320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Homme minnakse Rahvusvahelisse Spordikohtusse õigust nõudma EL väljajätmise pärast. Otsust ei tea keegi prognoosida, aga arvatakse et klubi Elliottile üle minek on positiivne suund. Lisaks apelleeritakse sellele, et Milanile pannakse tunduvalt karmimalt kui paljudele varem on pandud. Kuulamine on hommikul ning sama päev peaks selguma ka otsus.
    Tänaseks vastuse saamine tundub kahtlane, sest andmine on kõva ning isegi lõunapaus jäeti ära. Eks näis.

    Üleminekutest - Bonucci juttude järgi PSG-sse minemas, ehki ise olla öelnud, et ootame spordikohtu otsuse ära ning siis vaatame. Enne ei toimu niiehknaa midagi ühegi mängijaga kui on see aktsionäride koosolek laupäeval ära olnud plus tänane /homne otsus. Igasuguseid minekuid ja tulekuid on läbi käinud ning osad on ka sellised, et pm on kõik lukus, aga ametlikuks tehakse uue nädala alguses.

    Kommentaar


      Interneti vahendusel on sõprusmäng vs Novara siiski jälgitav

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Tänaseks vastuse saamine tundub kahtlane, sest andmine on kõva ning isegi lõunapaus jäeti ära. Eks näis.


        Kommentaar


          BREAKING: The Court of Arbitration for Sport (CAS) has decided to overturn the one-year ban issued by UEFA in late June.
          Ma saan aru, et EL on mingi mudaliiga, aga mulle meeldib Milani Euroopas mängimas näha, et ma rahul.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            nüüd siis lipulaeva ülesandeks ka teisi tiime Euroopasse aidata. palju õnne, Fiorentina!
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Ma saan aru, et EL on mingi mudaliiga, aga mulle meeldib Milani Euroopas mängimas näha, et ma rahul.
              CL ongi õliliiga. EL on üks õige Euroopa karikasari! Enamus CL-i kunagisi võitjad on sinna kolinud: Marseille, Milan, Ajax jne.

              Kommentaar


                Novara kaks null. Väravad Susolt ja Calabrialt.

                Aga homme siis üks põhipäevi. Pead peaks veerema hakkama.

                Kommentaar


                  Fassone sai tala. Aitäh, et selle aastaga tuli Adidase asemel Puma, D&G asemel Diesel, Audi asemel hui teab mis ning lisaks kogu see müstiline hiinast toome sadu miljoneid eurosi plaan.

                  Kommentaar


                    “I would like to mention, by the way of example, that at the moment Elliott appropriated my shares in AC Milan, I was offered the sum of €2 as compensation for my total investment!" - Yonghong Li

                    mu küljed lendasid orbitaaljaama
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Uus president nimetati ametisse - keegi Paolo Scaroni.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        “I would like to mention, by the way of example, that at the moment Elliott appropriated my shares in AC Milan, I was offered the sum of €2 as compensation for my total investment!" - Yonghong Li

                        mu küljed lendasid orbitaaljaama
                        Kerige mingi 50-60 postituslehte tagasi siin Milani teemas 840 peale vms, mis on täpselt aasta ja seal on reaalselt kõik see Li perselakkumine ilusti prinditud mustvalgel. Päris koom on seda aasta tagust ja praegust kõvatamist lugeda #wearesorichhhh # võlad

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jr Vaata postitust
                          Kerige mingi 50-60 postituslehte tagasi siin Milani teemas 840 peale vms, mis on täpselt aasta ja seal on reaalselt kõik see Li perselakkumine ilusti prinditud mustvalgel. Päris koom on seda aasta tagust ja praegust kõvatamist lugeda #wearesorichhhh # võlad
                          Milan siiamaani rikas. Li tõmbas iseennast lohku.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Meeskond lendas ameerikasse mingit Miki Hiire karikat mängima
                            25 juuli vs Manu
                            31 juuli vs Tottenham
                            4 august vs Barcelona

                            Kaasa võeti järgmised mehed


                            Montolivot pole, sest temaga tahetakse leping lõpetada. Aasta on veel tegelikult jäänud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Elliott siiamaani rikas. Li tõmbas iseennast lohku.

                              Lisatud failid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust

                                tõmba putsi!
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X