320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ei tahaks küll midagi halvasti öelda, aga tundub, et Barca fännamine on teid ära hellitanud. Kas arvate, et ManUl on kedagi võrdväärset eesliini panna, kui Hernandez, Rooney ja Berba vigastada saavad ? Või Bayernil kedagi, kui Gomez ja Olic katki on ? (Ja eks nendel meeskondadel on oluliselt vähem mänge küll kui Barcal...)
    Loogiline, et tagavaravariandid on kehvemad kui põhimängijad ju.
    Ma saa aru, et koolivaheaeg ja nii, aga palu, kui ei tea, siis ära käi igas teises teemas poste kogumas. Häirivaks muutub. Barca mängib sisuliselt kolme ründajaga ees, Manu vms iganes, mitte (vähemasti mitte regulaarselt). Seega on igati loogiline, et Pepi prioriteet oli ääreründaja. See, mis juhtus eelimisel hooajal oli hoiatus (Villa alavorm ja Bojani ning Pedro vigastused), ees on vaja kolmele mehele vahetust ja konkurentsi ning just sel põhjusel ei ole mõtet nt pooleterast meest (darrenbente vms).
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Täna õhtul kell 19:15 meie aja järgi on siis sõpruskohtumine, FC Barcelona-Internacional. Munich'isse sõitis ka Puyol ja Xavi, kes endiselt on alles toibumas vigastustest. Ning sel nädalal olid ka Pique ja Pedro tagasi treeningutel, kes sõitsid samuti kaasa.
      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

      Kommentaar


        Poolaeg Internacionali vastu ja oleme 1:0 peal. Affelay tulistas veel väga ilusa löögi posti kuigi kiiper sai seal näpud vist ka vahele.

        1. poolaeg: Valdes, Riverola, Busquets, Fontas, Maxwell, Keita, Thiago, Iniesta, Affelay, Soriano, Cuenca.

        2. poolaeg lõpes 2:2. Esimeses väravas raputaks Pintole tuhka pähe ning teine löödi nurgalöögist. Kohe-kohe penaltid.

        Penaltiseeriast võit, sisse lõid Villa, J. dos Santos, Carmona ja Armando. Ainsana eksis Jeffren kelle suhtkoht halb penalti tõrjuti Murieli poolt. Internacionali eest skoorisid Kleber ja Joao Paulo, Damiau ja keegi veel eksisid lüües väravast täiesti mööda.
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Kui Internacional lõi seisuks 2-2, siis Pep oli ikka päris vihane nagu pudeli loopimine näitas. Tulevad penaltid.
          Ning Barcelona võitis penaltidega 4-2.
          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

          Kommentaar


            Teisel poolajal tundis see tiim enim puudust oma talismanidest - Xavi, Iniesta, Busquets, Messi, Alves. Muidugi aitas Pinto ka mängu põnevamaks teha, kuid siiski, keskväljal toimuvat oli ebameeldiv vaadata. Nii kui seal kontrolli kaotasime, tulid vastased tagasi mängu. Esimene poolaeg oli aga ilus. Thiago pihta laseks tuhat kiidusõna. Mees tundub arenevat iga mänguga. Iniesta oli samuti klass omaette.

            Järgmises mängus võiks Pep esimeseks või teiseks poolajaks oma tugevaima XI mängu panna. Tiimitöö ja teineteise mõistmine tundub nati roostes.

            Kommentaar


              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Järgmises mängus võiks Pep esimeseks või teiseks poolajaks oma tugevaima XI mängu panna. Tiimitöö ja teineteise mõistmine tundub nati roostes.
              Ma arvan, et seda ta teebki. Järgmine mäng ManU'ga.
              "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

              Kommentaar


                siiski mitte.
                Kas bayerni või ac milaniga

                Kommentaar


                  Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                  Järgmine mäng ManU'ga.
                  Ei! Järgmine mäng on juba homme kas Bayerni või Milaniga.

                  Kommentaar


                    Ma arvan et enne mängime ikka Bayern - Milan mängu võitjaga.

                    Kommentaar


                      Minu viga, minu viga. Barca kodukal oli järgmiseks mänguks nimetatud ManU-FCB, kuid nüüdseks on ära muudetud. Homme (õigemini täna..) Eesti aja järgi 21:30 siis Bayern-Barca.
                      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                      Kommentaar


                        Ei tea kas selleks mänguks on rohkem põhimehi platsil?

                        Kommentaar


                          Kas on võimalik, et Alexis teeb täna debüüdi - võimatu? Vist jah, kuna ta ju vist kaasa ei sõitnud. ManU vastu siis?
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                            Ei tea kas selleks mänguks on rohkem põhimehi platsil?
                            Mõlemas mängus on suur kogus põhimehi kahe poolaja peale ka platsil käinud, ning tundub et kõik saavad võrdselt mängida olenemata nimest või siis nähtavasti ka tasemest.

                            Algselt postitas football2u Vaata postitust
                            Kas on võimalik, et Alexis teeb täna debüüdi - võimatu? Vist jah, kuna ta ju vist kaasa ei sõitnud. ManU vastu siis?
                            Audi Cupil ega USAs teda näha ei saa sest ühtegi Copat mänginud meest nimekirja ei pandud.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Noh, ma arvan et mehed valges on piisav soojenduseks. Ent kardan et ei Alexis ega Messi esimeses kohtumises algkoosseisu mahu. Pigem viskab Pep nad vahetustest sisse.

                              Kommentaar


                                Esimene poolaeg hakkas mulle Barca leeerist eriti silma üks vend aga tema nr ega nime ma ei tabanudki lõpuks ära?!?!Igatahes Thiago tahab küll ikka väga selles meeskonnas mängida
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X