320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fontas toodi põhimeeskonda ning Nolitole peaks võimalikult palju mänguaega andma, muidu on selle vennaga kellad...
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Fontas toodi põhimeeskonda ning Nolitole peaks võimalikult palju mänguaega andma, muidu on selle vennaga kellad...
      Ega Nolito enne regulaarselt mängida ei saa kuni liiga vast kinni pandud, seega "kellad". Ja kui Nolito jääks mingil moel nõusse, et ta põhimeeskonda pääseks, tähendaks see automaatselt Bojani lahkumist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
        Kusagilt lugesin, et kui hästi läheb, siis umbes 6 nädalat, aga eks lähipäevil saab rohkem teada. Siiani igastahes pole uudiseid leidnud, kuidas opp õnnestus.
        Operatsioon peaks aset leidma homme. Kiiret paranemist, sel hooajal tõepoolest kaitseliini vaieldamatu liider.
        Més que un club

        Kommentaar


          No nii, Šahtjor, esimene kodus, teine võõrsil. Nii ja naa, Ukraina idaossa reisimine pole just kõige mugavam ning võõrsil on neid üldse raske võita. Kuna esimene kodus, siis loodetavalt suudetakse juba Nuo Campil asjad selgeks teha (3-0 nt). Ja poolfinaalis siis suure tõenäosusega madristad (kogu respekti juures Londoni klubi vastu, siis ei näe neil siiski erilist võimalust, arvestatdes staatilist kaitset). Pole paha.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Et siis Donetsk.....üllatusvõimeline meeskond, kuid all in all veelgi paremat vastast oleks raske soovida.... samas poolfinaalis Real - Tottenham võitjaga
            Mes que un club!

            Kommentaar


              Noh, vähemalt ei pea Realiga 14 päeva jooksul neli korda mängima. Shaktari kohta nii palju et kerge nende vastu mängida nüüd küll olema ei saa, kuid ma eelistanuks neid kõikidele teistele, peale Sakslaste.

              Kommentaar


                Siinsetel fänboydel pole vist aimugi, et need kaks meeskonda kohtusid 2009. aasta Super Cup finaalis, kus Barcelona alles lisaajal oma paremuse maksma suutis panna, võites kõigest 1-0.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
                  Siinsetel fänboydel pole vist aimugi, et need kaks meeskonda kohtusid 2009. aasta Super Cup finaalis, kus Barcelona alles lisaajal oma paremuse maksma suutis panna, võites kõigest 1-0.
                  Wow, millised teadmised pronksiajast. Ise mäletasid või Wikist vaatasid? Hea, et meile ka jagasid oma enstüklopeedilisi teadmisi, võid nüüd hardo aasmäe-nimelisele kuldmuna auhinnale telemaja letti järele minna.

                  Teemasse: selles faasis pole nagunii ühtegi lihtsat vastast ning ise pean söekaevureid üheks ebameeldivamaks. Kodumäng on võtmemäng, aga no ukrainlasi karta nüüd ka ei tasu, respekti jagub neile niikuinii.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Wow, millised teadmised pronksiajast. Ise mäletasid või Wikist vaatasid? Hea, et meile ka jagasid oma enstüklopeedilisi teadmisi, võid nüüd hardo aasmäe-nimelisele kuldmuna auhinnale telemaja letti järele minna.

                    Teemasse: selles faasis pole nagunii ühtegi lihtsat vastast ning ise pean söekaevureid üheks ebameeldivamaks. Kodumäng on võtmemäng, aga no ukrainlasi karta nüüd ka ei tasu, respekti jagub neile niikuinii.
                    Erinevalt sinust ei pidanud ma wikipedia abi kasutama, saamaks teada, kas see tõesti nii oli.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
                      Erinevalt sinust ei pidanud ma wikipedia abi kasutama, saamaks teada, kas see tõesti nii oli.
                      Ja jah, muidugi, eks ma ikka kõigepealt vaatasin mängu otse, siis lugesin veel wikist üle. Terav pliiats oled, kõike tead ja jälgid, äkki vaatasid live loosimist ka, sest mulle jäi nagu kõrvu, et kommentaator suisa mainis seda Super Cupi fakti. A las kana kaagutab, kui arvab, et ta paabulind on.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
                        Erinevalt sinust ei pidanud ma wikipedia abi kasutama, saamaks teada, kas see tõesti nii oli.
                        mis selle teadmisega kyll pihta hakata?

                        Kommentaar


                          saab huvitav olema, kuidas te brasiilastest kaevurite vastu astute, minu arvates saite raskema vastase, kui real

                          Kommentaar


                            Algselt postitas matys Vaata postitust
                            saab huvitav olema, kuidas te brasiilastest kaevurite vastu astute, minu arvates saite raskema vastase, kui real
                            Ei nõustu, et tegemist on raskema vastasega, küll aga raskemad reisitingimused. Suprsi mängijate kvaliteet on ikka vähe parem kui kaevuritel. Ja on ka üsna teada, mida ukrainlased tegema hakkavad, vähemalt esimeses mängus. Ja veelkord- selles faasis ei ole tegelt suurt vahet, kellega mängida.
                            Ausalt öeldes mul on isegi hea meel, et esimene leg kodus, sest need esimesed mängud võõrsil on juba mitu aastat aia taha läinud (resultaadi mõttes). Tavaliselt peaks olema ju parem esimene võõrsil mängida.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Idaeurooplastega on alati raske mängida. Ent kahtlen et nende brasiillased meie vastu nii ründavalt mängida saavad kui muidu. Pakun et tullakse Nou Campile Rubini mängu imiteerides ning kodus üritatakse oma šansse maksimaalselt ära kasutada. Tuletan meelde, et see meeskond võitis märkimisväärselt Arsenali ees alagrupi, kuigi Londonis tuli maitsta ka kibedat 5:1 kaotust. Mis aga üleeelmise aasta Super Cupi puudutab, siis Euroopa tippklubid pole teatavasti hooaja alguses just super vormis ning võit tuli meil tõesti korralikult välja teenida. Kõige rohkem muret pakub see pikk reis Ukrainasse, mis toimub enne El Classicot.

                              Kommentaar


                                Sisetunne kohe ütles, et saate Dima meeskonna vastu. Saab põnev olema.
                                Manchester United
                                Juventus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X