendavalt küündimatu mansa ju. Löögi ja söödutäpsus olematu. Kaitses ja keskväljal raiusid nagu lihunikud, sest paremini ei osanud lihtsalt. Karistuslöökide ja muude standardite ajal maadlesid seal. Minu meelest nõrk ja ebasümpaatne võistkond ilma igasuguse andekuse ja sisuta.
                  Kurb hakkab ju. Nad nagu üritasid küll, aga ei tulnud välja. Selle eest väärisidki vähemalt veidi lohutust.

                  Kommentaar


                    #69
                    Sa eestlasena tõesti ei suuda teise väikerahvaga samastuda?

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kurb hakkab ju. Nad nagu üritasid küll, aga ei tulnud välja. Selle eest väärisidki vähemalt veidi lohutust.
                      Okei, veidi lohutust ehk jah. Aga minu meelest nad algusest peale rääkisid "heast mängust" vms... no seda lihtsalt polnud.

                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Sa eestlasena tõesti ei suuda teise väikerahvaga samastuda?
                      Wat? Ma pean Sinust üldiselt postitajana väga lugu ja puha, aga sorry - see on kõige rumalam küsimus / statement mida päevi lugenud olen.

                      Kas ainult selle eraldatud fakti pärast, et nad on väike rahvus peaks ilma tingimusteta toetama neid? Ükskõik kuidas nad ennast üleval peavad? No minu meelest kindlasti mitte.

                      Elan ikka kaasa kui mõni väike sats mängib hingestatult ja sümpaatselt. Aga Panama mängijad tegid tehniliselt kohutavalt s*ta esituse. Ilma surveta andsid väga naiivseid sööte. Küünarnukid käisid nagu tuuleveski. Värava ees loopisid nagu s*tta vastu laudaust (va see väravaolukord). Enda kastis PIDEVALT rippusid kahe käega küljes. Sõitsid ikka väga tuimalt kossi sageli.
                      EI sellises kontekstis ole nii suur või väike rahvus kui tahes - mingit sümpaatiat või poolehoidu küll ära pole teeninud.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Okei, veidi lohutust ehk jah. Aga minu meelest nad algusest peale rääkisid "heast mängust" vms... no seda lihtsalt polnud.



                        Wat? Ma pean Sinust üldiselt postitajana väga lugu ja puha, aga sorry - see on kõige rumalam küsimus / statement mida päevi lugenud olen.

                        Kas ainult selle eraldatud fakti pärast, et nad on väike rahvus peaks ilma tingimusteta toetama neid? Ükskõik kuidas nad ennast üleval peavad? No minu meelest kindlasti mitte.

                        Elan ikka kaasa kui mõni väike sats mängib hingestatult ja sümpaatselt. Aga Panama mängijad tegid tehniliselt kohutavalt s*ta esituse. Ilma surveta andsid väga naiivseid sööte. Küünarnukid käisid nagu tuuleveski. Värava ees loopisid nagu s*tta vastu laudaust (va see väravaolukord). Enda kastis PIDEVALT rippusid kahe käega küljes. Sõitsid ikka väga tuimalt kossi sageli.
                        EI sellises kontekstis ole nii suur või väike rahvus kui tahes - mingit sümpaatiat või poolehoidu küll ära pole teeninud.
                        Ei. Puhtalt, kuna ka meie oleme korduvalt ja korduvalt sarnases olukorras suurte vastu olnud, kus tundusime sama andetud, ebasümpaased ja kõike muud negatiivset, mida nimetasid.

                        Kommentaar


                          #72
                          Kui Panama oleks mänginud Prantsusmaa vastu, siis oleks ilmselt vestlus täpselt vastupidine olnud. Naljakas veidi.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kui Panama oleks mänginud Prantsusmaa vastu, siis oleks ilmselt vestlus täpselt vastupidine olnud. Naljakas veidi.
                            Prantsusmaa mängibki hetkel nagu Panama.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Ärge nüüd nii õhku ka täis minge, nagu venelased juba. Oodake ikka kangemad kraadid ära.
                              Aaaa-aa-argen-tiiiiinaa. Liii-onel Meesssii.


                              E: Inglismaa on endiselt Belgiast ees tabelis, ärge higistage.

                              Kommentaar


                                #75


                                Kas see on peen huumor või neil ei ole seal kupli all kõik päris korras?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X