320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Anna andeks, aga Sa ajad ju väga lolli juttu. Vaata seda klippi, aeglustiga tehtud:


    Anna andeks, aga Sa ajad ka lolli juttu. Mis inimesed tõesti arvavad, et kohtunik näeb niimoodi kaader-kaadris pilti seal koha peal 2 sekundi jooksul v? Alvesilt korralik teater ja maas vähkremine, aga kohtunikule jäi see Pepe sirge jalg tald ees sisse sõit esmapilgul ikka kindlasti väga punase väärilisena silma. Võttes arvesse, et Pepe on teada tuntud lihunik ning Alves teada tuntud Oscariga pärjatud kloun, siis nende mained nullisid üksteise ära ja esmasmulje järgi tundus ikka rets sissesõit. Siin pole midagi muud, kui küsimus, kas võtta kasutusele videkordused või mitte? Mõnele vennale ei meeldi, et sellises olukorras punast lehvitatakse ning samas ei taha ka videokordust ... mis tra siis tegema peaks? Daivimine on mõnel inimesel ilmselgelt veres ... kahjuks.

    Kommentaar


      ma ootan kahte gifi, hetked, mis olid liiga head

      1. Mourinho reaktsioon Barca esimesele värvale
      2. Mourinho näitab joonekohtunikule pöialt püsti (pärast mida ta saadeti ka tribkale)

      kuld


      muidu, Alves vist mu jaoks Barca ebasümpaatseim vend, alates Kruglovi juhtumist.

      ent kummalegi poolele heita ette näitlemist ja simuleerimist on absurd. selles mängus oli see sisuliselt mõlemale poolele lubatud, kuna siin luges vaid üks asi - VÕIT. Lõppeks tõmbas pikema kõrre Barca ja võitis. See on tähtis ja loeb. Muu oli muhe teatrietendus

      mängus oli veel palju olekseid. kas või Ade rünnak, Marcelo stamping jne.


      tsiteerime Otti ka:

      Ott Järvela:
      Mis otsustas Real - Barca mängu? Eelkõige Pepe punane kaart. Me võime vaielda, kas sellise vea eest peab punase kaardi andma või selle üle, kas Daniel Alves näitles tolles olukorras üle, ent faktiks jääb, et praegu kehtivate jalgpallireeglite kohaselt polnud kohtunik Wolfgang Starkil muud võimalust, kui anda punane.
      ja nii on nagu elu käib

      Kommentaar


        Pigem võiks UEFA tagantjärele jagada karistusi. SIis saavad need jõhkardid oma palga ja mänguseisakud jäävad ära. Kuidas ja kui palju on muidugi omaette küsimus.

        Kommentaar


          ma olen seda pulli siin päev läbi lugenud ja mõtlesin, et võtan sõna. ärge väga kõvasti näkku lööge, olen keskmisest ilusam mees.

          kurat võtaks, dani alves!
          kuna ma ei jälgi hispaania jalgpalli pmst üldse, ainult tulemusi ja tabelit, siis minu jaoks on DA alati olnud väga rets parem kaitsja. selline pull, kokkupanduna jutuga, et tegemist pole päris esimese korraga, tekitab lihtsalt kurbust, et pean enda ägedate mängijate nimekirjast ühe venna maha tõmbama. samasugune respekti kaotus nagu iniesta ja mm seda minuga tegid.

          pepe, sa oled endiselt ikka vastav idioot.
          iga kord kui ma sellest vennast midagi loen/kuulen, on ta taaskord mingi sitaga (loe: (vähemalt väliselt) jõhkra veaga) hakkama saanud. lucioga paras paar labiilse närvisüsteemiga ahve. mis kurat sul üldse mõttes liigub, kui tald ees põlve alla peale lendad? see pluss evolutsioonispiraali kinni jäänud lõust teevadki kokku punase. ühinen osaliselt freddyga selle lihuniku osas. oleks tegu olnud mingi reputatsiooni poolest korralikuma kutiga, siis oleks võinud ka kollasega pääseda.
          kohtuniku süüdistada, nagu Spetsiaalne Üks seda teeb, on lauslollus. sorri, noh.

          lootsin küll reali võitu,
          sest kui minu lemmar sats midagi ära ei puterda (ptuiptuiptui), siis reali vastu on ikkagi lihtsam mängida. samas: kus on pallid, jose? minna sellises mängus (klassiko+poolfinaal) kodus(!) 4-6-0'i lükkama on - fakk, ma ei oska isegi mingit vaimukat-iroonilist võrdlust siia panna - eriti eidelik.

          kohtunikud on ka inimesed
          ja nad vaatavad ka juutuubist videosid, tehes sellest omad järeldused. see on olnud nii cristiana, nani ja mõnegi muu venna puhul ning on hea õnne korral ka barca väidetava tantsu-, laulu- ja näitetrupiga. karma seadusest toetatuna võib vabalt mõnikord karistuslöök/pennal andmata jätta kuna teadlik kohtunik mõtleb, et nüüd tehti kindlalt di capriot.

          a võib-olla ei muutu munnigi.
          nojah. uat kän ju duu? tühjast kohast ei tule midagi ja messi on sellegi poolest haige vend.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Võiks jagada mängukeelde selgetele simulantidele. Antakse paar korda mõnele staarile sellise jama eest ära, siis ehk mõtlevad enne kui uuesti üritavad näidelda.
            Manchester United
            Juventus

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              http://www.youtube.com/watch?v=1-OMZyuFEOw

              Jalgpall kahjuks vajab tehnoloogiat tänu barca sugustele naistele/daiveritele
              Mida vittu ausalt.. eile telekast vaadetes õllese peaga tundus et isegi väike puude oli aga tõsiselt? Räme lohh ikka nagu Busquets. Neile peaks küll aastase keelu peale väänama.

              Kommentaar


                puude või mitte, kuid nõnda tald ees ei ole ikka mõistlik võitlusesse minna. Ütleme nii, et sellise kaitsja vastu ei tahaks tegelikult mängida, sest tundub, et ta isegi ei saa aru kui ohtlikult ta liigub, käitub.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Keegi küsis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                    Aaa..sorri...unustasin ära, et SINA oled ju MEES. Tead täpselt kui valus mingi kontakt on ja lisaks oled freakin ekspert näitlemise alal...ma ei soovi enam omade võitu platsil. Edaspidi soovin lihtsalt SINA olla.
                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                    OK, KICK OFF

                    Kommentaar


                      Messi on ikka teiselt planeedilt (see teine värav). Kuidas on võimalik, et 5 mängijat ei saa ühe mehe soolot kinni võtta tänapäeval ? Ulme

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        ma ootan kahte gifi, hetked, mis olid liiga head

                        1. Mourinho reaktsioon Barca esimesele värvale
                        2. Mourinho näitab joonekohtunikule pöialt püsti (pärast mida ta saadeti ka tribkale)



                        ja nii on nagu elu käib
                        Pane number 1 ka siia, kui kätte saad.
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Kogu see vähkremine aside, siis see kohtuniku survestamine on imho suurem probleem- ja se EI ole ainult Blaugrana probleem, vaid seda näevad minu silmad ka Premieris, kus punaste armee Kohtunikku nagu Leipzigi linna piirab ning patust puhas ei ole ei Chelsea (see kiilaka juhtum nt) ega Liver.
                          Ma ei taha vaidlust üles tõmmata (ausalt ka), aga Barca fännina Chelsea ja kiilaka juhtumit ära küll maini parem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elevant Vaata postitust
                            Ma ei taha vaidlust üles tõmmata (ausalt ka), aga Barca fännina Chelsea ja kiilaka juhtumit ära küll maini parem.
                            Loe väikest kirja ikka ka. Õiglane või mitte, see polnud küsimus. Kohtuniku harassimise teema oleks pidanud siis tõusma ja lahenduse saama.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Häbi teile mõttetud eided, sukeldujad!
                              Fags

                              Kommentaar








                                Ega`s tegelikult erilist vahet pole, kui suure bussi onu José värava ette pargib. Vahet pole ka sel, kas Don Andrés mängib või mitte, ega sel kuivõrd kesises vormis Villa, Pedro & Co. viimasel ajal on olnud. Maailma parim võttis otsustaval hetkel mängu enda peale ja purjetas stiilselt läbi valgete postide.

                                ...ja buss oli kraavis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X