320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Super Cup 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Eile kõndis üks Napoli särgis olev düüd must mööda Vabaduse väljaku kandis ja karjus" Visca Barca" Algul ei saanud väga aru, mis keiss on ja siis keerasin ümber ja düüd karjus veel" Puta Real Madrid" ja siis mul veidi keeras ära, küsisin inglisekeeles, milles on su probleem ja kes on napoli veel? Sellepeale tüüp vehkis oma kätega ja räuskas midagi itaalia keeles, ilmselt, et kui putsis reali fännid on jne ja millepeale ma lahkusin ja näitasin keskmist sõrme ja lahkusin. Ehk solid shit ja veidi naljakas ka.
    Minu arust oli itaallane igati korrektne oma arvamuses. Kiidan heaks sellise käitumise. Peaks malli võtma kui järgmine kord Vabakal peaksin jalutama
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
      Minu arust oli itaallane igati korrektne oma arvamuses. Kiidan heaks sellise käitumise. Peaks malli võtma kui järgmine kord Vabakal peaksin jalutama
      Seal samas baaris on täna Reali lipp vardas, nii, et ära täna isegi õllele tule

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Eile kõndis üks Napoli särgis olev düüd must mööda Vabaduse väljaku kandis ja karjus" Visca Barca" Algul ei saanud väga aru, mis keiss on ja siis keerasin ümber ja düüd karjus veel" Puta Real Madrid" ja siis mul veidi keeras ära, küsisin inglisekeeles, milles on su probleem ja kes on napoli veel? Sellepeale tüüp vehkis oma kätega ja räuskas midagi itaalia keeles, ilmselt, et kui putsis reali fännid on jne ja millepeale ma lahkusin ja näitasin keskmist sõrme ja lahkusin. Ehk solid shit ja veidi naljakas ka.
        Sa lasid end tõmmata madalalaubalise tasemele ja muutusid samasuguseks (keskmine sõrm). Sõit siis juba kohe kaussi, miks ikka poolkõvatada.

        Kommentaar


          #49
          No kui ta juba siin solvub, et Icemani üle nalja visatakse, siis see oli loomulikult üle piiri mitte nagu Pihkva, aga nagu Nižni Novgorod.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
            No kui ta juba siin solvub, et Icemani üle nalja visatakse, siis see oli loomulikult üle piiri mitte nagu Pihkva, aga nagu Nižni Novgorod.
            Keegi ei ole kellegi peale solvunud, ära kujuta ette nii palju. Pigem oli mu jaoks olukord naljakas, sest peale selle kui ma ütlesin et " Who the fuck is Napoli" läks tegelane närvi.

            Kommentaar


              #51
              Kui MuPo mind maha väänab trammis, siis mida ma talle näitama pean, kas telefonist piletit?
              Teine küsimus, esimest korda Lillekülas, kas Kotka peatuse poolt saab ikka kuidagi üle raudtee tsooni sisse?

              Kommentaar


                #52
                Ma vabandan ette koheselt ära, et ma ei ole empaatiavõimeline ja tolerantne, aga see lastelaulukoor no veel impotentsemat ja imalamat värki oleks andnud välja mõelda sinna.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Keegi ei ole kellegi peale solvunud, ära kujuta ette nii palju. Pigem oli mu jaoks olukord naljakas, sest peale selle kui ma ütlesin et " Who the fuck is Napoli" läks tegelane närvi.
                  Napoli oli eelmine aasta Serie A (Itaalia jalkaliiga) 2. koht

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ma vabandan ette koheselt ära, et ma ei ole empaatiavõimeline ja tolerantne, aga see lastelaulukoor no veel impotentsemat ja imalamat värki oleks andnud välja mõelda sinna.
                    Ei tea ausalt öeldes kommenteerida aga kas see oligi nii mõeldud, et sellest laulust telesse midagi ei jõua ja telerivaatajad vaaavad lihtsalt suu maigutamist? Kogu heli tuli lihtsalt staadioni taustahelina.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ma vabandan ette koheselt ära, et ma ei ole empaatiavõimeline ja tolerantne, aga see lastelaulukoor no veel impotentsemat ja imalamat värki oleks andnud välja mõelda sinna.
                      Kohapeal olles oli küll mõnus esitus. Hea laul ka veel. Maitse asi muidugi.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma vabandan ette koheselt ära, et ma ei ole empaatiavõimeline ja tolerantne, aga see lastelaulukoor no veel impotentsemat ja imalamat värki oleks andnud välja mõelda sinna.
                        Ma ütlen, et nublu!

                        Kommentaar


                          #57
                          Mängu kaotuse tõid esile Marcelo bläkk ja Ramose bläkk, päris olulistel hetkedel. Marco Asensio tundus Real'i poolt parim mees, kindlasti tulevikus tema tähtsus aina kasvab.
                          Täiesti teenitud võit Atletico poolt, lööd 4 väravat, midagi kellelgi köhida ei ole, õnne! Kaunid ka osad.

                          Kommentaar


                            #58
                            Atletico fännid laulsid Reali fännid ikka väga konkreetselt üle. Õige meeskond võitis.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Atletico fännid laulsid Reali fännid ikka väga konkreetselt üle. Õige meeskond võitis.
                              39249607_317464588990082_6319054802714099712_n.jpg

                              Siis kui Juvekas oli Reali poolt.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                [ATTACH=CONFIG]5965[/ATTACH]

                                Siis kui Juvekas oli Reali poolt.
                                Ega kõik Juve fännid siis ideaalsed pole.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X