320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enne hooaja algust tundus, et tegite väga head suvised täiendused. Hetkel jooksevad kõik lati alt läbi. Kes on süüdi?

    Kommentaar


      Algselt postitas matys Vaata postitust
      Enne hooaja algust tundus, et tegite väga head suvised täiendused. Hetkel jooksevad kõik lati alt läbi. Kes on süüdi?
      Kõik on süüdi ja samas mitte keegi. On olemas seltskond, kes muidugi esimese asjana Barto minema peksaks, sinna otsa Robertile (spordidirektor) ja muidugi Luchole kohe saapa tagumikule paneks ja aidaa! Ma oleks ikka selles leeris, et ootaks ikka kevade enne ära? Jagama siis neid medaleid ja ämbreid ja näitame näpuga.
      Kui natuke vaadata tänast seisu, siis Umtiti ja Digne on olnud õnnestumised- noored ja asjalikud, katavad neid auke, mida hooaja jooksul ikka ette tuleb, kenasti ning on kindlalt ka arenevad mängijad. Mis peamine, nende pealt ei kärise, sest alg 11 on ju Barcas kvaliteet.

      Siis eraldi kategooria Gomes- mida mina näinud olen, siis sisseelamine on läinud raskelt, keskväljurile ongi see Barcas raske, eriti veel nooremale vennale, kes seni oma karjääri peaasjalikult ühes klubis veetnud. Küll aga olen arvamusel, et klassi on mehel ja tulevikku Barcas ka. Neid vilju, et ta Reali eest ära napsasime lõikaks järgmisel ja sealt edasi hooaegadel, kui nüüd nt võimalikud platsipuhastajad kannatust ei kaota vms. Küll aga tekib tema puhul küsimus, et kas Lucho on leidnud üldse talle sobiva taktikalise rolli ja tema tugevusi ära kasutavad ülesanded. Siin on selgelt küsimusi rohkem kui vastuseid. ja veel, Gomesi puhul muidugi lööb välja ebastabiilsus, mis on samuti Barca uutele tulijatele tuttav teema (nt Alba, Neymar oma Barca karjääride alguses). Gomese tulek on kaudselt vist mõjutanud ka Rakitici mängu, vähemalt kuidagi nii tundub. Suvel oli selge, et horvaadile on vaja puhkuseandjat, sest ta oli tööhobune, kuid nüüd tuleb välja, et mees on kuidagi rotatsiooniga veelgi rohkem ära kadunud. Jällegi, lootus jääb, et kevadel võetakse seniste säästumeetmete pealt dividende.

      Paco. Nojah, mida öelda. Ründajal on keeruline Barcas. On filosoofiast tulenevalt olnud suht koht alati. Paco on veel poacher ka (pole üht kindklat trump nagu kiirus või peamäng vms) ning ainult treeningutega vist ei kohane, MSNi koostöö on hoopis muudel alustel. Siin minu arust võib natuke seda häbi häbi näppu hakata püsti ajama Roberti suunas küll. Aga ega väga häid valikuid suvel polnud ka, gameiro ja Vietto läksid käest. Tagantjärele oleme kõik targad, aga tundub mulle, et Muniri laenamine ei olnud õige otsus. Kas ta on nüüd Valencias rohkem peale saanud kui oleks nt Barca eest saanud?

      Ongi vist kõik, varuvahist pole mõtet palju rääkida, Stegen on küpsetanud, aga mitte väga liigas ja tema taha pole punkte kaduma läinud ning hollandlane toodigi selgelt varuks, sest Bravo vs mats vajas ikkagi lahendust.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        suvel Valenciast toodud mehed pole kunagi Barca tasemel olnud.

        Andre Gomes polnud lõpuks EM-il põhikoosseisuski
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          suvel Valenciast toodud mehed pole kunagi Barca tasemel olnud.

          Andre Gomes polnud lõpuks EM-il põhikoosseisuski
          Alba? Villa?
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Alba? Villa?
            pidasin küll silmas "sel suvel"
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              pidasin küll silmas "sel suvel"
              Aa. Ma Gomesi suhtes jään eriarvamusele siiski. Minu meelest on potentsiaali küll.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Tegelt ei saagi neid käsipalle võrrelda. Üks oleks olnud 1-1 viigivärav, 70. minutil kus niigi oli mäng täielikult Barca käes. Momentum ja mängu dünaamika oleks olnud ikka hoopis teine, kuid oleksid ja poleksid ei maksa. Ühel liikus käsi meelega palli ette, seda suisa maas olles ette sirutades, et väravat ära hoida; teisel püüdis kätt eest tõmmata, aga ei jõudnud.
                Minu meelest oli üks sisuliselt punase koht, teine kollase koht.
                See Mascherano teema oli umbes 72. minutil ... ma arvan, et saab võrrelda küll, ainus erinevus olekski ehk kaardi värv. Pildi mõte seisnes muidugi teises lauses. Üldiselt see Bartsa mängijate hala meedias (eriti silmakirjalikkuse mõttes) ületab igasuguse piinlikkuse taseme. Näited:

                Lisaks Mascheranole ja Busquetsile siis...
                Pique: "Every time these (ref) decisions are hurting us more & more."
                Suarez: "Hurts that in 3 days error in decisions have gone against us again yet people will somehow justify it."

                Eriti küüniline on siinkohal Suarezi avaldus, arvestades, et vist enam-vähem üle mängu äsab kellelegi, Villareali mängus siis Asenjole.



                Ma siinkohal ei taha üldse vaielda Hispaania kohtunike olematu taseme üle, aga kui ma jälle loen, kuidas Pique Tebasi ja kõiki süüdistab selles, et Barcat koguaeg röövitakse... kasutaks siin rixxeri leksikoni põhisõna "alaväärsuskompleks". Video/pildimaterjali Villarreali, Sociedadi, Valencia, Reali mängudest on vist piisavalt siia postitatud, et see "müüt" ümber lükata. Kahju ainult, et muidu üldiselt mõtlemisvõimelisena tunduvatele inimestele mõjuvad Pique, Mundo Deportivo, Sporti või tegelikult, enam-vähem iga Bartsameelse infokanali jutt täpselt sama pühana kui kesikute propaganda keskmisele Lasnagorski Valjale. Nii lihtsalt on, sest isandad nii ütlevad.

                Siia lõppu veel kerge statistika:

                #LaLiga 2015/16 + 2016/17 so far:
                Penalties in favor: FCB 22-13 RM
                Against: FCB 1-7 RM
                Red cards in favor: FCB 9-5 RM
                Against: FCB 1-5 RM

                Meeskondade edukus antud ajavahemikul on üsna sarnane. Aga võib vist mürki võtta, et peale järgmist mängu poetab Pique veel paar pisarat ja fännid (mitte ainult siin) kiidavad takka.

                Siinkohal veel ka respekt Iniestale, erinevalt oma klubikaaslastest suudab ta sellistele küsimustele adekvaatselt vastata:
                "The referees mistakes are part of the game, at some times in our favor and some times not, each person sees as his view of the personal."

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  See Mascherano teema oli umbes 72. minutil ... ma arvan, et saab võrrelda küll, ainus erinevus olekski ehk kaardi värv. Pildi mõte seisnes muidugi teises lauses. Üldiselt see Bartsa mängijate hala meedias (eriti silmakirjalikkuse mõttes) ületab igasuguse piinlikkuse taseme. Näited:

                  Lisaks Mascheranole ja Busquetsile siis...
                  Pique: "Every time these (ref) decisions are hurting us more & more."
                  Suarez: "Hurts that in 3 days error in decisions have gone against us again yet people will somehow justify it."

                  Eriti küüniline on siinkohal Suarezi avaldus, arvestades, et vist enam-vähem üle mängu äsab kellelegi, Villareali mängus siis Asenjole.



                  Ma siinkohal ei taha üldse vaielda Hispaania kohtunike olematu taseme üle, aga kui ma jälle loen, kuidas Pique Tebasi ja kõiki süüdistab selles, et Barcat koguaeg röövitakse... kasutaks siin rixxeri leksikoni põhisõna "alaväärsuskompleks". Video/pildimaterjali Villarreali, Sociedadi, Valencia, Reali mängudest on vist piisavalt siia postitatud, et see "müüt" ümber lükata. Kahju ainult, et muidu üldiselt mõtlemisvõimelisena tunduvatele inimestele mõjuvad Pique, Mundo Deportivo, Sporti või tegelikult, enam-vähem iga Bartsameelse infokanali jutt täpselt sama pühana kui kesikute propaganda keskmisele Lasnagorski Valjale. Nii lihtsalt on, sest isandad nii ütlevad.

                  Siia lõppu veel kerge statistika:

                  #LaLiga 2015/16 + 2016/17 so far:
                  Penalties in favor: FCB 22-13 RM
                  Against: FCB 1-7 RM
                  Red cards in favor: FCB 9-5 RM
                  Against: FCB 1-5 RM

                  Meeskondade edukus antud ajavahemikul on üsna sarnane. Aga võib vist mürki võtta, et peale järgmist mängu poetab Pique veel paar pisarat ja fännid (mitte ainult siin) kiidavad takka.

                  Siinkohal veel ka respekt Iniestale, erinevalt oma klubikaaslastest suudab ta sellistele küsimustele adekvaatselt vastata:
                  "The referees mistakes are part of the game, at some times in our favor and some times not, each person sees as his view of the personal."
                  jumal küll, küll on ikka aega...
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Praegune mäng on taaskord huumorivaldkonda kuuluv. Kohtunikud võiksid tõesõna kokku võtta end. Täiesti ABSURDNE vile.

                    Teine poolaeg on suudetud parem partii esitada.

                    Kommentaar


                      Sedapsi siis, lõppeks karikas raskelt edasi, kuigi jah, baskid tegid vist ühe soliidse rünnaku ja ühe pealelöögi ning voila oli pall võrgus ka. Murekoht. Vist.
                      A no messi is impossible, kolm karistuslööki kolmes järjestikkuses mängus.
                      Hakkab tulema? Mäng igatahes oli juba täitsa nitševoo, va ikka see viimane sööt.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        See Mascherano teema oli umbes 72. minutil ... ma arvan, et saab võrrelda küll, ainus erinevus olekski ehk kaardi värv. Pildi mõte seisnes muidugi teises lauses. Üldiselt see Bartsa mängijate hala meedias (eriti silmakirjalikkuse mõttes) ületab igasuguse piinlikkuse taseme. Näited:

                        Lisaks Mascheranole ja Busquetsile siis...
                        Pique: "Every time these (ref) decisions are hurting us more & more."
                        Suarez: "Hurts that in 3 days error in decisions have gone against us again yet people will somehow justify it."

                        Eriti küüniline on siinkohal Suarezi avaldus, arvestades, et vist enam-vähem üle mängu äsab kellelegi, Villareali mängus siis Asenjole.



                        Ma siinkohal ei taha üldse vaielda Hispaania kohtunike olematu taseme üle, aga kui ma jälle loen, kuidas Pique Tebasi ja kõiki süüdistab selles, et Barcat koguaeg röövitakse... kasutaks siin rixxeri leksikoni põhisõna "alaväärsuskompleks". Video/pildimaterjali Villarreali, Sociedadi, Valencia, Reali mängudest on vist piisavalt siia postitatud, et see "müüt" ümber lükata. Kahju ainult, et muidu üldiselt mõtlemisvõimelisena tunduvatele inimestele mõjuvad Pique, Mundo Deportivo, Sporti või tegelikult, enam-vähem iga Bartsameelse infokanali jutt täpselt sama pühana kui kesikute propaganda keskmisele Lasnagorski Valjale. Nii lihtsalt on, sest isandad nii ütlevad.

                        Siia lõppu veel kerge statistika:

                        #LaLiga 2015/16 + 2016/17 so far:
                        Penalties in favor: FCB 22-13 RM
                        Against: FCB 1-7 RM
                        Red cards in favor: FCB 9-5 RM
                        Against: FCB 1-5 RM

                        Meeskondade edukus antud ajavahemikul on üsna sarnane. Aga võib vist mürki võtta, et peale järgmist mängu poetab Pique veel paar pisarat ja fännid (mitte ainult siin) kiidavad takka.

                        Siinkohal veel ka respekt Iniestale, erinevalt oma klubikaaslastest suudab ta sellistele küsimustele adekvaatselt vastata:
                        "The referees mistakes are part of the game, at some times in our favor and some times not, each person sees as his view of the personal."

                        Olen küll Barca pooldaja elu aeg olnud, kuid täitsa nõus selle jutuga. Aga nagu ikka, palki enda silmas ei nähta, pindu teise omas küll...
                        The ball is round, the game lasts ninety minutes,
                        and everything else is just theory.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Üksjalgvärav Vaata postitust
                          Olen küll Barca pooldaja elu aeg olnud, kuid täitsa nõus selle jutuga. Aga nagu ikka, palki enda silmas ei nähta, pindu teise omas küll...
                          Siin on 2 asja, üks on statistika mis näitab reaalselt antud penalte, punaseid jms, teine oleks valede otsuste tabel.
                          Ma usun et Pique ja fännid on erutuses pigem paari viimase mängu erakordselt kehvast kohtunikutööst ja ka eilne mäng polnud erand kus kaardid jäid mõnel puhul ebaõiglaselt olemata, viimase mehe maha tõmbamise eest punast ei antud ja ka täiesti legaalne värav jäädi lugemata.
                          Eilne mäng võideti vähemalt, aga kui sellised rämedad eksimused nagu 3 selget kätt lugemata või siis andmata ilmselge pennal Neymarile Atletico vastu, samas kui just eelnevas mängus Real sai pendla, sest enda mängija lükkas teist karistusalas.
                          Jah kohtunikud on inimesed ja eksivad jne, aga kui lihtsalt tuleb selline periood kus järjest eksitakse nii palju, siis mõned tõesti kütavad teema ülesse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Siin on 2 asja, üks on statistika mis näitab reaalselt antud penalte, punaseid jms, teine oleks valede otsuste tabel.
                            Ma usun et Pique ja fännid on erutuses pigem paari viimase mängu erakordselt kehvast kohtunikutööst ja ka eilne mäng polnud erand kus kaardid jäid mõnel puhul ebaõiglaselt olemata, viimase mehe maha tõmbamise eest punast ei antud ja ka täiesti legaalne värav jäädi lugemata.
                            Eilne mäng võideti vähemalt, aga kui sellised rämedad eksimused nagu 3 selget kätt lugemata või siis andmata ilmselge pennal Neymarile Atletico vastu, samas kui just eelnevas mängus Real sai pendla, sest enda mängija lükkas teist karistusalas.
                            Jah kohtunikud on inimesed ja eksivad jne, aga kui lihtsalt tuleb selline periood kus järjest eksitakse nii palju, siis mõned tõesti kütavad teema ülesse.
                            Nagu Sa ilmselt ka ise aru saad, siis valede penaltite / kaartide lugemine sõltub paljuski lugejast ning seega tihti üsna absurdne. Need numbrid, mis ma tõin, absoluutset tõde loomulikult ei peegelda (proovi leida miskit, mis annaks ausa hinnangu). Samas, edukamad meeskonnad üldjuhul teenivad vastastele rohkem punaseid kui endale ning penaltitega on ju vastupidi. Ehk siis, vaadates neid numbreid, peaks selles ajavahemikus Barca kõvasti paremini mänginud olema, reaalsuses päris nii ei ole. Palju neid penalteid ja punaseid kaarte rohkem peaks siis olema, et tulevane Barca president, tema kaaskond ja fännid rahul oleksid?

                            Kohtunike kritiseerimine on minu arust normaalne. Ebanormaalne on asjaolu, et välja on nopitud vaid need olukorrad, kus otsus on sinilillade kahjuks tehtud ning siis selle taustal räägitud, kuidas kohtunikud neid kiusavad. Eriti sürreaalne on seal juures näpuga Tebasi, Perezi või jumal teab kelle suunas näidata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Siin on 2 asja, üks on statistika mis näitab reaalselt antud penalte, punaseid jms, teine oleks valede otsuste tabel.
                              Ma usun et Pique ja fännid on erutuses pigem paari viimase mängu erakordselt kehvast kohtunikutööst ja ka eilne mäng polnud erand kus kaardid jäid mõnel puhul ebaõiglaselt olemata, viimase mehe maha tõmbamise eest punast ei antud ja ka täiesti legaalne värav jäädi lugemata.
                              Eilne mäng võideti vähemalt, aga kui sellised rämedad eksimused nagu 3 selget kätt lugemata või siis andmata ilmselge pennal Neymarile Atletico vastu, samas kui just eelnevas mängus Real sai pendla, sest enda mängija lükkas teist karistusalas.
                              Jah kohtunikud on inimesed ja eksivad jne, aga kui lihtsalt tuleb selline periood kus järjest eksitakse nii palju, siis mõned tõesti kütavad teema ülesse.
                              See statistika osa jättis tegelikult mind ka külmaks, sest see oleneb juba mängustiilist ja paljust muust. Tuua migni "Real on ainult 13 penaltit saanud, samal ajal, kui Barca 22 - ühesõnaga Barca peaks palju edukam olema või neid soositakse" on ju ilmselge bullshit.

                              Mõtlen just seda, et kas on vaja mängijatel meedias avalikult nii palju hädaldada kogu aeg? See ei anna midagi peale selle, et jäetakse endast ja klubist vingatsi muljed.
                              Ning naljakas on see, et just need, kes ise platsil kõige rohkem tõmblevad/teesklevad/vigatsevad võtavad ise kõige rohkem sõna (ei räägi siin ainult Barca mängijatest).
                              Konkreetsel juhul siis Suarez ja Busquets näiteks, kes ise üsna pidevalt platsil lollustega hakkama saavad. Või siis Pique - no liiga tihti võtab sõna, kuidagi väga butthurt mulje jätab lõpuks.
                              Iniesta samal ajal tuleb välja normaalsete intervjuudega või siis ei hakka üldse mikrofoni ette ronimagi, sest ta saab aru, et sellest halamisest pole mitte midagi kasu.

                              Ma olen suht kindel, et Iniesta ja Pique/Suarez/Busquets mõtlevad samu asju peale seda mängu (kohtunik oli sitt jne), aga üks käitub nagu mees ja teised kipuvad hädaldama nagu teismelised poisikesed.
                              The ball is round, the game lasts ninety minutes,
                              and everything else is just theory.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Üksjalgvärav Vaata postitust
                                See statistika osa jättis tegelikult mind ka külmaks, sest see oleneb juba mängustiilist ja paljust muust. Tuua migni "Real on ainult 13 penaltit saanud, samal ajal, kui Barca 22 - ühesõnaga Barca peaks palju edukam olema või neid soositakse" on ju ilmselge bullshit.

                                Mõtlen just seda, et kas on vaja mängijatel meedias avalikult nii palju hädaldada kogu aeg? See ei anna midagi peale selle, et jäetakse endast ja klubist vingatsi muljed.
                                Ning naljakas on see, et just need, kes ise platsil kõige rohkem tõmblevad/teesklevad/vigatsevad võtavad ise kõige rohkem sõna (ei räägi siin ainult Barca mängijatest).
                                Konkreetsel juhul siis Suarez ja Busquets näiteks, kes ise üsna pidevalt platsil lollustega hakkama saavad. Või siis Pique - no liiga tihti võtab sõna, kuidagi väga butthurt mulje jätab lõpuks.
                                Iniesta samal ajal tuleb välja normaalsete intervjuudega või siis ei hakka üldse mikrofoni ette ronimagi, sest ta saab aru, et sellest halamisest pole mitte midagi kasu.

                                Ma olen suht kindel, et Iniesta ja Pique/Suarez/Busquets mõtlevad samu asju peale seda mängu (kohtunik oli sitt jne), aga üks käitub nagu mees ja teised kipuvad hädaldama nagu teismelised poisikesed.
                                Pole kunagi vastupidist väitnudki, Pique on samas juba aastaid meedias teravmeelitsenud ja asju üle võlli keeranud, kellele see meeldib, kellele mitte, maitse asi.
                                Iniesta on kapten ja peakski tasakaalukam olema, asja teeb eriti jaburaks muidugi see, et kui ta ilmselge pendla peale protesteeris, siis sai ta selle eest kollase, kaptenil peaks ikkagi olema ju õigus arvamust avaldada ja vaevalt et ta seal kohtuniku roppustega üle valas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X