Lehekülg 3, kokku 1389 EsimeneEsimene 123456713531035031003 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 27761

Teema: FC Barcelona

Asjahuviline Kasutaja Che avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane Replying to Topic \'Barca\'

uus Barca ehk Barca ilma Rivaldota ehk teisisõnu Barca eesotsas Riquelmega saab olema suur. võistkonna tuumiku moodustavad suht noored mängumehed: Riquelme Puyol, Xavi, Kluivert, Saviola (sinna juurde Luis Enrique, Overmars). Riquelme vajas tubli nädala, et veenda treenerit tema esialgsete väljalaenamisplaanide absurdsuses ta on tõeline pleimeiker, mida Rivaldo, vaatamata oma oskustele, kunagi polnud.

Süldipüss Kasutaja Udupasun avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Che, vabanda kui ma segast panen, aga kas sa oled kindel, et keegi Rivaldot kunagi palymakerina kasutanud on, see rohkem ikka Barcas Pep Guardiola ja Xavi rida olnud. Kuidas sa Rivaldot ikka playmakerina kasutad, kui talt söödukene nii vaevaliselt tuleb.
    Mul on liiv ja sul on savi.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

hmm... Mendieta oli ju valencias playmaker

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Barca ruulib täiega,vahet pole,et Rivaldo läks KLUIVERT jäi!!!!!
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

Meeskonnaliige Kasutaja mg avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

mis see klui(per)vert nii eriline on. sama nagu ülejäänd barca mängijad.
    tell your mother, we are hooligans!

Originally posted by mg

mis see klui(per)vert nii eriline on. sama nagu ülejäänd barca mängijad.
    hmmmz sa ikka oskad meestele nimesid panna... vist pikk nuputamine arvuti taga... et noh mis me siis selle kluiverti nimele paneme, et siis jälle kôva mees saaksin olla... mis su enda prantsuse klubi teeb sureb oma liigasse..... Kluivert jah ega ta nii väga eriline pole aga hea mängja on ta küll. Sellest vennast me veel kuuleme

Meeskonnaliige Kasutaja mg avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

mehe õiget nime ei pea nuputama
    seda prantsuse klubi asja räägi prantslastele mitte mulle!
    tell your mother, we are hooligans!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

barca on ja jääb maailma parimaks.see aasta võidab ta champions league`i ja tuleb ka hispaania meistriks. kahju on sellest ,et rivaldo ära läks.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

ime

küülikufarmer Kasutaja jyriöö avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Novelda - Barcelona 3:2 !!!
    Kaotada III divisjoni meeskonnale on pisut häbiväärne või mis? Ründaja Madrigal tegi kübara, viimase kolli oleks väravavaht Enke pidanud tõrjuma. La Liga mansadest komistasid veel esimeses voorus Racing Santander, Real Zaragoza, Rayo Vallecano, Espanyol ja Villareal.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

õu sh** ütleks kohe selle peale.
    aga et asjas midagi positiivset näha siis nüüd saab keskenduda La Ligale ja CL-le. Loodaks, et van Gaal suudab mehed mängima panna ja sel aastal ka Barcale midagi pudeneb.

Kuigi see ei tohiks olla mingiks vabanduseks küsin siiski- kes Barca poolt mängisid?
    Supplies!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

andke neile natuke aega ega see uue treeneriga kohanemine niii kiiresti käi juu.meeskonnal potensiaali on,aint väravavahiga tundub et on barcal igavesed probleemid,ei suuda nad leida seda õiget.aga rünnak ja keskväli on tasemel,kaitse võiks parem olla aga...

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Nõustun siinkohal makseriga, et vv ja kaitsega on probleeme kuigi neil on olemas väga andekas väravavaht Enke. Kuigi ka kaitses on väga kuulsad nimed.
    Ausalt öeldes minu arvates ei olnud see kõige õigem samm uuesti palgata Van Gaal aga eks hooaja möödudes näitab kas mul oli õigus või mitte.
    fc pohmell

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

mul olex yks kysimus, aga kus on Riquelme?

ja soovitus barcale, tulex rohkem mängida söödumängu! nati liiga vähe, osad ju isetsevad!
    juhei!! go Arsenal!

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Kahjuks pole see hooaeg küll Barcelona mänge näinud, muidugi kui välja arvata ML Nädal ja väravad. Mendieta annab teie mängule palju juurde, pole kuulnud ka Kluivertist, viige mind asjaga kurssi!

Originally posted by Newcastle

Kahjuks pole see hooaeg küll Barcelona mänge näinud, muidugi kui välja arvata ML Nädal ja väravad. Mendieta annab teie mängule palju juurde, pole kuulnud ka Kluivertist, viige mind asjaga kurssi!
    sama lugu, väga vähe neid näinud sel hooajal. aga kui ma ei eksi, siis lõi Kluivert laupäevases võidumängus Alavesi vastu hat-tricki. Barca purustas vastased 6:1. Veel lõid väravad Mendieta, Luis Enrique ja Xavi. Vaatamata kenale võidule ei ole tabeliseis kiita..
    Supplies!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

loodame et asi hakkab ikka ainult paremuse poole nüüd liikuma.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

No Barca pani noortega Brugge 1:0 kotti. Vaatame kas Hispaania liigas nüüd ka vedu võttava dja stabiilselt hakkavad võitma
    fc pohmell

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Asjaga kursis olevatele inimestele siuke küsimus, kas Dani mängib Barcelonas veel või ei ja kui mängib kas vigastatud?
    fc pohmell

Asjahuviline Kasutaja Che avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Originally posted by zoolazorts

Originally posted by fun

mul olex yks kysimus, aga kus on Riquelme?
    Riquelme on täitsa olemas, nagu viimasest Meistrite Liiga mängust näha . Esimestes hooajaeelsetes mängudes kasutas van Gaal Riquelmet päris palju, kuid ju ta siis vaatas, et poiss pole päris põhikoosseisu vääriline ning nii ta sealt välja langeski. Aga eks tal aega end tõestada veel on .
    Mina, kui Gaizka Mendieta fänn loodan, et Barca ta hooaja lõpus ikke Laziolt lõplikult ära ostab (päästab) .
    Riquelme tõepoolest täitsa olemas. Brügge vastu lõi väga kena värava. Van Gaal põhjendab tema väljajätmist põhikoosseisust tema mittesobivusega mänguplaani. mille muuga veel heidab ta talle ette tema suhtelist aeglust. see võrdlus tekitab minus küll vaid rõõmu. suhteline aeglus on minu silmis positiivne omadus. sunnib mõtlema teine. see aitab Riquelmel kujuneda samasuguseks kui Zidane või Redondo. kes juhtus nägema Alavesi mängu, siis see viimase väravani viinud sööt... seal oli midagi zidannilikku. Van Gaal ei ole just Barcelonas eriti populaarne. Riquelme seevastu küll

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud