320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suht nõus selle fänni jutuga, mis ta saatis avaliku kirjana Bartomeule!
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Eks Barca fännid, analüüsijad ja taktikud tegelevad päris rohkelt hingeotsimisega ja vajadus selleks on ilmselgelt olemas. see on hea rtikkel

      Jalkamaailmas on vist tõesti nüüdseks jõutud seisu, kus kogu aeg pead muutma midagi, muidu traalitakse vastaste poolt nõrgad kohad välja või taktika vananeb kiiremini kui liblikas. Paljud muidugi süüdistavad Luchot Pepi pärandi hävitamises. Siiski ei taheta mäletada seda, et pepi ideed ka väsisid ja tema viimasel aastal jäi samuti tulemuseks üks lohutuscopa võit. Jah, Meistrite Liigas muidugi küteti mänguliselt Chelskil tagumik kuumaks, aga...mis sest enam. Tito võttis haigus, aga München näitas ka, et päris vanamoodi enam ei saa. Tuli Tata, kes lihtsalt üritas ka vana ratsu seljas sõita, aga ei suutnudja siis Enrique, kes süsteemi natuke tweakis ja tuli välja, et edukalt...kuni siis saabus ka selle taktika oinapäev.
      Tõde koorub ja isiklikult tundub, et Enrique küll tweakis süsteemi, aga püüdis siis seda tweaki arendada uueks süsteemiks ja see juba enam ei toiminud- vanad päris "uut" omaks ei suutnudki võtta, uued on segaduses ja välja paistab, et süsteemi nagu polegi, on lihtsalt andekad kolm ründajat ja üks endekaim nende ees. Ja hetkel ongi see hetk, kus tom berengeri häälega tõdetakse, if the machine breaks down, we break down.
      Selge on hetkel siiski see, et uut, vana dna jäsemetega süsteemi on vaja, päris nii, et anname palli kiiresti kaitsest ette ja siis tuleb lahendus väravale, toimima ei hakka. Mingi kontroll on vaja keskväljal saavutada. Kas selleks on päris uusi mehi ka vaja, seda ei oska hetkel enam öelda.
      Tundub ka, et kolmeaastased tsüklid on Barca dna osad. Seega, elagu...?
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Süsteem süsteemiks, minu jaoks on Lucho ja Pepi erinevus see, et Pep on lihtsalt parem motivaator ja isegi lõpus ei olnud näha et meestel oleks mingi motivatsioonikriis.
        Minu jaoks ei ole küll PSG mängu põhiprobleem selles mis taktikat üritatakse mängida vaid see, et vennad lihtsalt loivasid isutult ringi. Selle asja vastu ei aita mingi strateegia. Põhimõtteliselt peale Neymari ei olnudki kedagi, kes oleks üritanud.
        Puudub ka Puyolilik kapten, ei Messi ega Iniesta pole lihtsalt sellised vennad, kes vajadusel jalaga perse virutaks ja üles ärataks. See muidugi on probleem olnud juba pikemat aega.
        Platsil oli näha, et üks meeskond tahtis ja teine mitte. Kui ma olen üldjoontes see hooaeg ikkagi üpris positiivselt meelestatud olnud ja kriitikat mitte eriti kuulanud, sest märgid ikkagi on ju aegajalt olemas, et võimalusel tuleme ja teeme. Siis see mäng oli ikka hoopis teisest puust. Kui varasemalt on vastase värav meid äratanud, siis seekord tundus et tõmmati kollektiivselt pea norgu ja lihtsalt longiti lõpuni.
        Suht häbiväärne ja selles on Lucho suurim süü.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Süsteem süsteemiks, minu jaoks on Lucho ja Pepi erinevus see, et Pep on lihtsalt parem motivaator ja isegi lõpus ei olnud näha et meestel oleks mingi motivatsioonikriis.
          Minu jaoks ei ole küll PSG mängu põhiprobleem selles mis taktikat üritatakse mängida vaid see, et vennad lihtsalt loivasid isutult ringi. Selle asja vastu ei aita mingi strateegia. Põhimõtteliselt peale Neymari ei olnudki kedagi, kes oleks üritanud.
          Puudub ka Puyolilik kapten, ei Messi ega Iniesta pole lihtsalt sellised vennad, kes vajadusel jalaga perse virutaks ja üles ärataks. See muidugi on probleem olnud juba pikemat aega.
          Platsil oli näha, et üks meeskond tahtis ja teine mitte. Kui ma olen üldjoontes see hooaeg ikkagi üpris positiivselt meelestatud olnud ja kriitikat mitte eriti kuulanud, sest märgid ikkagi on ju aegajalt olemas, et võimalusel tuleme ja teeme. Siis see mäng oli ikka hoopis teisest puust. Kui varasemalt on vastase värav meid äratanud, siis seekord tundus et tõmmati kollektiivselt pea norgu ja lihtsalt longiti lõpuni.
          Suht häbiväärne ja selles on Lucho suurim süü.
          Minu meelest on motivatsioon ikkagi tagajärg. Peab olema plaan ja usk, et plaan toimib. Plaan vist nagu on ja oli, aga selge et mängijad on järjest rohkem aru saanud, et see ei toimi ja sealt ei anna enam ainult gladiaatorite muusika jms psühholoogia abil motiveerida. Pmst on sama ju igas kollektiivis. Pepi mott algas sellest pihta, siiani ju nii, aga ka bayernis hakkas usk otsa saama et see plaan toimib kõige paremini ja pep sai sest aru. Lucho aga surus jäärapäiselt oma peale ja kollaps oli mingi hetk vältimatu, lihtsalt pole sellise plaaniga võimalik nii kaugele purjetada.pmst ütles Busi selle mängujärgselt välja.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Minu meelest on motivatsioon ikkagi tagajärg. Peab olema plaan ja usk, et plaan toimib. Plaan vist nagu on ja oli, aga selge et mängijad on järjest rohkem aru saanud, et see ei toimi ja sealt ei anna enam ainult gladiaatorite muusika jms psühholoogia abil motiveerida. Pmst on sama ju igas kollektiivis. Pepi mott algas sellest pihta, siiani ju nii, aga ka bayernis hakkas usk otsa saama et see plaan toimib kõige paremini ja pep sai sest aru. Lucho aga surus jäärapäiselt oma peale ja kollaps oli mingi hetk vältimatu, lihtsalt pole sellise plaaniga võimalik nii kaugele purjetada.pmst ütles Busi selle mängujärgselt välja.
            Ja selle usu ja plaani saab ainult ikkagi peatreener meeskonnale sisestada.
            Lucho aeg Barcelonas on olnud üles ja alla, aga see oli esimene mäng, kus lihtsalt anti alla. Uimerdamist, kaotusi, halba mängu ja muud sellist on nähtud küll, aga see oli lihtsalt piinlik ja ma ei soovi üldse siin PSG osavust alahinnata.
            Eks näis mis Leganesi vastu toimub ja kuidas publik meeskonda vastu võtab, aga nagu ma olen juba hooaja algusest öelnud, et kindlasti ei poolda Luchost lahtisaamist enne hooaja lõppu. Kui tõesti midagi ei parane, siis head teed, aga korra ta on suutnud ennast ümber mõtestada, viimane aeg seda uuesti teha.

            Kommentaar




              Ei tea kas ikka on vaja seda Gomest mängitada nii tihti! Las puhkab ja vaatab kuidas teised mängivad. Nt. Denis peaks küll rohkem mänguaega saama. See mees vähemalt on agressiivne kaitses ja isegi oskab kaitsta võrreldes Gomesiga.
              Tänaselt mängult on oodata vaid rohkesti vihaseid mehi. Et teispäevane häbi maha pesta on neil selleks 90 minti, et Leganese värav palle täis taguda. Mingi hädine 1-0 või 2-1 võit ajaks hetke seisuga fännid veel rohkemgi marru Enrique vastu. Kalender on ka suht rahulik mingi aeg veel ja tuleb endast anda nii palju, kui on võimalik. Minna PSG vastu korraliku emotsiooniga paneks mehi veel rohkemgi imedesse uskuma!

              Forca Barca!!!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                I pa. läbi, 1-0
                Ja tahaks ikka Barcat näha rohkem, kui 3 minutit! Sellega meie tõsisem mäng lõppes peale Messi väravat. Leganesil on isegi rohkem värava võimalusi, kui meil. Jumal tänatud, et ter Stegen meid tassib siiani! Jälgisin ka tavalisest rohkem Gomesi tegevust. Eriti temalt palle ette ei lähe, aga vähemalt üritab neid mitte kaotada. Isegi paar palli suutis tagasi võidelda. Muidugist ilma mingi täis pasata see mees ei oska ja vale sööte tuleb ikka tihti.
                Kõik see hädim on aga meil Roberto. Ei tea miks mees nii liimist lahti. Racita vähemalt on täna hoos olnud!
                II pa. peaks ikka veidi rohkem palle ette proovima saada ja Denis tuleks sissa vahetada. Läheks ka kiiremaks tempo!

                Forca Barca!!!
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  2-1

                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    no asjad on ikka väga mädad hetkel igas liinis

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      no asjad on ikka väga mädad hetkel igas liinis
                      Tõsi.
                      Päris kohutav oli seda mängu pühapäeva õhtul vaadata. Kui nii edasi, siis järgmise nädalalõpu järel saab vaikselt hakata karikale keskenduma, loe- hooaja lõppu ja totaalset makeoverit ootama (keskväljal).

                      Me4ssi reaktsioon peale penaltit ütles kõik. Rohkem polegi midagi.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Teeks ka pisut juttu peale eilset "mittemidagiütlevat" mängu.

                        Alustaks sellest pildist peale Leganese viigiväravat...


                        See pilt võtab suuresti kokku selle mis juba mingi aeg on toimumas meie meeskonnaga. Luis vaatab abiotsivalt Unzué otsa ja viimane on lihtsalt ideetu. Täpselt nagu pool satsi väljakul, kes ei tea mida palliga peale hakata. Pique-terStegen connection on Umtiti poolt hästi omaks võetud ja see on ainukene mida me oskame, et me palli liialt vastastele ei annaks. Aga probleem on siis, kui Piqued asendab Umtiti! Sellel mehel puudub apsoluutselt oskus pikki palle täpselt adressaadini saata. Eile olid tema pikad söödud kas auti, või otse vastaste vv'le.
                        Keskvälja pole ja ei näe enam isegi, kes seal suudaks meid päästa. Ehk Busi, Iniesta oma parimaid mänge tehes. Masche ka ette poole tassida??? Ei kujutagi ette, mis moodi läheb Enrique järgmine mäng Atleti vastu. Tunne on hetkel, et tuleb hullem saun, kui PSG vastu.

                        See et fännidel on siiber ei jäänud mul ka eile kahesilma vahele. Vilet oma meeste vastu lasti mängu algusest lõpuni. Ma ei näinud eile ühtki Barca mängijat naeratamas. Ei tähistatud väravaid nagu tavaliselt kombeks.

                        Ja ega Enrique vallandamine ka kasu ei tooks. Kuidas sa üldse vallandad mehe, kes on tiitleid toonud ja on veel endiselt Copas ja Ligas karika pretendent?
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Ma ei näinud eile ühtki Barca mängijat naeratamas. Ei tähistatud väravaid nagu tavaliselt kombeks.
                          Arvatavasti kui isegi 5 oleks löödud, poleks see naeratust näole toonud arvestades PSG mängu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wutt Vaata postitust
                            Arvatavasti kui isegi 5 oleks löödud, poleks see naeratust näole toonud arvestades PSG mängu.
                            93" minuti värav Valencia vastu.


                            90"+ võiduvärava reaktsioonid eile

                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Ahjaa. Eilse mängu MOTM ütleb nii mõndagi hetke seisu kohta! ter Stegen
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Dani Alves räägib, et Barcas kääris juba ammu, need kellel võim ei salli mängijaid. Allikat enam ei leia, fbs oli . Rääkis ka, et Messi võib lahkuda lähiajal.
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X