320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Sa päris tõsiselt väidad, et see on lihtne header ja saja prossane võimalus?

    Kommentaar


      Umtiti on meil out 2 kuud. Ja veel hullem uudis, et Masche lahkub hooaja lõpus . Maailma parim kaitsja on mingil põhjusel pingile pandud ja arvan, et Valverde tal eriti mängida enam lasegi
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Maschel ob aeg areenilt lahkuda ja teeninud välja selle, et vabalt valida quo vadis. Aga jah, klassikale siia vermalwn ja piquega?
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar



          Subs: Cillessen, Nelson Semedo, Alcacer, Digne, Gomes, Vidal, Costas

          Tuleb vaid loota, et lõpuks ka mõni võit tuleb. Tagant poolt tabelis hakatakse vaikselt kuklasse hingama!

          Forca Barca!!!
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Järjekordne liiga mäng ja enne Reali tiba kergem vastane.
            Forca Barca!!!

            Barcelona: Ter Stegen; Sergi Roberto, Pique, Vermaelen, Alba; Rakitic, Paulinho, Iniesta; Messi; Suarez, Alcacer

            Subs: Cillessen, Busquets, Denis, Mascherano, Digne, Gomes, Vidal
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Pole paha ja isegi nauditav see I pa. Iniesta on taas teinud hea tagasituleku vigastuselt ja mees oleks nagu teiselt planeedilt. Sööt Messile oli vapustav ja Suarezel jäi vaid pall sisse lükata. Teine värav Paulinholt ja 2-0. Loomulikult Messi ilma suuremalt pingutamata on kogu see aeg pildil ja loob ohtlike olukordi nagu kord ja kohus. Kõik on ilus!
              Ja kas tõesti jälle jäeti meile värav lugemata??? Hiljem näeb...
              Forca Barca!!!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Teeme maailmarekordi lugemata jäänud määrustepäraste väravatega. Ainult La Ligas.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Ma kogu mängu ei vaadanud aga ma vist nägin kokku 4 latti/posti või tuli neid vahepeal juurde?
                  Oli see pall ikka kindlalt 100% üle? Ma nagu päris kindel polnud, vähemalt nende videokorduste põhjal mida kohe näidati. Oleks muidugi päris kompu värav olnud.
                  Rubeni penalti seiv oli ka päris korralik.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                    Ma kogu mängu ei vaadanud aga ma vist nägin kokku 4 latti/posti või tuli neid vahepeal juurde?
                    Oli see pall ikka kindlalt 100% üle? Ma nagu päris kindel polnud, vähemalt nende videokorduste põhjal mida kohe näidati. Oleks muidugi päris kompu värav olnud.
                    Rubeni penalti seiv oli ka päris korralik.
                    Minu meelest oli üle aga noh kohtunik oli lähemal ja värki. Kas tegu polnud mitte esimese penaltiga Barcale laligas sel hooajal?
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar




                      Korduste põhjal tundus, et oli üle. Mõned pildid seda ka kinnitavad, kuid nende puhul peab arvesse võtma, et mis nurga alt tehtud jne. Samas ei maksa barca fännidel väga kurvastada, sest mängupilt oli kena ning võit oli veenev.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                        Korduste põhjal tundus, et oli üle. Mõned pildid seda ka kinnitavad, kuid nende puhul peab arvesse võtma, et mis nurga alt tehtud jne. Samas ei maksa barca fännidel väga kurvastada, sest mängupilt oli kena ning võit oli veenev.
                        See viimane pilt on väga petlik. Pall ületas küll väravajoone, aga väga napilt. Pildi pealt võib tunduda nagu oleks vähemalt pool meetrit üle joone olnud. Nendest lugemata jäetud väravatest kindlasti kõige raskem juhtum ning mina siin kohtunikku nii väga isegi ei süüdistaks. Siin oleks saanud vast päästa ainult väravajoone tehnoloogia.
                        Mäng ise oli väga hea, ainult realiseerimine suutis tuju rikkuda. Mõni teine päev oleks Messi hat-tricki kirja saanud, eile sai vaid 1 assisti. Isegi penaltitõrje oli ju tegelikult väga hea tõrje, mitte halvasti löödud penalt.
                        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                        Kommentaar


                          Clasico! Meil pole vaja seda isegi võita, et end mugavamalt tunda, Real suudab juba järgmistes mängudes kotikute vastu punkte loovutada
                          Forca Barca!!!

                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Kas see on esimest korda, kui hiinlaste väikeste peeniste imemiseks El Clasico nii varane on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas see on esimest korda, kui hiinlaste väikeste peeniste imemiseks El Clasico nii varane on?
                              krt see on küll täiesti idiootne. La Liga fännid pole nagu Premieri fännid kes juba keskpäeval õlle rüüpamas
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kas see on esimest korda, kui hiinlaste väikeste peeniste imemiseks El Clasico nii varane on?
                                Võimalik. Seal suured rahalised huvid mõlemil!
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X