320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kui keegi veel kahtles, et Barca ja Reali fännid on jobud, siis piisab vaid selle teema viimase 2 lehekülje lugemisest. Mõlemal on elu ainuke eesmärk teisele “ära panna”.
    Puhka jalga, jobu.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Oot, aga äkki räägid sellest kampaaniast lähemalt. Minu silmade ette jäi vaid Ronaldo sõnavõtt antud teemal. Saan aru küll, et nii vähesest piisabki kihelustunde tekkeks teatud piirkonnas, kuid äkki oli ikka midagi enamat?

      Ma ei näe midagi sisse võtta. Kui CWC võidu puhul ei kõlvanud rivvi võtta (nagu enamikel juhtudel on tavaks olnud), siis ei tohiks vist väga üllatav olla, et antud "teene" tuleb ringiga tagasi. Selle staadioninäitega lõikasid näppu - Bruce Springsteeni kontsert pole küll just parim vabandus aga kõvasti parem kui "me ei viitsi seista, kuna me ei võtnud turniirist osa". Huvitav, et keegi varem pole selle peale tulnud, ju siis Villarreal, Betis jt on lihtsalt Staadiumi liigikaaslased. Vähemalt ei kordu midagi 2008. aastal toimunu sarnast, seda häbi polegi vaja.
      Võid toonase Marca ette võtta.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        Enne Bernabeul kohtumist Barcaga teatas maailma esipede, et Barcelona peab neile "austuse väravad" looma kuna nemad on maailma meistrid "JumalTeabMisKuradiKarikas". Tegelikult karika võistluselt millest Barca isegi osa ei võtnud.
        Ja miks Barca sealt osa ei võtnud?

        Kommentaar


          Algselt postitas Navas Vaata postitust
          Ja miks Barca sealt osa ei võtnud?
          aga miks Real Kataloonia karikas ei võistle?
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Pasillo teemal... Realfan mainib ise, et 2008. aasta kordust pole vaja ehk siis kes alustas mõnitamisega? Enda seisukoht oleks et asi jääks tõesti tunnustamise tasemele.
            Mis puudutab seda 2017 detsembri Clasicot, siis mul on tunne et siin ongi lihtsalt nii et üks klubi saab ühtmoodi asjast aru ja teine klubi teist moodi. Kas see pasillo tegemine on määratletud milliste võistluste raames seda tehakse? See et Betis ja Villarreal seda tegid kas see polnud lihtsalt nende valik? Keegi äkki teab paremini kas samuti tehti ka teistel kordadel (2011, 2014, 2016)?
            Miskipärast ei kahtle, et kui asjad oleks sel hooajal vastupidi olnud, siis poleks küsimus kas Barca oleks seda teinud. Ja samas kahtlen kas Barca oleks oodanud seda Realilt kui oleks võidetud klubide maailmakarikas. Ehk ma pakun et Barca seostab pasillot La Ligaga eranditult ja Real on selle enda jaoks laiemaks teinud. Kahjuks ei saagi hetkel teada millised oleksid klubide seisukohad vastupidises olukorras. Ja kuna nüüd Real ka keeldub La Ligas tegemast, siis arvatavasti ongi see ajalugu.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Pasillo teemal... Realfan mainib ise, et 2008. aasta kordust pole vaja ehk siis kes alustas mõnitamisega? Enda seisukoht oleks et asi jääks tõesti tunnustamise tasemele.
              Mis puudutab seda 2017 detsembri Clasicot, siis mul on tunne et siin ongi lihtsalt nii et üks klubi saab ühtmoodi asjast aru ja teine klubi teist moodi. Kas see pasillo tegemine on määratletud milliste võistluste raames seda tehakse? See et Betis ja Villarreal seda tegid kas see polnud lihtsalt nende valik? Keegi äkki teab paremini kas samuti tehti ka teistel kordadel (2011, 2014, 2016)?
              Miskipärast ei kahtle, et kui asjad oleks sel hooajal vastupidi olnud, siis poleks küsimus kas Barca oleks seda teinud. Ja samas kahtlen kas Barca oleks oodanud seda Realilt kui oleks võidetud klubide maailmakarikas. Ehk ma pakun et Barca seostab pasillot La Ligaga eranditult ja Real on selle enda jaoks laiemaks teinud. Kahjuks ei saagi hetkel teada millised oleksid klubide seisukohad vastupidises olukorras. Ja kuna nüüd Real ka keeldub La Ligas tegemast, siis arvatavasti ongi see ajalugu.
              Eks paljuski seisnes see 2008. aasta häbi ka mängus endas. Ma ei tea, kas eelmistel kordadel, olid asjad oluliselt teistsugused. Üldises plaanis on antud rivaliteedi tasandil suhteliselt lapsik see ettevõtmine. Samas arusaamisega pole siin küll midagi pistmist. Üsna lihtne ja loogiline, et Barca lihtsalt ei taha rivvi võtta (eriti CWC puhul), rixxeri jaur vabanduste kohta oli muidugi eriti omapärane antud kontekstis. Minu mäletamist mööda jäi ainukese korrana vahele 2011, kuna see olla Pepi enda soov (vastaseks oli L'Hospitalet). Igal juhul on see vastava klubi enda valik, detsembris oli Barca valik, nüüd on Reali valik. Kui Barca otsib vabandusi, siis miks peaksid valged särgid selle kadalipu läbi tegema, eriti kui ettekääne on nii lähedalt võtta. Kui rollid oleksid vahetunud, võib-olla leitaks ka liiga korral mingisugused vabandused, seda me ilmselgelt teada ei saa.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Eks paljuski seisnes see 2008. aasta häbi ka mängus endas. Ma ei tea, kas eelmistel kordadel, olid asjad oluliselt teistsugused. Üldises plaanis on antud rivaliteedi tasandil suhteliselt lapsik see ettevõtmine. Samas arusaamisega pole siin küll midagi pistmist. Üsna lihtne ja loogiline, et Barca lihtsalt ei taha rivvi võtta (eriti CWC puhul), rixxeri jaur vabanduste kohta oli muidugi eriti omapärane antud kontekstis. Minu mäletamist mööda jäi ainukese korrana vahele 2011, kuna see olla Pepi enda soov (vastaseks oli L'Hospitalet). Igal juhul on see vastava klubi enda valik, detsembris oli Barca valik, nüüd on Reali valik. Kui Barca otsib vabandusi, siis miks peaksid valged särgid selle kadalipu läbi tegema, eriti kui ettekääne on nii lähedalt võtta. Kui rollid oleksid vahetunud, võib-olla leitaks ka liiga korral mingisugused vabandused, seda me ilmselgelt teada ei saa.
                Ah mis sa ikka vaidled nendega siin, las nad naudivad tiitlit. Meil on natukene kõrgemad panused mängus.

                Kommentaar


                  Kuna intriigi on vähe järgi jäänud liigas v.a. El Classico tulemus siis mida muud siin tirida-tõmmata on jäänud kui "pasillo" .
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Eks paljuski seisnes see 2008. aasta häbi ka mängus endas. Ma ei tea, kas eelmistel kordadel, olid asjad oluliselt teistsugused. Üldises plaanis on antud rivaliteedi tasandil suhteliselt lapsik see ettevõtmine. Samas arusaamisega pole siin küll midagi pistmist. Üsna lihtne ja loogiline, et Barca lihtsalt ei taha rivvi võtta (eriti CWC puhul), rixxeri jaur vabanduste kohta oli muidugi eriti omapärane antud kontekstis. Minu mäletamist mööda jäi ainukese korrana vahele 2011, kuna see olla Pepi enda soov (vastaseks oli L'Hospitalet). Igal juhul on see vastava klubi enda valik, detsembris oli Barca valik, nüüd on Reali valik. Kui Barca otsib vabandusi, siis miks peaksid valged särgid selle kadalipu läbi tegema, eriti kui ettekääne on nii lähedalt võtta. Kui rollid oleksid vahetunud, võib-olla leitaks ka liiga korral mingisugused vabandused, seda me ilmselgelt teada ei saa.
                    Vaat, siin ongi erinevus. Pole Barcal olnud probleemi rivvi võtmisega La Ligas, eriti veel ka nn alandavates tingimustes, vaid 2008. a peeti seda traditsiooni tähtsamaks liigas kui selle katkestamist. Aga. Barca pole ka kunagi küsinud, et õu, mehed, tehke meile pasillo, sest me võitsime CWC või Kataloonia karika vms iganes mikikarika (ei palunud seda Villarealilt ega Betiselt ning paluti tõesti ära jätta L'Hospitalet klubil, kuna see tundus just kohatu Pepile, sest ei olnud liigaga seotud nagu kunagi traditsioon alguse sai).

                    Jaur või mitte, aga minu meelest on siin eriti silmakirjalik rääkida mingitest topeltstandarditest, kui esialgu lükatakse ise saag käima, et tehke meile pasillo (feat. Ronalo, Ramos ja detsembrilõpu Marca), ja kui viisakalt loobutakse, siis tullakse siia teemasse veel õigust nõudma või mingeid topeltstandardeid ette heitma. Juhin tähelepanu, et jutt/debatt algas tegelikult hoopis sellest, et pasillo nõudmine Realilt fännide ja ajakirjanduse (!) poolt Punktile närvidele käis ning ma juhtisin tähelepanu, et sellel on vähe pikem taust, mis ulatub eelmise aasta detsembri lõppu.

                    Kordan siis veelkord, ZZ-l on õigus öelda, et hui selle pasilloga, me ei tee, sest ei taha/on alandav/teie ka ei teinud ja sellega see traditsioon lõppeb kahe klubi vahel. Fine. Olgem kristlased, sest vabandused on esitatud jms, läheme edasi ja võidame mõlemad karikaid ja jagame maid ja puid edasi. Aga. Pole lihtsalt mõtet jaurata, et Real kui klubi seda teemat ise ei tõmmanud detsembris ja nüüd üllatuda, et fännid ja MD või Sport sama puuga tagasi mõõdavad. Hispaania jalkaajakirjandus ja kohapealsed fännid on nagunii üks partisanide salk juba ammu, igaüks oma kaevikus ja sõdivad seal poliitilistel põhjustel ja tegelevad oma alaväärsuskomplekssidega. Võta pott ja viska katelt, ei koti. Heita ette aga mingeid topeltstandardeid? Ei, ei võta omaks.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Juhin tähelepanu, et jutt/debatt algas tegelikult hoopis sellest, et pasillo nõudmine Realilt fännide ja ajakirjanduse (!) poolt Punktile närvidele käis ning ma juhtisin tähelepanu, et sellel on vähe pikem taust, mis ulatub eelmise aasta detsembri lõppu.
                      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                      Ma rohkem viitasin ikkagi just sotsiaalvõrgustikele (ja ka meediale), kus Barca pöidlahoidjad ma-ei-tea-juba-mis-ajast erinevaid kalkulatsioone tegema hakkasid, et millal siis Reali poisse üles rivistada saab. Miskipärast on jäänud mulje, et nii mõnegi jaoks oleks see pasillo muutunud suuremaks saavutuseks ja kinnisideeks kui liigavõit ise.. mis tegelikult on kurb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Mis siin segast? Realilt nõudsid barca fännid ja ajakirjandus tõesti pasillot ja see Punkti häiris nagu ma aru saan, kuigi tegu on suuresti reaktsiooniga detsembrile.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Mis siin segast? Realilt nõudsid barca fännid ja ajakirjandus tõesti pasillot ja see Punkti häiris nagu ma aru saan, kuigi tegu on suuresti reaktsiooniga detsembrile.
                          Ok, "pasillo nõudmine Realilt" eksitas pisut.

                          Mikihiir võib ju olla aga kui viimasel kümnel aastal on vist kuuest korrast viiel asi ikkagi ära tehtud (sealhulgas kahel korral ka teie "auks") ja seda klubide poolt, kes ise turniirist osa ei võtnud, siis see "me ei osalenud" jutt on pullikaka - ja siis tuled rääkima midagi vabandustest (a la Copa finaalid). Kui need pole topeltstandardid, siis kuidas sa seda nimetaksid?

                          Oleks-poleks on muidugi tore aga ilmselt ei ole raske mõista, et Real ega Barca üksteisele neid trikke hea meelega ei tee, võib ju vaielda, et kelle vabandus on parem aga äkki aitab musta valgeks rääkimisest (viimati see Pepi jutt, näiteks). Ma astusin vaidlusesse, kuna sinu postitused antud teemal (nagu tavaliselt, kui mängus on pealinnaklubi) olid suuremal või vähemal määra hülgemöla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Ok, "pasillo nõudmine Realilt" eksitas pisut.

                            Mikihiir võib ju olla aga kui viimasel kümnel aastal on vist kuuest korrast viiel asi ikkagi ära tehtud (sealhulgas kahel korral ka teie "auks") ja seda klubide poolt, kes ise turniirist osa ei võtnud, siis see "me ei osalenud" jutt on pullikaka - ja siis tuled rääkima midagi vabandustest (a la Copa finaalid). Kui need pole topeltstandardid, siis kuidas sa seda nimetaksid?

                            Oleks-poleks on muidugi tore aga ilmselt ei ole raske mõista, et Real ega Barca üksteisele neid trikke hea meelega ei tee, võib ju vaielda, et kelle vabandus on parem aga äkki aitab musta valgeks rääkimisest (viimati see Pepi jutt, näiteks). Ma astusin vaidlusesse, kuna sinu postitused antud teemal (nagu tavaliselt, kui mängus on pealinnaklubi) olid suuremal või vähemal määra hülgemöla.
                            eks teema on selles, et Barca peab ainult La Ligat kirjutamata reegliks, Real arvab et see puudutab ka muid karikasarju.
                            samas mõtetu vaidlus, sest nagu näha ei ole siin mõlemale poolele sobivat kompromissi võimalik saavutada
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Ok, "pasillo nõudmine Realilt" eksitas pisut.

                              Mikihiir võib ju olla aga kui viimasel kümnel aastal on vist kuuest korrast viiel asi ikkagi ära tehtud (sealhulgas kahel korral ka teie "auks") ja seda klubide poolt, kes ise turniirist osa ei võtnud, siis see "me ei osalenud" jutt on pullikaka - ja siis tuled rääkima midagi vabandustest (a la Copa finaalid). Kui need pole topeltstandardid, siis kuidas sa seda nimetaksid?

                              Oleks-poleks on muidugi tore aga ilmselt ei ole raske mõista, et Real ega Barca üksteisele neid trikke hea meelega ei tee, võib ju vaielda, et kelle vabandus on parem aga äkki aitab musta valgeks rääkimisest (viimati see Pepi jutt, näiteks). Ma astusin vaidlusesse, kuna sinu postitused antud teemal (nagu tavaliselt, kui mängus on pealinnaklubi) olid suuremal või vähemal määra hülgemöla.
                              Mis täpsemalt hülgemöla oli? Faktid? Arvamus? Oma hülgemöla võiksid siit ise kokku korjata ja vonmsdristaga reali teemas ronaldo väravastatistikat jagada. Aitäh juba ette.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Mis täpsemalt hülgemöla oli? Faktid? Arvamus? Oma hülgemöla võiksid siit ise kokku korjata ja vonmsdristaga reali teemas ronaldo väravastatistikat jagada. Aitäh juba ette.
                                rahu ja ainult rahu. natukene läheb teil see vaidlus juba lapsikuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X