320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Mis hullem hala see veel on ? Kas Barcelona on nüüd kamp kusikuid peale Pepi minekut, et isegi Hispaania meistritiitel on padu optimisti helesinine unelm ? Minu arust oleks Valencial sügisel liigatiitlit oodata olnud optimistlik, Sevillal oleks seda optimistlik oodata olnud, Atleticol on ja oli seda optimistlik oodata aga Barcal ? ? ?
    Lõpetage see püksikusemine ära, selg sirgu ja edasi, unustage ära oma plikade jutt stiilis " Me nagunii ei saa see aasta midagi, äkki tuleme 4 sekka või midagi jop jop jop "
    Keegi ei usu seda jama !
    Pean siinkohal atleticomadridiga täielikult nõustuma. Jumal küll, mis Barcelona fännid te olete julgemaks öelda, et liigatiitel on selleks aastaks tõenäoliselt läinud? Seda on nii vara veel öelda. TOP3 lahutab liigatabelis ainult üks punkt (Barcal üks mäng enam peetud). Tervelt 16 liigamängu on veel Barcal ees ning TOP3 peab korra veel omavahel mängima. Ärge jumala pärast laskuge ühe teatud Barca fänni tasemele siin foorumis, muidu pole siin teemas enam muud lugeda, kui ainult halamist.

    Vaadake TOP3 järelejäänud liigamänge sel hooajal. No ei kipu ju kuidagi ütlema, et liigatiitel on tõenäoliselt läinud. Liigagi palju ning huvitavaid mänge veel ees. Ma ei imestaks üldse, kui liigatiitli võib otsustada Barcelona - Atletico Madridi omavaheline kohtumine viimases voorus.

    (Barcelona - Valencia mäng on juba peetud)
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Esiteks, jah, selge on see, et liiga võib võita nii Atletico, Real kui ka Barca, siin pole tõesti midagi kindlat. ''Vingumise'' või pettumuse koha pealt on raske manU-ga või üleüldse premmiga paralleele tuua, kuna Hispaania liiga iseloom, nagu eespool juba mainiti, ongi selline, et tipptiimid, Barca, Real ja vähemalt praegusel hetkel ka Atletico, kaotavad haruharva ning seetõttu kiputaksegi iga kaotuse puhul ülereageerima.

      Kommentaar


        Nu mis siin toimub. Ei ole siin nii elavat arutelu, või peaks ütlema "vingu", ammu toimunud. Tunnistan, et olen ka ise samuti vahest see vinguja olnud, aga oma suhtumist muutnud kergemalt hakanud võtma neid kaotusi ja viike. Aga nüüd asja juurde.
        Nagu ma aru olen saanud, siis tuli kaotus hoopis meie halvast realiseerimisest, mitte niivõrd kaitsetööst. Oleks poisid oma võimalused ära kasutanud, oleks esimese poolajaga mäng läbi olnud. Seda kahjuks aga ei suudetud ja Valencia kasutas oma võimaluse ära.
        Ja pole sugugi võimatu, et me ka peale homset tabeli tipus oleme, sest nii Real Sociedad kui ka Athletic Bilbao on võimelised Atleticot ja Reali võitma. Reaalsem muidugi on, et Atletico ja Real annavad endast maksimumi, et meie kaotus ära kasutada ja oma mängud kotti panna, aga lootma peab. Cheers!
        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

        Kommentaar




          Pean selle gifi siia toppima, sest see oli just mu reaktsioon peale viigivàravat Valencialt. Et me vihastume on tihtipeale siiski hetkeviha môni minut peale màngu mis muutub kiiresti, kui môelda palju me juba oleme sellesama koosseisuga saavutanud.
          Olen juba öeld, et vôin rahus surra peale Pepi ajastut, sest see on kordamatu. Nùùd ma olen endiselt kindel, et iga uus karikas, vôi meistritiitel on vaid boonus!

          Me pole siin kuskil pubis koos, kus teised fànnid sind lohutavad peale kaotust ja viha lahvatab vàlja seda karjudes ùkskôik kus foorumites. Saan ilusti Mexist aru. Ta ootab ùlemàe kôrgusi vôite tihti ja emotsioonid löövad vàlja ka minul, aga see làheb ùle. Ongi kergem vôidelda tiitli eest, kui sa pole tagaaetav vaid ise jàlitad.
          Edu fànnidele ja hooaeg on tàiega pooleli ja lahtine. CL, Copa ja Liga!
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
            Selle märkuse tooks ma eraldi esile.

            Kõik kolm väravat said algus meie vasakust äärest. Nii nagu Heynckes, Mourinho ja Simeone, teadis ka Pizzi kust katalaane hammustada ning seda tegid tema mehed täna efektiivselt.

            Kindlasti mängib tulemuses ka oma osa meie suutmatus esimesel poolajal kohati hämmastava mänguga eduseisu vähemalt kahe väravaga kindlustada, kuid fakt on see et meile löödi 3 väravat ning seda tehti kodus ja pea et täiel võimsusel Barca vastu.

            Olen seda korduvalt maininud ja ei viitsi pikka teksti enam selle kohta kirjutada. Lühidalt - Barca vajab Abidali tüüpi äärekaitsjat (ning ründajat).
            Alba oli enne Valencia mängu MoM Malagaga, kaitses veel eriti hea. Seetõttu muidugi eriti üllatav, et selline horror show püsti pani. Esimeses väravas tal väga süüd polnud, seal oli selline keskvälja pinball ja mitu meest korraga lks liiga julgelt taklama. teised aga jah...jubedad kalad.
            Alvese ja Alba korraga kasutamine on alati kamikaze, kui ei õnnestu just varakult mängu ära võtta.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Ma ka nüüd ei hakkaks üldistama, siin foorumis on tõepoolest paar üliemotsionaalset tegelast, kes iga mitte 6-0 võidu puhul tulevad maailmalõppu ennustama. Kes vähegi täiseaeline on, siis peaks mäletama seda, et ajalooliselt on juba alates Pepi esimesest hooajast jaanuar-veebuar Barca jaoks alati kõige raskemad kuud olnud, kus eksimusi lipsab ikka sisse tavapärasemast sagedamini. Põhjusi selleks on mitu, aga põhiline on siiski see, et Barca tiki-taka ja strateegia jaoks on äärmiselt oluline just meeskondlik töö ja tunnetus, see saavutatakse tavaliselt rutiini ja suure hulga mängudega, ehk siis hooaja algus ja samuti peale talvepuhkust (siia juurde kusjuures lisaks ka rahvuskoondiste mängud, seal mängib oma rolli ka mängijate koormus) ei ole nii kerge kui varem.

              See hooaeg on lisaks veel ka Messi taassulandmine meeskonda, mis on lõpuks õppinud ilma temata mängima ja nüüd peab kohanema Messi tagasitulekuga. Karjuma siin mingitest hävingutest Cityle ja tiitli loovutamisest, kui põhimõtteliselt on peaaegu pool hooaega veel ees ja kõigi teiste osalistega mängimata, on tobe ja idiootlik.
              Minu jaoks on huvitav ka need meeletud arusaamiste ja põhimõtete muutused. Terve hooaeg kirutakse Cesci ja tema mängitamist false 9i all, kui ta lõpuks seal ei mängi, siis äkki on teda sinna tagasi vaja. Peale vigastuspausi on maailma parim mängija muutunud äkki kasutuks loiverdajaks, kelle peaks peale 1 mängu kaotust ju kohe maha kandma ja PSGile müüma eks?

              Tõsiselt häbi on mõnikord Barcat fännata, just selliste fännide pärast.

              Kommentaar


                Alves hakkas lolle vigu tegema, mis andsid vastase meestele võimaluse aega veeta. Jordi Alba teisest kollasest ei saa aru.
                Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Alba oli enne Valencia mängu MoM Malagaga, kaitses veel eriti hea. Seetõttu muidugi eriti üllatav, et selline horror show püsti pani. Esimeses väravas tal väga süüd polnud, seal oli selline keskvälja pinball ja mitu meest korraga lks liiga julgelt taklama. teised aga jah...jubedad kalad.
                  Alvese ja Alba korraga kasutamine on alati kamikaze, kui ei õnnestu just varakult mängu ära võtta.
                  Olen ise seda ka korduvalt maininud, see õnnestub normaalselt ainult nõrkade tiimide vastu, 2 väga ründavat äärekaitsjat tugeva tiimi vastu, arvestades meie suhteliselt aeglast ja kohmakat keskkaitset on vene ruleti mängimine. Ise eeldaks pigem ka siis kas paari Alba - Montoya või Adriano - Alves

                  Kommentaar


                    Lihtsalt Rixxeri see ette nutmise jutt, et oligi palju loota La Liga tiitlit, oli küll liig mis liig, eriti arvestades asjaolu, et seni on ta väga hea postitaja mulje jätnud. Eks osaliselt kindlasti trükiti see lause värske emotsiooni pealt, seega tuleks ehk natuke taltsutada end.
                    Kokkuvõtteks ütleks nii palju, et (osad) võtku Dontastikust eeskuju. Peale selle, et ta tihti huvitavat statistikat siia postitab, on ta ka jätnud väga "kaine mõistusega" ja loogiliselt mõtleva inimese mulje. Peace, I'm out.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                      Lihtsalt Rixxeri see ette nutmise jutt, et oligi palju loota La Liga tiitlit, oli küll liig mis liig, eriti arvestades asjaolu, et seni on ta väga hea postitaja mulje jätnud. Eks osaliselt kindlasti trükiti see lause värske emotsiooni pealt, seega tuleks ehk natuke taltsutada end.
                      Kokkuvõtteks ütleks nii palju, et (osad) võtku Dontastikust eeskuju. Peale selle, et ta tihti huvitavat statistikat siia postitab, on ta ka jätnud väga "kaine mõistusega" ja loogiliselt mõtleva inimese mulje. Peace, I'm out.
                      Mitte palju loota ja liig mis liig- imelik, et seda nüüd siit välja loetakse... heh, mu hooajaennustuses on ikkagi Barca esimesel real. Lihtsalt mõned kartused on teoks saamas. Kokkuvõttes veelkord ja veelkord ja veelkord- minu jaoks on selle aasta näol tegu teatud üleminekufaasiga, kus kõikidest tiitlitest kõige raskem saab olema kaitsta La Ligat. Põhjused tõin juba välja, seetõttu ma ei võtaks väga traagiliselt neid kaotusi või viike. Lihtsalt- La Ligas piisab vist kolmest kaotusest ja kahest viigist sageli, et mitte tiitlit võtta.
                      See ei tähenda, et see meeskond ei oleks võimeline seda tiitlit võtma või et võiks juba ka tänase järel sampa kappi tagasi panna. Kaugel sellest. Sevilla mäng muutub lihtsalt järgmine nädal juba pooleldi do or die mänguks.
                      Tänane muidugi tuli suht luuavarrest, aga nii need asjad jalgpallis käivadki.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Võib olla kukkus nii välja aga ma ei mõelnud, et sa oleks arvanud, et liig mis liig oligi La Liga tiitlit loota. Liig, mis liig oli selle ette nutmise kohta üldiselt ehk teisisõnu korralikult ülepingutatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Olen ise seda ka korduvalt maininud, see õnnestub normaalselt ainult nõrkade tiimide vastu, 2 väga ründavat äärekaitsjat tugeva tiimi vastu, arvestades meie suhteliselt aeglast ja kohmakat keskkaitset on vene ruleti mängimine. Ise eeldaks pigem ka siis kas paari Alba - Montoya või Adriano - Alves
                          Keskkaitse nii suur probleem ei olegi kui meie keskväli. Xavi oli see, kes meil Guardiola ajal pressi ja vaheltvõtmisi organiseeris ning tema jalad suutsid 3-4 aastat tagasi kiiremini liikuda ja nii mõnegi kontra rünnaku ise ära lappida. Nüüd on ta aga olukorda minnes paar sekundit aeglasem ning see tekitab vastasele rohkem ruumi väljaku keskel manööverda ja meie penaltikasti kontratega söösta. Siin arvesta veel juurde, et läbi aastate on meeskonnad paremini kohanenud meie vastu mängima ja Barca kaitseliin ainult hõredamaks, ebaefektiivsemaks muutunud, ja saadki kätte selle kompoti, mis meile tänase tulemuse kätte andis.


                          Ning Rixxer, Alba põhiprobleem polegi tema kaitseoskus, selles ei jää ta palju Danile/Adrianole alla. Tema temperament on see mis pidevalt meest ennast ja meeskonda alt veab. Me nägime seda nii Bayerni, Madridi kui Atletico vastu - intensiivsetes olukordades kaotab ta tihti pea ning tema mängu tulevad sisse vead. Vastased on sellest aru saanud ja kasutavad seda ära. Seetõttu on vaja klubil Alba jaoks alternatiivi, kedagi, kes tööb meeskonnale juurde need oskused, mis läksid koos Abidaliga. Praegusel momendil, minu arvates, parimaks variandiks selleks on Bartra. Mees on nii Barca B kui Kataloonia meeskonna eest kunagi ääres mänginud ja oma selle hooaja enesekindluse juures ei näe ma probleemi teda selles rollis katsetamises. Kõige tipuks saaksime tema lisamisega algkoosseisu + Mascherano hoidmisega Pique kõrval juurde kindlust standardolukordades, mille all me sell hooajal eriti kannatanud oleme.

                          / Natuke lohutust ka tänasesse kurba õhtusse:

                          Kommentaar


                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Teiseks langesime, sest Atletico võistis kodus 4:0 Real Sociedadit ning tõusis 57p-ga esimeks. Samal ajal tegi Real Athletic Bilbao-ga viigi ja Realil on koos nüüd 54p nagu Barcalgi, aga Barca on teine tänu paremale väravatevahele.
                                Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X