320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no aga siis ongi nii nagu sa ütled- küsimus on taktikas, otsustajas, ehk antud hetkel loogiliselt võttes peatreeneris, kes ei oska oma mehi efektiifselt kasutada. meil ju on vat et pea igale kohale 2 meest, miks siis ei või oskuslikult roteerida koosseisu.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      no aga siis ongi nii nagu sa ütled- küsimus on taktikas, otsustajas, ehk antud hetkel loogiliselt võttes peatreeneris, kes ei oska oma mehi efektiifselt kasutada. meil ju on vat et pea igale kohale 2 meest, miks siis ei või oskuslikult roteerida koosseisu.
      Tata roteeris ju korralikult kuni selle saatusliku sociedadi mänguni. Üldse midagi Tata peas või vaimus sel hetkel murdus, kadusid uuenduslikud elemendid taktikas ja hakkas kasutama default line-upi Iniesta äärel ja Cesc keskel, vaatamata vastasele või vastase taktikat üldse arvestamata. City vastu võis ju toimida, aga jalka ei ole konservkurk ju.

      Canterast nii palju, et keskkaitsjaid sealt väga võtta pole, Sergi G ega Edgar Ie minu meelest ei mängi välja. Muidugi, näis. Bagnack on olnud suht kohutav see hooaeg. Adama pole selgelt veel valmis, need asjad, mis tal B eest õnnestuvad vast veel kõrgemal tasemel ei lõika, aga laen oleks üks võimalus teada saada. Samper ja Suarez- kindlasti. küll aga peavad pisut veel ootama, eriti esimene, kes kipub ka ebastabiilseid mänge tegema. Dongou on olnud pettumus, vähe väravaid. munir muidugi arvatavalt on järgmine world beater, põidlad pihus. Üldiselt on tulevik helge, kui ei hakata tõmblema.

      Samas pole äärekaitsjat, sobivat kuju noortes ei ole. Ääri on kah, Munir võib mängida kesktormajat kui äärt. Kaptoumist tuleb kah kindlasti midagi Yaya sarnast.

      Ja Alexist ma ei müüks mitte mingi hinna eest. Sarnast mängijat pole lihtsalt võtta.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        no aga siis ongi nii nagu sa ütled- küsimus on taktikas, otsustajas, ehk antud hetkel loogiliselt võttes peatreeneris, kes ei oska oma mehi efektiifselt kasutada. meil ju on vat et pea igale kohale 2 meest, miks siis ei või oskuslikult roteerida koosseisu.
        Aga see ei ole ju selle hooaja probleem.. Asi on pikem ja sügavam. Juba Pep´i viimasel hooajal muututi väga ühekülgseks. Tito roteeris sügisel ja oli hästi, Tata roteeris ja mängis veelgi sirgjoonelisemalt (mulle meeldis ja sobis), kuid ikka läheb kevadel asi sama radapidi. See ei saa olla ainult peatreeneris kinni. Mulle isiklikult tundub, et asi ongi just teatud mängijate egodes, kes peale edukat sügist arvavad, et võiks ikka vanaviisi edasi lasta, sest nemad on siiski tegijad...

        Too sinna ükskõik milline treener, kui soov on meeskond panna uuesti võimetekohaselt mängima, peavad teatud egod lahkuma. Seda teeks nii Pep kui ka Jose kui oleksid uued kutid süsteemist väljast toodud olukorda parandama. Tata-le sellist võimalust pole antud. Anti sats, mis on oma aja ära mänginud. Jalgpall on pidevalt trende muutev ja arenev. 10 aastat ei saa sama idee ning pundiga võita, sest vahepeal kasvab peale seltskond noori, kes on treeninud eesmärgiga peatada just see kuldne mängujoonis.

        Pep oleks hetkel Bayernis täielikus kuses kui tal poleks Pizzarrot, Mandzukitsit ja järgmisel hooajal Lewandovskit. Korduvalt sel hooajal nähtud, et sakslased sarnaselt Barcaga olnud hädas, aga just targetman neid välja lõpuks aidanud.

        Kui seda Xavi teemaarendust jätkata, võite pöörata pilgud tagasi eelmise suve Conf Cup´ile, mis pidanuks olema tugev häirekell del Bosquele. Eks paistab, kuidas MM-il mängitakse. Kaldun arvama, et Thiago vigastus lõi päris põhjalikult plaanid sassi. Kui jätkatakse Xavi-ga ja ei eelistata Cesc-i, tuleb päris raske turniir. MM 2010 oli juba raske, enamik 1:0 võidud.. Lihtsalt siis oli Barca joonis teistel veel lõplikult lahti muukimata.

        Mm-i teema tuletas meelde, et peale suve peaks vabanema ka del Bosque? Või pikendati ta lepingut 2014-ni?

        Kokkuvõtlikult, jalgpallis loeb areng ning paigal seisjad jäetakse maha..
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          Miks paljud teist nii kindlad selles on, et Barca sellest üleminekute keelust pääseb? Küll aina ostaks ja ostaks, aga reaalsus on natukene teine...
          Kui ma ei eksi siis võimalus sellest karistusest vabaneda on väga väike. Või on mõnel mehel parem info?
          Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
          #ZubiOut #RosellOut

          Kommentaar


            Mul küsimus teile, nimelt vaatasin eile Liga adelante tabelit ja avastasin, et Barca B meeskond on 3ndal kohal lausa. Kas kaks sama meeskonda tohivad mängida la ligas kui Barca B peaks selle võimaluse saama? Barcelona ja Barcelona B meeskonnad samas liigas oleks päris kõva sõna.

            Noored teevad teil imelist tööd vähemalt.

            Kommentaar


              Minu teada ei ole lubatud la liga b meeskonnal la ligas mängida

              Kommentaar


                Barca B vôib selle liiga ka vôita, aga kuskile tôusmist ei tule. Seal peaks olema ka teisi B meeskondi ja nendel sama seis.
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                  Aga see ei ole ju selle hooaja probleem.. Asi on pikem ja sügavam. Juba Pep´i viimasel hooajal muututi väga ühekülgseks. Tito roteeris sügisel ja oli hästi, Tata roteeris ja mängis veelgi sirgjoonelisemalt (mulle meeldis ja sobis), kuid ikka läheb kevadel asi sama radapidi. See ei saa olla ainult peatreeneris kinni. Mulle isiklikult tundub, et asi ongi just teatud mängijate egodes, kes peale edukat sügist arvavad, et võiks ikka vanaviisi edasi lasta, sest nemad on siiski tegijad...

                  Too sinna ükskõik milline treener, kui soov on meeskond panna uuesti võimetekohaselt mängima, peavad teatud egod lahkuma. Seda teeks nii Pep kui ka Jose kui oleksid uued kutid süsteemist väljast toodud olukorda parandama. Tata-le sellist võimalust pole antud. Anti sats, mis on oma aja ära mänginud. Jalgpall on pidevalt trende muutev ja arenev. 10 aastat ei saa sama idee ning pundiga võita, sest vahepeal kasvab peale seltskond noori, kes on treeninud eesmärgiga peatada just see kuldne mängujoonis.

                  Pep oleks hetkel Bayernis täielikus kuses kui tal poleks Pizzarrot, Mandzukitsit ja järgmisel hooajal Lewandovskit. Korduvalt sel hooajal nähtud, et sakslased sarnaselt Barcaga olnud hädas, aga just targetman neid välja lõpuks aidanud.

                  Kui seda Xavi teemaarendust jätkata, võite pöörata pilgud tagasi eelmise suve Conf Cup´ile, mis pidanuks olema tugev häirekell del Bosquele. Eks paistab, kuidas MM-il mängitakse. Kaldun arvama, et Thiago vigastus lõi päris põhjalikult plaanid sassi. Kui jätkatakse Xavi-ga ja ei eelistata Cesc-i, tuleb päris raske turniir. MM 2010 oli juba raske, enamik 1:0 võidud.. Lihtsalt siis oli Barca joonis teistel veel lõplikult lahti muukimata.

                  Mm-i teema tuletas meelde, et peale suve peaks vabanema ka del Bosque? Või pikendati ta lepingut 2014-ni?

                  Kokkuvõtlikult, jalgpallis loeb areng ning paigal seisjad jäetakse maha..
                  no ma ei tea kui paar mängu järjest läheb asi mättasse ja on näha et samad mängijad ei vea välja, siis tuleb mehed pingile panna. see on ju ikka treeneri otsustada keda ta mängu paneb. ja kui pole piisavalt mune kedagi pingile panna, siis on treeneri süü.
                  samas see roteerimine...no ma ei tea...mängus ju tehakse vahetusi tõesti, kuid kas see on ka alati taktikat muutnud? kahtlen. Tõsi, ega pole ju ka eriti sel hooajal vaja olnud taktikat muuta, eelkõige ainult nüüd viimastel nädalatel ja siis sellega toime ei tuldud.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algkoosseis kodus vs Athletic Bilbao:

                    Pinto
                    Alves Bartra Mascherano Adriano
                    Xavi Song Iniesta
                    Alexis Messi Pedro

                    Pink: Oier, Montoya, Sergi Gomez, Cesc, Sergi Roberto, Afellay, Tello
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Barca B vôib selle liiga ka vôita, aga kuskile tôusmist ei tule. Seal peaks olema ka teisi B meeskondi ja nendel sama seis.
                      Barca B minu teada on seda ka võitnud, aga jutt õige

                      Kommentaar


                        sai vaadatud just Besiktase-Fenerbahce mängu ja silma jäi mees, kes mõned aastad tagasi veel oli väga ihaldatud mees keskaitsesse- Bruno Alves. mees võitis ka täna kõik peapallid (vähemalt mis mul silma jäid), väga hea õhuvõitluses ja paistis endiselt väga võimas olevat. Fenerbahcesse toodi ta eelmisel aastal 5,5 miljoni eest Zeniidist. mees on küll juba päris vana (32 aastane), kuid ise pakuks päris heaks lahenduseks paariks-kolmeks aastaks. võib olla suudaksid näiteks Bartra ja Barca B keskkaitsjad ta pealt positiivset õppida. ja ega me head ja noort kaitsjat hetkel soodsalt ei saaks ka, sest kõik teavad et Barca on turul ja kindlasti lükatakse seepeale hind lakke. ehk mõistlik oleks tulekahju hetkeks kustutada ja jooksvalt edasi vaadata. ses suhtes on muidugi klubi juhtkond karuteene teinud. lisaks veel ka võimalik transfer-ban.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vot see on Barcelona juba. Tore näha, et Messi on jalad kõhu alt välja võtnud ja teeb rohkem pressingut meeskonnaga, küsib palli, otsib läbijookse, võtab vastaseid ette, annab suurepäraseid sööte, kas see Messi, keda me oleme harjunud nägema on tagasi? Alexis on ka suurepärane, mees teeb julmalt musta tööd (mida ta on alati teinud), on näha, et ta tahab mängida ja võitleb iga palli eest ja sunnib ka teisi võitlema ja pingutama, et vastastele survet teha. Oleks teda tahtnud mõnes tähtsas mängus näha koos Neymariga, sest mõlemad on täis tahet ja motivatsiooni, mida te olete siin ka välja toonud, et Barcal vaja. Muidu olen olnud nõus, et Song pole Barca jaoks, aq see mäng on pannud mind ümber mõtlema, täitsa asjalik vana. Kahju, et me ära pole löönud, kuigi võimalusi on olnud, aq olen kindel, et siit tuleb võit!

                          Kommentaar


                            Ma ei tea mitu korda ma ise endalt kùsisin esimes poolaja jooksul "Mida perset nad teevad???" Saadakse kontra rùnnakule ja jààtakse keskvàljal seisma? Ja see juhtus ma ei tea mitu korda just vasakult ààrest. Siis veel need luhta làinud 1vs1 olukorrad ja maasikaks Alexis lööb tùhjast vàravast latti. Pff hea et ei ole tegelt kaotus seisus, sest Bilbao pole ka sitapealt riisutud mansa ja neile on tàna vàhemalt viiki vaja, et ML koht kindlustada!

                            Esimene poolaeg môned meil rabavad ikka meeletult tööd, Alexis, Pedro ja ma ei pand tàpselt tàhele kes see hullu moodi seal ees jooksis pidevalt palli jàrgi. Oli vist Adriano? Songi kohta pole ka tegelt paha öelda. Mees palle ei kaota ja on isegi triblada proovinud ônnestunult.




                            Messi kohta pole muud öelda, kui et ônn ei soosi ja vàrava vôimalusi on tal olnud. Pöidlad pihku, et oma au pààstame àra peale seda viletsat nàdalat ja 3 kaotust!
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Realiseerimine Realiseerimine Realiseerimine

                              Kommentaar


                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X