320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kogu suurepąrane ōhtu rikutud. Isegi Reali kaotus ei tee tuju heaks
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Tõepoolest, äärmiselt mõrudalt tuli see teine koht. Et Valdesi tõenäoliselt parim hooaeg Barca särgis säärase lõpu saab.. nagu Tata ütles, ebaõnnejumal on meid ikka siiralt tänavu õnnistanud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        Kogu suurepąrane ōhtu rikutud. Isegi Reali kaotus ei tee tuju heaks
        Nii ta kahjuks on. Pinto on oma vanuse kohta küll hea väravavaht, aga nähes millist hooaega Valdes oli teinud enne tänast vigastust, siis saab Pintol ääretult raske ülesanne olema. Meistrite liiga saab suur murekoht olema. Liigas punnitab kuidagi ära.

        Valdesist veel nii palju. Anterior Cruciate ligament injury, 6-9 months out - the usual timeline for such an injury. Vähe sellest, et me ei näe teda enam Barca särgis mängimas, jätab ta peaaegu kogu uue hooaja esimese poole vigastuse tõttu vahele oma uues koduklubis. Kõlakate järgi oli ta suure tõenäosusega siirdumas suvel Manchester Citysse või Monacosse. Saab olema huvitav näha, kas peale tänast vigastust on City ja Monaco endiselt Valdesi teenetest huvitatud või võetakse keegi teine sihikule.
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
          Ka treener ei ole suurem kui klubi, ning nii mõnigi selline isikliku jonni ajamine keeras meeskonnale tervikuna korralikult käru. Jätkuvalt olen arvamusel, et tuues nende 14 karika puhul esile ainult Pep´i, meeletult alahindad mängijate panust.. Ning öeldes, et ta võitis kõik selle vaid tänu headele mängijatele, oleks liiga tegemine klubi ajaloo edukaimale treenerile. Ehk kombo oli see, mis tol hetkel edu tõi..

          Küll aga ei saa me öelda, et kriitikat ei tohi teha ja see vaid solvunud mängijate frustratsioon. Võitnuks mees 100% kõik võimalikud karikad, võiks teistel käskida vait olla.. Kahjuks ta seda ei teinud ning nii mõnelgi juhul sai saatuslikuks see sama oma jonni/kinnisidee tulemusel loodud impotentsus.

          Keegi ei kahtle ta võimetes, aga ta pole jumal ning enamik ta toimetamisi mängijateturul oli suures pildis täielik ämber. Ja just seepärast tahaks näha meest üht klubi ehitamas
          Polegi väitnud, et Pep on suurem kui klubi, ta ju siiski lahkus. Ma väidan, et tema tulemused räägivad iseenda eest. Ta sai pärandiks moraalselt suhteliselt laostunud ja sihitu meeskonna, kus tema visiooni kohaselt olid mõned mängijad, kes talle ei sobinud ja ta otsustas, et meeskonna hingeks ja iidoliks peab saama Messi ja ühtegi teist nii suurt ego ega staari tema kõrvale lihtsalt ei sobi.
          Minu teada tahtis ta Etost juba kohe esimese hooaja alguses lahti saada koos Ronaldinhoga, aga mingil põhjusel jäi see tegemata ja siis suutsid need 2 kuidagi hakkama saada teineteisega.
          Ning loomulikult mängivad mänge ja võidavad neid mängijad, minu point on see, et vaatamata kõigile tagantjärgi tulnud kriitikale oli tiim siiski edukas ja tagantjärgi targad võivad kõik olla. Eto võib ju nüüd solvunud olla, aga oluline on see, et olulistes mängudes oli ta perfektne ja tõi meile mitu suurt karikat oma väravatega.

          Ja fakt, et oleks pidanud kõik karikad võitma on lihtsalt tobe. Sa räägid treenerist, kes väga võimalik lõi maailma ühe läbi aegade kõige tugevama meeskonna ja nüüd seetõttu, et ta mõnda karikat ei võitnud, las siis kõik kritiseerivad?

          Ma olen päris kindel, et lähi aastakümnetel me ei näe Barcas sama edukat perioodi kui see mis oli Pepi ajal.

          Kommentaar


            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
            If Valdes is out for months, Barcelona would be allowed sign a Liga goalkeeper before the end of the season. Can also play CL if Uefa approves. [rac1]
            Mõtlesin ka sellele kui mees minema kanti, et kas oleks mõistlik kohe Ter Stegen ära tuua.. Saaks enne uut hooaega veidi meeskonnaga juba kohaneda ja pigem olla back-up Pintole. Oier vist väga rahustav ei ole hetkel

            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
            Nii ta kahjuks on. Pinto on oma vanuse kohta küll hea väravavaht, aga nähes millist hooaega Valdes oli teinud enne tänast vigastust, siis saab Pintol ääretult raske ülesanne olema. Meistrite liiga saab suur murekoht olema. Liigas punnitab kuidagi ära.

            Valdesist veel nii palju. Anterior Cruciate ligament injury, 6-9 months out - the usual timeline for such an injury. Vähe sellest, et me ei näe teda enam Barca särgis mängimas, jätab ta peaaegu kogu uue hooaja esimese poole vigastuse tõttu vahele oma uues koduklubis. Kõlakate järgi oli ta suure tõenäosusega siirdumas suvel Manchester Citysse või Monacosse. Saab olema huvitav näha, kas peale tänast vigastust on City ja Monaco endiselt Valdesi teenetest huvitatud või võetakse keegi teine sihikule.
            Valdese puhul on siin puhas karma teema. Mees venitas lepingu sõlmimisega, et peale MM-i eeldatavalt kõrgema hinna pealt maksimumi välja pigistada. Praeguses seisus ei üllataks mind kui mees ka sügisel jätkab meie juures, vähemalt lühiajalise lepinguga. Raske on katkisena kuhugi minna, ükskõik kui hea sa oled. Tuttavas keskkonnas ikka lihtsam taastuda.
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
              Mõtlesin ka sellele kui mees minema kanti, et kas oleks mõistlik kohe Ter Stegen ära tuua.. Saaks enne uut hooaega veidi meeskonnaga juba kohaneda ja pigem olla back-up Pintole. Oier vist väga rahustav ei ole hetkel
              Nagu dontastik kirjutas, Liga väravavaht, ehk siis kusagilt välismaalt ei too mitte kedagi. Kui teemasse jääda, ega keegi ei oskaks öelda, millised väravavahid oleksid potensiaalselt nõus meiega liituma ning kes tuleval hooajal sobiks nr2 rolli? Kuigi Tata ütles, et kedagi juurde ei tooda, võiks juhtkond ikkagi kellegi välja vaadata. Ega Pinto ka mingi raudmees pole, alles oli tal mingi vigastus. Kuigi Pinto on küll lahe tegelane, sooviks ma kedagi kindlamat vähemalt CL-is näha. See tema trikitamine võib ükspäev valusalt meile kätte maksta. Eile oli ka näha kuidas vastased survestasid teda rohkem kui Valdesi. Lisada ka faktor, et meie niigi haavatavalt kaitseliinilt on ära võetud kindlus, mis lubas pingevabamalt mängida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                Nagu dontastik kirjutas, Liga väravavaht, ehk siis kusagilt välismaalt ei too mitte kedagi. Kui teemasse jääda, ega keegi ei oskaks öelda, millised väravavahid oleksid potensiaalselt nõus meiega liituma ning kes tuleval hooajal sobiks nr2 rolli? Kuigi Tata ütles, et kedagi juurde ei tooda, võiks juhtkond ikkagi kellegi välja vaadata. Ega Pinto ka mingi raudmees pole, alles oli tal mingi vigastus. Kuigi Pinto on küll lahe tegelane, sooviks ma kedagi kindlamat vähemalt CL-is näha. See tema trikitamine võib ükspäev valusalt meile kätte maksta. Eile oli ka näha kuidas vastased survestasid teda rohkem kui Valdesi. Lisada ka faktor, et meie niigi haavatavalt kaitseliinilt on ära võetud kindlus, mis lubas pingevabamalt mängida.
                Kõige hullem on see, et Pinto punase korral nt tuleb postide vahele Oier, kes Barcelona B-s peale ebakindluse millegi muuga silma ei paistnud. okei, vist saaks ka Masipi edutada ja tema puhul on tegemist üsna ok stopperiga.

                Arvan, et neid kiipreid tegelikult jaguks küll ja küll- palk, mida Barca suudaks pakkuda oleks juba 90 % kiipritest La Ligas vastapandamatu ning kvaliteetvahte jagub- Diego Lopz oli enne Realiga liitumist ju vabsee koduklubis teine nr. Ma teeks Kyler Navasele pakkumise, küll klubi ta kah rahavajaduse pärast ära laseks... siiski vaevalt mees tahaks ise ter Stegeni varu mängida järgmine hooaeg. Üldiselt pole ta reaalne valik. ja noh- ideaalne võiks olla nt Caballero, Willy siis. malagat väljalendamine väga ei ohusta, mees sobivas vanuses ja Malaga kah rahanäljas nagu alati.

                Saan mõnes mõttes ka Martinost aru, kes arvas, et uut vahti ei ole mõtet sisse tuua, sest see võib tõesti finišisirgel meeskonda lõhkuda- Pinto on olnud tegelikult väga hea ja temast palju palju paremat polegi vast hetkel reaalselt võimalik püüda. Lihtsalt muret teeb ikkagi see, et kui midagi Pintoga, siis on jama majas.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Ma ei tea kas see oleks vōimalik, aga kas ei tohiks vōtta laenule kedagi? Ise kahtlen selles, sest konkurendid tōstaks kisa ja neil oleks argumendiks, et meil on juba olemas vąravavaht. Juhul ( ptłi ptłi ptłi ) kui Pintoga juhtuks midagi, siis meil pole enam tōesti mitte kedagi. Palume Reali, et annaks Casillase
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    Ma ei tea kas see oleks vōimalik, aga kas ei tohiks vōtta laenule kedagi? Ise kahtlen selles, sest konkurendid tōstaks kisa ja neil oleks argumendiks, et meil on juba olemas vąravavaht. Juhul ( ptłi ptłi ptłi ) kui Pintoga juhtuks midagi, siis meil pole enam tōesti mitte kedagi. Palume Reali, et annaks Casillase
                    Võite proovida Casillast saada , aga seal on see point, et ta ei saaks teie eest CLis mängida. Ok nali naljaks, aga tõesti B-tiimis mingit lootust andvat vahti teil pole?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas grigory Vaata postitust
                      Võite proovida Casillast saada , aga seal on see point, et ta ei saaks teie eest CLis mängida. Ok nali naljaks, aga tõesti B-tiimis mingit lootust andvat vahti teil pole?
                      Nii palju kui ise olen paari Barca B mängu see hooaeg näinud siis Oier'ist väga midagi loota ei ole. Masip i pole vist ise mängimas näinud! Pinto tegi iseenesest eile korraliku mängu ( välja arvatud see 1 olukord kus ta ennast lõpuks vastu posti libistas ), muidugi eks CL on natukene teine teema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas affelay Vaata postitust
                        Nii palju kui ise olen paari Barca B mängu see hooaeg näinud siis Oier'ist väga midagi loota ei ole. Masip i pole vist ise mängimas näinud! Pinto tegi iseenesest eile korraliku mängu ( välja arvatud see 1 olukord kus ta ennast lõpuks vastu posti libistas ), muidugi eks CL on natukene teine teema.
                        See hooaeg Oier pole minu teada B eest väljakul käinud.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas affelay Vaata postitust
                          Nii palju kui ise olen paari Barca B mängu see hooaeg näinud siis Oier'ist väga midagi loota ei ole. Masip i pole vist ise mängimas näinud! Pinto tegi iseenesest eile korraliku mängu ( välja arvatud see 1 olukord kus ta ennast lõpuks vastu posti libistas ), muidugi eks CL on natukene teine teema.
                          No see kala oli rohkem Sergi Roberto ämber. Pani Pinto väga raskesse olukorda oma mõtlematu tagasisööduga, ja too läks jälle päästmisega hullu panema, libistades vasta posti..
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            See hooaeg Oier pole minu teada B eest väljakul käinud.
                            Kurat, siis ma ise midagi segi ajanud koguaeg.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mex Vaata postitust
                              3m+2m see vaevalt on. Enamus meediast väidab ~8m+boonused, see on vast loogilisem variant ka.
                              Koos boonustega siis 10m sellise mehe eest? Ei oska see Barca ikka äri ajada.
                              Nüüd see ametlikult ka väljas:
                              FC Barcelona has reached an agreement with Dynamo Zagreb and Alen Halilovic for the transfer of the player to the Club for an initial amount of 2.2 million euros, which will increase as the player achieves the objectives of consolidating a position in the first team. The player, who turns 18 on June 18, will start out in Barēa B. Halilovic has signed a contract for five seasons.
                              Get first hand information on all the Barēa news. You can consult all the Club information on the Barēa official website.
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                Postitasin selle juba muidu eile.

                                Martino: "Signing another goalkeeper? That's not an option, unless we have another injury. We'll finish the season with this squad."

                                Minu arust on see suur viga. Kui Pintoga peaks midagi nüüd juhtuma, siis on olukord ikka väga keeruline. Oier pole kuid mänginud ja ta pole tasemelt Pintole ligilähedalegi. Muideks, kes veel mäletab, siis Pinto oli viimati kaks nädalat tagasi alaselja valudega pea nädal aega väljas. Jääb vaid loota, et Pinto kuni hooaja lõpuni tervena püsib, kuigi väga kindel ma selles ei ole.
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X