320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Sellist jama sai viimati vist Pepi "hiilgeageadel" näha, mingi 600 mõttetut söötu mängu jooksul. Kahju sellest Chelsea peataolekust, Messi tuletas jälle neid Juventuse mänge meelde.
    Lolwut. Kõikides Pepi mängudes domineeriti Chelski vastu selgelt ja kindlalt, lihtsalt ära ei suudetud lüüa, va 2008/09 esimene mäng kodus, kus Hiddink bussi parkis. 2012 anti turmtuld ja Chelski päästis postid-latid ja kehv realiseerimine, väljakul oli suht üks meeskond. Eilse mänguga ei anna ses suhtes võrrelda, mängijad on muutunud, meeskonnad on muutunud ja Valverdelt õige taktikaline käik selle meeskonnaga.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Võrrelda eilse mänguga Pepi Barcat ja nüüdset Varverdet pole ikka päris Deja Vu. Valverde pallivaldamine oli väga kaitsva suunitlusega. Oldi teadlikud, et Conte paneb oma mehed kiirete contrate peale mängima. Suurt pressi Barcale ei avaldatud ja sedasi oldi rahul palli keerutama Barca mängijate poolt vägagi hea meelega. Rakita ja Paulinho olid ainukesed kes pidid iga hinnaga ohjama Williani ja Hazardi. Tegelt saadi hakkama ja vahest lihtsalt pidi kaardi hinnaga ka vigu tegema nende vastu- parem karta, kui kahetseda. Ja kurbust sai ka Hazardi ja Williani koostööst tulnud värava pärast tunda. Oli kindlalt ka Willian üleplatsi mees eile. Hat-Trick oli tal täiesti lähedal, kuid õnn jäi meie poolele ja vaid üks neist sahises võrgus teised kaks peatusid postides.
      Nii et Barca pallihoidmine oli täiesti hea strateegia Chesea vastu. Busi andis neist 800st söödust isiklikult 128 õnnestunud söötu



      Need kes usuvad, et Camp Noule tuleb hirmus ründav Chelsea peab siiski lootusi mitte liiga kõrgeks ajama. Isiklikult näen ma samasuguseid contraid ootavaid londonlasi, kes istuvad veel rohkemgi oma väljaku poolel. Seda, et eile Barca suutis lüüa vaid ühe näitab pigem, kui hästi neil eile läks selles karikas. Mis skooridega me grupist edasi saimegi? Olympiakos 0-0, Juventus 0-0 ja hädine võit Sportingu vastu 0-1. Barca on löönud vaid kaks väravat kodust eemal!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Barca sai tähtsa võõrsilvärava, mille järgi tuldi, ikkagi kätte. Kodus on vaja asi ainult ära vormistada. Ning usun, et kodus sellega saadakse ka kenasti hakkama. Chelseal ju vaja proovida väravat lüüa ning päris kaitses ei saa nad ka istuda.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Lolwut. Kõikides Pepi mängudes domineeriti Chelski vastu selgelt ja kindlalt, lihtsalt ära ei suudetud lüüa, va 2008/09 esimene mäng kodus, kus Hiddink bussi parkis. 2012 anti turmtuld ja Chelski päästis postid-latid ja kehv realiseerimine, väljakul oli suht üks meeskond. Eilse mänguga ei anna ses suhtes võrrelda, mängijad on muutunud, meeskonnad on muutunud ja Valverdelt õige taktikaline käik selle meeskonnaga.
          Ma ei pidanud silmas niivõrd Chelsea mänge või Pepi võidukäiku kui sellist. Teatud hetkel õppisid mitmed meeskonnad võrdlemisi staatiliselt (kui nii saab öelda) ja samas efektiivselt kaitsma, mistõttu nägigi Pepi meeskondade mäng välja selline nagu eile ehk siis palju sööte, vähe villa. Võib-olla Barca fännil paneb vere vemmeldama, teistel pigem mitte.

          Minu arust olid Chelsea võimalused selles mängus oluliselt paremad, seega Valverde taktikaline plaan just väga hea ei olnud (eeldatavasti tahaks Barca ikka edasi saada siit). Kui natukenegi sirgjoonelisust saaks rünnakutele või pea iga rünnak ei lõppeks Messi valesööduga mitme mehe vastu (ehk siis reaalselt, teised mehed polnud suurem asi oht Chelseale eile), siis võiks edasi rääkida. Counterpress ja asjad on kindlasti toredad aga vähegi õnnestunud söötude korral sai Chelsea sealt väga libedalt läbi. Mind tegelikult üllatas eile Hazard (negatiivses mõttes) - see mees peaks ju Chelsea alfa olema, reaalsuses paistis palliga üsna aeglane ja otsused umbes pea mängu läbivalt kehvad.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Ma ei pidanud silmas niivõrd Chelsea mänge või Pepi võidukäiku kui sellist. Teatud hetkel õppisid mitmed meeskonnad võrdlemisi staatiliselt (kui nii saab öelda) ja samas efektiivselt kaitsma, mistõttu nägigi Pepi meeskondade mäng välja selline nagu eile ehk siis palju sööte, vähe villa. Võib-olla Barca fännil paneb vere vemmeldama, teistel pigem mitte.

            Minu arust olid Chelsea võimalused selles mängus oluliselt paremad, seega Valverde taktikaline plaan just väga hea ei olnud (eeldatavasti tahaks Barca ikka edasi saada siit). Kui natukenegi sirgjoonelisust saaks rünnakutele või pea iga rünnak ei lõppeks Messi valesööduga mitme mehe vastu (ehk siis reaalselt, teised mehed polnud suurem asi oht Chelseale eile), siis võiks edasi rääkida. Counterpress ja asjad on kindlasti toredad aga vähegi õnnestunud söötude korral sai Chelsea sealt väga libedalt läbi. Mind tegelikult üllatas eile Hazard (negatiivses mõttes) - see mees peaks ju Chelsea alfa olema, reaalsuses paistis palliga üsna aeglane ja otsused umbes pea mängu läbivalt kehvad.
            Nõus ja ei ole ka. Pepi vastu muidugi õpiti mängima taktikaliselt, aga et seda paberil kokku lepitut ka ellu viia, selleks oli ikka väga häid mängijaid vaja ja väga paljudel see ei õnnestunud, minu meelest ka Chelskil 2012 mitte väga, sest edasi saadi ikka meeletu õnne abil. aga jah, mõned meeskonnad suutsid muidugi seda ka ellu viia edukalt ja eks jalgpalli võlu ongi evolutsioonis. Ma pole nii peene taktikaanalüütik, mingeid asju muutis ka Pep kindlasti oma joonistes jne, aga eks oli ta nt ikkagi edukam kui Real sel perioodil oma mängujoonistes (võike nüke).

            Nüüd selles, kas Valverde taktikaline plaan õnnestus või mitte, siis minu hinnangul õnnestus. Võõrsilmängud CLis on Barca achilliuse kand kogu aeg olnud, isegi maailma parim meeskond ever suutis nt Arsenalile võõrsil kaotada, eks. Seekord mindi mängima nii, et kaitseme sellega, et söödame omal poolel ja püüame neid vasturünnakuid vähegi vältida ja peale Williani kauglöökide tuldi sellega toime, sest parem ikka 1-1 kui jälle remontadata seisult 0-4 või 0-3 vms. Jah, Valverde on pragmaatiline treener ja seekord oli pragmaatiline mäng par excellance, Barca keskväljal ei mängi enam Bus-Xavi-Iniesta ja neid mehi on väga raske asendada, kah ei ole võimalik Lucho tridentit kasutada, et absorbeerime ja siis full throttle ründame, nüüd on vaja leida tasakaal ja eilne oli täpselt see. Meenutas paljuski raskemaid liigamänge, mida on samal viisil mängitud sagedasti esimesel poolajal, sest seal pole obv kahte jalga.

            Aga läbi pole muidugi midagi, raske saab olema ka kodus. Ütlen ka välja, et Barca pole minu jaoks ses CLis kindlasti 3 suurfavoriidi staatuses ja isegi mitte suurfavoriit selles paaris.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
              Kuradi naljavend. Pepi "hiilgeaegadel" näitas Barcelona palju paremat mängupilti kui Real ühelgi oma hiilgeajal on suutnud näidata.
              Klassikaline mäng Chelsea vastu. Barcelona valdab palli ning Chelsea istub kaitses ning loodab kontratele. Ei jäänudki palju puudu, et oleks 2012. aasta kordus toimunud, kui Drogba kontrast ühe ära lõi, aga seekord sai õnneks üks värav Chelsea meeste abiga ära löödud. Tegelikult tegi taanlane juba esimesel poolajal mõne käki.
              Loodan, et kordusmängus suudetakse juba paremat mängupilti näidata ning Paulinho asemel võiks keegi teine alustada. Iniesta keskväljale ja Dembele ründesse näiteks, aga eks näis mida Valverde välja mõtleb.
              Ei tea küll kuidas üks teisest ilusam on. Pallivaldamine otseselt ju "mänguilu" ei tekita.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                see lege mäng 2009 oli minu arust väga sarnane eilsele:
                *Barca hoidis palli, aga suurt midagi teha ei osanud, keskelt läbi ei saanud ja äärtelt ei osanud, kui löögile saadigi, siis mööda või blokeeriti need üritused eos.
                *Chelsea panustas vasturünnakutele (ja need olid kusjuures vähem ohtlikud kui 2009) ja passis mitme liiniga enda kasti ees
                *Chelsea läks juhtima perfektse kauglöögiga, mida oli ülimalt raske tõrjuda
                *Barcelona surus veel kõrgemalt peale ja lõpuks Chelsea murdus
                *Iniesta/Messi kombo tootis värava, seekord teistpidi
                *Barcelona värav oli ka ainuke löök väravale terve mängu jooksul.

                Kommentaar


                  Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                  Mäletasin suuremat erinevust ja Pique intervjuus ka välja toonud, et Chelseaga mäng väiksemal väljakul kindlasti keeruline.
                  250 ruutmeetri peal annab päris palju lisaks ära korraldada .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Devil Vaata postitust
                    250 ruutmeetri peal annab päris palju lisaks ära korraldada .
                    See ongi olnud Katalaanide edu võti?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      See ongi olnud Katalaanide edu võti?
                      Barca mõõt on pigem CLi eliitklubide standard, seega Chelsea edu võti?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Nõus ja ei ole ka. Pepi vastu muidugi õpiti mängima taktikaliselt, aga et seda paberil kokku lepitut ka ellu viia, selleks oli ikka väga häid mängijaid vaja ja väga paljudel see ei õnnestunud, minu meelest ka Chelskil 2012 mitte väga, sest edasi saadi ikka meeletu õnne abil. aga jah, mõned meeskonnad suutsid muidugi seda ka ellu viia edukalt ja eks jalgpalli võlu ongi evolutsioonis. Ma pole nii peene taktikaanalüütik, mingeid asju muutis ka Pep kindlasti oma joonistes jne, aga eks oli ta nt ikkagi edukam kui Real sel perioodil oma mängujoonistes (võike nüke).

                        Nüüd selles, kas Valverde taktikaline plaan õnnestus või mitte, siis minu hinnangul õnnestus. Võõrsilmängud CLis on Barca achilliuse kand kogu aeg olnud, isegi maailma parim meeskond ever suutis nt Arsenalile võõrsil kaotada, eks. Seekord mindi mängima nii, et kaitseme sellega, et söödame omal poolel ja püüame neid vasturünnakuid vähegi vältida ja peale Williani kauglöökide tuldi sellega toime, sest parem ikka 1-1 kui jälle remontadata seisult 0-4 või 0-3 vms. Jah, Valverde on pragmaatiline treener ja seekord oli pragmaatiline mäng par excellance, Barca keskväljal ei mängi enam Bus-Xavi-Iniesta ja neid mehi on väga raske asendada, kah ei ole võimalik Lucho tridentit kasutada, et absorbeerime ja siis full throttle ründame, nüüd on vaja leida tasakaal ja eilne oli täpselt see. Meenutas paljuski raskemaid liigamänge, mida on samal viisil mängitud sagedasti esimesel poolajal, sest seal pole obv kahte jalga.

                        Aga läbi pole muidugi midagi, raske saab olema ka kodus. Ütlen ka välja, et Barca pole minu jaoks ses CLis kindlasti 3 suurfavoriidi staatuses ja isegi mitte suurfavoriit selles paaris.
                        Umbes kaheksal juhul kümnest oleks see eilne mäng lõppenud Barca poolt vaadates kehvema seisuga kui 1-1. Üheväravaline kaotus poleks samas ilmselt suurem häda aga see sunniks Barcat kordusmängus ründama. Praegu on üsna 70-30 Barca kasuks minu arust.

                        Vasturünnakute koha pealt... see eilne variant, kus terve meeskonnaga suruti Chelsea nende oma värava alla loobki just eelduse vasturünnakuteks. Näiteks mäng Reali vastu oli minu arust palju paremini tasakaalus.

                        Aga üldises plaanis nõus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Aga läbi pole muidugi midagi, raske saab olema ka kodus. Ütlen ka välja, et Barca pole minu jaoks ses CLis kindlasti 3 suurfavoriidi staatuses ja isegi mitte suurfavoriit selles paaris.
                          PSG, ManCity ja ?
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Ei tea küll kuidas üks teisest ilusam on. Pallivaldamine otseselt ju "mänguilu" ei tekita.
                            Oot. Kus ma öelnud olen, et see eilne pallivaldamine ilus oli? Rääkisin asjast lihtsalt nii nagu see eile oli + kui üks meeskond istub sügaval kaitse, siis ongi raske midagi nende vastu midagi ette võtta.
                            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                              PSG, ManCity ja ?
                              Basel, Porto ja Besiktas!
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Umbes kaheksal juhul kümnest oleks see eilne mäng lõppenud Barca poolt vaadates kehvema seisuga kui 1-1. Üheväravaline kaotus poleks samas ilmselt suurem häda aga see sunniks Barcat kordusmängus ründama. Praegu on üsna 70-30 Barca kasuks minu arust.

                                Vasturünnakute koha pealt... see eilne variant, kus terve meeskonnaga suruti Chelsea nende oma värava alla loobki just eelduse vasturünnakuteks. Näiteks mäng Reali vastu oli minu arust palju paremini tasakaalus.

                                Aga üldises plaanis nõus.
                                Seda küll ei saa öelda. Chelsea võimalused tulid kõik kauglöökidest, mis on parimalgi päeval madala õnnestumise tõenäosusega üritused. Pigem just 8-s mängus 10-st lendavad kõik need kolm Williani lööki kuskile tribüünidele või blokitakse kaitsjate poolt. Barca kaitset pärist ribadeks tõmmata ning sajaprotsendiseid võimalusi tekitada Chelsea eile siiski ei suutnud.

                                Samas kvaliteeti Chelseal on piisavalt, et praegust Barcelonat valusalt hammustada ning rohkemat kui 60:40 eelist praegu Barcale küll ei annaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X