320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Pullisitt
      Oled kindel?

      Ta ise on öelnud ka, et tahab millalgi tagasi Baracasse mängima tulla.

      Eelmine aasta ning see kevad ütlesid Henry tulemise kohta Barcasse ka pullisitt niikuinii

      Kommentaar


        Henry tulemise kohta ei öelnud ausalt öelda midagi. Fabregas millalgi ehk Barcasse läheb aga aega on sellega. Lisaks on tal 7 aastane leping veel, mis tähendab et hind oleks kordades kõrgem kui Henryl. Lähema paaria aasta jooksul ei juhtu küll midagi.

        Kommentaar


          Hehe, ongi nii, et nüüd tundub jällegi, et Chivu on peaaegu, et Barca mängija. Roma andis rohelise tule ja Chivu pidavat eelistama Barcat. Järgmise 24h jooksul pidavat teada saama.

          Abidal viibib ka Barcelonas hetkel. Hind on sinna 14-15 milli kanti. Minu arust väga üle makstud sellise kaitsja eest...

          Kommentaar


            Eurides 15 milli, või ajavad Hispaania-Prantsuse oma äri naeltes ? Siis pole ju väga palju, ning kui see summa naeltes on siis ega see ka pole väga palju, sest maailmaklassi LB-si jalaga segada pole.
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              Euridest käib jutt jah

              Tänaseks on siis Abidal ostetud. Lyon tahtis 20 milli, Barca pakkus 12 ja lõpuks jõuti kompromissini umbes 14-15 milli peal. Ise pole Abidali eriti palju näinud, aga mõned räägivad, et ta on kaitses väga hea ja ründes üsna keskmine/nõrk, teise dräägivad, et ta on suht tavaline LB, kolmandad, et ta on igati hea jne.
              No eks ta ole ikka suht hea vast, kui ta Lyoni ja Prantsuse koondise põhi vasakkaitsja on, aga tuleval hooajal näeme, kuidas ta Barcelona süsteemi sobib.
              Gio läks siis Feyernoordi karjääri lõpetama, Barca andis ta tasuta ära.

              Kommentaar


                paberil jah, aga väljakul ....
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Algselt postitas triobet
                  kui Chivu teeb ikka õige otsuse
                  õige otsus oleks Romasse jääda



                  Algselt postitas triobet
                  Ei kujuta ette mis meeskonna kaitseliin suudaks peatada sellise neliku. Samamoodi ei kujuta ette mis meeskonnda ründajad suudaksid läbi murda sellisest kaitseliinist.
                  oh püha lihtsameelsus!

                  Kommentaar


                    Noh kaitseliinis ju suurt valikut ei ole....Marquez, Thuram ilmselt jääb vahetusse, kui Chivu tuleb.... Bellettist käisid vahepeal jutud, et lahkub ju...Oleguer on minu arust veidike liiga kõrges seltskonnas mängimas (ei saa tema fenomenist aru)...

                    Keskelt on lahkumas ju Motta ja Edmilson... seega ma ei usu, et kitsaks läheb...hooaeg pikk eks ikka tuleb suuremaid ja väiksemaid vigastusi ette (paratamatus) ning arvan, et kõik saavad hooaja lõikes piisavalt mängida
                    Mes que un club!

                    Kommentaar


                      Ei tea. Ma ikka ei usu, et kõiki 4 hakatakse korraga mängitama. Rääkige mis tahate nendest egodest jne, aga ma usun, et Rijkaard ja laporta on rääkinud nendega ja mehed on nõus 3/4 mänguest mängima. Sest ma ei näe siin Barcat taktikat niimoodi muutmas. 2 poolikut? Yaya on küll DM, aga pratamatult hakab ta vahetevahel ka ründesse liituma. Ronaldinho äärepoolikus? See tähendab, et Abidalile langeb ääretult suur koormus, sest Ronny ei lange vabsee tagasi ning ta ei oska kaitsetööd teha eriti.

                      ---------------------Eto`o/Henry---------------------

                      Ronny/Dos Santos-------------------------Messi/Bojan

                      -------------Deco/Iniesta-----Xavi/Guddy-------------

                      --------------------Yaya/Edmilson--------------------

                      Abidal/Sylvinho--Chivu/Marquez--Puyol/Thuram--Zambro/Oleguer

                      -----------------------Valdes/Jorquera-----------------

                      Muidugi need 2 meest ühele kohale ei mõtle ma niimoodi, et kõik kindlalt ainult selle koha peal ongi, aga nii üldpildis nagu. Henry võib vabalt igal kohal seal ründes mängida. Eto`o samuti. Ronaldinho kah mõlemal äärel pm. Ja kui nüüd Eto`o läheb jaanuaris (või millal see oli) ANC`ile, siis on kohe kuu aega ilma temata. Pealegi on nii palju mänge, et mängijad paratamatult väsivad, seega 3/4 (ehk siis 1 kuu jooksul 4st liigamängust igaüks mängib 3) mängudest on igati normaalne. Kui on tähtsamad mängud, siis otsustatakse eelmiste mängude vormi põhjal jne.

                      See kõik on muidugi tuimalt teoorias lahmitud, aga üldpildist saate aru, eks? Päris niimoodi kindla litina, et iga mäng üks puhkab, ei hakka asi olema, aga midagi sinna poole.

                      Nüüd poolikus on Barcal lõpuks üks suur loom, kes ideaalselt sobib süsteemi. Barca stiili ei sobiks lihtsalt üks suur jõhkralt mängu lõhkuv poolik. Yaya on suht ideaalne - suur ja ülitugev, väga hea täklinguga, aga samas oskab rünnata, väga hea sööduoskusega(mitte ainult 5 meetriseid, aga ka raskeid diagonaalpalle jne) ning tehnika on ka mehel paigas. Seega kui ta vahetevahel neid oma imelisi ettetormamisi teeb, siis üks (või isegi 2) CMidest jääb tahapoole, mis pole nendele mingi uus kogemus.

                      Ma ausalt ei näe Barcat 2 poolkaitsjaga mängimas. Barca on alati mänginud keskvälja kontrollimise peale ja 2 poolkaitsjaga on seda äärmiselt keeruline teha.

                      Ja kaitses, IMO Bellettil on aeg minna (kuigi fännidele jääb igaveseks tema CLi koll meelde), põhikaitsjateks oleks muidugi Abidal, Puyol, Chivu ja Zambrotta. Thuram on muidugi väga hea, aga vana ja aeglane juba. Kuigi Puyol jätab arvatavasti hooaja esimese kuu vahele, niiet Thuram siis sel ajal põhis kindlasti. Sylvinho ja Oleguer on juba vast harjunud vahetusmehe rollidega.
                      Marquezi võib kasutada nii CB kui ka DM`i (Edmilson nkn vigane ja vana, Motta müüakse kindlalt maha) vahetusmehena.

                      Guddy`ga on sellised lood, et ManU vist võib isegi pakkuda tema eest umbes sama hinda, millega Barca ta ostis. Sel juhul võiks maha parseldada küll IMO. Ja põhimeeskonda tuuakse vist nkn B-st veel Marc Crosas, kes on väga mitmekülgne poolkaitsja, niiet Guddy müümisega ei tekiks ka mingeid auke.

                      Vot niimoodi näen mina Barcelona järgmist hooaega. Kindlasti suurem osa siin ei nõustu sellega, aga pole muud öelda, kui ikka, et eks järgmine hooaeg näeb.

                      Kommentaar


                        barca-freddy, räägi mulle Dos Santosest. kas Bayernist lahkus Dos Santos ilma, et ma midagi kuulnud oleks, või on miskine teine samanimeline (kes mängib ka samat kohta) Barcas? mul hetkel juhe koos.

                        Kommentaar


                          juba sain teada, Barcas mehhiklane ja Bayernis Uruguaylane.

                          Kommentaar


                            Lühidalt: Mehhiko ja Barcelona tulevikulootus, 18 aastane Giovanni Dos Santos, kes sarnaneb igatepidi ebanormaalselt (naljaga pooleks) palju Ronaldinhole.

                            Pikemalt: http://en.wikipedia.org/wiki/Giovanni_dos_Santos

                            -edit- Hiljaks jäin

                            Kommentaar


                              Ma arvan sama moodi nagu B-Freddygi. Taktikat küll nüüd muutma ei hakata. Aga eks järgmisel hooajal oleneb ikka väga palju Yayast. Sellel hooajal tugevate vastu jäite hätta just sellega, et kaitsev poolkaitsja ei suutnud vastase kiirrünnakuid ära nullida. Arvestades seda, et äärekaitsjad tõusevad väga kõrgele, poolkaitjad tõusevad väga tihti, siis Yaya peaks kõik need tühimikud hea platsilugemisega ära täitma. Sellel hooajal Edmilson ja Marques sellega küll hakkama ei saanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Ma arvan sama moodi nagu B-Freddygi. Taktikat küll nüüd muutma ei hakata. Aga eks järgmisel hooajal oleneb ikka väga palju Yayast. Sellel hooajal tugevate vastu jäite hätta just sellega, et kaitsev poolkaitsja ei suutnud vastase kiirrünnakuid ära nullida. Arvestades seda, et äärekaitsjad tõusevad väga kõrgele, poolkaitjad tõusevad väga tihti, siis Yaya peaks kõik need tühimikud hea platsilugemisega ära täitma. Sellel hooajal Edmilson ja Marques sellega küll hakkama ei saanud.
                                Jep. DMi taga oli see hooaeg asi väga oluliselt kinni.

                                Äärekaitsest rääkides siis Abidal on oluliselt kaitsvam (ja kaitses parem), kui Sylvinho, Gio, Belletti. Zambrotta on mõlemas platsiotsas minuarust väga supervend.

                                Edmilsoni võib enam vähem maha kanda vaikselt. Vana ja ülimalt vigastustealdis. Aga vaadates Copa Americat, siis on näha, et Marquez on vormi taastamas ja möödunud hooaja isiklikest probleemidest üle saanud...vist.

                                L'Equipe, Sport ja Mundo Deportivo, kõik kirjutavad, et Barca ostis Abidali 14 miljoni euroga. Tundub, et done deal.

                                Chivu`ga on kõik ikkagi lahtine veel. Selle kuu lõpuks pidavat asi selge olema. Popescu (endine Barca mängija) olla rääkinud Chivuga ja viimane ütles, et tahab Barcelonaga ühineda ja et ainuke takistus on veel Roma ja Barca väärtushinnangute erinevused. Roma küsib 18 milli, Barca 12 lükati tagasi, aga nüüd Barca tegi vist 13 milli + boonused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X