320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Jah, astuti jala peale, tõmmati üles ja mis siis juhtus? Enne kümme rulli teinud ja kohe-kohe surema hakanud Villa tahtis kõigiga kaklema hakata. Naine, raisk.
    Kui kaklema tahad hakata, siis on naine? Huvitavad arusaamad soorollidest. Seekord siis tillita, nagu Barca esimene poolaeg. Sel 45. min ikka selgelt teisel kohal olev võistkond, mis teha.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      See Villa ülestõst on stiilipuhas, olgu ma tõestand mida kuradi iganes.

      Kommentaar


        Algselt postitas Karla Vaata postitust
        Täpselt nii. 45 minutit on mängitud ning Barca pole ühtegi ohtlikku momentigi tekitanud, seevastu Realil on neid mitmeid olnud.
        Kui teine poolaeg samamoodi peaks jätkuma, siis mina küll ei näe, kust need väravad peaks tulema, ammugi siis võit. Tähtis on saada söödud kontrolli alla, sest praegu on küll jube palju söödupraaki olnud, ning rünnakul peaks konkreetsemalt tegutsema.
        Ma leian veel seda, et Real mängib täpselt õiget mängu Barcelona vastu.
        Viimase suurim trump nullitakse suht täielikult ära - söötmisoskus.
        Olen ennemgi sõpradega aruteludes väitnud, et Barcale peab endast vähegi lugupidab meeskond kõrgemalt ja väga agressiivselt peale minema, et ei saaks oma veeretamist käima lükata.
        Ja teiseks ei tohi lasta keskele ruumi, äärele söötku, palju jaksavad, sest tsenderdust nkn ei tule.
        Samas ise kohe kontrasse, kui pall võidetakse.
        Seda suht Real praegu teeb ja see nad võidule viib ka, kui imet ei juhtu.
        Lihtsalt kuidagi ilmetu ja ideedevaene on katalaanide tänane partii.
        Väravaid tahaks juba näha! Suva siis, kummalt poolelt (ma olen suht erapooletu vaatleja :P)
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Karla Vaata postitust
          Täpselt nii. 45 minutit on mängitud ning Barca pole ühtegi ohtlikku momentigi tekitanud, seevastu Realil on neid mitmeid olnud.
          Kui teine poolaeg samamoodi peaks jätkuma, siis mina küll ei näe, kust need väravad peaks tulema, ammugi siis võit. Tähtis on saada söödud kontrolli alla, sest praegu on küll jube palju söödupraaki olnud, ning rünnakul peaks konkreetsemalt tegutsema.
          üllatuslikult on Barcal kaks ja Realil üks kollane - Real hingab ikka väga konkreetselt igas olukorras kuklasse ning annab tou jalgadesse. Pepe punasele on viimane aeg panus panna.
          Barca vennad muidugi langevad nagu puulehed peale esimest külma. Loodame, et seekord ikka kõik mehed väljakule jäävad.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Ma leian veel seda, et Real mängib täpselt õiget mängu Barcelona vastu.
            Viimase suurim trump nullitakse suht täielikult ära - söötmisoskus.
            Olen ennemgi sõpradega aruteludes väitnud, et Barcale peab endast vähegi lugupidab meeskond kõrgemalt ja väga agressiivselt peale minema, et ei saaks oma veeretamist käima lükata.
            Ja teiseks ei tohi lasta keskele ruumi, äärele söötku, palju jaksavad, sest tsenderdust nkn ei tule.
            Samas ise kohe kontrasse, kui pall võidetakse.
            Seda suht Real praegu teeb ja see nad võidule viib ka, kui imet ei juhtu.
            Lihtsalt kuidagi ilmetu ja ideedevaene on katalaanide tänane partii.
            Väravaid tahaks juba näha! Suva siis, kummalt poolelt (ma olen suht erapooletu vaatleja :P)
            You can't win them all anyway. Kahju muidugi, et el clasicotest on saanud crappy el clasico, Real küll pressib kenasti jne, aga iga vähegi võimaluse järel tehakse meelega viga, lennatakse jõuliselt peale. Ok, stõuk või paks sam võiks midagi sellist iga kell teha, aga Madrid. Aga kui see edu toob, siis...
            Erapooletute jaoks on see lihtsalt jõle, erapooliku jaoks nagu mina, murettekitav. Näis.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Laserid on ikka väga masendav teema...
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                Laserid on ikka väga masendav teema...
                Ma mõtlesin ka just, et kas ma julgeks näiteks kõrvalseisvale laservennale sellisel staadionil pasunni anda

                Kommentaar


                  Real on ära vajunud.
                  Nüüd juba on aja küsimus, millal neile jälle värav lüüakse, mis pole suluseisust.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Oi, issand, Mascherano tapeti adeka poolt ära!! Appi, appi!

                    Kommentaar


                      masseraano ka suht fäg

                      Kommentaar


                        Dani Alves ka, aga ta tegi seda vähemalt veel hullema fäägi vastu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Oi, issand, Mascherano tapeti adeka poolt ära!! Appi, appi!
                          Kamoon, see on hispaania ja el clasico... vähkremist on rohkem kui lõunamaades tavaliselt.
                          Noh, juba on asi klassika moodi, lisaaeg ka veel.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Juba lasteaias öeldakse,et kes teisele nime annab,see ise on,niiet fäägid olge vait ja jälgige mängu...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marconius Vaata postitust
                              Juba lasteaias öeldakse,et kes teisele nime annab,see ise on,niiet fäägid olge vait ja jälgige mängu...
                              Sellist lolli juttu küll pole vaja siia

                              Kommentaar


                                Võtke välja !
                                E: Nüüd läheb alles tõsiseks. Väiksed mesilased hakkavad ründama julmalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X