320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ma mõtlesin, et ma sel kohtunike teemal siin sõna ei võta, aga nii rumalale postitusele peale nagu eelmine peab lihtsalt reageerima. Et kui ise teeme (Mascherano ja Di Maria olukord), siis on ok, pole viga ja tegelikt Di Maria oli ise süüdi ning kui meile tehakse (Suarezi olukord), siis viskame letti õigustuse, et "hoo peal pole ju palju vaja".
    Ma ei tea kust sa välja lugesid, et see oli ok ja viga polnud? Ma kirjutasin, et kohtunikud kahjuks, justnimelt kahjuks hindavad selliseid olukordi kastis ja kastist väljas erinevalt. Kui võrdleme Suareze ja Di Maria olukorda siis üks mees oli löögi ära sooritanud ja kontakt oli peale seda. Ehk siis otsest väravavõimaluse takistamist vea hetkel enam ei olnud. Ma olen nõus, et nii mõnigi kohtunik oleks selle ära vilistanud aga neid olukordi on tohutult palju kus selliseid asju ei vilistata kahjuks ära. Teinekord palun loe ikka läbi mu postitus enne kui mingeid facepalme postitama hakkad.

    Kommentaar


      Tegemist ei olnud olukordade erinevalt hindamisega vaid kohtunik lihtsalt ei näinud seda puudet. Muud ei saanud seal olla, sest viga ise aegluubis vaadates oli nii must-valge, kui see olla sai. Lihtsalt sellise kiiruse peal võis raskesti märgatav olla. Ja kohe kindlasti ei olnud puude peale löögi tegemist vaid löögi ajal. Vaata järele. Juba löögist endast on seda hästi näha. Õigustamine oli see osa, kus sa ütlesid "et kordusest oli näha, et tegemist ei olnud jõhkra veaga". Ja nüüd tuleta meelde, mida sa Suareze diaivi kohta õigustuseks kirjutasid. Sellisel kiirusel pole ju palju vaja?

      Ja muidugi see lause "Kui 6 tükki hammaste vahele saate siis ei ole vaja mitte kohtunikku süüdistada vaid peeglisse vaadata" on ka tore. Kui võõrsilvärav võrdub sisuliselt kahega, siis piisab ka ühest kohtuniku räigest eksimusest, et kogu vastasseis otsustada. Antud mängus oli neid paraku rohkem, kui üks. Ma arvan , et keegi ei vaidle vastu, et puhtalt võitlusvaimu eest vääris Barca sellest paaris edasipääsu, aga paraku jätsid vilemehe eksimused mängust ka mulle s*ta maitse suhu. Viimasel ajal minu jaoks liiga tihti.

      Kommentaar


        Vaatan järele, no ei sega löögi tegemist.
        Kaader hetkest kui Di Maria jalalt on pall lahkunud:
        Screen Shot 2017-03-11 at 15.56.17 copy.jpg

        Kui leiad mulle kaadri hetkest kus Mascherano puutub Di Mariat enne lööki siis muudan meeleldi enda arvamust.

        Suurel kiirusel pole tõesti palju vaja. Antud hetkel tegi mees kehva löögi ja kuna kontakt oli siis oli lootust ka penalti saada, kuid kohtunik arvas teisiti.

        Kommentaar


          Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
          Vaatan järele, no ei sega löögi tegemist.
          Kaader hetkest kui Di Maria jalalt on pall lahkunud:


          Kui leiad mulle kaadri hetkest kus Mascherano puutub Di Mariat enne lööki siis muudan meeleldi enda arvamust.

          Suurel kiirusel pole tõesti palju vaja. Antud hetkel tegi mees kehva löögi ja kuna kontakt oli siis oli lootust ka penalti saada, kuid kohtunik arvas teisiti.
          Jalg on palli all (ilmselt läks ülesse nurka lööma) samal ajal Mascherano sõidab tugijalga, mis viib tasakaalu ja mõjutab ka lööki:

          Kommentaar


            Ma ikka ei saa aru kuidas saab klubi või mängijad või fännid süüdi olla või midagi teha, kui 3. osapool, ehk kohtunikud mingit sitta teevad.
            Oi klubi on kindlasti süüdi kui kohtunik mingi vaieldava otsuse teeb. Hui on ta süüdi. Ja selliseid mänge kus kohtunik teeb kaheldavaid otsuseid on igal suurturniiril, igal aastal ja pidevalt, see on jalgpalli osa. Niikaua kui pole videokordusi jääb see ka nii. Klubi selles süüdistada ja veel rohkem fänne, et nad peaks ka "vinguma" on jabur.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Jalg on palli all (ilmselt läks ülesse nurka lööma) samal ajal Mascherano sõidab tugijalga, mis viib tasakaalu ja mõjutab ka lööki:
              Ütlen uuesti. Sel hetkel kui Mascherano puutub Di Mariat on pall lahkunud Di Maria jalalt ja peale seda ei ole enam vahet mida keegi teeb, sest palli lendu see enam ei mõjuta.

              Kommentaar


                Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                Ütlen uuesti. Sel hetkel kui Mascherano puutub Di Mariat on pall lahkunud Di Maria jalalt ja peale seda ei ole enam vahet mida keegi teeb, sest palli lendu see enam ei mõjuta.
                Kas ikka on sinu poolt viidatavas kaadris "pall di Maria jalalt lahkunud"?

                Teine asi, kas ilma pallita on lubatud tagant kossi sõita?

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Jalg on palli all (ilmselt läks ülesse nurka lööma) samal ajal Mascherano sõidab tugijalga, mis viib tasakaalu ja mõjutab ka lööki:
                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Kas ikka on sinu poolt viidatavas kaadris "pall di Maria jalalt lahkunud"?

                    Teine asi, kas ilma pallita on lubatud tagant kossi sõita?
                    Ma ei vaidle selle üle, et see polnud viga. Kindlasti pole lubatud tagant sisse sõita.

                    Küsimus oli selle üle, et ehk tõlgendas kohtunik seda samamoodi nagu väga paljusid sarnaseid olukordi tänapäeval kus kastis peale lööki tehtud vigade puhul karistust miskipärast ei järgne.

                    Minu poolt postitatud kaadris on näha, et Mascherano pole Di Mariaga kontaktis ja kuna selles kaadris on näha, et pallile on juba tekkinud löögi suunas motion blur siis ei saa muud järeldust teha kui, et löök on sooritatud.

                    Kommentaar


                      Mitte ei lasta ajalukku minna sellel kenal mängul. Kui varem väideti, et Barca fännid süüdistavad kõikjal kõike oma ebaõnnes, siis see kõik on üle löödud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Ma ikka ei saa aru kuidas saab klubi või mängijad või fännid süüdi olla või midagi teha, kui 3. osapool, ehk kohtunikud mingit sitta teevad.
                        Oi klubi on kindlasti süüdi kui kohtunik mingi vaieldava otsuse teeb. Hui on ta süüdi. Ja selliseid mänge kus kohtunik teeb kaheldavaid otsuseid on igal suurturniiril, igal aastal ja pidevalt, see on jalgpalli osa. Niikaua kui pole videokordusi jääb see ka nii. Klubi selles süüdistada ja veel rohkem fänne, et nad peaks ka "vinguma" on jabur.
                        Ei plaaninud absoluutselt siin kohtuniku teemal sõna võtta. Foorumlase saaaaari üleolev postitus lihtsalt ajendas. Nagu kirjutada sai, puhtalt võitlusvaimu poolest vääris Barca edasipääsu. Edu.

                        Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                        Ma ei vaidle selle üle, et see polnud viga. Kindlasti pole lubatud tagant sisse sõita.

                        Küsimus oli selle üle, et ehk tõlgendas kohtunik seda samamoodi nagu väga paljusid sarnaseid olukordi tänapäeval kus kastis peale lööki tehtud vigade puhul karistust miskipärast ei järgne.

                        Minu poolt postitatud kaadris on näha, et Mascherano pole Di Mariaga kontaktis ja kuna selles kaadris on näha, et pallile on juba tekkinud löögi suunas motion blur siis ei saa muud järeldust teha kui, et löök on sooritatud.
                        Hea küll. Ei jõua sinuga vaielda. Räägid musta ka valgeks.

                        Kommentaar




                          Viimase mängu kangelane Neymar on vigastatud ja tema asemel mängib Turan, Iniesta asemel Gomes ja Roberto asendab Rakitat!

                          Forca Barca!!!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Seltskond väsind mehi täna väljas. Ainukene märkimistväärt sündmus senini on rajuvihm!
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Jube saast mäng oli. Enne selle algust juba oli kerge kahtlus, et miskit head siit ei tule. Vasak äär ei hakkanud kunagi tööle ja ründes polnud kedagist asjalikku. Hui snim korotche!
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Kui mitu korda võib seda liigat kaotada? Kole mäng ja kole tulemus. Ameerika mägede hooaeg.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X