320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ülekaalukas võit siis
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Nojah, kindel 5:0 võit siis saavutati. Ronaldinho laksas lisaminutil kah ära. endal õnnestus mängu näha vaid 30 minutit, nii et kes mängu nägi, võiks platsil nähtut kommentaarida

      Kommentaar


        jh, ronaldinho värav oli meisterlik, üleastetega paremale ja taha risti.
        eto'o tegi kah hea driblingu(2 löögipetet) ja nurka nõrgalt.
        mängu ma eriti ei jälgind, panin alla, ja vaatasin väravaid kui kuulsin
        jälgisin rohkem bayerni mängu!
        {9}

        Kommentaar


          tahaks viimast kolme väravat näha, uni oli suur ja läksin pärast 1 poolaega magama ära

          Kommentaar


            kuis Giuly mängis?? Värava ta küll lõi aga mängupilt? Kuskilt kuulsin et lõi päris palju häid olukordi. Oot aga miks uus itaallane ei pelanud?

            Kommentaar


              Giuly mängis suht hästi, aga vahest kobistasliiga palju palliga.
              Miks Zambrotta ei mänginud? Sest Barcal on niivõrd suur ja võrdne koosseis, et teatud positsioonidel hakkab nägema terve hooaja vältel 1-3 meest vahetumas. Zambrotta peaks oma klassi poolest mudugi kõige rohkem aega saama, aga üsna tihti lastakse ka teistel mägnida jne.

              Kommentaar


                Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                Giuly mängis suht hästi, aga vahest kobistasliiga palju palliga.
                Miks Zambrotta ei mänginud? Sest Barcal on niivõrd suur ja võrdne koosseis, et teatud positsioonidel hakkab nägema terve hooaja vältel 1-3 meest vahetumas. Zambrotta peaks oma klassi poolest mudugi kõige rohkem aega saama, aga üsna tihti lastakse ka teistel mägnida jne.
                Ega Jah...
                FC Barcelona Igavesti.!!! | www.zone.ee/fcbweb

                Kommentaar


                  Barca fännid, kas Zambrotta kluppi tulek on muidu tervitatav? Kuidas ta kokkumäng platsil sujub?

                  Kommentaar


                    Muidugi on. Barcal oli hädasti vaja äärekaitseid ja nüüd on maailma üks parimaid olemas. Siin ple midagi kurta

                    Kokkumäng on suht norm, natuke veel aega anda siis vast hakkab veel paremini sujuma :P

                    Kommentaar


                      Meeskond Racing Santanderi vastu: Valdés, Jorquera, Iniesta, Ronaldinho, Edmílson, Sylvinho, Puyol, Gudjohnsen, Eto'o, Xavi, Giuly, Ezquerro, Oleguer, Márquez, Messi, Zambrotta, Deco ja Gio. Saviola ei saa jälle isegi pinki soojendada. Thurami asemel on Marquez tagasi ja mehel on kindlasti mõningane pinge peal peale prantslase CL-i esitust. Samuti tahaks Puyoli tema parimas vormis näha. Goal.com ennustab seisuks 3:1, mina tahaks et meile väravat ei lööda, seega 2:0 peaks olema igati hea tulemus.

                      Kommentaar


                        Sihuke palve oleks: varasematel aegadel on siin foorumis räägitud võimalustest Barca mänge netis LIVEs vaadata, kas keegi asjatundja võiks anda infot ja detailsed õpetusi/seletusi, kuidas ka mina (mitte IT-mees) saaks vaadata. Oleksin ülimalt tänulik


                        P.S. Tänane Barca-Santanderi mäng oleks väga teretulnud
                        Mes que un club!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                          Sihuke palve oleks: varasematel aegadel on siin foorumis räägitud võimalustest Barca mänge netis LIVEs vaadata, kas keegi asjatundja võiks anda infot ja detailsed õpetusi/seletusi, kuidas ka mina (mitte IT-mees) saaks vaadata. Oleksin ülimalt tänulik


                          P.S. Tänane Barca-Santanderi mäng oleks väga teretulnud

                          aga palun!

                          kliki sellel- http://myp2p.eu/Matches/Match6.htm

                          nuud pead ka TVAnts proge omale tombama arvutisse. void samalt lehelt vasakult vaadata, voi ka siit tommata http://www.asiaplate.com/live.today.htm

                          kui programm installitud ilusti arvutisse, siis aga klikka sellel emba-kumbal saidil Racing-Barca mangu taga oleval TVAntsi logo Play ja asi hakkab toole. kui midagi segast jai, eks siis anna teada!
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                            Sihuke palve oleks: varasematel aegadel on siin foorumis räägitud võimalustest Barca mänge netis LIVEs vaadata, kas keegi asjatundja võiks anda infot ja detailsed õpetusi/seletusi, kuidas ka mina (mitte IT-mees) saaks vaadata. Oleksin ülimalt tänulik


                            P.S. Tänane Barca-Santanderi mäng oleks väga teretulnud
                            tegemist tõesti väga lihtsa asjaga, mingi aeg tagasi mõtlesin et mis jama ma tegema pean et saaks mänge vaadata aga siis otsustasin ükspäev asja kätte võtta ja proovida siis mida ikkagi tegema peab. Ja mis välja tuli? 2 minutiga oli barca mäng ees ilma mingisuguste raskusteta

                            Kommentaar


                              kaivad kolakad, et Barcelona on saamas omale FC Porto rundava poolkaitsja Andersoni mangijaoigusi. hetkel on Andersonil leping Portoga nii, et pool mangija oigustest kuuluvad Pinto da Costale ja FC Portole ning ulejaanud pool Andersoni agendile. Barcelona on teinud otsustavad sammud et saada mangija tulevikus omale, sest huvi on tundnud ka Chelsea, AC Milan, Valência, Sevilla, Inter, Arsenal ja Hamburg. mangija agent on pohimottelise nousoleku andnud oma osa muumisest Barcelonale.
                              eelmise aasta oktoobris voitis ta FIFA U-17 MM-l Brasiilia koondisega Adidas Golden Ball auhinna. finaalis kull kaotati Mehhikole 0-3. Portos pallib mees eelmise aasta detsembrist.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Ikka teeb tuju rõõmsaks, kui Barca saab endale noorstaaari

                                Loodame 2-0 võitu täna.
                                Proovin vaadata kah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X