320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Gomes langeb ikka nii ansamblist välja.
    Ma ütleks, et esimesel poolajal oli Barca parim mees vaatamata vigadele ja kollasele.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
      WOW. Messi see on ulme! Korralik show-how meie pressiall olevale kaitsjatekollektiivile. Triblas lihtsalt surve alt 5st mehest mööda

      Suarezele annaks täna MOTM! Aina paremaks mees läheb ja sai kirja 2 golli + sööt. Päris üllatav oli ka näha et Deulofeu lubati mängu. Ju siis pole veel plaanis teda maha müüa, või lihtsalt promo

      Forca Barca!!!
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Ma ütleks, et esimesel poolajal oli Barca parim mees vaatamata vigadele ja kollasele.
        Ma mõtlesin täpselt sama. Loodetavasti üllatab veel.

        Kommentaar


          Ei ei ei...ei ole nii. Paganama kahju, väärt mees. Üks neid mehi kes kunagi ei vingunud, vaid proovis endast alati 100% anda. Peale Puyoli on tema kohe teine mees, kelle lahkumisest on väga-väga kahju.

          Official: Barcelona confirm that Mascherano is leaving. Club will hold an event tomorrow to say goodbye and will then be a goodbye to the fans before Espanyol on Thursday

          In seven and a half years at Barcelona, Mascherano has made 334 official appearances under five different coaches and won 18 titles

          Kommentaar


            Täpselt Diz! See on väga kurb, aga me olime sellest teadlikud et Masche lahkub. Ju sooviti et nooremad peale kasvaksid ja Masche jaoks pold enam ruumi
            Läheb mees nüüd Hiinasse raha teenima pensionini.
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Kahju muidugi, aga vähemalt oli lõpuni tasemel ja vist isegi kasseerime mingi väikse summa tema eest. Loodetavasti annab klubivahetus veel viimase moti ka Argentiina eest üks korralik MM teha.

              Kommentaar


                Peale kaotust Espagnolile tuleb meil kodus see kuidagi heastada. Saame ka näha oma esimesi sammukesi Coutinholt, kes alustab varumeeste pingilt. Suure kaliibrilised konkurendid on rallilt maha jäänud ja Copa poolfinaalini on vahe ainult 2 golli...
                ...Forca Barca!!!

                FC Barcelona XI: Cillessen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, Rakitic, Aleix Vidal, Messi, Suárez

                FC Barcelona subs: Ter Stegen, Coutinho, Paulinho, Paco Alcácer, Digne, André Gomes, Yerry Mina
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Peale kaotust Espagnolile tuleb meil kodus see kuidagi heastada. Saame ka näha oma esimesi sammukesi Coutinholt, kes alustab varumeeste pingilt. Suure kaliibrilised konkurendid on rallilt maha jäänud ja Copa poolfinaalini on vahe ainult 2 golli...
                  ...Forca Barca!!!

                  FC Barcelona XI: Cillessen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, Rakitic, Aleix Vidal, Messi, Suárez

                  FC Barcelona subs: Ter Stegen, Coutinho, Paulinho, Paco Alcácer, Digne, André Gomes, Yerry Mina
                  yerry mina teeb ka ju debüüdi, kui mängu peaks saama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas NEY Vaata postitust
                    yerry mina teeb ka ju debüüdi, kui mängu peaks saama.
                    Kardan, et ega ta enne mängu täna saa, kui just mingi 4 golli ei taota kohe kiiresti ära...
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      2-0 I pa. Pole paha ja kõik on kontrolli all. Nüüd tahaks näha juba Coutit äksionis

                      Forca Barca!!!
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Espaniol pani ikka visalt vastu. Alguses läks lihtsalt, aga edasi, kuigi võimalusi oli, vedas löögitäpsus alt. Pinget kuni lõpuni, õnneks ei pidanud Reali häbi kordama.

                        Kommentaar


                          Saime kolmest võimalikust siis raskeima vastase. Ega tegelt Sevillagi lihtne pole kunagi. 1-8 veebruar toimuvad siis mängud.
                          Jälgides mängude kalendrit Valencial, siis meie poolt vaadatuna tundub päris ok. Valencia kohtub kolme Hispaania gigandiga järjest

                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Edu, treble ei tundu üldse ebareaalne.

                            Kommentaar


                              Ei saa mitte keegi see hooaeg Barcale vastu, treble on tulemas ja ballon d'or Messile samuti.

                              Kommentaar


                                Alates tänasest saame näha oma uut imemeest Coutinhot algrivistuses. Loodame, et ta püsib seal kaua
                                Kindlasti soovib ka terve maailm näha mängimas Minat ja milleks on ta suuteline.

                                Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Pique, Umtiti, Digne; Rakitic, Iniesta, Paulinho; Messi, Suarez, Coutinho
                                Subs: Cillessen, Sergio, Alcacer, Alba, Roberto, Vidal, Mina
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X