Lehekülg 1, kokku 1375 1234511511015011001 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 27492

Teema: FC Barcelona

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane FC Barcelona

Barcelona on ikka kõige prem meeskond
    hispaanias ja se aasta ei sa kegi vastu...
    eriti mitte R. Madrid kellel on ainult 1 punkt
    pärast kaks matchi...
    ma elan rootsis ni et är minu eesti-keelt pane tähele!
    /Kevinovic

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

sul on täitsa õigus,realil on küll midagi przzes,et mingi uustulnuka malaga vastu viigi said
    ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

See on see,et staarid koos kuid kokkumängu ei ole!
    C’mon Man United!!!

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mulle pole Barca kunagi eriti imponeerinud.Kyll aga hakkas meeldima paar aastat tagasi sydikas väikeklubi Rayo Valleacano,kellega sai ka mitu hooaega CM3 tehtud.No vot ja momendil mängib Barca Rayoga Barcelonas ja 55 minutil on seis 0-1 ehk Rayo juhib.Koduväljak on tõsine relv ,aga siiamaani ma hyyax -Yeah!

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

neil on jah väga hea meeskond...oleks vaid keegi tegelane kes ka staarid mängima paneks..ehk tuleb varsti Wenger....pakuks et Arsene-iga Barca oleks pea et võitmatu Kui Arsenal ei suuda ka see aasta ühtegi karikat ära võtta...siis on täiesti võimalik et wenger oma contracti lõppedes Barcasse läheb

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

mnjah, ma usun, et Barcelonal ei lähe nii hästi, kui nad loodavad (s.t. esimest kohta). neil on kyll mehed head, aga samas lasti ära minna Guardiolal, kes siiski oli yx võtmetegelasi, ning kas suured ässad saavad ilma tylitsemata koos mängida terve hooaja on väga kahtlane. pakun, et kuskil tuleb mingi 5-10 mänguline koht, kus moraal kukub ja tulemused samamoodi halvenevad.
    s**t happens

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Barca on täiega tuus klubi eriti Rivaldo mulle meeldib!
    Jea

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Barca on kindlasti kõva koosseisuga superklubi ,aga Bayer pani ta BayArenal kotti ja selle üle mul on hea meel.Ma olex väga pettunud ,kui Barca oma kodus sama ei teex.Pettunud muidugi BArcas ,sest tegelt peax teine mäng viiki jääma.

Algupärane

Barca on ainus Hispaania klubi, mis mulle meeldib. Teised võivad minu pooles koera saba alla käia.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

Professionaal Kasutaja apunkto avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Kosk

Barca on ainus Hispaania klubi, mis mulle meeldib. Teised võivad minu pooles koera saba alla käia.
    mis sul näiteks valencia ja alavesi vastu on?

ma saan aru et real ja depor ei meeldi.
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

God Is a Kurat Kasutaja Ramm avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Olgem ausad real madrid on parim kuid nende hooaja algus pole just eriti säranud
    (normaalsed klubid: barca;valencia;celta)

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Barca on täitsa äge klubi, minule ta meeldib. Võimas ja hea mängustiiliga. Patrick Kluivert on minuarust üks väga hea mängija, tema meeldib mulle sealt kõige enam.
    Kahju ainult et eelmine meistrite liiga metsa läks, lootsin, eeldasin et pääsevad kaugemale. Ehk seekord läheb paremini.
    Now we're really back in the CL!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kui Barca uue treeneri v6tab, siis on ysna suur v6imalus, et selleks saab omaaegne Hollandi keskkaitsja Ronald Koeman, kes praegu peax vist Vitesse'i juhendama. Olevat mees juba mitu aastat v6imalust oodanud, ja kui ma ei eksi, oli ta ka seal vahepeal abitreener. Pidavat mees olema parem treener kui Rijkaard ja Gullit.
    s**t happens

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Koeman oleks lahe küll(minu kunagine iidol), aga praegu näitab ka Rexach end heast küljest. Mäng läheb iga korraga järjest ilusamaks.
    Jalgpallihaigla liige

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Barcal on nüüd kõva ründaja(Saviola).Järelkasv on ka tasemel(Xavi,Gabri,Puyol).ja kui nad nüüd tasemel treeneri ka saax olex eriti tore.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Ja-ja , ega Barca nõrk nüüd küll ei ole ja keskmik ka mitte , aga kui Real saaks kord oma mootorid tööle , poleks vist Barcal midagi nende vastu teha , kuigi vahe on juba punkiarvestuses üpris soliidne. Aga miks siis on Barca tugev. Kuna see teema oli pandud Hispaania liiga alla , siis ei hakka ma targutama , ega vaidlema , et ta Maailma tugevaim meeskond oleks , aga esikümnes oleks ta klubide reatingus kindlasti. Ehk teeb Barca tugevaks just tema tugev rünne , Rivaldo ja Kluivert on siiski ühed parimad ründajad maailmas , peale selle on Rivalts ju hea free-kickide taker. Jama on ainult selles , et nad selle Figo ära müüsid. Frank de Boer on ka tugev tõesti , aga mitte nii hea , nagu praegu tõusvad noored. Nagu näiteks Nesta ja taolised tüübid. Jääb üle vaid arutleda väravavahi teemal. Ütleks peris ausalt , et nende väravas pole nimekas mees. Suvel oli juttu , et Kahn läheb Bayernist Barcasse , aga seda ei juhtunud. Barca peaks oma vv. välja vahetama ja tadaaaa ongi valmis tiim , mis igal vajalikul hetkel väravaid lööb ja tähtsaid turniire võidab.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

MHMMM, mis Bonanol viga on?? Minu arvates on mees ülihea väravas, ja kogemustest ka puudu ei tule, mehel vanust 30ne ringis, pole teda veel isiklikult ``kala´´ panemas näinud aga küll olen näind suurepäraseid tõrjeid mehe esitluses nii et igati hea mees barca väravajoonele minuarust.
    Ja praegu barca mäng tõepoolest veereb, seda tõestas ka tänane 3:0 või Real Betisi üle millega barca läks La Ligas 2. kohale.Mängust niipalju et brasiilia imemees Rivaldo lõi kaks väravat ja Saviola ühe, kusjuures mõlemale Rivaldo esituses sündinud väravale oli söödu andja just noor argentiinlane Saviola kes lõpuks ometi hakkab täitma mu ootusi.
    Ja kui barca nüüd suudab kaitses edasi enam-vähem korralikult mängida ja rünnakul samahästi nagu hetkel, on neil kõik uksed lahti nii Primera kui ka Champions League`i võitmisele.

Mnjah, igaljuhul loodaks ootaks heade tulemuste jätkumist.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Leian ka, et Bonano on siiani heast küljest näidanud. Lisaks talle on Barcas veel noor(18a) andekas vv Manuel Reina,(Barca kunagise kuulsuse Miguel Reina poeg) kes ootab ka oma võimalust end näidata.
    Kui väravavahile lisada see, et kaitse on ka hetkel heas vormis,(kuigi mitmed staarid on veel vigastatud) ei tohiks neil selles suhtes raskusi tulla, et alati vastastele 1 enam lüüa kui endale sisse lasta.
    Jalgpallihaigla liige

Eesti koondislane Kasutaja INCE avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Hoopis parem kataloonia team on Espanyol.See ei kubise niivõrd tähtedest kui FCB.kahjuks pole neil hetkel kõige paremad ajad kuid tundub , et kõige suuremast mülkast on see klubi välja roninud ja arvan et sekkub veel sellel aastal UEFA kohtade jagamisse.
    299195

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Parim on muidugi Kluivert.... tyybil on ikka väravavaistu sitaks ja täpselt sellise stiiliga ryndaja nagu mina :P
    Ja Rivaldo on yks paremaid lööjaid yldse... tyyp valitseb keha yle suurepäraselt...
    Saviolalt loodan midagi kahe aasta pärast...
    Loodan ,et ostetakse Realist endale kaitse R.Carlos ja keskväljale veel paar head meest...siis oleks see kogu meeskond minu dream team.... kuid väravavaht...see on selline normaalne aga mingi eriline hiilgaja ei ole...
    Ehhheee... tooge endale Kaalma väravasse.... krt.. kyll
    Dream it ... just do it.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud