320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võrkpall on võrratu!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Keegi teab, kuidas Läti OM valikturniirile sai, ja kas Eestil on mingit lootust sinna saada?
    Üsna keeruline süsteem neil välja mõeldud ja arvestades seda, et turniiril vaid 12 osalejat, siis kardetavasti lootus üsna tagasihoidlik.

    http://www.cev.lu/mmp/online/website...8/commun-1.pdf
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Üsna keeruline süsteem neil välja mõeldud ja arvestades seda, et turniiril vaid 12 osalejat, siis kardetavasti lootus üsna tagasihoidlik.

      http://www.cev.lu/mmp/online/website...8/commun-1.pdf
      Jutt käis valikturniirist ikka nagu ma aru sain...
      Eelvalikturniirile peaks Eesti automaatselt saama kui EM-il osalev meeskond, Läti pidi lihtsalt eelringist alustama. OM-ile jõudmine on tõepoolest võimatu.
      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

      Kommentaar


        Ahjaa ja Kunni sõnavõtte teistel spordialadel peale jalka ei tasu väga tõsiselt võtta. Sry Kunn, aga nii on. Ma ei tea mitu korda oled sa juba oma margi täis oled teinud ses suhtes.

        eilsest mängust nii palju, et tagasi tullakse kilbil - langeti võideldes. isegi imestasin, et niipalju punkte saadi ja nii visalt võideldi. vastas oli ikkagi sõbrad ikkagi maailma absoluutne tipp.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          Ahjaa ja Kunni sõnavõtte teistel spordialadel peale jalka ei tasu väga tõsiselt võtta. Sry Kunn, aga nii on. Ma ei tea mitu korda oled sa juba oma margi täis oled teinud ses suhtes.

          eilsest mängust nii palju, et tagasi tullakse kilbil - langeti võideldes. isegi imestasin, et niipalju punkte saadi ja nii visalt võideldi. vastas oli ikkagi sõbrad ikkagi maailma absoluutne tipp.
          Ah ära seleta, Kunn teab kelgutamisest ka
          4 mängu ja kolmest 0, selge see et kilbil. Võrkpall on Euroopas tegija !

          Kommentaar


            võrkpall ongi absoluudselt tegija euroopas! ühelgi teisel pallimängu alal ei ole meil euroopa 12 parima satsi sekka asja.... eilne mäng oli nagu ta oli. usun et sealt alagrupist kus meile vastane tuli, oligi bulgaaria tugevaim võistkond. lisaks olid nad oma prohmaka alagrupis kätte saanud, seega ei old tegemist ka alahindamisega. tänasest meediast võibki lugeda, et valmistuti hoolega eesti mänguks. meie poole pealt siis eilsest mängust ega midagi suurt rääkida olegi. oli mõni mees kes oleks saanud paremini tegutseda. ntks nõmmsalu, ka tema asemele tulnud rosenblat pold suurem asi. kui nõmsalu tegi kehva mängu, siis rosenblat tegi oma täiesti tavalise. see ongi ta tase, pehmust argust ja ebakindlust kumab sealt läbi. ülejäänud olid kõik korralikud. servivastu võtt muidugi oli põhi murelaps, kus loogiliselt ka teised eksimused oma alge said ja tihti ei saanud me tempot kasutadagi ega parimat positsiooni rünnakul valida, sest sidemängija pmst päästis palle. samas heameelt tegi et isegi suutsime serviga suruda vastaseid. aga noh mis seals ikka-parem võitis!

            Kommentaar


              aga see ei jõua mulle endiselt kohale, miks osadel härradel nii haiget teeb, kui teistel aladel hästi läheb?mulle pakub küll pigem heameelt ükskõik mis ala edu. meil on nii väike rahvus ometi, et ükskõik mis alal keegi edukas on, peaks see ju meile topelt rõõmu valmistama!

              Kommentaar


                põhimõtteliselt võib metsseaga kõiges nõustuda. kus ise mängid?

                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Ah ära seleta, Kunn teab kelgutamisest ka
                4 mängu ja kolmest 0, selge see et kilbil. Võrkpall on Euroopas tegija !
                Selles Seni statistikast aru ei saa. Et mismoodi sa nüüd täpselt seda mõtlesid.

                Ma usun, et jalkakoondist ei jõutaks ära ülistada, kui ta alagrupis saab kaks suurt kolakat ja siis ühe võidab ja seeläbi pääseb kasvõi surnud ringiga playoffi.

                Sry Sen, aga pole kunnilt veel ühtegi adekvaatset analüüsi teiste spordialade kohta näinud. enamik on läinud ikka suht aia taha

                Kommentaar


                  Võrkpalli eesti parimaks pallimängualaks pidada on siiski liig.. Saalihokil oleks selle kohta midagi kindlasti õelda..

                  Kommentaar


                    Alade kandepind on nii erinev, et saalihokit ei anna paraku möne teise pallimängualaga vörrelda. See ei tee muidugi saalihokimängijate saavutusi olematuks või viletsaks.

                    Kommentaar


                      täpselt noh, et küsimus ei olegi selles, mitmes keegi eestis on, vaid headmeelt teeb kui euroopa mõistes ollakse siiski tegijad. mida rohkem aladel, seda sheffim on. mõelgem kasvõi sloneevia, makedoonia, slovakkia peale. viimasel ajal ka soome isegi. on kuhu püüelda, samas need riigid näitavad, et võimalik on!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        aga see ei jõua mulle endiselt kohale, miks osadel härradel nii haiget teeb, kui teistel aladel hästi läheb?mulle pakub küll pigem heameelt ükskõik mis ala edu. meil on nii väike rahvus ometi, et ükskõik mis alal keegi edukas on, peaks see ju meile topelt rõõmu valmistama!
                        Osadel härradel on lihtsalt see probleem, et "nagu kreissaega lõikab seest kui naabrimehel hästi läheb" või kuidas see ütelus oligi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Osade härradel on lihtsalt see probleem, et "nagu kreissaega lõikab seest kui naabrimehel hästi läheb" või kuidas se ütelus oligi.
                          nii on. duubel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            nii on. duubel.
                            Kuule suur duubeldaja ,kas võrgu EM-lõppes koos eesti viimase saunaga üldse ära või ?
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Kuule suur duubeldaja ,kas võrgu EM-lõppes koos eesti viimase saunaga üldse ära või ?
                              mis sa ajad, jälgi uudiseid!

                              Kunn, ega keegi ei vaidle siin selle üle, et kumb on suurem ala kas jalka või koss.

                              Kommentaar


                                suur mees lastehaigused küljes.... paha lugedagi. no ma ei saa aru, ma ei tea ühtki võrkpalli sõpra, kellele teaks head meelt eesti jalkakoondise kaotus.ometi näen ma mitut jalkasõpra kellele iga võrkpalli kaotus on nagu taeva manna. endal ei ole piinlik?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X