320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti vutituriir ja suvepäevad 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mõnule tuleb viina anda rohkem, küllap siis tal süda läheb heldeks ka nende lauludega. Ma reserveerin mõnule lauaviina.
    Võin limpat pealekaks tuua
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #17
      Vean ka ennast suure tõenäosusega kohale, aga tahaks mängida kuskil meeskonnas samuti, kuid pole kursis kas Chelsea organiseerib midagi või ei.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Vean ka ennast suure tõenäosusega kohale, aga tahaks mängida kuskil meeskonnas samuti, kuid pole kursis kas Chelsea organiseerib midagi või ei.
        Kaua oodatud hetk, näeb lõpuks nasfali ära ja siis selgub lõpuks küsimuse vastusele kas Aivar Pohlak on ikka kõiges süüdi või ei

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Vean ka ennast suure tõenäosusega kohale, aga tahaks mängida kuskil meeskonnas samuti, kuid pole kursis kas Chelsea organiseerib midagi või ei.
          Kes veel mängida soovib, aga tiimi ei oma ja ise ka kokku ei taha panna, siia andke samamoodi siin teemas teada. Sellist asja, et kellelegi kuskil tiimis kohta ei jääks, pole kunagi juhtunud ega juhtugi.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Kaua oodatud hetk, näeb lõpuks nasfali ära ja siis selgub lõpuks küsimuse vastusele kas Aivar Pohlak on ikka kõiges süüdi või ei
            Ma vastutan alati oma sõnade eest

            Kommentaar


              #21
              Oleks ka vist huvitatud. Tahaks mängida ka, kui kellelgi on vaja mängijat, kelle jalgpallioskused piirduvad sellega, et tühjale väravale saaks ca 50% ajast pihta, siis andke teada. Joosta jaksan vist rohkem kui keskmine foorumlane, seega tiimi, kus keegi niikuinii mängida ei oska ja 90% ajast palli järgi jooksma peab oleks suht perfect fit vist.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Kes seda vahtkumm madratsit veel vägistama hakkas?
                Iceman arvas, et tegu on pelmeeniga ja saagis pooleks.

                Kommentaar


                  #23
                  Mõtlen samuti, et oleks vast pull osaleda. Pole varem Soccerneti suvepäevadest osa võtnud, aga ehk tasub see viga parandada. Päris 100% lubadust hetkel aga anda veel ei julge.

                  Mängida sooviks ka muidugi. Ilmselt Rakvere esindust välja panna ei suuda, aga kui koduse vuti austajaid ripakil, siis ehk annab ühineda? või siis võtavad Arsenali pöidlahoidjad punti?

                  Kommentaar


                    #24
                    Hakkasin mõtlema, et paneks kirja top5 hetke suvekatelt, aga siis tuli neid liiga palju pähe. Ehk kes pole käinud, tulge kindlasti kohale.
                    Minu lemmikhetk oli see, kui ma veensin purjus B. läbi maainimeste simmanipeo alasti jooksma. Samal ajal muidugi "FLOOORAAAA" karjudes. B. oli just saunast tulnud, kui mul see suurepärane idee tuli. Meie majutuskoha peamajas käis samal ajal pidu, kus mängisid laval mees bassiga ja mees sündiga. Noh, selline robustne sült.
                    B. küsis veel enda neiu käest üle: "TIIIBUUU, kas see on okeii, hõkk, kui ma paljalt läbi peosaali jooksen."
                    Neiu ütles ilmselge põlastusega: "Tee, mis tahad."
                    Br. ei saanud toona veel naiste semiootikast aru ja ta võttiski seda lausena "tee, mis tahad", kuigi tegelikult kõlas see "nahh, sa oled loll või, värdjas?".
                    Ühesõnaga siis läks B. peosaali poole, viskas saunalina ümbert ja jooksis peosaali. Põrkas täie laksuga vastu uksepiita, kukkus paljalt peosaali pikali ja karjus püsti komberdades "FLOOORAAAA!!"
                    Ma üritasin kogu seda janti filmida, aga hakkasin sealkohal nutma.
                    B. naissõber lahkus peaaegu kohe pärast seda.
                    B. lasi seepeale vahukustuti (peaaegu) tühjaks.
                    Miks peaaegu? Sest järgmine hommik suutsin ma peaaegu tühjast vahukustutist täie laksu wiinerile näkku lasta. Ma mõtlesin, et ma nüüd küll saan türpi, aga õnneks ei saanud. Ma ausalt mõtlesin, et B. oli ikka mehe eest väljas ja lasi ballooni tühjaks.

                    Kommentaar


                      #25
                      Ma olin natuke pahur tõesti selle vahtkustutipulli pärast Kusjuures kuna see tühjendati maja sees mitmesse erinevasse tuppa, siis oli vaja kohale kutsuda puhastusbrigaad. See pull läks B-le maksma 200€.

                      Tahtmata kedagi inspireerida, on peokoha inventari (toolid, lambid, madratsid jms) ka mitmel teisel korral halvasti koheldud. Lemmik on vist see, kui hommikul ärgates oli kogu terrassimööbel kuhugi kadunud ja esialgu ei osanud keegi öelda kuhu. Kui väsinumad peolised ärkasid, siis selgus et kraam olla öösel maja ees asuvasse tiiki uputatud. Õnneks ei olnud vaja härrasid pikalt veenda, tehti väike sukeldumine ja toodi kraam välja

                      Kommentaar


                        #26
                        Palju sellest veel maksta on? Teeme korjanduse B-le?
                        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                        See pull läks B-le maksma 200€.

                        Kommentaar


                          #27
                          Saveri fondist võtame

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Hakkasin mõtlema, et paneks kirja top5 hetke suvekatelt, aga siis tuli neid liiga palju pähe. Ehk kes pole käinud, tulge kindlasti kohale.
                            Minu lemmikhetk oli see, kui ma veensin purjus B. läbi maainimeste simmanipeo alasti jooksma. Samal ajal muidugi "FLOOORAAAA" karjudes. B. oli just saunast tulnud, kui mul see suurepärane idee tuli. Meie majutuskoha peamajas käis samal ajal pidu, kus mängisid laval mees bassiga ja mees sündiga. Noh, selline robustne sült.
                            B. küsis veel enda neiu käest üle: "TIIIBUUU, kas see on okeii, hõkk, kui ma paljalt läbi peosaali jooksen."
                            Neiu ütles ilmselge põlastusega: "Tee, mis tahad."
                            Br. ei saanud toona veel naiste semiootikast aru ja ta võttiski seda lausena "tee, mis tahad", kuigi tegelikult kõlas see "nahh, sa oled loll või, värdjas?".
                            Ühesõnaga siis läks B. peosaali poole, viskas saunalina ümbert ja jooksis peosaali. Põrkas täie laksuga vastu uksepiita, kukkus paljalt peosaali pikali ja karjus püsti komberdades "FLOOORAAAA!!"
                            Ma üritasin kogu seda janti filmida, aga hakkasin sealkohal nutma.
                            B. naissõber lahkus peaaegu kohe pärast seda.
                            B. lasi seepeale vahukustuti (peaaegu) tühjaks.
                            Miks peaaegu? Sest järgmine hommik suutsin ma peaaegu tühjast vahukustutist täie laksu wiinerile näkku lasta. Ma mõtlesin, et ma nüüd küll saan türpi, aga õnneks ei saanud. Ma ausalt mõtlesin, et B. oli ikka mehe eest väljas ja lasi ballooni tühjaks.
                            Lihtsam oleks lihtsalt naised koju jätta ja teha ainult vorstipidu.

                            Kommentaar


                              #29
                              Tekkis pigem sellised sisulised küsimused hetkel :

                              1- Kes ei kannata üldse alkot ja hakkab esinema, kui pits kangemat sees?
                              2- Kes kannatab alkot ja läheb eriti lõbusaks ja vallatuks?
                              3- Kelle klubi ei tohi üldse mõnitada, ilma, et molli ei saaks?
                              4- Kas Saver ilmub kohale ja lahendab Linnupojaga cashi probleemid?
                              5- Kas seal Talu lähedal on mingi pood ka kui kangem kärakas peaks otsa saama?
                              6- Kas külanaisi võib ka peole kutsuda?

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Tekkis pigem sellised sisulised küsimused hetkel :

                                1- Kes ei kannata üldse alkot ja hakkab esinema, kui pits kangemat sees? - 90% kohalviibinutest, aga kindlasti fcfloraforever
                                2- Kes kannatab alkot ja läheb eriti lõbusaks ja vallatuks? - 90% kohalviibinutest, aga kindlasti Francesco
                                3- Kelle klubi ei tohi üldse mõnitada, ilma, et molli ei saaks? - Nõmme Kalju
                                4- Kas Saver ilmub kohale ja lahendab Linnupojaga cashi probleemid? - Ei
                                5- Kas seal Talu lähedal on mingi pood ka kui kangem kärakas peaks otsa saama? - Tark ostab Lätist suurema koguse ette ära
                                6- Kas külanaisi võib ka peole kutsuda? - Jah
                                Loodan, et on abiks.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X