320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maanus Vaata postitust
    Miks peab Marcelo 3 mängu keeldu saama, tegi vea ära ja ei kobisenud ? Minu jaoks edaspidine kuriteoseis puudub .
    see tackle küll tavaline viga ei olnud. ilmselgelt oli seal pahatahtlikkust piisavalt sees et 3 (või vähemalt 2) mängu ära tuleks.

    Kommentaar


      Veel huvitab mind, milles seisneb teie vimm Pepe vastu.
      please watch this carefullymessi canavaro Barcelona real madrid fifa best player 2006 zidan champion leauge esp ronaldinho ps3 360 wow lotr ...

      Kommentaar


        Algselt postitas maanus Vaata postitust
        Ma aksepteerin tulemust, tunnustan kindlasti Valdezi ja ei virise ebaõigluse üle.
        Kindlasti ma ei nõus selle must valge suhtumisega, et kr...di Madridi mehed, tulevad meid peksma, siis on meil õigus neile pasunasse sõita. Nägin ise mängu ja ega kui on võimalus käivad need jalad ja käed ka vaikselt valge särkide külgedel või jalgades ära . See kehasse andmine ja selle mitte vilistamine on ka tegalt Barca oma mängijate "töövili" ,mida ilmselt maitsevad nad ka edaspidi nii kodus kui Euroopas - kergelt kukkumised ,mida takka analüüsitud on kindlasti kohtunike ettevaatlikemaks teinud Barca suhtes.
        Muidu on õhus seda, et Barca vaikselt kardab juba Madridi - punkti mängud alles tulevad .
        +1

        Nõus! Tegemist oli ühe krdi vinge mänguga ning tahes-tahtmata sõidab in the heat of the moment olukorras mõnel mehel katus minema. Seekord oli lõpuminutitel kaotusseis Realil ja nende mees tegi vea ning Barca sellid olid kohe kõik Cesci ja Marcelo ümber. Järgmine kord võib täiesti olla olukord vastupidine. Minul on tagantjärgi lihtne öelda, et lasnud Marcelol rahus punane saada, platsilt lahkuda ning edasi mängida. Kuna aga tegemist on klassikoga, siis on loomulik, et emotsioonid keevad üle. Seega noored, üldistada tõepoolest ei tasu, lihtsalt nautige algavat liigahooaega... ning punktimängudes näeme! Palju õnne karika puhul!
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Kusjuures, ma pole kindel, kas mulle on ebasümpaatsem tiim täis Pusketsi ja Alvesi suguseid eitesid või Marcelo ja Pepe suguseid munne.
          tra, nagu Keskerakond vs Reformierakond
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ma tegelikult ei saa sellest lõugamisest aru, et üks on teisest rohkem süüdi ja nii edasi. Vaadakem ennekõike peeglisse, me oleme ju sellised fännid, kes valisid kummagi meeskonnast, et nad on glamuursemad või meelelahutuslikumad ning sellest lähtuvalt on selline tore kisma iga mängu puhul igati tervitatav, sest see on ju sitaks lõbus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Ei no tõesti.
              mida tõesti?

              Marcelo kommentaare juhtunule?
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Messi on suurepärane lihtsalt.
                Teen hommikul neti lahti,et Classico väravaid vaadata ja jälle Messi peaosas
                Milanista

                Kommentaar


                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  mida tõesti?

                  Marcelo kommentaare juhtunule?
                  Lugemisega probleeme? Karikad ja muu kuld-kard plokib silmanägemist?

                  Aga teistele fännidele congrats, hästi mängitud!

                  Kommentaar


                    Messi puhul jääb ainult imestada, miks ta koondisega kunagi mitte midagi ei võida. Eilses mängus lõi ta täpselt 2 ja pool väravat.

                    Kommentaar


                      Pinto on vinge päss

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                        Messi puhul jääb ainult imestada, miks ta koondisega kunagi mitte midagi ei võida. Eilses mängus lõi ta täpselt 2 ja pool väravat.
                        psaikoloogija - Barca on psaikolt lihtsalt teistest nii üle, et puhtalt sellepealt laksavad kõigile ära... ning igale vastasele on juba alateadvusesse sisse programmeeritud, et nad kaotavad.
                        koondis on aga nagu... eluheidik.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma tegelikult ei saa sellest lõugamisest aru, et üks on teisest rohkem süüdi ja nii edasi. Vaadakem ennekõike peeglisse, me oleme ju sellised fännid, kes valisid kummagi meeskonnast, et nad on glamuursemad või meelelahutuslikumad ning sellest lähtuvalt on selline tore kisma iga mängu puhul igati tervitatav, sest see on ju sitaks lõbus.
                          sa ju ei jaga jalkast ka eriti matsu, icc
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alehis Vaata postitust
                            Mis see Madrid valesti tegi siis? Nimeta mõni mängija, kellele Barcelona eidetsemine, teesklemine ja daivimine närvidele ei käi? Võta üks ja viska teist. Ja kus on nüüd need inimesed, kes olid kindlad videos "Messi never dives"? MUHAHAHAHA
                            Kas sul tõesti on nii vähe enesekontrolli või on süüdi hiline kellaaeg? Kurb on lihtsalt su juttu lugeda.

                            Kogu mu jutu iva on aga selles, et kõik see daivimine ja teesklemine, kaklemine ja sõimamine sai alguse eelmise hooaja liigakohtumisest Madridis, kus Mourinho esmakordselt oma ‘’tõhusat taktikat’’ Barcelona vastu kasutama hakkas. Pepe toomine keskele ja see liigfüüsiline lähenemine tõi paratamatult välja Barca poiste näitlemisoskused ja muutis edasised mängud nende kahe tiimi vahel ääretult koledaks. Paratamatult? Ma küsin jälle – kui sina seisaks vastamisi tiimiga, kes ei lase sul jalgpalli mängida, lendab kogu kehaga sisse, peksab kossi või Pepe ja Marcelo taoliselt tahab sind vigaseks teha, nii, et sinust enam ohtu nende meeskonnale pole, siis mida sina teeksid? Hakkaksid vastu, teeniksid punase kaarti ja laseksid oma meeskonna alt? Daivimine oli Pepi vastus Mourinhole. Kohtunikud ei näe kõike ja ei tee alati õigeid otsuseid, seega tuleb ennast ise kaitsma hakata. Nii kole ja rõve kui see ka pole, minu silmis on see kätiumine loogiline ja õigustatud. Barcelona fännina peaksingi ma nii ju tundma, kuid ma siiralt loodan, et mõned inimesed siin päevavalgust näeksid ja suudaksid seda olukorda ka minu vaatevinklist vaadata. Kogu selle rõveduse algatajaks on algusest peale olnud Mourinho. Pellegrini ajal midagi sellist ei toimunud. Natuke tugevam ja ohtlikum võib Madrid Mourinho all küll olla, kuid samas ka koledam ja häbiväärsem.

                            Ja neile, kes veel õigustavad Madridi meeste käitumist, siis Pep ütles selle kohta ülihästi: pildid räägivad enese eest.

                            Kommentaar


                              Arsenal anyone?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                teema on niikuinii üle võlli juba ammu, aga kellel OT-st väga halb hakkab, ärgu edasi lugegu siis.

                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Lugemisega probleeme? Karikad ja muu kuld-kard plokib silmanägemist?
                                Ma ka ei näe siit karikate tagant hästi. Mida see Cesc siis võitis Arsenaliga viimase kuue hooaja jooksul?
                                Spikriks juurde, kui vaja: 1) 2005/06, 2) 2006/07, 3) 2007/08, 4) 2008/09, 5) 2009/10, 6) 2010/11. Või siis viimase kuue aastaga. Kuupäevaliselt viimane karikas 25. mai 2005, nagu Jasper märkis. Community Shield oli üldse juba 2004 augustis.

                                Oskad aidata?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X