320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Zubil hea võimalus nüüd ennast tõestada ja näidata kuidas tuleb äri teha suvel. Aga noh...ega vist väga unistada ei maksa, hea kui uue VV +CB saame.
    Pigem ma kardan seda, et Barca maksab korralikult veel peale, et mõnda mees suvel saada. A.Song vol2 tulemas suvel 50mlj eest, Yey!
    Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
    #ZubiOut #RosellOut

    Kommentaar


      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
        Ma loodan väga, et sa hammustasid ikka läbi..
        Kuigi see eeldanuks asja postitamist ühte teise teemasse, et teravust luua
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          Oi kurat, ma väga vabandan, tuli valesse teemasse :S:S Keegi tõstgu Reali teemasse üle.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
            Oi kurat, ma väga vabandan, tuli valesse teemasse :S:S Keegi tõstgu Reali teemasse üle.
            Ei vabanda välja.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Osturalliks on Barca valmis ja nüüd on vaja leida kuuele mehele uusi kaaslaseid. Ma arvan, et väravavahis pole kahtlust, et Barca soovib igahinna ees Der Stegenit saada. Vaja on leida Messi, Neymari, Alba, Iniesta, Busi ja Pique kõrvale uut jõudu, sest need 6 meest on meil kindlad, kes jäävad. Nii palju kui olen välis meediat jälginud, siis tundub et kõik ülejäänud pole enam kindlad, et Barca neid vajaks. Jubedalt kahju oleks kaotada Alexist ja Pedrot, Fabregas on ManU huviorbiidil ja usun, et Barca juhtkond annab ta ära, kui sealt tuleb hea summa raha. Alves läheb arvatavasti PSG suunas.
                Kui kedagi osta siis minul oleks paar meest pakkuda, kes meile sobiks. Agüero, Gündogan, Subotic. Kaitsesse esialgu peab veel mõtlema, aga suvel tekib kindlasti kanditaate peale MMi, sest seal saab näha palju mänge kus näeb mehi, kes oskavad endast kõike anda.
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Minu jaoks on täiesti arusaamatu, et isegi kaaluda Pedro, Fabregasi või Sancheze müüki.
                  Pedro
                  50 mängu (16 vahetusest), 19 väravat, 10 söötu
                  Alexis
                  50 mängu (16 vahetusest), 19 väravat, 17 söötu
                  Fabregas
                  51 mängu (9 vahetusest), 13 väravat, 23 söötu (barca parim see hooaeg)

                  Need 3 mängijat on ka selle hooaja Barca eest kõige enim kohtumisi mänginud mängijad (mitte mänguminuteid samas, kuna sisse-välja vahetusi on olnud), minu jaoks oli Fabregas vast hooaja esimese poole üldse kõige parem mängija ja Alexis ja Pedro toitsid suurepäraselt kuniks Messi vigastatud oli. Mis muidugi näitab, et esimese hooaja poole taktika (sirgjoonelisem, kontrad jne) sobivad just neile mängijatele suurepäraselt. Oleksin klubis sügavalt pettunud kui nad kasvõi ühe nendest kolmest maha müüks.
                  Lihtsalt võrdluseks ka Neymari näitajad
                  40 mängu (8 vahetusest), 15 väravat, 15 söötu.

                  Kommentaar


                    Barcelona already reached a deal on the transfer of a centre back. Everything indicates that the player is Dortmund's Mats Hummels (25) [as]
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Song müüge maha ja tooge Reus omale, kindlasti rohkem kasu temast + võimas asendus Xavile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Debs Vaata postitust
                        Song müüge maha ja tooge Reus omale, kindlasti rohkem kasu temast + võimas asendus Xavile.
                        Kui ma ei eksi, siis Reus on üks neist keda Barca agendid on oma ostuplaanidesse võtnud. Aga Song tõesti meile ei sobi kuigi tegemist on hea mängumehega.
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Debs Vaata postitust
                          Song müüge maha ja tooge Reus omale, kindlasti rohkem kasu temast + võimas asendus Xavile.
                          Kas sa mõtled, et osta Reus ja asendus Xavile või et Reus olekski asendus temale. Teise variandi puhul ma pole veel kordagi Reusi näinud keskpoolikus mängimas.
                          Reusi nimi on muidugi meedias juba pikemat aega läbi käinud, aga minu arvates tal meeskonnas koht puuduks. Tipuründaja/parem äär koos Messiga? Nii palju kui ma Dortmudi mänge olen vaadanud, on Reus alati vasakul mänginud. Meie enda Neymar on ehe näide kui panna vasaku ääre mängija paremale, kisub ebamugavaks.

                          Kommentaar


                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Reus ei lähe kuhugi BvB'st, me oleme teda ka ammu jahtinud ja see on ikka vägagi ulmeline, et see mees peaks Dortmundist lahkuma.

                              Kommentaar


                                Bacca oleks ka päris hea valik ründajaks. mõnus tank selline, kes hoiab ka palli ees. aga keskväli unustage ära, meil ju Cescile vaja rakendust leida
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X