320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Barcelona ei saa kunagi Neymari eest tagasi sama summat, mille eest ta osteti.
    Ma võin sinuga kena summa kihla vedada, et saaksid, kui nad müüa otsustaksid. Seda aga ei juhtu, vähemalt mitte lähitulevikus.

    Kommentaar


      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
      Ma võin sinuga kena summa kihla vedada, et saaksid, kui nad müüa otsustaksid. Seda aga ei juhtu, vähemalt mitte lähitulevikus.
      Kindlasti. Teemast natuke kõrvale kaldudes, siis arvatavasti on särkide müügi eest juba see raha tagasi teenitud.
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Mis nali see siis on? Neymar teeb esimest hooaega Euroopas ja juba tahate meest maha müüa. Naljatilgad. Tegu suurepärase mängumehega ja ma olen kindel, et järgmine hooaeg on ta juba paremas vormis. Tegemist siiski ka ainukese mehega, kes Atletico vastu väravaid löönud meie poolelt.
        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

        Kommentaar


          Algselt postitas matys Vaata postitust
          Minu meelest on teile keskväljale vaja jõudu, mängijat nagu olid Toure ja Keita. Minu meelest oli teie mäng väga ilus, kui Messit ei olnud, mängiti väga meeskondlikult ja üleval toimis ka press. Tata on minu meelest hea treener, kuid mängijate mõju riietusruumis on liiga suur, seepärast kardan, et Tata lüüakse ka minema. Kui Pep tuli lõi ta ka minema suured staarid Ronny, Deco ja tahtis Eto'st ka lahti saada. Minu silmis peaks Tata tegema sama Xavi ja Messiga, aga kahjuks on siiski mängijad suuremad kui treener. Aga olete head kaotajad. Respect.
          Jeps Messi tuleb kindlasti maha müüa

          Kommentaar


            Meedia juba pakub uusi kandidaate Tata asemele.

            Luis Enrique; Celta Vigo praegune peatreener, kes on endine Barca rùndemàngia.
            Jürgen Klopp; Dortmundi peatreener, kes on suutnud màngiad panema tegema imelisi esitusi ja eelmise aasta MLi finalist.
            Franck de Boer; Endine Barca keskkaitse màngia kellel on treenida Ajax ja on seal tôsist tööd teinud noorte màngiatega. Mehe endi sônul oleks tal suurimalt hea meel Barcat juhtida!
            Ernesto Valverde; Bilbao peatreeneril on ette nàidata suurepàrane hooaeg, kus on Bilbao viinud oma meeskonna hetkel neljandaks La Ligas ja MLi làhedale. Tema vôimalus on selles, et tal on suurepàrased suhted Zubizarretaga.
            Paco Jémez; Rayo peatreener meeldib paljudele oma taktikaliste kàikude pàrast ja on mainitud isegi Tata poolt, kes temast vàga lugu peab.

            Klubis toimub hetkel palju. Bartomeu ùritab iga hinna eest FIFAga selle ostmis mùùmis bànni suhtes mingi kompromissi leida. Palgata uus peatreener, paika panna kindlad 11 meest, kes alustavad mànge ja lahendada probleemid Messiga. Klubil on 100 miljonit, et leida 2 vàravavahti, 2 ààrekaitsjat ja rùndemàngia. Teada on vôimalikud lahkuiad klubist, Alvesele on teinud pakkumise PSG. Mascherano, Alexis, Pedro ja Tello kohta pakkumisi vaatab Barca tulevikus ùle. Kindlad lahkujad on meil juba teada ja need mehed tuleb asendada kiiremas korras. Vaja on Der Stegen osta ja Deulofeu tagasi tuua. Kahjuks mehed keda oleme soovinud osta tundub, et on veidike utoopiline, Marco Reus ja Rafinha.

            Ja kui PSG tôesti pakub Messi eest 260 miljonit eurot, siis ei imestaks, kui hakatakse môtlema selle summa peale mis sealt saaks. Selle rahaga vôiks osta terve jalgpalli koondise
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Kui nüüd aus olla, siis kui antakse valida, kas müüa Neymar või Messi, siis asju reaalselt vaadates ning ka summasid, müüks ma Messi.
              Ma iga kell muidugi eelistaks varianti, kus mees suudetakse jälle motiveeritult mängima panna, Neymaril on kõik veel ees ja meeskonna tema ümber koostamisel on minu arvates jumet.
              Minu arust on ikkagi kõige olulisem peatreeneri küsimus. Kui Tata jätkab, siis mina annaks juhatuse poolt talle vabad käed eemaldada meeskonnast kõik kes tema mängujoonisesse ei sobi või kes solvuvad kui kuskil teisel positsioonil mängitakse. Eks oma rolli mängi ka transfer ban, aga värsket verd on tegelikult ju tulemas küll. Nii Deulofeu kui ka Rafinha võiks järgmine hooaeg juba täitsa olulist rolli mängida, kaitsesse võiks B tiimist Bagnacki tuua ning ründesse Dongou, muidugi episoodilisi rolle esialgu kandma.

              Kommentaar


                Ja mis puudutab vigastusi, siis on juba kindel, et Neymar ja Alba ei màngi see hooaeg enam ùhtegi màngu!

                2009/2010 aastal kui toimusid L-Aafrikas jalgpalli maailma meistrivôistlused ei vôitnud Barca muud, kui vaid La Liga. Nii et mina jààn enesele kindlaks, et môtted on meestel MMil ja keegi ei soovi vigastada saada. Kui Valdese semud làbi aastate nàgid, kui tùhjast kohast vôib tulla suur vigastus, siis usun, et see pani neid môtlema ja endiselt olen kindel, et iga jàrgmine màng me nàeme aina vàhem ja vàhem meie pôhi mehi!
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Kui nüüd aus olla, siis kui antakse valida, kas müüa Neymar või Messi, siis asju reaalselt vaadates ning ka summasid, müüks ma Messi.
                  Ma iga kell muidugi eelistaks varianti, kus mees suudetakse jälle motiveeritult mängima panna, Neymaril on kõik veel ees ja meeskonna tema ümber koostamisel on minu arvates jumet.
                  Minu arust on ikkagi kõige olulisem peatreeneri küsimus. Kui Tata jätkab, siis mina annaks juhatuse poolt talle vabad käed eemaldada meeskonnast kõik kes tema mängujoonisesse ei sobi või kes solvuvad kui kuskil teisel positsioonil mängitakse. Eks oma rolli mängi ka transfer ban, aga värsket verd on tegelikult ju tulemas küll. Nii Deulofeu kui ka Rafinha võiks järgmine hooaeg juba täitsa olulist rolli mängida, kaitsesse võiks B tiimist Bagnacki tuua ning ründesse Dongou, muidugi episoodilisi rolle esialgu kandma.
                  Sell Messi? Pärast kolme ebaõnnestunud mängu?
                  Ei hakka seda kommenteerimagi.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Mul on raske aru saada nendest fännidest, kes mõtlevad Messi müümise peale. Tegemist on läbi aegade ühe parima jalgpalluriga, klubi legendi ja kasvandikuga, mehega, kelle ümber Xavi järgse Barcelona juba 3 aastat tagasi oleksime pidanud ehitama ning kelle pühendumises ükski cule kahelda ei tohiks. See mis Barcelonas praegu toimub ei ole Leo süü, vaid klubi juhtfiguuride võimetus meeskonda kolme aasta jooksul balanss luua ning seda õiges suunas juhtida. Ma saaks aru kui meie argentiinlasest talisman pidevalt kaebleks, nõuaks, daiviks ja üleüldse tähtsat nina mängiks, kuid ei, mees on kogu selle kriitikalaviini all vaikne ja professionaalne nii väljakul kui ka meedias olnud. Need Messi ja Neymari arusaamatuse, MM-i ootuse, lepingu ja müümise jutud on järjekordselt teele saadetud Bartomeu & CO. propakandamasina poolt, mis fännidele igasuguseid kuulujutte sisse söödavad, et nende tähelepanu klubi juhtkonna ebaõnnestumiste pealt minema tõmmata. Ja mis muu meie tähelepanu hetkel paremini köidaks kui klubi staarmängija väidetav rahaahnus ja kehv dedikatsioon.

                    Eriti koomiline on aga MD & Spordi lehekülgedelt seda " Zubi päästab nüüd meid kõiki " tooni näha - mees on oma esimesest tööpäevast alates seda klubi igas aspektis alt vedanud, kuid endiselt teeskleme me edasi et ta oma tööga hakkama saab ja meid nüüd tema enda poolt kaevatud august välja aitab. Halenaljakas.

                    Aga nagu ma siin ennist juba ütlesin, kui miski neid kloune õigeid otsuseid tegema paneb, siis on selleks hirm tagasiastumise ees ja surve fännidelt. Mingid jutud juba liiguvad, et osade sociote seas on käiku lastud uus katse Barca praegused liidrid troonilt eemaldada. Siin peaks isegi olema selle manifesti koduleht, mis veel hetkel tegemisel on. Loodame et sellest asja saab.

                    Kommentaar


                      Need Messi müümise jutud on jah kohati koomilised. Vaevalt, et Messi tahab Barcast ära ja kindlasti ei taha Barca Messist lahti saada. Paar ebaõnnestunud mängu ja kohe müügilehele? Messi on siiski ikka veel üks parimatest mängijatest maailmas. Pigem tundub teil see kala olema kaitses kinni, muud ei midagi( okei, veidi paistab motivatsiooni puudumine ka olevat).

                      Kommentaar


                        Muideks, kuskilt kommuunist paar päeva tagasi lugesin et lähipäevil lastakse sotsiaalmeediasse Barca juhtkonna poolt ka lendu meie 14/15 "lekkinud" kiti pildid, et meie tähelepanu sellest Madridi kaotusest eemale pöörata. Ja ennäe, midagi sellist juhtuski:

                        Kommentaar


                          Kui minult kùsida keda mùùa, siis ennem Neymar, kui Messi. Mul pole isegi vôimalik môelda kui palju me kaotame isegi saades suure summa raha mis làheb kindlasti paljudele meestele jagamiseks, kes pole isegi mànginud kôrgel tasemel jalgpalli.
                          Mina kirjutan siia vaid uudiseid ja propaganda masina viimaseid môtteid, et fànne hirmutada, vôi siis tôesti suuremast probleemist pilke eemale viia! Vahest on isegi ràmpsuudistel tôetera sees! Targem on ehitada Barca Messi ùmber, kui seda on Tata ùritanud ehitada Neymari ùmber. See ei ole toiminud ja Neymar on olnud meile parajalt pettumuseks, aga mitte tema enda sùùl. Ta on vaid esimest hooaega meil tegemas ja sellisel tasemel on see vàga raske nii kiiresti sisse elada Barca rùtmiga ja Neymari vigastus tuli ka vàga valel ajal.

                          PS. Pinto ei soovi oma lepingut pikendada!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                            Ilus vorm ju tegelikult. Ainukene asi, mis häirib, on see Qatar Airways. Ei sobi nagu üldse sinna, aga sellest vist lähiajal lahti ei saa ka.
                            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                            Kommentaar





                              Ja ma võikski neid videoid siia panema jääda. Mõelge enne ikka, kui Messi müümisest tulete rääkima.
                              Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                              Kommentaar


                                Päris tase IQ peab olema, et Messi müümisest rääkida. Ei tasu solvuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X