320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea küll professor, puhka veidi klaviatuurist nüüd.

    Kommentaar


      Puhka kätt, fußball gott.

      Kommentaar


        Algselt postitas NEY Vaata postitust
        Puhka kätt, fußball gott.
        laps jääb lapseks.

        Kommentaar


          Selline on siis meie mansa korduskohtumises Celta vastu.

          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Hea klubi aga fänne ei ole. Ostsite Yerri Mina. https://www.fcbarcelona.com/football...n=Coutinho_eng Mis lekkis välja enne kui ametlik teadaanne tuli kuna keegi barcelona asjapulkadest tegi youtube'i Yerri Mina videoloendi mis polnud küll vaatamiseks, aga nimi oli kõigile näha. Hästi tehtud.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Hea klubi aga fänne ei ole. Ostsite Yerri Mina. https://www.fcbarcelona.com/football...n=Coutinho_eng Mis lekkis välja enne kui ametlik teadaanne tuli kuna keegi barcelona asjapulkadest tegi youtube'i Yerri Mina videoloendi mis polnud küll vaatamiseks, aga nimi oli kõigile näha. Hästi tehtud.
              Ma teatsin juba pool aastat tagasi, et selle mehega oli selge kuhu ta tulema peab. Isegi see oli teada et leping tuleb talvel!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Hea klubi aga fänne ei ole. Ostsite Yerri Mina. https://www.fcbarcelona.com/football...n=Coutinho_eng Mis lekkis välja enne kui ametlik teadaanne tuli kuna keegi barcelona asjapulkadest tegi youtube'i Yerri Mina videoloendi mis polnud küll vaatamiseks, aga nimi oli kõigile näha. Hästi tehtud.
                Vanad uudised neh.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Kurb on pigem see, et tundub olema Masche viimane mäng Barca särgis ja teda tuleb asendama just see samune Mina kellest eelnevalt juttu oli
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Celta suudab Messist alati parima välja tuua. 30 minutit on küll Must see. Uskumatu värk.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Celtat on küll päris kurb vaadata
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        Celtat on küll päris kurb vaadata
                        Natuke õhuke koosseis, et mängida Barca-Real-Barca. Aga eks kodumeeskond on täna ekstraklass ka. One of those nights...
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Ei tea mida Valverde meestele täpselt öelda võis enne mängu? "Mehed kes värava lööb saab puhata II pa.!" ja poisid panid mängu algusest saati täie tambiga
                          2 Messilt ja Alba, Suarez panid tabloole skoori 4-0. Nagu liiga kergelt tuli, aga hea tiimitöö on kindlasti tulemuse taga.
                          Mängida veel 45' minti

                          Forca Barca!!!

                          PS.! Järgmine ring tuleb kindlasti Real vastu
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Vaatasin et Messi polegi suurem skoorija Copal. Täna alles jõudis Top-10sse

                            1⃣ Zarra 81⚽
                            2⃣ Samitier 69⚽
                            3⃣ Gorostiza 62⚽
                            4⃣ Quini 55⚽
                            5⃣ Mundo 52⚽
                            6⃣ Kubala 49⚽
                            7⃣ Puskas 49⚽
                            8⃣ Santillana 48⚽
                            9⃣ César 47⚽
                            �� Messi 46⚽

                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                              6⃣ Kubala 49⚽
                              Kubala’s nights out in the Catalan capital were supposedly legendary, involving a great deal of whisky and flamenco dancers. Incredibly, prior to Herrera’s arrival, the club’s directors and local journalists were known to join the Hungarian and his team-mates on such raucous ventures.
                              Fábio Coentrão
                              Hay método en su locura

                              Kommentaar


                                kerge info ka kuna siin vaikus, nimelt CDRis vastaseks Espanyol teil. Aga leidsin midagi huvitavat ..
                                2011 Messi's wife is pregnant, Mascherano leaves Liverpool for Barcelona, Barca wins Champions league and Messi wins ballon dor
                                2015 Messi's wife is pregnant, Suarez leaves Liverpool for Barcelona, barca wins champions league and Messi wins ballon dor
                                2018 Messi's wife is pregnant, coutinho leaves Liverpool... if you know what i mean...

                                Asi jookseb veel paremini mustrisse kui see samune Mascherano ka lahkub see aasta
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X