320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MF Andre Gomes -- Allowed Marco Verratti to dance past him on Di Maria's second goal and looked cumbersome in his defensive duties, providing little compensation in attack. Was cowardly in the wall on Di Maria's free kick.

    Selliseid hindeid ei näe me just tihti. Kuid peab väga nõus olema ajakirjaniku hinnetega!



    Andre Gomes
    Barcelona might have been better off with 9 outfield players.

    Mul on isegi hea meel, et see litakas tuli lõpuks, sest juba pikemat aega olen vingunud Gomesi kallal. Mina näen ainult ühte põhjust miks ta platsile saadetakse. See mees oli Enrique isiklik eelistus ostu juures ja ta ei suuda pettumusega leppida ja iga mäng loodab/usub, et äkki Gomes suudab teha mingit imet platsil. Kahjuks ta jääbki seda ootama!
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Täielik kollaps ja see sats meenutas küll pigem mõnda Segunda B tabelikeskmikku. Andre Gomes on väidetavalt terve hooaja puid saanud ja suht 0 kasuteguriga. Iniesta parimad ajad on möödas ja Busquets üksi ei tassi seda keskvälja, mis Rakiticiga juhtunud üldse on, et ta enam algkoosseisus pole?
      Minu arust PSG saab liiga vähe krediiti ka, see meeskond oli täiesti reckless ja sõna otseses mõttes tapeti Barcelona ära, kordagi ei olnud isegi lootust, et võiks Barca poolt midagi tulla, Trapp saab France Ligue 1-s ka raskemaid tööpäevi kui eilne oli.

      Kommentaar


        Kuidas Andre Gomes esimese värava müüris valesti täpsemalt oli? Suarez oli see kes liikus oma kohalt ära ning seetõttu pall ka müürist mööda/läbi sai.

        Kommentaar


          Kerge paanikatuba siin, jah juhtub, sarnane kollaps oli siin Bayerniga viimati . Aga seda juhtub, on seda teistegagi juhtunud. Pole nüüd nii põhjalik Barca asjatundja aga tulemusi/mänge ikka kõrvalt näen , leppige lihtsalt , et seekord Emery tõmbas pikema kõrre kuna on elu jooksul Barcaga saanud kohtuda rohkem kui Ancelotti (enne RM aegasi) või Blanc PSG eesotsas .JA seekord oli tal ka materjal selle jaoks. Kuidagi sümboolne, et just Di Maria tegi PSG eest elumängu (nii palju kui kõrvalt kosta on), Cavani lööb värava ja ei tee "cavanit" aga ma ei arva, et Barca põhi mure on treener, ma arvan, et põhimure on nälg või õigemini selle puudumine. Mansas on võtmekohtadel selliseid mehi veel järgi jäänud, kes on kullast ja karrast üle kroomitud. Uued väljakutsed ,miks mitte. Ses mõttes tõstan kaabut sellistele meestele nagu Alves või ka Valdez näiteks (nüüd Boro eest on kohe tore teda vaadata).Isegi Pedro on saadud mängima .
          Aga veelkord juhtub, analüüsid on on okei aga paanikaks on veel vara.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Kuidas Andre Gomes esimese värava müüris valesti täpsemalt oli? Suarez oli see kes liikus oma kohalt ära ning seetõttu pall ka müürist mööda/läbi sai.
            Ma arvan et sellepärast, et Gomes peitis end PSG ründaja seljataha ära...
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Täielik kollaps ja see sats meenutas küll pigem mõnda Segunda B tabelikeskmikku. Andre Gomes on väidetavalt terve hooaja puid saanud ja suht 0 kasuteguriga. Iniesta parimad ajad on möödas ja Busquets üksi ei tassi seda keskvälja, mis Rakiticiga juhtunud üldse on, et ta enam algkoosseisus pole?
              Minu arust PSG saab liiga vähe krediiti ka, see meeskond oli täiesti reckless ja sõna otseses mõttes tapeti Barcelona ära, kordagi ei olnud isegi lootust, et võiks Barca poolt midagi tulla, Trapp saab France Ligue 1-s ka raskemaid tööpäevi kui eilne oli.
              Gomes on saanud õigustatult ja õigustamatult puid alla ja peale, kuid ühe mehe kraesse määrimine oleks just see, mis hetkel barcas valesti on. Iniesta parimad ajad ei ole möödas, Barca oli eelmise aasta lõpus hoopis teine meeskond, kui ta väljakul oli, aga ta pole enam igamäng 90 minuti mees ja vigastustest taastumine võtab rohkem aega, seda eriti intensiivsuse osas. temast saab üha rohkem rollimängija (aga mitte vähemtähtis!) ja passi vaadates on see ka loomulik. Rakitic lihtsalt kaotas vormi ja sellega Enrique usalduse, ja põikpäine on enrique alati olnud, et oma otsuseid ikkagi järjekindlalt võiks ümber vaadata kui asjaolud seda nõuavad. seekord oleks pidanud. Või no kes seda enam tagantjärele teab.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                Kerge paanikatuba siin, jah juhtub, sarnane kollaps oli siin Bayerniga viimati . Aga seda juhtub, on seda teistegagi juhtunud. Pole nüüd nii põhjalik Barca asjatundja aga tulemusi/mänge ikka kõrvalt näen , leppige lihtsalt , et seekord Emery tõmbas pikema kõrre kuna on elu jooksul Barcaga saanud kohtuda rohkem kui Ancelotti (enne RM aegasi) või Blanc PSG eesotsas .JA seekord oli tal ka materjal selle jaoks. Kuidagi sümboolne, et just Di Maria tegi PSG eest elumängu (nii palju kui kõrvalt kosta on), Cavani lööb värava ja ei tee "cavanit" aga ma ei arva, et Barca põhi mure on treener, ma arvan, et põhimure on nälg või õigemini selle puudumine. Mansas on võtmekohtadel selliseid mehi veel järgi jäänud, kes on kullast ja karrast üle kroomitud. Uued väljakutsed ,miks mitte. Ses mõttes tõstan kaabut sellistele meestele nagu Alves või ka Valdez näiteks (nüüd Boro eest on kohe tore teda vaadata).Isegi Pedro on saadud mängima .
                Aga veelkord juhtub, analüüsid on on okei aga paanikaks on veel vara.
                siiski on seda ikka hooaja jooksul natuke palju juba juhtunud, et arvata pelgalt, et Emery on taktikavõlur või et oli halb päev. Sociedad võinuks isegi rohkem peksta liigas ja ma ei hakka neid näiteid üles lugema. oli mõnikord õnne, oli vastasel ees vähemkvaliteetsed mehed kui PSG-l eile. Nälg on alati olemas olnud, oli ka eelmisel hooajal, kuid Busil oli eile õigus- taktikaliselt totaalne kollaps ja Enriquel pole ka keskväljal selliseid mängijaid, kellega taktikat väga palju muuta. See süsteem hetkel kõige kõrgemal tasemel ei tööta ja peab muutuma.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  See oli küll nüüd selline tahtmatu üllatusseks tagantpoolt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Ma arvan, et ta mõtles seda mängu siiski



                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Millist treenerit siis Barcelona eesotsas näha võiks? Sampaoli?
                    Luis Enrique. Liiga kergekäeliselt vahetatakse neid treenereid tänapäeval. Mees on siiski kaheksa karikat juba võitnud. Barcelona fännid on ka muidugi maru ära hellitatud. Ainukesed fännid maailmas vist kes pole rahul treeneriga kes nad treble võidule aitab. Üks sitt mäng ja kohe uue treeneri otsingutele. Varemgi seda olnud aga kui jälle Barca moodi mängima hakatakse unustavad enamus asja mõneks ajaks ära.
                    https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                    Kommentaar


                      4 aastat tagasi, samas faasis, sama jutt. Ma ausõna ei imestaks, kui edasi lähete.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                        4 aastat tagasi, samas faasis, sama jutt. Ma ausõna ei imestaks, kui edasi lähete.
                        seis oli vähe teine tablool. Lõppeks saadi poolfinaalis tõehetk ka kätte ja vajalikud muutused viidi sisse. Ootaks seda ka seekord- edasisaamine mingi ime läbi neid probleeme ei lahendaks.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Ma ei näe üldse mingit üllatust eilse kaotuse puhul. Ohumärgid on olnud üleval terve see hooaeg. Alustades kaotusest Alavesi vastu oli juba selge, et kindla algrivistuseta meil läheb raskeks. Kaotus Cityle oli eilse mängu eelmäng CL'is. Meil polegi ühki kindlat võitu mõne "suure" satsi vastu. Võit Copal Atleti vastu oli ka läbi ussiM'i.
                          Palju jubedam oli kaotus tegelt Münheni Bayeri vastu mõned aastad tagasi, ka 4-0, sest siis oli meil tõesti tugev ja tahtmist täis mansa. Hetkel on meil üks hunnik õnnetust, kes suudab vaevu vaevu Betise sarnastega viiki mängida ja Liga punaseid laternaid peksta
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                            4 aastat tagasi, samas faasis, sama jutt. Ma ausõna ei imestaks, kui edasi lähete.
                            4 aastat tagasi: edasipääseja odds 50-50 pärast 2-0 kaotust
                            nüüd: 4-0 seisust pole keegi tagasi tulnud
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                              Ma ei näe üldse mingit üllatust eilse kaotuse puhul. Ohumärgid on olnud üleval terve see hooaeg. Alustades kaotusest Alavesi vastu oli juba selge, et kindla algrivistuseta meil läheb raskeks. Kaotus Cityle oli eilse mängu eelmäng CL'is. Meil polegi ühki kindlat võitu mõne "suure" satsi vastu. Võit Copal Atleti vastu oli ka läbi ussiM'i.
                              Palju jubedam oli kaotus tegelt Münheni Bayeri vastu mõned aastad tagasi, ka 4-0, sest siis oli meil tõesti tugev ja tahtmist täis mansa. Hetkel on meil üks hunnik õnnetust, kes suudab vaevu vaevu Betise sarnastega viiki mängida ja Liga punaseid laternaid peksta
                              well played.

                              Kommentaar


                                Mis teema Rakiticiga on? Peab klubi vahetama või uut treenerit ootama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X