320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mulle sobib põhimõtteliselt iga aeg.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #17
      Ühele potentsiaalsele liitujale sobiks 5. sept asemel paremini R 7.sept. Mis te arvate sellest kuupäevast?

      Kommentaar


        #18
        5. ja 7. on okei. 6. olen kommenteerimas hiilgavat Läti-Andorra jalkat.

        Kommentaar


          #19
          Oleksin ka huvitatud osalemisest! Draftiks sobiks pigem 5. sept, kuid häda pärast vast ka 7. sept.

          Kommentaar


            #20
            7.sept ei tea öelda kuna mu poja kossuturniiri ajakava pole veel väljas ja hetkel ei tea ka millal see tuleb

            Kommentaar


              #21
              Niisiis 6 osalejat on 5. sept poolt, kuid üritan teada saada ka ülejäänud osalejate arvamuse, enne kui draftiaja ametlikult ära muudan.

              Kommentaar


                #22
                Ok, Kolmapäev 5. september 20:30 sobib kõigile.

                Nüüdseks on ka 10-liikmeline liiga koos ja ma enam aktiivselt kedagi värbama ei hakka, kui keegi just viimasel hetkel ei loobu. Samas kui veel paar inimest hirmsasti peaks tahtma kaasa lüüa, siis ma kätt ette ei pane. Sai ju ka algul välja hõigatud, et eesmärgiks on 10-12 liikmeline liiga.

                Mitu inimest on küsinud osavõtutasu kohta. Algselt oli plaanis osalustasuta, sest mõtlesin, et võib-olla ei olda valmis suvalisele tondile minu isikus oma raha üle kandma. Aga kui see pole probleem, siis võib teha nt 25 eurose buy-ini. On ka variant, et varahoidjaks hakkaks mõni kuulsam foorumlane (Mõnuagent?), kelle usalduskrediit suurem - minul poleks selle vastu midagi.

                Auhinnarahade jaotumine oleks järgmine (10-ne liiga)
                Osalustasuta võistluse puhul: 1. koht 50 €, kokkuvõttes enim punkte teeninud tiim 25€, iga kuu parimale (enim punkte) 5€
                25€ osavõtutasu puhul: 1. koht 100 €, 2. koht 60 €, 3. koht 40 €, punktiliider 50 €, + iga kuu parimale minu poolt 10 €

                (Tegin Fantraxis küsitluse, kus saab hääletada, kumba varianti eelistate)

                Kommentaar


                  #23
                  Kui ma esimesele lingile vajutan, siis tuleb:
                  INVALID REQUEST
                  We're sorry, but we cannot process that request. The URL (at the top of your browser) may have been altered or not copied/saved correctly, or you may possibly be using an old bookmark that is no longer valid. Please use a link on this site to get to where you want to go. If you came here from a link on our site or another site, we'd greatly appreciate a feedback note to let us know where the link is.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    5. ja 7. on okei. 6. olen kommenteerimas hiilgavat Läti-Andorra jalkat.
                    See on niikuinii igav. Samal ajal teed ja kirjeldad seda tegevust. Ongi põnevam.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas moya Vaata postitust
                      Osalustasu
                      Kuna ma juba mänging osavõtutasuga, siis eelistan esialgu soccerneti oma osavõtutasuta mängida (hääletasin ka). Kui aga tuleb osavõtutasu, siis pole ka selle vastu midagi.
                      Kui ei tule, siis annaks siiski väikese panuse, et sa ise kõiki kulusi ei peaks kandma.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        See on niikuinii igav. Samal ajal teed ja kirjeldad seda tegevust. Ongi põnevam.
                        Marulahe oleks kehastuda paadunud Andorra fänniks ja koguaeg täisvolüümil röökida, kui nad üle poole väljaku tulevad.

                        Kommentaar


                          #27
                          Et draftijärjestuse loosimine vähem kahtlustäratav/läbipaistmatu oleks, otsustasin võtta aluseks transparentsema pooljuhusliku kriteeriumi nagu seda on iga kasutaja postituste arvu kolme esimese numbri summa. Võrdse summa puhul tuli mängu tähestikuline järjekord.
                          Tulemus oli järgmine:
                          1. j6u1uv4n4 18
                          2. Daz Booob 16
                          3. Katk 16
                          4. moya 15
                          5. Raitsu 13
                          6. Mõnuagent 007 11
                          7. QRkood 11
                          8. tsumase 9
                          9. Epic 8
                          10. skint 8

                          Kommentaar


                            #28
                            Juhiks drafti eel tähelepanu asjaolule, et mängijate positsioonides on teatud olulisi erinevusi võrreldes nt ametliku FPLiga. Seda just eeelkõige ründajate ja poolkaitsjate osas.

                            Järgnevad FPL poolkaitsjad on Fantraxis märgitud ründajateks:
                            • Deulofeu
                            • Diabaté
                            • Diakhaby
                            • Hazard
                            • Hoilett
                            • Lookman
                            • Mané
                            • Martial
                            • Pedro
                            • Richarlison
                            • Salah
                            • A. Sánchez
                            • Sané
                            • Shaqiri
                            • Sterling
                            • A. Traoré
                            • Walcott
                            • Yarmolenko

                            Ent nt Izquierdo, Gross, Hendrick, Son, Townsend ja Willian kuuluvad Fantraxis korraga nii poolkaitsjate kui ründajate alla (M/F), mis tundub täiesti meelevaldse vahetegemisena. Miks just nemad, aga mitte (ka) Hazard, Walcott, Sterling jt?

                            Minu ettepanek olekski seda topeltliigitust (M/F) laiendada kõigile ülalloetletud ääreründajatele (peaksin seda commissionerina saama teha), kuna esiteks see lisaks koosseisumuudatuste tegemisse paindlikkust ja teiseks, kuivõrd algrivistusse saab kuuluda max 5 poolkaitsjat vs max 3 ründajat, ei teeks paha, kui poolkaitsjate valikuring mõnevõrra laieneks (seda enam, et see ei toimuks ründajate arvelt). Samuti annaks pikem M/F nimekiri rohkem mänguruumi automaatsete vahetuste süsteemi kasutamisel, kuna erinevalt FPList tehakse Fantraxis automaatsed vahetused rangelt kindla positsiooni piires (kaitsja kaitsja vastu jne) ja automaatset formatsioonimuutust ei toimu.

                            Kommentaar


                              #29
                              Pole vast erilist lootust nii hilja drafti aega muuta, aga ega härradele juhuslikult ei sobi see päeva võrra ette toomine? Kolmapäeval enam kuidagi ei mängi välja.

                              Kommentaar


                                #30
                                Kardan, et läheks väga keeruliseks enne homme õhtut kõigi osalejatega saada ühendust + kinnitust, et see uus aeg sobib.

                                Kuidas sa suhtud autodraftimisse? Rank Players'i all või Draft room'is on võimalik koostada oma (soovitatavalt hästi pikk) isiklik mängijateränking, kust siis järjest saadaolevaid mängijaid võetakse, kui sinu kord on draftida. (sorri, kui see ütlematagi teada oli). Pole muidugi see, mis ise kohal olla, aga peaks asja ära ajama...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X